Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  Co za „ludzie” Jest pod koniec w testach to beznadziejny, kto za to płaci itd. Jest w czołówce to przecież to testy, nikt nie jeździ na poważnie itd. Naród cudowny tylko ludzie ku..wy.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  dziwne jak Kubica był z tyłu to nik t nie pisał=totylko testy

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  Srednia,szoste zdjecie najlepsze. 6/10 i nie wiecej. Pzdr.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  A nawiązyjąc do Izraela niech piszą prawde że Palestyńczycy to nie terroryści.Terrorystami są Żydzi i każdy Polak przyzna mi rację więc nasza reprezentacja nie ma się czego bać od strony Palestyny.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  Niestety Juras człowiek, który nie szanuje innych ludzi nie może się od ludzi spodziewać szacunku. Czy Adaś Kownacki albo Michał Oleksiejczuk są tak hejtowani jak Szpila? Nie, bo oni zawsze okazują szacunek przeciwnikom i kibicom a w ringu i oktagonie pokazują wielką sportową klasę. Zapewne wielu kibiców wybaczyłoby Szpili to jego pierdolenie gdyby w ringu pokazał, że jest takim kozakiem jakiego zgrywał w mediach, Niestety okazało się, że jest mocny tylko w gębie. To dzięki kibicom sportowcy zarabiają pieniądze i obrażanie ich jest słabe. Kibice płacą sportowcom i mają prawo do wyrażania o nich opinii. Na koniec zaznaczam, że kibicowałam Szpili bo jest Polakiem i wbrew zdrowemu rozsądkowi łudziłam się, że jeśli nie wygra to chociaż pokaże w ringu dobry boks. Niestety to była klęska w najgorszym możliwym stylu.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  W międzyczasie informacja przestała być "szokująca" i stała się "zaskakująca" :)

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  Skrajnie kłamliwy artykuł. 35-letni Niemiec nie zginął od "ciosu nożem", tylko od wielu ciosów nożem zadanych przez dwójkę imigrantów z Bliskiego Wschodu. Dodatkowo zamieszki nie zostały wywołane przez "skrajną prawicę", tylko przez bojówki skrajnej lewicy (Chemnitz Wolne od Nazistów). Ponadto do Chemnitz przyjechały bojówki bandyckiej organizacji Antifa, co oczywiście rozgrzeje sytuację.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  "Rodowici" to w USA są indianie, reszta (Anglicy, Irlandczycy, Włosi, Polacy, Chińczycy, murzyni, latynosi itd. ) jest tam ludnością napływową, ciekawe więc, kto komu miałby ten "wp..." spuścić ? W UK zresztą podobnie - czarnych i Hindusów jest prawie 1/3, więc te twoje "przykłady" jakieś mało przykładne :) Sytuacja w Niemczech pokazuje, że państwo niemieckie nie radzi sobie z problemem, więc Niemcy biorą sprawy w swoje ręce - to objaw kryzysu wiary w instytucje państwowe. Ugrupowania anty-faszystowskie także nie stronią tam od przemocy, więc konfrontacja nieunikniona. Szkoda mi Niemców, zaś ludzi rozstrzygających na ulicy spory przy pomocy noża zupełnie nie (niezależnie, czy to patologia rodzima, czy napływowa, powinna podlegać niezwłocznej i całkowitej utylizacji).

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  stare chińskie przysłowie mówi: gooowno grasz to goooowno zarabiasz

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  Parchu... Nic nie osiagnales i jestes zyciowym zerem, wiec na pewno poczules sie lepiej jak "dowaliles" ludziom ktorzy sa twoja odwrotnoscia i ich zonom co tylko potwierdza ze jestes ludzkim smieciem. 500 plus wziete? To idz po piwko a sport zostaw trzezwym.

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  krawęci.... analfabetyzm

 • Łukasz Wojtczyk napisał/a komentarz do Piast Gliwice - Legia Warszawa

  Pani czyta to co pisze ???

 • Łukasz Wojtczyk lubi Komentarz

  jakiś zagraniczny człowiek umiesz coś słownie powiedzieć hmm przestań bo zgłoszę komu trzeba mogą te znaczki wnerwiać kogoś nie pomyślałeś

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.