zygzag - lubi

 • zygzag lubi Komentarz

  Oficjalnie trudno coś wyciągnąć.

  ,

  Nieoficjalnie wiemy, że

  ,

  teoretyczne rozważania wciąż można snuć

  ,

  Klub może się jedynie pokusić

  ,

  trakcie meczu ze Spartą stało się coś, co spowodowało zmianę planów.

  ,

  Mówi się, że doszło do jakieś słownej awantury

  ,

  Podobno niemal przesądzone jest

  ,

  Kolejną nową twarzą może być David Bellego

  ,

  w Get Well chcieliby powrotu Adriana Miedzińskiego.

  ,

  Rozmów nie było, ale wychowanek jest mile widziany.

  ,

  miał podpaść właścicielowi klubu

  ,

  Get Well ma zamiar

  ,
  Same k#rwa konkrety w stylu Dariusza
  Jeszcze go w telewizji pokazują. Co nie usłyszy to zmyśli, czego się nie dowie to jako źródło poda kuluary. Śmiech na sali, że tak mierne dziennikarstwo sportowe ma szansę na publikacje.


 • zygzag lubi Komentarz

  Cieszy udany powrót naszego mistrza, smuci kierunek w którym podąża Toruń.

 • zygzag lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • zygzag lubi Komentarz

  Fajnie, ze Panowie wzięli się za łby i skupili się na słowach Stępniewskiego, kompletnie ognorując riposte prezydenta miasta Lublina, który jasno powiedział, że WSZYSTKIE warunki postawione Motorowi przed sezonem 2019 zostały spełnione. Więc albo kłamie prezydent Żuk, albo Pan Stępniewski. I sorry, jakoś bardziej wierzę w tej kwestii Żukowi, choć to polityk, niż włodarzowi Eligi, która akurat w kwestii hipokryzji i zakłamania ma wyjątkowo bogate doświadczenie.
  To, że stadion odbiega od norm jest oczywiste, ale skoro warunki licencji na sezon 2019 zostały spełnione, to w czym problem? Jeśli trzeba wykonać dalsze prace, by otrzymać licencję na sezon 2020, to najpierw robi się spotkanie osób zainteresowanych, a nie leci do mediów i płacze.

 • zygzag lubi Komentarz

  Czytam te "mądrości" piszących tutaj felietony i chce się rzygać. Znowu o toaletach. Ile tych toalet być powinno? Są jakieś "wytyczne" żużlowej centrali w tym temacie. Dwie toalety stacjonarne i około 40-50 toi-toi ta za mało? Powinna być jedna toaleta na jednego kibica? Ktoś ma z głową nie tak jak trzeba. Wychodzi na to że to Stępniewskiemu coś się klepki poprzestawiały kiedy zaczął się rozwodzić nad problemami Motoru, a inni powtarzają te brednie jak mantrę. Stępniewski czepia się parkingu. Czy jeżeli bus zawodnika stoi 10-15 metrów od parku maszyn to jest to daleko? Tu jest problem? Gdzie busy stoją w parku maszyn? Zanim zacznie się opowiadać takie głupoty to najpierw trzeba pomyśleć co chce się powiedzieć. O ile pamiętam mówił też Stępniewski o awarii oświetlenia. Może i zdarzyło się. Na innych stadionach nie było? Jeżeli to oświetlenie jest takie złe, to dlaczego mecze Motoru mają godziny rozgrywania meczy o tak późnej porze? Czyżby celowe działanie centrali i szukanie na siłę powodu zrobienia miejsca dla Torunia i być może dla Gorzowa? Stępniewski też tak bardzo martwi się o kibiców, że takie tłumy pod bramami i czekają w nieludzkich warunkach na wejście na stadion. Martwi się też stromymi schodami. Czemu obrońca "uciśnionych" kibiców ich nie zapyta co o tym myślą? Gdzie byłeś Stępniewski jak Motor był w drugiej, a następnie w pierwszej lidze? Było cacy? Wtedy nie było przyznawania warunkowej licencji, schody były dobre, kibli wystarczyło i z parkingiem dla busów zawodników problemów nie było? Zawodni pierwszej czy drugiej ligi jest inny od tego z ekstraligi? Czym się różnią, że tak różne wymagania są dla każdej ligi? Przyznjcie, że nie spodziewaliście się tego, że Motor zostanie w tej nazywanej przez was najlepsze lidze świata na następny sezon. Miał spaść i wszystko miało być po staremu, a tu taka niespodzianka bo Motor zostaje. Wychodzi teraz całe kołtuństwo ludzi rządzących w Polsce żużlem. Jeszcze pytanie do tych mądrali rządzących żużlem: Dlaczego nie jest tak jak było, I liga, II liga i III liga? Kto wpadł na taki kretyński pomysł z ekstraligą? Podniesiono w ten sposób poziom? Co dała zmiana nazwy?
  Rozmawiając z kibicami mówią, że to straszenie Motoru nie przyznaniem licencji ma na celu odstraszenie zawodników, którzy mogą wzmocnić zespół. To by chyba było na rękę centrali. Pozbywamy się Motoru. Prawda mądrale z centrali?

