Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  @-STAN-: Nie trzeba poprawnie przeczytać, ale należy prawidłowo sformułować. Tytuł sugeruje jazdę Wybrzeża w Ekstralidze, zrozumiałem to dokładnie tak jak @yes. Należało napisać to tak: "Zawodnicy Zdunek Wybrzeża na wypożyczeniu jako goście w PGE Ekstralidze?". Niestety pan Galewski jako laik dziennikarstwa nie wie jak prawidłowo napisać tytuł artykułu, albo jako mistrz manipulacji czytającymi specjalnie wprowadził sprytny tytuł, by uzyskać dużą liczbę kliknięć.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  @Cobi Brajan: Co ma do tego PiS jeleniu?

 • Vivat Unia i Tarnów napisał/a komentarz do Babatunde Aiyegbusi: Krzyczymy ze wszystkich sił: przestańcie zabijać czarnych!

  na wymioty zbiera od nieudolnej "poprawności" ... na złodzieja jest paragraf, na mordercę jest paragraf itd. tylko lewak tego pojąć nie może.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Dowhan, przecież zawsze możesz nie wracać. Taki kozak jak ty, zawsze sobie poradzi.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Widziałem zachowanie tego pana w Senacie na Wiejskiej kilkukrotnie,więc zaufania do tego człowieka nie mam,jeżeli by rządziła partia ,którą reprezentuje i takie ceny poszły w górę powiedział by względy ekonomiczne ,Czemu nic nie powie jak jego partia głosuje w Unii Europejskiej i niszczy tym sposobem Polaków i Polskę ,

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Panią Dowhan PRZESTAŃ pierol.. głupoty. Właśnie sprawdziłem połączenie między Newark NJ USA - Warszawa wylot z Newark za tydzień 21 marca powrót 28 marca w obie strony przewoźnik KLM za 629 US Dol.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Widze że SF już sponsorowane przez polityków. Na moje to powinniśmy siedzieć w domu a nie na wakacje śmigać. Panie senatorze i panie cienki redaktorze Premier powiedział o kosztach powrotu do Kraju a wczasowicze co teraz chcą wylecieć i świadomie przynoszący Epidemie niech słono płaca za (głupotę) LOTY. Widze że krew PO w senatorze. Zamiast uświadamiać ludzi o zagrożeniu to najlepiej zrobić wakacje za 1 zł. Brawo PO KO czy jak tam się teraz nazywacie

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Panie Dariuszu, najwyraźniej zawodnik nie ma zamiaru przywdziać włosienicy i stanąć u bram Szczytna.

