Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gksonial lubi Komentarz

  Super wywiad. Takich artykułów proszę tutaj więcej. No i trzymam kciuki za klub z Krosna :)

 • gksonial lubi Komentarz

  Nie, nie podziwiam postawy tej dziewczyny. Traktuję to jako coś normalnego. Sam jestem niepełnosprawny- znaczy bardziej sprawny niż pełnosprawni.

 • gksonial lubi Komentarz

  Świetna dziewczyna , jenak większą " klikalność " ma Żyła Justyna , pewnie jest jeszcze fajniejsza , albo klikacze Żyły niepełnosprawni umysłowo , ot taka drobna przypadłość , prawie niezauważalna , nie to co brak ręki .

 • gksonial napisał/a komentarz do Byli zawodnicy Polonii mówią, że to druga Stal. Prezes klubu zapewnia, że w tym roku spłaci długi

  Czy to znaczy Panie Bartnik ,że jak pański klub nie płaci zawodnikom i w związku z tym , ci rzeczeni zawodnicy nie mają na remonty sprzętu , co skutkuje znacznym obniżeniem KSM , to ma Pan prawo obciąć im wynagrodzenie???!!! Dobrze zrozumiałem???? no , po prostu BRAWO!!!!!...… Co Pan jeszcze tam robi???

 • gksonial lubi Komentarz

  Jeszcze mój najlepszy kolega Amon nic nie dodał?Amon przecież to artykuł o Wybrzeżu śpisz?

 • gksonial lubi Komentarz

  Kacper, nie przejmuj się tymi artykułami, które zostały napisane przez redaktorów wtrącających się w cudze sprawy. Przyczepią do wszystkiego, co da im kliknięcia. Nie jesteś jedynym żużlowcem, którego to spotkało w ostatnim czasie. Trzymaj gaz i nie daj sobie odebrać pewności siebie przez ludzi chcących zaistnieć na krytyce innych.

 • gksonial lubi Komentarz

  Co się burzysz kibolu oszustów. Powinniscie dostać porządną karę za korupcję, a tu nic. Inne kluby dawno by poplynely

 • gksonial lubi Komentarz

  Rafał Karczmarz też utworzył taką akcję. Na kevlarze będzie miał napisane Wielcy Kibice jako jeden ze sponsorów. Myślę, że to całkiem fajne. Większości z nas nie stać na dołożenie dużej kwoty, a każda złotówka się Rafałowi przyda.

 • gksonial lubi Komentarz

  Co cie do .. rwy nedzy pismaku..interesuje..portfel Gomolskiego....może ma jakiś swoich fanów..co mu pomogą....znalazles sobie nowy obiekt drwin ....I tak do wiosny...żałośni jesteście...

 • gksonial lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gksonial lubi Komentarz

  Nie wiedziałem że tak dobrze sprecyzowano pojęcie "sport zawodowy" i wyklucza ono crowdfunding. Najwidoczniej pan Kuczera wie więcej. Albo właśnie wie niewiele i jak każdy twardogłowy nie może pogodzić się z tym, że zmieniają się czasy i technologie. Za kilka lat większość żużlowców będzie robić to samo, wtedy okaże się że to już jest "zawodowe".

 • gksonial lubi Komentarz

  I co panie kuczera, to teraz pasuje przeprosić Kacpra za pisanie nieprawdy, jesteś na tyle żałosny, że nawet niepofatygowaleś się dowiedzieć czy Kacper pracuje mimo tego, że lwią część dnia zajmują mu ciężkie treningi, Wstyd!!

 • gksonial lubi Komentarz

  Żałosny redaktorek, pojawiający się znikąd, obrażający ludzi którzy poświęcają cały swój czas dla żużla i do tego ryzykują swoje życie. Kacper nie jest zawodnikiem najwyższej klasy tylko polskim średniakiem. To czy ktoś da złotówkę czy 10 tys. złotych jest każdego osobistą sprawą i jaki sens jest opisywanie zawodnika w takim świetle jako "żebraka".

 • gksonial lubi Komentarz

  Kolejna gwiazda dziennikarstwa wzięła tego samego kotleta i go grzeje , jutro kolejna łajza i tak do końca roku

 • gksonial lubi Komentarz

  syn pozjadał wszystkie rozumy, że charakterek odziedziczył po mamie i pokazuje pazurki.


  Nieładnie ostaf chwytasz się oceny obcych tobie osób - matki Maksyma. Kto cię do tego upoważnił?
  Ciekawe po kim ty odziedziczyłeś taki mały rozumek? Po listonoszu? (przepraszam listonoszy za porównanie do ostafa)

 • gksonial lubi Komentarz

  Tak działają dawne komunistyczne służby specjalne. Wiele firm i pomysłów w ten sposób wykorzystano. Trzeba mieć odpowiednie wpływy i parasol ochronny, żeby w ten sposób niszczyć ludzi. Podobnie dorobili się komuniści z Chin. Najpierw kupują od Ciebie towar, potem rozbierają i uczą się technologii, a potem już pozostaje produkcja i sprzedawanie tańszego produktu łudząco podobnego.

