Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WojDor napisał/a komentarz do Horrendalna kara dla Unii Leszno!

  Aha ! Czyli tor był regulaminowy tylko wystąpił błąd w sztuce przygotowania. A co ciągniki jeździły w prawo? Jak w Toruniu?

 • WojDor napisał/a komentarz do Horrendalna kara dla Unii Leszno!

  A co ma przedstawiać to ,że rozpisują się tu znawcy torów,z których niektórzy nawet nogi na torze nie postawili. Tor jest taki sam dla wszystkich zawodników. Ustanowili komisarza toru to krótka piłka. Jak podczas organizacji GP w sobotę odbiera stadion i robi z torem co chce. Odpowiedzialność spada na niego. A nie przed zawodami się rządzi, a po meczu wysmaruje protokół(bo goście w telewizji narzekali)i komisja przy kawce lub innym napoju rzuca karami. Gdyby sędzia i komisarz nie dopuścili do meczu rozumiem.
  Ale jeżeli mecz się odbył znaczy,że tor został regulaminowo przygotowany - lub praca sędziego i komisarza też nie była regulaminowa. To jakby ktoś jechał pijany - policjant go puścił, a później sąd nakłada karę. Skoro policjant nie zabrał mu prawa jazdy to chyba jechał regulaminowo nie!?

 • WojDor napisał/a komentarz do Horrendalna kara dla Unii Leszno!

  A moje zdanie jest takie ,że piszesz totalne bzdury.Szczególnie wracając do jakiś tam poprzednich sezonów. Na dowód tego cytuję wypowiedź Jarka Hampela. Bądź co bądź obecnie zawodnika Falubazu
  - Przez te lata, które tu startuję, wszystko układało się wzorowo. Wierzę jednak, że pan Stasiu tak do końca nas nie opuści i będzie nam kibicował. Jest prawdziwym mistrzem w przygotowaniu toru - dziękował Stanisławowi Kaźmierczakowi kapitan Unii Jarosław Hampel.To wypowiedź z pożegnania wieloletniego toromistrza w Lesznie.

 • WojDor napisał/a komentarz do Więcej odwagi panie Cieślak! - rozmowa z Władysławem Komarnickim

  cyt.:" Każdy mądry i rozsądny kibic musi wiedzieć, że Gollob przyciąga rzesze kibiców. Za nim idą ludzie. Kto tego nie rozumie, nic nie rozumie." - może idą za nim ludzie tylko on nawet kibicom swojej drużyny nie umie za to podziękować. Niezaprzeczalnie potrafi robić na motorze wiele, jednak najbardziej w nim denerwuje mnie jego zachowanie . Gdy mu nie idzie wszystko jest winne ( sprzęt,tor,inni zawodnicy,sędzia) tylko nie pan Gollob.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.