Faworyci nie zawiedli - podsumowanie Ćwierćfinałów MP Juniorów
W dniach 4-6 lutego rozegrano Ćwierćfinały MP Juniorów. Rywalizacja toczyła się w ośmiu grupach, a w każdej z nich znalazły się cztery zespoły. Portal SportoweFakty.pl przedstawia Państwu wyniki i rozstrzygnięcia trzydniowych zmagań.
Grupa A
Organizator: Vive Targi Kielce
Wyniki:
4.02.2011
MKS Jurand Ciechanów - MKS Padwa Zamość 35:34 (18:16)
Vive Targi Kielce - MKS Truso Elbląg 32:26 (15:13)
5.02.2011
MKS Truso Elbląg - MKS Jurand Ciechanów 33:33 (16:15)
Vive Targi Kielce - MKS Padwa Zamość 40:31 (21:13)
6.02.2011
MKS Padwa Zamość - MKS Truso Elbląg 31:36
Vive Targi Kielce - MKS Jurand Ciechanów 45:21
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vive Targi Kielce | 3 | 3 | 0 | 0 | 117:78 | 6 |
2 | MKS Truso Elbląg | 3 | 1 | 1 | 1 | 95:96 | 3 |
3 | MKS Jurand Ciechanów | 3 | 1 | 1 | 1 | 89:112 | 3 |
4 | MKS Padwa Zamość | 3 | 0 | 0 | 3 | 96:111 | 0 |
Grupa B Organizator: CHKS Łódź Wyniki: 4.02.2011 UKS Siódemka Chełmek - UKS KAR-DO Gdynia 30:36 (16:21) CHKS Łódź - MKS Grudziądz 46:33 (23:14) 5.02.2011 MKS Grudziądz - UKS Siódemka Chełmek 26:31 (14:15) CHKS Łódź - UKS KAR-DO Gdynia 34:25 (17:13) 6.02.2011 UKS KAR-DO Gdynia - MKS Grudziądz 38:25 (20:11) CHKS Łódź - UKS Siódemka Chełmek 34:27 (12:16)
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHKS Łódź | 3 | 3 | 0 | 0 | 114:85 | 6 |
2 | UKS KAR-DO Gdynia | 3 | 2 | 0 | 1 | 99:89 | 4 |
3 | UK Siódemka Chełmek | 3 | 1 | 0 | 2 | 88:96 | 2 |
4 | MKS Grudziądz | 3 | 0 | 0 | 3 | 84:115 | 0 |
Grupa C Organizator: MKS MOS Wrocław Wyniki: 4.02.2011 MKS Kusy Szczecin - UKS Juvenia Rzeszów 34:17 MKS KOS Wrocław - UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra 45:28 5.02.2011 UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra - MKS Kusy Szczecin 29:33 MKS KOS Wrocław - UKS Juvenia Wrocław 41:18 6.02.2011 UKS Juvenia Rzeszów - UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra 25:30 MKS KOS Wrocław - MKS Kusy Szczecin 30:39 Tabela Grupy C
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Kusy Szczecin | 3 | 3 | 0 | 0 | 106:76 | 6 |
2 | MKS MOS Wrocław | 3 | 2 | 0 | 1 | 116:85 | 4 |
3 | UKS Spartakus Gim. 2 Zielona Góra | 3 | 1 | 0 | 2 | 88:103 | 2 |
4 | UKS Juvenia Rzeszów | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:105 | 0 |
Grupa D Organizator: MKS Nielba Wągrowiec Wyniki: 4.02.2011 NMC Powen Zabrze - MKS Agrykola Warszawa 39:28 (24:13) MKS Nielba Wągrowiec - KS Gwardia Opole 42:23 (21:7) 5.02.2011 KS Gwardia Opole - NMC Powen Zabrze 16:37 (5:20) MKS Nielba Wągrowiec - MKS Agrykola Warszawa 42:28 (24:13) 6.02.2011 MKS Agrykola Warszawa - KS Gwardia Opole 30:22 MKS Nielba Wągrowiec - NMC Powen Zabrze 33:32 Tabela Grupy D
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nielba Wągrowiec | 3 | 3 | 0 | 0 | 117:83 | 6 |
2 | NMC Powen Zabrze | 3 | 2 | 0 | 1 | 108:77 | 4 |
3 | MKS Agrykola Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:103 | 2 |
