Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jarpen lubi Komentarz

  Rasizm ,prowokacja ormianska ? Nie , powód jest jeden i prosty Kopacz nie umie grać a hajs bierze

 • Jarpen lubi Komentarz

  @kacper 54: błyskawice ich wspierają, bo sposób działania identyczny?

 • Jarpen napisał/a komentarz do Piłkarz idzie na wojnę z Legią. Podjął stanowcze kroki

  Czy się podpromował? No raczej nie bardzo. Cwany Azer wykorzystał sytuację i sp....la jak szczur z tonącego okrętu.Czy w Legii coś się zmieni? Nie. Chce iść do Turków? niech idzie oni dobrze płacą ale tylko na papierze.

 • Jarpen lubi Komentarz

  A jaka to wina klubu, że piłkarz został zmuszony do obcowania płciowego podczas powrotu z Płocka ?. Żaden sąd świata nie rozwiąże kontaktu Azera z winy klubu, ani tym bardziej nie nakaże płacić Legii honorarium za niedotrzymanie warunków kontraktu rzekomo z winy klubu :). A na co ci wszyscy piłkarze Legii liczyli z Azerem na czele ?, że przyjdą, podpiszą lukratywne kontrakty i będą w nieskończoność odstawiać popelinę ?. Pana Mioduskiego kopacze nabrali, ale kibice nie dość, że nie kupili tego fajansu, to jeszcze przykładnie zrobili jednej z „super gwiazd” z dupy jesień średniowiecza ku przestrodze innych śmiałków łatwego i niebotycznego kontraktu :).

 • Jarpen lubi Komentarz

  Może wreszcie ktoś się kopnie w Legii w czoło i dojdzie do wniosku, że kibice nie mogą rządzić klubem. Z drugiej strony cwany Azer osiągnął co chciał. Podpromował się, rozwiąże kontrakt i weźmie fciul kasy za podpis. Powinien podziękować temu, który dał mu po ryju.

 • Jarpen napisał/a komentarz do Pomocnik odchodzi z Legii. Wybierze nietypowy kierunek?

  Taa. Nic nie mam do Vuko ale już raz robił porządki w Legii wywalając Radovicia, Carlitosa i Kucharczyka. Największych walczaków w Legii. Zobaczymy czym to się skończy.

 • Jarpen lubi Komentarz

  I bardzo dobrze , w głowie sie nie mieści ze Miodziu zapewnia o policyjnej ochronie a bandziory zatrzymują autokar i biją zawodników !!! Ciekawe czemu sam dla ochrony nieudacznik jeden nie wracał z nimi !
  Legia juz dawno temu powinna byc zakorzeniona na średnim poziomie europejskim , a tam ciagle amatorszczyzna i szpanera na poziomie sinusoidy :(!

 • Jarpen lubi Komentarz

  W Legii bardzo brakuje mózgu!

 • Jarpen lubi Komentarz

  Jak widać, w Polsce takie 'incydenty' /dla polskiej prokuratury i policji/sic!/ są do przyjęcia! Bo to wszystko z miłości do polskiej piłki kopanej?! Z której wynika, że od czasu do czasu samych graczy też można pokopać.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Legia to jest klub dobry dla piłkarzy którzy chcą dorobić do emerytury. Tam nikt nie myśli w takich kategoriach jak tej ujadacz co mu mikrofon zabrali. Ten błazen zamiast docenić co robi i jakie ma podejście Vuko powinien przede wszystkim go szanować. Jakby on trochę miał pojęcie o piłce to by wiedział że jakby Vuko miał inne podejście i kazano na siłę być nadal trenerem to Legia już mogłaby myśleć o budowie zespołu na 1 ligę. Dla Vuko to jest szans i on o tym wie bo nie oszukujmy się Papszun nie będzie trenerem Legii....bo Mioduski to sp....lił swoimi medialnymi wyskokami. Vuko to wie i liczy że zostanie na dłużej bo w Legii nie mają żadnej alternatywy poza Czerczesowem ale on też już znalazł klub

 • Jarpen napisał/a komentarz do "Wolę dostać w dziób po walce". Mocne słowa po pobiciu piłkarzy Legii

  Entliczek pentliczek co powie Piechniczek.Jaką brednie wymyśli. Czy piłkarze mają się napieprzać z kibolskimi karkami w autokarze? Tam nie weszli krasnale. Tam zostali wysłane kibolskie karki panie Piechniczek.

