Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Czy trzeba robić referendum narodowe aby nieudacznika trenera wypieprzyć z posady ?

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Spotkał przyjaciół z czasów, gdy grał we Włoszech i co w tym złego że powspominali stare dobre czasy? Przecież nie może mieć pretensji do Włochów, że nie dali się pokonać . Czy oburzony autor kiepskiego artykułu, powinien po przeczytaniu swoich wypocin zrobić awanturę w domu, czy jednak może uśmiechnąć się do żony?

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Szkoda, że swojego komentarza A. Wichniarek nie opatrzył tytułem: " Sprawa Narodowa a zachowanie Piątka ". Patos przypisany jest do okazjonalnych, podniosłych chwil. W przypadku wczorajszych scen pomeczowych jest zupełnie niepotrzebny, a nawet wręcz szkodliwy.
  Każe bowiem traktować mecz piłkarski niemal jak bój o niepodległość kraju. Nakręca to kiboli do eskalacji nacjonalistyczno-ksenofobicznych zachowań, które z ideą sportu nie mają nic wspólnego. Jeżeli kirem żałobnym mamy kogokolwiek lub cokolwiek okrywać - to nie jest to na pewno twarz pojedynczego piłkarza po zakończonym meczu. Bardziej do tego nadaje się ogólny poziom piłkarskiego " kunsztu " naszej reprezentacji oraz przyczyny tego stanu rzeczy.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Naoczni świadkowie zdarzenia twierdzą, że Piątek zaśmiał się tak po tym jak włoski kolega chwycił go za pistolero.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Z Brzęczka to już tylko pośmiać się można.
  Nic więcej już nie ma.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Miał być w żałobie po przegranym meczu towarzyskim, w którym nawet nie zagrał? Nie popuść Wichniarek.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  I bardzo dobrze zrobił, przecież to była taka BECZKA że nie dało się nie śmiać. Przynajmniej Krzychu nie jest sztywny, ma ubaw nawet w takiej sytuacji i to się jak najbardziej ceni. Sam wybuchłem śmiechem jak zobaczyłem to nagranie :D Zero sztywniactwa, beczka musi być.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Ludzie robi się aferę że Piątek się śmiał po meczu. Myślę że wczoraj i dzisiaj kilkaset tysięcy ludzi się z nich śmiało i z ich gry gdy Włosi biegali jak rakiety, a nasi jak żółwie. Myślę że akurat Piątek to się nie śmiał z gry naszych Orłów, a z jakiegoś dowcipu powiedzianego przez dawnego kolegę z zespołu. Zróbcie lepiej dochodzenie dlaczego nasi byli tak wolni na tle Włochów, a może Włosi byli podejrzanie szybcy, może lecząc się przeciwko koronowirusowi poprzetaczali sobie krew lub inne pozażywali niedozwolone specyfiki? To jest materiał do wyśledzenia- ruszaj redakcjo!

 • WŁÓKNIARZfan napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. ROW Rybnik odkrył karty. Marek Cieślak nowym trenerem

  @Lipowy Batonik: No, to ciekawe. Sebastian Ułamek, Rafał Osumek, Maciej Janowski, Jakub Miśkowiak, to tylko te nazwiska z TOP Elipy.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Nasze dobro narodowe, nasz Robert zakodowany ? Jak to możliwe... Prezes Kurski może chociaż pół meczu kupi, tak od połowy, jak formułę pierwszą.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Hajto to jest gość, mądrze się wypowiada czy to w wywiadach czy w programach sportowych. Szacun dla niego naprawdę.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Coście się tak uparli na to wypominanie "pobicia rekordu" Golloba? Tomasz wygrał wówczas z krajową czołówką i pozostawił w pokonanym polu Huszczę, Jankowskiego, Zenka Kasparzaka czy Dołka. I porównujecie do tego wyczyn z wygraniem zawodów młodzieżowych, głównie obsadzonym przez zawodników I ligi. Nie odmawiam Sebastianowi tego zwycięstwa, był wczoraj najlepszy. Ale żeby porównać to do wyczynu Tomka, musiałby pokonać Zmarzlika, Magica, Pawlickiego....

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Gollob wygral z seniorami majac 19 lat a szostak z juniorami co tu porowywac :D

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Lato ma rację.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Dobrze Lato prawi.

