WŁÓKNIARZfan - lubi

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Czy trzeba robić referendum narodowe aby nieudacznika trenera wypieprzyć z posady ?

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Spotkał przyjaciół z czasów, gdy grał we Włoszech i co w tym złego że powspominali stare dobre czasy? Przecież nie może mieć pretensji do Włochów, że nie dali się pokonać . Czy oburzony autor kiepskiego artykułu, powinien po przeczytaniu swoich wypocin zrobić awanturę w domu, czy jednak może uśmiechnąć się do żony?

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Szkoda, że swojego komentarza A. Wichniarek nie opatrzył tytułem: " Sprawa Narodowa a zachowanie Piątka ". Patos przypisany jest do okazjonalnych, podniosłych chwil. W przypadku wczorajszych scen pomeczowych jest zupełnie niepotrzebny, a nawet wręcz szkodliwy.
  Każe bowiem traktować mecz piłkarski niemal jak bój o niepodległość kraju. Nakręca to kiboli do eskalacji nacjonalistyczno-ksenofobicznych zachowań, które z ideą sportu nie mają nic wspólnego. Jeżeli kirem żałobnym mamy kogokolwiek lub cokolwiek okrywać - to nie jest to na pewno twarz pojedynczego piłkarza po zakończonym meczu. Bardziej do tego nadaje się ogólny poziom piłkarskiego " kunsztu " naszej reprezentacji oraz przyczyny tego stanu rzeczy.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Naoczni świadkowie zdarzenia twierdzą, że Piątek zaśmiał się tak po tym jak włoski kolega chwycił go za pistolero.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Z Brzęczka to już tylko pośmiać się można.
  Nic więcej już nie ma.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Miał być w żałobie po przegranym meczu towarzyskim, w którym nawet nie zagrał? Nie popuść Wichniarek.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  I bardzo dobrze zrobił, przecież to była taka BECZKA że nie dało się nie śmiać. Przynajmniej Krzychu nie jest sztywny, ma ubaw nawet w takiej sytuacji i to się jak najbardziej ceni. Sam wybuchłem śmiechem jak zobaczyłem to nagranie :D Zero sztywniactwa, beczka musi być.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Ludzie robi się aferę że Piątek się śmiał po meczu. Myślę że wczoraj i dzisiaj kilkaset tysięcy ludzi się z nich śmiało i z ich gry gdy Włosi biegali jak rakiety, a nasi jak żółwie. Myślę że akurat Piątek to się nie śmiał z gry naszych Orłów, a z jakiegoś dowcipu powiedzianego przez dawnego kolegę z zespołu. Zróbcie lepiej dochodzenie dlaczego nasi byli tak wolni na tle Włochów, a może Włosi byli podejrzanie szybcy, może lecząc się przeciwko koronowirusowi poprzetaczali sobie krew lub inne pozażywali niedozwolone specyfiki? To jest materiał do wyśledzenia- ruszaj redakcjo!

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Nasze dobro narodowe, nasz Robert zakodowany ? Jak to możliwe... Prezes Kurski może chociaż pół meczu kupi, tak od połowy, jak formułę pierwszą.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Hajto to jest gość, mądrze się wypowiada czy to w wywiadach czy w programach sportowych. Szacun dla niego naprawdę.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Coście się tak uparli na to wypominanie "pobicia rekordu" Golloba? Tomasz wygrał wówczas z krajową czołówką i pozostawił w pokonanym polu Huszczę, Jankowskiego, Zenka Kasparzaka czy Dołka. I porównujecie do tego wyczyn z wygraniem zawodów młodzieżowych, głównie obsadzonym przez zawodników I ligi. Nie odmawiam Sebastianowi tego zwycięstwa, był wczoraj najlepszy. Ale żeby porównać to do wyczynu Tomka, musiałby pokonać Zmarzlika, Magica, Pawlickiego....

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Gollob wygral z seniorami majac 19 lat a szostak z juniorami co tu porowywac :D

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Lato ma rację.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Dobrze Lato prawi.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  No bo kto te nowinki wymyśla ?? Przekręt Rusko, który w normalny sportowy sposób nie potrafi zdobyć mistrzostwa. I tak kolejny sezon to mu się nie uda.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  sport służący do tresury mniej wartościowego narodu Polińskiego. kombinatorstwo, przekładane mecze ze względu na pogodę walkowery i kary przyznawane wybiórczo (patrz np drużynę z Toruniakiem, ZZ za iversena gdy kasprzak i wozniak grzali ławe "moja spalona rozdzilenia Kobyla Góra gorzów wielkopolski i na przyznanie kary przez leśne dziadki w maju 2018r gdy w trakcie meczu zalali tor- co im leśne dziadki zrobiły - bez kary ! wysłali tylko pismo ze tak nu nu nie wolno robić. ale co się dziwić jesli prezesem jest Kobylak.

  Sport dla mniej wartościowego narodu Polinskiego. Tylko u nas ten cyrk jeszcze sie trzyma i sprzedawany jest nam jako "najlepsza liga" - załosne...

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  ANKIETA. Która druzyna w tym roku zdobyła mistrzostwo Polski w obłudzie i kombinatorstwie. ŁAPKA W GÓRĘ - BRESLAŁ z rosysjkim polskim juniorem i wlewką maksiem czy jednak (mój faworyt hihi) KOBYLA GÓRA Mój Walkower lepszy niz twoj, zawistny obłudny prezes ochucki / grzyb, i jego jarząbek - chomski Moja spalona rozdzielnia Gorzów?? - ŁAPKA W DÓŁ

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Mrozek dobrze mówi, jedynie KSM uzdrowi chorą sytuację jaka panuje w polskim żużlu. Oczywiści jest kilka klubów, którym z KSMem nie po drodze, wszyscy wiemy o kogo chodzi. Dzisiaj dla nich KSM jest złem, za parę lat pieprzyć będą co innego.

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  Nie mam wyboru, muszę dołączyć do chóru krytyków. Dla czego w Polskiej lidze promuje się zagranicznych młodzików? Można odnieść wrażenie, że ten przepis ma strzelić w Leszno, Gorzów i ZG, gdzie wiek juniorski skończą obecni liderzy młodzieżowi a wręcz idzie na rękę Sparcie. Chyba nie tak powinno to wyglądać. Inna sprawa, że dla Krakowiaka i Karczmarza raczej miejsca zabraknie w nowym sezonie lub będzie co najwyżej na 8-ce. De-Bi-Lizm!

 • WŁÓKNIARZfan lubi Komentarz

  W tych bzdurach regulaminowych zaczynamy przebijac angoli.Zmienianie regulaminu co dwa lata to jakis zart.Kolejne dziadostwo po Jokerze,KSMie czy genialnym przepisie o jednym zawodniku z GP przez co PePe i Ward musieli porzucic GP.Ogolnie przepis z "ósemką" jest tez beznadziejny.Proponuje zrobic ze pod 8 bedzie mozna wystawic zawodnika U49 i zeby byl to polak.Idealnie pod Rysia Holte.Wtedy i tak musi jechac 2 polskich seniorow ;p