  Proponuję zakończyć temat i skupić się na innych, pozytywnych aspektach dyscypliny.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jak widać można napisać coś ciekawszego niż nakrecanie pseudo afery i niepotwoerdzone plotki...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jakoś dziwnym trafem żużlowcy wypowiadają się dobrze o Unii. Hynek, kim trzeba być żeby po takiej petardzie od Ljunga nadal płodzić to co płodzisz. Hynek, masz rację, nowy rok a wy w SF macie stare problemy. Jakieś urojenia, bezczelny hejt, nagonka. Hynek, przypomnę część wywiadu pewnego dziennikarza z portalu żużlowego (nie mylić z kabaretowym SF) z Ljungiem:
  "- Wiem, że jako kapitan chciałeś też zabrać głos w sprawie artykułów, które pojawiają się na temat sytuacji wokół tarnowskiego klubu…
  - To prawda. Ja mówię to, co myślę i dziękuję ci, że na waszych łamach mogę się wypowiedzieć. Po pierwsze, zawsze ma się trudniejszy rok, kiedy klub z najwyższej ligi spada do niższej. To trzeba sobie też jasno na początku powiedzieć. Klub tarnowski się pozbierał mentalnie, przejechał całkiem dobrze sezon i moim zdaniem nie ma wśród zawodników jakichś tematów do narzekań. Jest jednak grupa osób, którym wydaje się – wydaje, podkreślam – że są dziennikarzami żużlowymi. Oni piszą to, co w ich głowach się dziwnego urodzi, albo to, co mają napisać. Prasa czy w tej chwili internet to takie narzędzie, że jak dopuścisz do nich nieodpowiednie osoby, to zamiast pożytku mogą narobić krzywdy. Bo wydaje im się, że mają władzę i mogą załatwiać jakieś swoje osobiste porachunki, czy opluwając kogoś, pokazywać swoją siłę. Najlepiej mocnego się udaje zza klawiatury. Nie lepiej zarzuty stawiać w cztery oczy? - Rozumiem. Zmieńmy wątek. Proste pytanie. Czy Peter Ljung jest rozliczony z tarnowskim klubem?
  - Powiem ci tyle, że ja jako zawodnik żadnych problemów w kwestii rozliczeń za moją pracę w Tarnowie nie miałem. I sobie tę współpracę chwalę, a w paru klubach już w życiu startowałem. Z tego, co wiem, inni zawodnicy mają podobnie. Jakiś „dziennikarz” – daj to w cudzysłowie, proszę – pisał o transzach itd. Kwestie finansowe to są kwestie wyłącznie między zawodnikiem a klubem. Czy ty uważasz – nie, nie ty, sorry – czy ci, którzy piszą takie bzdury, uważają, że zawodnicy nie wymieniają się uwagami na temat kondycji klubów i tak dalej? Są zawodnicy, którzy zostają w Tarnowie i to najlepszy komentarz do tematu finansów, a jak ktoś mi mówi, że ktoś pisze o transzach, opóźnieniach itd, że robi sztuczną nagonkę, to niestety pojęcia mu brak.
  - Po pierwszych nieprzychylnych informacjach na temat Tarnowa rozmawiałem ostatnio z Danielem Kaczmarkiem. I też nie narzekał na płatności, wręcz się cieszył, że trafił do Unii…
  - No właśnie, tu jest problem. Zostają wypuszczone wiadomości w świat, kibice je czytają i po prostu w nie wierzą. Nikt z tych atakujących nie ma potrzeby zadzwonienia do drugiej strony i zapytania, jak jest, bo to nie na rękę. Piszą, co chcą i to jest problem. Rzetelne zapytanie drugiej strony o opinię jest nie zawsze wygodne…
  Po co w takim razie ktoś to robi?
  Nie wiem. Powiem ci szczerze, nie wiem. Szuka taniej sensacji, może ma swoje prywatne rachunki do wyrównania, a może ktoś tym steruje od tyłu. Nie każdy dziennikarz nie jest podatny na wpływy. Ja trochę w Polsce już jeżdżę i kilka historii poznałem. Dla mnie dziennikarz, jasne, ma swoich faworytów, ale w pracy, jeśli ją rzetelnie wykonuje, powinien kierować się rzetelnością. Tylko i wyłącznie. Masz źródła, to je podaj, a nie “udało się nam ustalić nieoficjalnie” i tak dalej. Smutne w tym wszystkim jest jedno. Macie w Polsce wspaniale rozwinięty żużel, ale nie zwraca ktoś uwagi na to, jaką krzywdę robią dyscyplinie ci, nazwijmy ich umownie, dziennikarze. Czy sądzisz, że w Anglii czy Szwecji mieliby coś do powiedzenia i istnieliby dziennikarze, na przykład w piłce nożnej, którzy w kółko domniemują i leczą swoje kompleksy, wypisując bzdurne informacje? Zapewniam, że nie. Dyscyplina, aby się rozwijać i promować, potrzebuje rzetelnych dziennikarzy, którzy nawet jak będą pisali źle, to ze źródłami informacji i tak dalej. Najgorsze jest to, że w Polsce media – czego już w ogóle nie rozumiem – promują inne media, które pojęcia nie mają o rzetelności.
  - Sądzisz, że nieprawdziwe informacje mają wpływ na funkcjonowanie klubu?
  - Oczywiście, o to głównie w tym wszystkim chodzi. Powiedz mi, jak masz pozyskiwać nowych sponsorów, przyciągać publiczność czy działać, jeśli co kilka dni czytasz totalne bzdury. Negatywne informacje odstraszają i kibiców. Paru ludków wzięło sobie na celownik Tarnów i jadą po całości jak tylko mogą. Który klub po Tarnowie będzie następny? Będą tak bezkarni, że będą jeździli po każdym po kolei? To jest śmieszne, że takich dziennikarzy w ogóle dopuszcza się do pisania. Zresztą tu nie chodzi o Tarnów. Rozmawiamy wszyscy – działacze, zawodnicy i wiemy kto jest jakim dziennikarzem. O niektórych się raczej nie mówi, tylko się z nich śmieje. Niektórzy piszą już tylko – “jak udało mi się ustalić” lub “wiem nieoficjalnie”. Normalni szanujący się ludzie traktują takich dziennikarzy jak zjawisko przyrodnicze i tyle. Nie stanowi dla nich przyjemności rozmawianie z tymi ludźmi czy obcowanie w parkingu. Po co? I tak napiszą co będą chcieli"

