Michał Malec - lubi

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Taaa, w Gorzowie? Tam pieniedzy nie ma na utrzymanie aktualnego skladu a oni chcieli Kubere? HAHAHAHAHHA... Mnie tylko zastanawia jak zle musi byc w Lesznie, ze odchodzi zarowno Kubera jak i Smektala. Moim zdaniem to tragedia dla klubu.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  @Kuba Kubek: widzę że pojęcie masz 0 o wychowankach Motoru słyszałeś kiedyś o Robercie Dadosie który był wychowankiem z Lublina i zdobył IMSJ oraz IMPJ w tym samym roku faktem jest że wtedy reprezentował barwy GKM-U ale wywodził się ze szkółki Motoru Lublin zasługiwał na awans do PO za postawę i uczciwość nie mieli gościa w składzie a Hampel został wypożyczony z Leszna więc nie mylić pojęć i również Częstochowa gdyby EL zagrała uczciwe byłaby w PO bo regulamin mówi jasno że organizator musi usunąć usterkę w ciągu 30 min lub walkower nie piszę tutaj o tym że Gorzów celowo spalił rozdzielnię ale nienaprawił w odpowiednim czasie co skutkuje walkowerem taki przepis

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Antoś szprychaa: ty jesteś dzban wychowali i to wielkiego któremu przez ciężki wypadek w drodze ma trening coś z psychiką się stało i popełnił samobójstwo ale co ty tam wiesz potrafisz tylko niepochlebne komentarze pisać o klubie który wrócił w wielkim stylu na żużlową mapę Polski . Co do wychowanków poczekaj a za jakiś czas się ich doczekają czego im życzę

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Czytając niektóre wpisy nasuwa mi się pewien filmowy cytat. "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" Niektórzy zachowują się jak dzieci w piaskownicy okladajace się plastkiwowymi łopatkami i kłócząc się kto jest najważniejszy i kto rządzi światem. Na szczęście po za piaskownicą jest normalne życie i nikogo nie interesują piaskownicowe wojenki.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  @roli: Marzyłam by dostać się na wysięgnik, ale nie miałam okazji. Lublin robi taki Fan jak nikt i dlatego wygrywa - może zabrakło szczęścia, ale za rok?

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Jak dla mnie Motor super w tym roku (w zeszłym tez) . My w czewie mieliśmy bardzo mocna drużynę i widac jak się skończyło. Klimat to podstawa

 • Michał Malec lubi Komentarz

  "Czy jeden lub dwa transfery wystarcżą, by Motor wjechał w przyszłym roku do fazy play-off?" (oryginalna pisownia pytania). Gdyby nie oszustwa tego sezonu to Motor by był w Play-off i walczył a właściwie wywalczył by medal. Ja się na tym nie znam, ale obserwuję zawody żużlowe i coś tam wiem, ale to wiecie jak to ta inna płeć.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Gdyby słabe ogniwo jak Jamróg nie przegrał z Tonderem, Motor byłby w PO, proste?

 • Michał Malec lubi Komentarz

  @petrus; My w Lublinie mowimy; Niewazne jak poszlo, wazne ze Staleczka jak zwykle zbita przez Wielki Motor a petrus stolec upodlony w norze ;D

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Nie ma co ściemniać, ten wynik jest poniżej oczekiwań i planów klubu, podobnie jak klęska Włókniarza. Jesteśmy parą przegranych w tej grze, o ironio - bez posiłków z zewnątrz. Tyle może tylko, że my wtopiliśmy na własne i wszystkich życzenie, troszkę dołożyli sędziowie, bo moc składu była na finał. Dla odmiany Motor ma chyba ogólnie dobrą atmosferę w ekipie i walczył, a u nas jest zlepek i klimat jakby w stylu raz nam się chce, a innym razem nie chce. Tak czy siak oba składy do korekty na kolejny sezon.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Zabawne są te zarzuty w kierunku Kępy o zakontraktowanie Hampela. A najbardziej szczekają kibice klubów które opierały swoją siłę na wypożyczonych gościach :)))

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Cierniak miał już być w tym roku w Lubinie. Ale doszli do porozumienia ze nie będzie miał szansy jechać bo oba Wiktory były rok temu w gazie (w tym kicha ale kto wiedział) .Dlatego Cierniak olał propozycje Wrocławia.Dlatego Cierniaka juz mozecie dopisać do skłądu lublina.Dziekuje za uwage.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Lepiej się piąć w górę małymi krokami, ale z rozsądkiem. W mojej ocenie ten sezon nie był udany dla Motoru. Zbudowany skład powinien dać awans do czwórki, ale tor zweryfikował te plany. Za porażkę z Włókniarzem nie miałbym pretensji do zawodników. Goście byli w tym dniu po prostu nieuchwytni i mogliby chyba wygrać wszędzie. Zawodnikom Świderskiego pasowało wszystko. Lublin nie popisał się w Grudziądzu, gdzie drużyna pojechała jakoś bezjajecznie. GKM jadąc praktycznie bez juniorów zdobył 46 punktów i mocno zamknął gościom drzwi do czwórki. Konieczność wygrania z Falubazem za 3 wydawała się być misją nieprawdopodobną, a jednak niewiele zabrakło żeby ten cel zrealizować. I właśnie dlatego żużel jest piękny!

 • Michał Malec lubi Komentarz

  @kucharz Pamiętaj że w nowym sezonie potrzebny będzie zawodnik u23 a Leszno będzie ich mieć aż trzech a i tak jeden senior będzie musiał odejść.Pośrednikiem w rozmowach ma być Jarosław Hampel.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Za Zagara na miejscu Kuby bym dał awionetke Lambertowi ( bardzo chce do was wrócić )i Kołodziej .
  Łaguta
  Michelsen
  hampel
  Kołodziej/Pawlicki P
  Lambert
  Lampary
  Cierniak/Miskowiak tak to widze wiecej sie nie spodziewajcie

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Jeśli będzie u23 i jest kasa to Lambert, Janusz albo Przemek i młody Cierniak to będzie piękny skład.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Chciałbym tylko pogratulować transferu Krzysztofa Kasprzaka . Brawo ! A Pan Panie Kępa niech się zdecyduje ....albo jedzie tymi co zakontraktował i jak to mówi z "honorem" albo bierze Jarka i stawia resztę drużyny pod ścianą ....jaka różnica między gościem a wypożyczeniem ?

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Witam.Spokojnie MOTOR...Progres zaje,,,y przez te kolejne 4 lata/od 2 ligi/.:)Mieliscie PECHA i tyle.Bylem pewny po 14 biegu ze te 4-2 wyciagniecie...Ale DUDUS to klasa po tym dzwonie obolaly....I ma mocna PSYCHE jak sie okazalo...PS.Dobry sezon MOTORU.SZOSTE miejsce nieadekwatne do mocy DRUZYNY..POZDRAWIAM..Powodzenia.:::)))

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Potrzebny solidny drugi Polak.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Siema wszystkim.To jak to jest p.Kepa ? Tyle kasy z miasta azoty bogdanka i tylko takie słabe transfery? Gorzów i ini moga mkieć vaculików Lambertów a Lublin tylko kołodzieja? Gdzie ta kasa? Podzieliliście miedzy Zukiem i rodziną? Zawodnicy dostali 1/2 kontraktu plus kasa z karnetów? Gdzie reszta kasy?