Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Łukaszewski napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. PŚ w Predazzo 2020. Dawid Góra: Ten wynik niewiele mówi. Odpowiedź poznamy w Titisee-Neustadt

  Kto was redaktorzy uczył polskiego.Jak można cokolwiek zrobić nie pojawiając się? Gdzie się NIE POJAWIA (Horngacher) zaprowadza porządek, co dopiero by było gdyby się pojawił.

 • Andrzej Łukaszewski napisał/a komentarz do Żużel. Baron - polski Gaurdiola niczym Midas. Czego się nie dotknie zamienia to w złoto (najlepszy polski menedżer)

  Co za barany biorą się za pisanie.Czy można osiągnąć cokolwiek, jeśli czegoś się nie dotknie? Ja mogę np. powiedzieć że wygram wszędzie gdzie nie pojadę-czy to nie bzdura?

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  To płaczą ci co nad Bałtykiem parawanami zagarniają plaże dla siebie heh. Chcesz siedzieć z kumplami to wykupcie karnety obok siebie. Zajmowanie miejsc szalikami to parodia.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Popieram numerację miejsc! Na stadionie GKM-u większa część miejsc jest nienumerowana i tak też, jak w wyżej wymienionych przykładach 1 kolega trzyma miejsce dla dziesięciu innych. Przyszedłem na mecz 1,5 godz. przed czasem pewien, że znajdziemy miejsce dla 4 osób, ale odbijałem się od ściany za każdym razem, gdy pytałem się: czy jest tu wolne miejsce? Odpowiedź brzmiała zawsze tak samo: wszystko zajęte. Mecz oczywiście obejrzałem na stojąco i to wcale nie bez przeszkód, bo rosły gość na siedzeniu przede mną co chwila podnosił się mając za nic, że ktoś stoi za nim. Z drugiej strony dziwne, że biletów nie można sprzedać więcej, niż jest miejsc na stadionie a pomimo to wszystkie miejsca były zajęte, a duża liczba ludzi stała z powodu braku siedzeń.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Czy musi? W Częstochowie tak. Tak, po tym do jakich gorszących i godnych politowania scen oraz wulgarnych dialogów dochodziło kiedy ktoś chciał usiąść ponad godzinę przed próbą toru na którymś z 20-30 miejsc, często 3-4 rzędy od "staczy" poniżej. Doigrali się. Osobiście pytałem Pani Świącik czy tak być musi i gratuluję mojemu Klubowi odważnych decyzji na tym polu.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Bardzo dobrze koniec januszowania z zajmowaniem po 30 miejsc 10h przed meczem "dla znajomych"

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Myślę ,że zakaz palenia jest bardziej potrzebny ,dotyczy się wszystkich stadionów .wyznaczenie miejsca dla sympatyków papierosa będzie zgodne z ustawą .

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  To już dawno powinno być wprowadzone bo chore były wyjazdy 2godziny przed meczem żeby zająć w miarę normalne miejsca

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Niewiarygodne że znajdują się ludzie którzy bronią jakiegoś PRLowskiego zwyczaju przychodzenia kilka godzin wczesniej i zajmowania miejsc, kiedy mozna jak normalny człowiek po prostu przyjśc i usiąść na miejscu za które się zapłaciło. Juz nawet kij z tym że traca własny czas, ale potem przez takich wieśków inni musza robic tak samo.
  Jak w lesie...