 • WŁÓKNIARZfan napisał/a komentarz do Żużel. Zbigniew Boniek mówi o złocie Zmarzlika, Gollobie i przyszłości Polonii [WYWIAD]

  @minios88:

  drużyna która stawia na szkolenie i zbiera z tego profity

  :-) Te profity i to szkolenie zweryfikuje przyszły sezon :-)

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  No bo kto te nowinki wymyśla ?? Przekręt Rusko, który w normalny sportowy sposób nie potrafi zdobyć mistrzostwa. I tak kolejny sezon to mu się nie uda.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  sport służący do tresury mniej wartościowego narodu Polińskiego. kombinatorstwo, przekładane mecze ze względu na pogodę walkowery i kary przyznawane wybiórczo (patrz np drużynę z Toruniakiem, ZZ za iversena gdy kasprzak i wozniak grzali ławe "moja spalona rozdzilenia Kobyla Góra gorzów wielkopolski i na przyznanie kary przez leśne dziadki w maju 2018r gdy w trakcie meczu zalali tor- co im leśne dziadki zrobiły - bez kary ! wysłali tylko pismo ze tak nu nu nie wolno robić. ale co się dziwić jesli prezesem jest Kobylak.

  Sport dla mniej wartościowego narodu Polinskiego. Tylko u nas ten cyrk jeszcze sie trzyma i sprzedawany jest nam jako "najlepsza liga" - załosne...

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  ANKIETA. Która druzyna w tym roku zdobyła mistrzostwo Polski w obłudzie i kombinatorstwie. ŁAPKA W GÓRĘ - BRESLAŁ z rosysjkim polskim juniorem i wlewką maksiem czy jednak (mój faworyt hihi) KOBYLA GÓRA Mój Walkower lepszy niz twoj, zawistny obłudny prezes ochucki / grzyb, i jego jarząbek - chomski Moja spalona rozdzielnia Gorzów?? - ŁAPKA W DÓŁ

 • WŁÓKNIARZfan napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: remis w Krakowie. Raków Częstochowa świetnie wystartował, a Cracovia finiszowała

  Pokażcie zapis z VAR!!! Pokażcie!!! Kolejny wałek :-( Kolejny sędzia , który wypacza wynik meczu :-(

 • WŁÓKNIARZfan napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Gollob w nowej roli. Majewski mówi o terapii, a Cegielski żartuje, że za chwilę inni stracą pracę

  Na stronie głównej TOMASZ GOLLOB W NOWEJ ROLI. KIBICE ZACHWYCENI.Klikam w ten... (nie wiem jak to nazwać)? A tu! "Tomasz Gollob w nowej roli. Majewski mówi o terapii, a Cegielski żartuje, że za chwilę inni stracą pracę." Gollob jako komentator przy Dryle, to jak Ziobro przy Kaczyńskim. Sorki za polityczne porównanie, ale taka jest prawda. Powolny, nie umiejący znaleźć odpowiednich słów, rozwlekły w swojej wypowiedzi do granic. Studio meczowe, jak najbardziej (zawsze mogę kawkę sobie zrobić, lub wyciszyć głos), ale na Boga, nie komentarz meczowy! Szanuję Tomka jako zawodnika, ale jego komentarz mi nie pasi. :-(
  P.S.
  Do redaktora.
  Gdzie te zachwyty kibiców nad komentatorką Tomka?

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Mrozek dobrze mówi, jedynie KSM uzdrowi chorą sytuację jaka panuje w polskim żużlu. Oczywiści jest kilka klubów, którym z KSMem nie po drodze, wszyscy wiemy o kogo chodzi. Dzisiaj dla nich KSM jest złem, za parę lat pieprzyć będą co innego.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Nie mam wyboru, muszę dołączyć do chóru krytyków. Dla czego w Polskiej lidze promuje się zagranicznych młodzików? Można odnieść wrażenie, że ten przepis ma strzelić w Leszno, Gorzów i ZG, gdzie wiek juniorski skończą obecni liderzy młodzieżowi a wręcz idzie na rękę Sparcie. Chyba nie tak powinno to wyglądać. Inna sprawa, że dla Krakowiaka i Karczmarza raczej miejsca zabraknie w nowym sezonie lub będzie co najwyżej na 8-ce. De-Bi-Lizm!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.