 • Jarpen napisał/a komentarz do To nie do pomyślenia. Są nowe informacje ws. zaatakowanego piłkarza

  HR Sparta@ Trafna analiza.Ale muszę cię zmartwić , Mioduski nic nie zrobi i nic się nie zmieni. Wszystko zostanie po staremu. Tak to jest jak kluby idą na układ z kibolstwem. Z takiego układu trudno się póżniej wyplątać.Tu trzeba zespołowego działania klubów,Policji,PZPN i państwa. Inaczej g...o z tego.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Luqiunias ze względu na to że się łatwo przewraca został pierwszy zaatakowany, A Artur Boruc nie obronił kolegi, bo czytał Sportowe Fakty i nie miał czasu zareagować, zresztą on też jest niski i słabej postury :)

 • Jarpen lubi Komentarz

  A policja już namierzyła osobę która otworzyła tym bandyckim kibolom drzwi w tym autokarze? A policja już obejrzała monitoring z tego autokaru? Cz po dostaniu się monitoringu w ręce policji okazał się on być zepsuty. Tak jak od 2016 roku kilka tysięcy innych monitoringów nagrywających przestępstwa kiboli.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Ważniejszym jest pytanie co zrobi prezes Mioduski, a nie co z Luquinhasem. Jeżeli w sposób stanowczy nie odetnie się od kiboli i nie dopilnuje, żeby zostali skutecznie ukarani, to klub zejdzie na psy. Kto będzie chciał oglądać te żałosne widowiska? Panie prezesie, niech Pan się zastanowi. Po co Panu ta garstka kiboli kryminalistów? Przecież wszyscy wiedzą, że to pospolite gangusy, żyjące z rozboju i handlu narkotykami. Tak samo jak w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku.... Dopóki kluby nie zlikwidują tych "kibiców" trybuny będą świecić pustkami, kluby będą biedne, a poziom rozgrywek niewiele wyższy niż podwórkowych. W konsekwencji kadra będzie uważać za wielki sukces wygraną a Andorą, a Albania to szczyt możliwości. Godząc się na opanowianie trybun przez bandytów pozbawia Pan klub możliwości grania na przyzwoitym poziomie i jakiekolwiek znaczenie w europejskich rozgrywkach. Poza w/w gangusami cała reszta Polski, czeka tylko kiedy Legia spadnie do IV ligi i przestanie przynosić wstyd na europejskich boiskach. Żeby nie było, że to jazda tylko na Legię, podobnie jest w większości klubów piłkarskich w Polsce. We Wrocławiu też.

 • Jarpen lubi Komentarz

  "Profesjonalny" Prezes i jeszcze bardziej "profesjonalny" trener. Żenad roku w polskiej piłce, a mają bardzo dużą konkurencję.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Kompletny brak profesjonalizmu u jednego jak i u drugiego.

 • Jarpen lubi Komentarz

  WSZYSCY WIEDZĄ że awans do pucharów to efekt pracy poprzedniego trenera, a cały "upadek Legii" do zasługa poznańskiego 'fachowca' który przedtem 'spuścił' już na dno kilka drużyn. Pytanie: KTO PRZEKONAŁ prezesa Mioduskiego do jego zatrudnienia -kosztem pozbycia się POPRAWNIE DZIAŁAJĄCEGO poprzednika?

 • Jarpen lubi Komentarz

  Wszędobylski Leszek Pisz, nawet moja żona wiedziała o kogo chodzi i tak mówiła. Leszek wróć :)))))

 • Jarpen napisał/a komentarz do Burza w sieci. Cracovia zadrwiła z Legii

  @Legionowiak 3.0: Ha.ha Nie wygłupiaj się bracie.:)

 • Jarpen lubi Komentarz

  Mioduskiemu brak argumentów żeby się obronić. On jest właścicielem i sternikiem Legii i całe odium spada na niego. Jego polityka kadrowa jest beznadziejna, a zatrudnienie Michniewicza to był szczyt głupoty. Dziekanowski twierdzi, że Papszun jest trenerem na dorobku i kasa proponowana w mediach jest zbyt duża. Pytam więc jakie osiągnięcia trenerskie i dorobek mieli Panowie Zielińscy, Michniewicz, Nawałka czy Stokowiec nie wspominając o Mamrocie i Ojrzyńskim. Polska myśl szkoleniowa i trenerska nie istnieje co widać po grze polskich drużyn i wynikach w/w. Bońkowa Szkoła Trenerska przy PZPN chyba przestała działać albo wypuszcza trenerów takiej samej klasy jak Boniek.

 • Jarpen lubi Komentarz

  R.Kucharski do spółki z D.Mioduskim w ubiegłym roku skompletowali drużynę złożoną z boiskowych bezmózgów. Do tego doszedł genialny strateg i perfekcjonista Czesław 700 i katastrofa gotowa. Perfekcjoniści i genialni stratedzy nie pasują w żaden sposób do Ekstraklasy. Przekonał się o tym niedawno Michniewicz, a nieco wcześniej inny wybitny trener Nawałka. Obaj wylecieli na zbitą twarz bo trenerami są tylko w mediach, m.in. w SF. Ten kto polecił Mioduskiemu Michniewicza powinien odbywać dożywotnią karę wioślarza na galerach.

 • Jarpen napisał/a komentarz do Legia na kolanach. To już kolejny raz

  @franekbra: Gościu pomyliłeś forum ciągle pier....sz o PIS. Masz kompleksy. A o seksie z Miss Polonia to możesz sobie pomarzyć.

 • Jarpen napisał/a komentarz do Jest transfer do Legii Warszawa. Wcześniej pracował w Rakowie Częstochowa

  Wicedyrektora? To znaczy że nieudacznik Kucharski zostaję.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.