4 | KS Gwardia Opole | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:109 | 0 |
Grupa E Organizator: Orlen Wisła Płock SA Wyniki: 4.02.2011 TS Zew Świebodzin - KSSPR Końskie 24:38 (8:15) Orlen Wisła Płock SA - KS Energetyk Gryfino 46:17 (26:7) 5.02.2011 KS Energetyk Gryfino - TS Zew Świebodzin 18:40 (11:18) Orlen Wisła Płock SA - KSSPR Końskie 29:30 (13:16) 6.02.2011 KSSPR Końskie - KS Energetyk Gryfino 41:22 (16:13) Orlen Wisła Płock SA - TS Zew Świebodzin 51:26 (24:13) Tabela Grupy E
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KSSPR Końskie | 3 | 3 | 0 | 0 | 110:75 | 6 |
2 | Orlen Wisła Płock SA | 3 | 2 | 0 | 1 | 126:73 | 4 |
3 | TS Zew Świebodzin | 3 | 1 | 0 | 2 | 90:108 | 2 |
4 | KS Energetyk Gryfino | 3 | 0 | 0 | 3 | 57:127 | 0 |
Grupa F Organizator: KS Azoty Puławy Wyniki: 4.02.2011 MKS Brodnica - ASZ UŁ PŁ Łódź 24:37 (15:16) KS Azoty Puławy - Pałac Młodzieży Tarnów 23:32 (8:14) 5.02.2011 Pałac Młodzieży Tarnów - MKS Brodnica 34:25 (17:13) KS Azoty Puławy - AZS UŁ PŁ Łódź 29:23 (14:11) 6.02.2011 AZS UŁ PŁ Łódź - Pałac Młodzieży Tarnów 25:30 (11:16) KS Azoty Puławy - MKS Brodnica 37:31 (18:16)
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pałac Młodzieży Tarnów | 3 | 3 | 0 | 0 | 96:73 | 6 |
2 | KS Azoty Puławy | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:86 | 4 |
3 | AZS UŁ PŁ Anilana Łódź | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:83 | 2 |
4 | MKS Brodnica | 3 | 0 | 0 | 3 | 80:108 | 0 |
Grupa G Organizator: SPR Stal Mielec Wyniki: 4.02.2011 ASPR Zawadzkie - SPR Chrobry Głogów 34:41 (17:20) SPR Stal Mielec - KS Viret CMC Zawiercie 36:21 (13:10) 5.02.2011 KS Viret CMC Zawiercie - ASPR Zawadzkie 29:26 (15:10) SPR Stal Mielec - SPR Chrobry Głogów 24:34 (16:20) 6.02.2011 SPR Chrobry Głogów - KS Viret CMC Zawiercie 41:30 (20:14) SPR Stal Mielec - ASPR Zawadzkie 43:35 (18:15) Tabela Grupy G
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Chrobry Głogów | 3 | 3 | 0 | 0 | 116:88 | 6 |
2 | SPR Stal Mielec | 3 | 2 | 0 | 1 | 103:90 | 4 |
3 | KS Viret CMC Zawiercie | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:103 | 2 |
4 | ASPR Zawadzkie | 3 | 0 | 0 | 3 | 95:113 | 0 |
Grupa H Organizator: MTS Kwidzyn Wyniki: 4.02.2011 UKS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 33:33 MTS Kwidzyn - KS Korab Staszów 33:24 5.02.2011 KS Korab Staszów - UKS Szczypiorniak Olsztyn 26:33 MTS Kwidzyn - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 34:20 6.02.2011 KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KS Korab Staszów 43:25 MTS Kwidzyn - UKS Szczypiorniak Olsztyn 25:29 Tabela Grupy H
P | Drużyna | M | Z | R | P | Bramki | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | 3 | 2 | 1 | 0 | 95:84 | 5 |
2 | MTS Kwidzyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:73 | 4 |
3 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 3 | 1 | 1 | 1 | 96:92 | 3 |
4 | KS Korab Staszów | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:109 | 0 |