Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Kuruc

  Tak ale Mirosław jest obywatelem Polski narodowości niemieckiej, nie jest farbowanym Niemcem który uzyskał papiery ze względu na posiadanie owczarka niemieckiego. W Opolskim jest duża grupa mniejszości niemieckiej, nawet mają posła na sejm (uważam że to przesada), ale nie zdradził Polski jest po prostu Niemcem.Dużo gorzej jest jak Polacy zapominają nagle języka i skąd pochodzą i do jakiej nacji należą....

 • Marek Kuruc napisał/a komentarz do F1. Williams nie zamierza odpuszczać Robertowi Kubicy. Polak ciężko pracuje

  Kubica uczestniczył w tworzeniu bolidu na rok 2019... najgorszy bolid w stawce , teraz będzie uczestniczył w tworzeniu bolidu na rok 2020, ha,ha,ha.

 • Marek Kuruc lubi Komentarz

  Haruje? A to dobre! Buhahaha! Nie drwij pismaku z ludzi, którzy naprawdę harują w fabrykach. Gdyby dać twojemu idolowi do ręki młotek, albo klucz francuski, to by się lebiega przewrócił. Haruje! Ręce opadają! W białych rękawiczkach haruje.

 • Marek Kuruc

  Dział sportowy WP , codziennie od iluś lat Kubica, na 9 okienek 4 dotyczą F1 i Kubicy, zawsze Kubica i Kubica,strach teraz otworzyć konserwę :) nie ma teraz osiągnięć więc nie można tak katować ludzi artykułami o tym facecie, kto za to płaci?

 • Marek Kuruc lubi Komentarz

  No ale są też zalety. Kubica jako chyba jedyny nie ma wahań formy. Czy to w kwalifikacjach czy w samych wyścigach. Jedzie chłop równo...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.