 • gksonial lubi Komentarz

  Powodzenia Aureliusz na nowej drodze życia ;-)

 • gksonial lubi Komentarz

  Tym razem jako kibic jestem zadowolony. Rozumiem, że kontrakty skrojono pod możliwości. Młodzież jest nasza, chcą być w klubie, chwała Im za to. Nawet tato się nie obraził, dobrze to rokuje. Nadzieje pokładam w panu menadżerze, zna fach, poważny człowiek. Co do "starej" czwórki seniorów, powinno być dobrze. Niektórzy mogli z tego co było być niezadowoleni, także klub mógł mieć pretensje, jednak strony doszły do porozumienia. Co do Daniela, to gość jest myślący, przechodzi w wiek seniora, chce się rozkręcić, więc najlepiej tam gdzie Jego tuner, gdzie tor przyjazny. Są przesłanki, że będzie to zespół ludzi pomagających sobie, rozumiejących się, powiem dalej przyjaźniących się. Może to moje pobożne życzenie, ale tak ja to odbieram. Nigdy nie przepadałem za tymi, którzy niby kochali, i nagle klub opuścili, niezależnie czym argumentując swój krok. Dobrze, że nie pozbyto się byłego duetu trenerskiego. Owszem, mieli nawet spore uchybienia, lecz były też inne przyczyny spadku, może nawet głębsze. W klubie jest co robić, przydadzą się. Co myślę o górze? Proste, mają kasę, Oni dyktują warunki. Można się tylko zastanawiać, czy tym groszem dobrze gospodarzą. By móc obiektywnie ocenić trzeba by znać sprawę od kuchni. Niestety jej nie znamy, i znać w szczegółach nie powinniśmy. Organ ma nad sobą swój organ, niech się sprawdzają. I jeszcze jedno: jest taka piękna cnota pokory, wszystkim ją polecam. Jednocześnie postępując: "boso, ale w ostrogach". Powodzenia "Jaskółki". Unia Pany! Dajcie tyle, ile potraficie, a możliwości macie spore.

 • gksonial lubi Komentarz

  Wiadomo kto się nosił zamiarem odejścia.Jednym wyjdzie na dobrze drugim może nie.Starania prezesa to mało aby ci zawodnicy zostali.Dla czego Tarnów tak nisko upadł.Fani Tarnowa dokładnie wiedzą.Fan choć by nie wiem jak mocno chciał aby ostatni bastion sporu stał w Polsce na odpowiednim poziomie nic nie zrobi ,Należało by posłuchać wypowiedzi Dyrektora naczelnego Azotów jak w radiu szedł wywiad. Romek znów prezydentem Kiełbasa wyborcza bez pokrycia poskutkowała.Przecież po skończonym sezonie miał zacząć się remont jak do tych czas nic się nie dzieje.Jaki jest skład taki jest fan i tak nic nie zrobi aby był lepszy.Jedynie może zbojkotować zawody.Jednemu się będzie podobał drugiemu nie. Każdy będzie miał słuszność.Jeden przyjdzie z nudów drugi nie pojedzie w inne miejsce.Kto na tym traci klub miasto oraz obywatele tego grodu. Strzego tu się cieszyć ze nie będzie wieży.Tu idzie zapłakać nad losem sportu w Tarnowie.Co było a co zostało,

 • gksonial lubi Komentarz

  Krycha w Zielonej czy w Grudziądzu total zagubienie! Powodzenia w klubie gdzie Ci chłopie szło najlepiej!

 • gksonial lubi Komentarz

  Cześć AMON. Słuchaj już nie raz czytam jakiś Twój wpis. Mam wrażenie, że karmisz się najbardziej tym jak możesz komuś dowalić. Jak nie jedziesz na zawodnika to na kluby. Ci zawodnicy to młodzi ludzi i pamiętaj, że mogą brać do siebie to co czytają. Piszesz takie czasem rzeczy, że mam wrażenie, że jest Ci nudno po prostu siedząc w domu.

 • gksonial lubi Komentarz

 • gksonial lubi Komentarz

  pytanie tylko jaka drogą idzie ten przelew,obym się mylił ,ale ta droga może być baaardzo długa i nie trafić celu :D

 • gksonial napisał/a komentarz do Stal zapowiada pozew przeciwko Porsingowi. Duńczyk zostanie oskarżony o próbę wyłudzenia pieniędzy

  zerknij sobie na artykuł w Przeglądzie Sportowym i na wpis na fb…. i ochłoń!

 • gksonial lubi Komentarz

  Jedno jest pewne i coś na rzeczy musi być. Szkoda mi jedynie prawdziwych fanów z Rzeszowa, bo ich klub w tym lub najpóźniej w następnym sezonie skończy tak jak nasze poprzednie kluby z Ostrowa. Nagonka, prawda, kłamstwa, toksyczne otoczenie, dziwne przypadki i nie profesjonalni ludzie na stanowiskach to musi się zakończyć tragicznie dla klubu. Nikt z nas pewnie nie wie jak jest naprawdę ale jedno jest pewne. Pan Nawrocki mając masę pieniędzy jest albo nie logicznie myślącym człowiekiem albo wykorzystywany przez zawodników na każdy możliwy sposób. Jedno albo drugie zniszczy ten klub w tym lub następnym sezonie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.