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Nie wiem jak jest faktycznie w Tarnowie i kto z rządzących ma największy wpływ odnośnie remontowania bądź nie stadionu , ale jak czytałem na SF bodaj 22,01 , miasto podało szacunkowe kwoty odnośnie remontu tego obiektu przy uwzględnieniu wymogòw PZM i GKSŻ . To kwota około 25 000 000 PLN.
  Nie bardzo jak widzimy po doniesieniach, miasto kwapi się , by taką sumę wyjąć z kasy miasta .
  W Krośnie kibice z niecierpliwością czekają , co wyjdzie z budowy trybuny i oświetlenia , a jak podano przydział kasy z miasta na sezon 2020 dla Wilkòw Krosno to ( mowa o rekordowej dotacji ) 160 000 PLN.
  Fakt, że jeszcze jakaś kwota zapewne dojdzie np na jakąś dosypkę na tor , czy inne konieczne wydatki w formie pomocy , ale jakby chodziło o taką kwotę na remont jak w Tarnowie to ròwnież byłoby pod gòrkę zapewne .
  Oby Jaskòłki w Tarnowie jednak wyremontowały swòj obiekt , tego oczywiście życzę .

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Cos w tym Tarnowie ostatnio za glosno.... robi sie trzecia czarna dziura sportu zuzlowego na polskiej mapie zaraz za niezagrozonym Toruniem i modnym Wroclawiem...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jak prezes Grupy Azoty zabierze swój wkład to Tarnów wyląduje ligę niżej, więc może tak więcej szacunku dla sponsora? Poza tym o wsparciu lokalnych inwestycji decydują samorządy, a nie rząd w Warszawie.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  A co ma rząd do Tarnowa tam rządzi prezydent miasta i samorząd ,powiem tak tam gdzie rządzi PO jest bałagan przykład Warszawa itd;dziękuję do widzenia.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  A czego oni w tym Tarnowie oczekuja, ze za panstwowe pieniadze wybuduja im stadion? No qwa co za lby? Ten ich prezydent to jakis poje**.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Tam gdzie PO-KO tam przekręty i brak kasy...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Żałosna próba obrony osoby, która zagłosowała przeciwko Polsce. Nie jest zwolennikiem PIS-u(nie podoba mi się uskuteczniany przez nich socjalizm), ale takie a nie inne głosowanie jest niekorzystne nie tylko dla nich ale również dla mieszkańców naszego kraju. Polska straci część funduszy oraz nastąpi kolejne osłabienie jej pozycji w Unii między innymi dzięki byłemu piłkarzowi, który dostał się tam za nazwisko bo nie za wiedzę polityczną. Notabene bardzo słabe jest wszczepianie przez autora artykułu swoich własnych lewicowych poglądów, to jest podobno portal sportowy a nie polityczny.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.