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Jaki problem,gdy przyszłam na mecz Włókniarza
  Z mężem zobaczyłam szaliki rozłożone na kilkunastu miejscach.Grzecznie szalik przesunęłam usiedliśmy,pan zaczął mówić że zajęte-więc krótka piłka -zapytałam czy szaliczek ma bilet kupiony,jeżeli tak to wejdę jeśli nie to spadaj.I tak sobie trzeba radzić z szalikowanymi rezerwacjami,naszym przykładem poszło wielu kibiców.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja z numerowaniem krzesełek na innych stadionach .
  W Krośnie od sezonu 2020 ròwnież wprowadzono numerację krzesełek przypisanych do karnetòw . Dodam jednak, że nie ma wszystkich krzesełek numerowanych.
  Trybuna Kryta A i B - tu są wszystkie krzesełka numerowane przypisane do karnetòw .
  Tu nigdy nie obowiązywały karnety ulgowe , ani bilety szkolne , a wejście rodzica ( karnet lub bilet kupiony w kasie na Trybunę Krytą plus ulgowy dla dzieci ) ze swoimi pociechami odbywał sę na zasadzie przymykania oka przy wpuszczaniu przez ochroniarza . Teraz chcąc siedzieć na Trybunie Krytej z dzieckiem musi kupić np 2 normalne karnety lub kupić dla siebie karnet normalny i ulgowy i zająć miejsca na Trybunie Otwartej bez gwarancji miejsca ( część krzesełek nienumerowana po drugiej stronie toru . Tu właśnie narzekają ci , ktòrzy już tak nie będą mogli robić . Samymi karnetami można się ròwnież pozamieniać wśròd kibicòw na Trybunie Krytej tak , by koledzy siedzieli razem ( mający ròżne miejsca ) o ile dogadają się między sobą a innymi kibicami przecież .
  Po przeciwnej stronie Trybuny Krytej jest 4 sektory - C D E F .
  Sektor C ( od parku maszyn ) jest w całości numerowany . Tam też siedzi Wataha .
  Sektor D i E ma tylko chyba 4 gòrze rzędy numerowane , a reszta rzędòw i krzesełek nie .
  Sektor F jest cały nie numerowany , więc na wszystkich krzesełkach nienumerowanych mogą siadać wszyscy z Karnetami Normalnymi ( bez gwarancji miejsca ) , biletami kupionymi w kasie , ulgowymi, całymi rodzinami , grupami kolegòw i koleżanek i nawet teściowymi i zajmować te miejsca zaraz po otwarciu stadionu i owinąć je nawet drutem kolczastym dla zarezerwowania .
  Ci natomiast co zakupili karnety na numerowane miejsca mają właśnie gwarancję , że jak przyjdą na 15 minut przed meczem , mają swoje miejsce zgodnie ze swoim karnetem . I to jest dobre rozwiązanie .
  Posiadacz karnetu na Trybunę Krytą na wypadek przyjazdu w odwiedziny kogoś z rodziny nie musi przecież iść na Trybunę Krytą tylko np ze swoim bratem , ktòry kupi bilet w kasie pòjdzie na Trybunę Odkrytą i usiądzie na miejscach nienumerowanych i wspòlnie będą oglądać mecz .
  W Krośnie numerację (częściową) wprowadzono na liczne prośby wielu kibicòw , a przy zakupie w klubie można było wybierać sobie miejsca , oczywiście z tych , ktòre były w momencie zakupu i w ilości jaką się chciało zakupić .
  Coś karnetòw było ròwnież w sprzedaży internetowej , ale zdecydowana większość to sprzedaż stacjonarna w klubie .
  Być może na innych stadionach wszystkie krzesełka są numerowane i nie ma żadnej możliwości tz manewru .

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Wreszcie. Pora na cywilizację. Umawiasz się grupą, kupujesz bilety w wybranym miejscu, siedzicie grupą przychodzą 20 minut przed meczem. Co w tym trudnego? Wiem, że są tacy dla ktorych wszystko jest trudne a numerowane miejsca to dla nich zniewolenie ale mam dla nich złą wiadomość. Już niedługo będziecie mogli chodzić tylko na ryby bo brzeg Warty jest nienumerowany a każdy cywilizowany obiekt, klub, teatr itd itp będzie prowadził numerację miejsc, choćby ze względów bezpieczeństwa. A rozkładacze szaliczków.... cóż, będą je sobie mogli w domu na kanapie rozkładać żeby ich żona nie podsiadła. Janusze! Albo cywilizacja albo w domu siedzieć.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Zawsze marzyłem o karnecie z własnym miejscem na stadionie, ale trochę loteria, bo jak koło mnie wykupi jakiś Janusz który będzie się do mnie przytulać swoją wagą 110 kg i walić jak skunks to będzie trzeba sprzedać ten karnet w cholerę.