 • zygzag lubi Komentarz

  Dla E-ligi Motor ma to co najważniejsze czyli tor do walki z odwodnieniem liniowym, świetne mecze i rewelacyjnych kibiców. Liczba toalet i miejsc parkingowych dla busów (część busów ma parking po drugiej stronie stadionu) to sprawa drugorzędna. Absurd z rzekomo za stromymi schodami pomijam, bo na innych stadionach też są schody, gdzie można się potknąć i spaść.

 • zygzag lubi Komentarz

  Skoro inni muszą spełnić określone wymagania

  w Lesznie nie ma odwodnienia liniowego co jest ważniejsze od stacjonarnych toalet (w Lublinie korzystałem z Toi-Toi i nawet po meczu były utrzymywane w czystości, a we Wrocławiu jak wszedłem ... to wolałem szybko gnać do auta i hotelu by nie popuścić, syf porażał).
  Jeśli jedynym wykładnikiem ma być WC a reszta się nie liczy, to chce mi się śmiać.
  Panie Stępniewski, pojedź pan jako normalny kibic a nie ViP do któregokolwiek kraju, gdzie jest żużel, na większości imprez siedzi się na trawie i sika pod drzewem.

 • zygzag lubi Komentarz

  Zwycięstwo z bonusem na złość GKSŻ-etowi cieszy podwójnie :D
  Swoją drogą, ten mecz pokazał jak cholernie szkodzi speedwayowi działalność tego gremium i uchwalane przez nie regulaminy.
  Nie pamiętam już kiedy we Wrocławiu ostatni raz chodził tylko i wyłącznie krawężnik, a mijanek było tak mało jak dziś. Deszcz tu niewiele zmienił, bo i przed opadami, było słabiutko.
  Powiem nawet więcej, dramatyczne wydarzenia z 3 biegu to również zasługa toromistrza z GKSŻ-tu. Gdyby, jak zawsze do tej pory we Wrocku, od pierwszego biegu chodziła nie tylko kreda, ale także środek toru, obu tych dzwonów by nie było, a tak?? Wszyscy za wszelką cenę chcieli się zmieścić na krawężniku i mieliśmy tego efekt.

 • zygzag lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • zygzag lubi Komentarz

  Weźcie te wszystkie amony nightmery spie*dalajcie z tego forum bo pewnie nigdy na meczu Startu nie byliście a piszecie głupoty i wystawiacie opinie kibicom z Gniezna. Zero szacunku i chamstwo tylko z waszej strony to wszystko co sobą reprezentujecie. Ja też pochodzę z Gniezna i kibicuje Startowi. Ale szacunek musi być do rywala. Szczególnie że Ostrów to sąsiedzi. Niech będzie dobre ściganie i dobra atmosfera podczas derbów. Pozdrawiam normalnych kibiców obu drużyn

 • zygzag lubi Komentarz

  To samo miałem napisać.

 • zygzag lubi Komentarz

  W GP chyba.

 • zygzag lubi Komentarz

  Jesteś Dno. I metr mułu.

 • zygzag lubi Komentarz

  Jesteś Dno.

 • zygzag lubi Komentarz

  44:46

 • zygzag lubi Komentarz

  Myślałem, że forumowicze są przewrażliwieni na twoim punkcie i nie do końca wierzyłem w to co pisali o tobie. Teraz jednak zwracam im honor i dołączam się do nich - jesteś w zaawansowanym stadium choroby psychicznej i prawdopodobnie na jakikolwiek ratunek dla ciebie jest zbyt późno, dlatego pozostaje ignorować wszystkie twoje komentarze i tak też polecam zrobić reszcie normalnym kibicom na tym forum. Niech wymienia się komentarzami sam ze sobą.

 • zygzag lubi Komentarz

  Najt już przestań gwiazdorzyc próbujesz rznac bohatera przed garstka klakierów którzy na twój rozkaz dają Ci plusy lub zgłaszają posty do usunięcia a tak naprawdę jesteś ubogim człowiekiem bez pomysłu na życie
  Jeśli myślisz że blyszczysz to jesteś w wielkim błędzie
  Ty nawet nie zazysz . I pomyśleć że jesteś facetem po 40...

 • zygzag lubi Komentarz

  Nie ma transmisji, a tym co ten dzban napisał nie sugeruj się i ignoruj.

 • zygzag lubi Komentarz

  A z wielkiej szkółki Toruńskiej ilu jedzie zawodników w tej fazie imśj ?

 • zygzag lubi Komentarz

  z calego swojego serduszka zycze druzynie z Trn zwyciestwa, ale raczej mozna to miedzy bajki wsiadzic.
  Torun przejechal jeden poprawny mecz i zaczyna sie znowu dmuchanie w balonik. Holderowi udalo sie pojechac przyzwoicie i widze ze torunskim kibicom juz palma odbija :).
  sam jestem z Trn i chcialbym pczywiscie Po dla Trn ale no patrzmy trzezwo to ze pojechali poprawnie nie jest swiadectwem ze teraz bedzie jakies odrodzenie.
  Uwazam ze Holder zrovi ze 6 pkt na wyjezdzie, wynik bedzie bronil Doyle i Holta i taka jest prawda wlasnie.
  pozdrawiam