 • Andrzej Łukaszewski napisał/a komentarz do Żużel. Czy stadion musi przypominać teatr? Debata nad numerowanymi miejscami na stadionach

  Numerowane miejsca są dobre, bo można namierzyć np. niezbyt rozgarniętego kibola, który niezadowolony z wyniku zechce np. rzucić czymś w stronę toru.Numery mogą zniechęcić najbardziej tych co mają coś do ukrycia.W pojedynkę wszyscy są grzeczni.Siedzą grzecznie i oglądają mecz. W kilku odbija im palma i jeden przed drugim lubi się popisać.Siedzą tacy niby na żużlu, ale mecz oglądają plecami i się drą wyklinając często drużyny, które nawet nic wspólnego z żużlem nie mają.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  W LBN są numerowane i gitara skończą się streczowane i tasmowane zedy Januszom skończyło się zajmowanie jeden po 3 rzędy to już było chore 4:5godzin stać żeby coś sesownego upolować.Jak byłeś 2godzinki przed meczem jak bramy otwierali to już szału niebyło.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Albo Jankowi zakupili karnet złożyli się i klepał pół sektora naprzyklad jak unas obok spikerki po prawej stronie można było zapomnieć o miejscówie i 5min.przed meczem towarzystwo wpadało a kto nie przechodził wszystko zajęte wrescie koniec tego dziadostwa chcesz miejsce przyjdź zajmij a nie nonstop te same ryje co Janek im klepał.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Jak czytam niektórych Januszy z Częstochowy to mi wstyd. Jaka większość jest przeciw numeracji? Jedni i ci sami narzekają pod informacją o wejściówkach na profilu Włókniarza. No jest ich tam naprawdę bardzo dużo, bo prawie siedmiu, czy ośmiu piszących po kilka komentarzy pod jednym i tym samym artykułem :) Pewnie są to ci, sami którzy zajmowali przed meczami po 20 - 40 miejsc. Słyszałem też, że inni sprzedawali dobre miejsca po 10 złotych. Teraz się im ukróci. Jeszcze inni wchodzili na stadion za free lub 10 zeta u znajomego ochroniarza i siadali jak każdy z nas kto kupił bilety. Teraz nie będą tego robić, bo ochrona namierzy takie osoby w sekundzie.
  Czytam też inny argument typu - bo w Opolu nie ma numeracji i jest luzik. Mamy naśladować Opole ? Ludzie mamy XXI wiek, a wy chcecie mieć skansen? Ja dzisiaj byłem w klubie i kupiłem sobie i rodzinie karnety wraz miejscówkami. Jak będę chciał zabrać na jeden mecz sąsiada i nie będzie przy mnie wolnego miejsca to usiądę z nim tam gdzie będą inne wolne miejsca i tyle w temacie. Albo pójdziemy sobie na koronę co trzy, cztery biegi pogadać. Poza tym według mnie przytłaczająca większość nas kibiców jest zadowolona z wprowadzenia numeracji.

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  w Lublinie nie jest problemem numerowanie miejsc tylko system sprzedaży i olanie tych kibiców którzy nagrodę dostali i zawsze chodzili na mecze w dobrych i złych czasach . Ciężko było sprawdzić kto ma karnet od 3 lat?? niestety klub pokazał że ma ich gdzieś . mi udało się karnet kupić wczoraj jeden w poniedziałek może kupię drugi to komuś odstąpię kto chociaż śpiewać będzie umiał na z5

 • Andrzej Łukaszewski lubi Komentarz

  Nie wiem jak to mają ogarnąć, ludzie płacą za bilety, karnety i stoją, bo Karyna z trójką dzieci, koleżanką z dwójką dzieci zajmuje pól rzędu, z czego kupiły dwa bilety..to wkurza

 • Andrzej Łukaszewski napisał/a komentarz do W Gorzowie walczą najpierw o szybkość. Mijanki mają przyjść z czasem

  Panowie komentatorzy stuknijcie się w łeb.Nauczcie się języka polskiego.W wyścigach, aby wygrać należy WYPRZEDZIĆ przeciwnika.Mijanki mają ci co jadą naprzeciw siebie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.