TurboAlex - lubi

 • TurboAlex lubi Komentarz

  cześc Speed. Nie wiem jak kolejne kontrakty Walaska są skonstruowane ale odnoszę wrażenie, że Grzesiu nie za bardzo przejmuje się pieniędzmi podnoszonymi z toru...Na początku jeździ dobrze, ma przebłyski na dwucyfrówki po czym sprzęt się kończy i konczy się jazda Walaska. Kiedyś wysunąłem przypuszczenie, ze żonka dzieli forsę na dom i sprzęt a reszta do skarpety leci i jest nie do ruszenia...I chociaż napisałem to żartobliwie to jednak gdybyś znał Joaśkę sam byś stwierdził , że to nie jest takie niemożliwe. Nie prowadzę statystyk ale gdyby tak prześledzić ostatnie 10 lat jazdy, to całkiem prawdopodobne, ze można by znaleźć taką prawidłowość. To tyle w sprawie skaczącego wychowanka...Tymczasem derby za pasem a tu ani widu ani słychu...Nawet Komarnicki się nie wymądrza...Tylko Well i Well.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  To za długo nie pohasasz...
  Garda za wysoko- wątroba odkryta!
  Na plakatach tak wygląda ale 10 cm na rękawice musisz odliczyć.
  No i ta smycz...
  Aż się prosi....
  Pracuj Dariusz nad sobą;)

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Polska piszemy z wielkiej litery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • TurboAlex lubi Komentarz

  pepiki powariowały. w '98 bilet normalny kosztował w przeliczeniu na nasze 10 zł. to były wycieczki, na trzy dni się jechało :) później z roku na rok było coraz gorzej i w 2002 bilet kosztował już 100 zł. pepiki pokumały, jak można golić naszych

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Szczerze współczuję kibicom Aniołów. Drużyna w rozsypce, drugi sezon z rzędu w strefie spadkowej, przy czym w obecnym istnieje realne niebezpieczeństwo przerżnięcia baraży i zafundowania I lidze najlepszego stadionu na świecie, a to wszystko w jednym z mateczników speedwaya, bez których trudno wyobrazić sobie ten sport. Krzyżacy, ogarnijcie się, bo kolejna rocznica bitwy pod Grunwaldem już niebawem.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Jacek Falubaz zaraz zlozy wypowiedzenie:)

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Rozumiem że komentujesz newsa. Czyli te nowe trendy wyznaczane przez Rafała to kłapanie dziobem i niesłuszne oskarżenia sędziego. To jest ten Louis Vuitton świata żużla.
  Taki Louis Vuitton polszczyzny to ty, zero interpunkcji, niezrozumiała składnia. Nowe trendy!

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Powiem tak.Jako stary kibic żużla nie jedno już widziałem.Były sezony, gdzie faworyci do złota tracili medale.Wystarczy jedna głupia kontuzja i po herbacie.Oczywiście,że nikomu tego nie życzę,ale w żużlu to jest bardzo prawdopodne.Zgadzam się z Tobą,że na dzisiaj Leszno wymiata,ale do końca sezonu jeszcze daleko.Na koniec może się okazać,że to Toruń,Gorzów,albo Czewa zdobędzie majstra.Nic nie wiadomo.Nie ma co się sugerować pierwszymi kolejkami.Żużel jest nieobliczalny i dzięki temu wspaniały :)
  Pzdr z Gorzowa !

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Jeszcze nie macie nic straconego wiele bedzie zależeć od naszego meczu u nas z Czewa i dwumecz derbowy.Jak wygramy u nas z Czewa i bonus z Zielona dla nas wtedy juz by było wam cieżko.Nie wiadomo tez w jakiej formie wrócą nasi.Mysle,że walka o 4 plac w PO między nami.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  W ostatnich latach w Falubazie poza Darcy Wardem nikt u nas nie jeździł parą. Chcąc walczyć o DMP tak właśnie trzeba jechać.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Wszyscy się zachłysnęli tym Lorkiem, bo zaimponował swoim angielskim w porównaniu do innych komentatorów. Co do jakości, nie potrafię ocenić, ale często zawodnicy dopytywali, bo nie rozumieli jego pytań. A ja nie mogę znieść tego jego pseudoangielskiego bełkotu, gdy mówi po polsku. Jak prowadzi spikerkę, to nic z tego nie rozumiem. Drażni mnie ta jego maniera podkreślania swoich osobistych relacji z rodzinami żużlowców i pierdzielenie o wakacjach brata żony ojca Johna.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  W tym przypadku chodzi o dosypaną nawierzchnię. Coś poszło nie tak. Zawodnicy na orbicie się zakopują, jakby nagle w motorach mieli hamulce. W tamtym roku pod zegarem było masę akcji, Burza i Miesąc tam królowali, nawet Kuciapa dawał radę. W tym roku wszystko stanęło. Może glinki mało, może to jakiś ciulowy sjenit, jakoś się to nie lepi?
  Że Śledź i strategia to dwa przeciwieństwa, to wiemy i nie oczekujemy wielkiej poprawy pod tym względem.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Wachowski mógł cały news oprzeć na meczu z 1967 roku. Zelona wygrała w Lesznie 57-19. Teraz można by się było zastanawiać czy Leszno wyjdzie z 20, jeszcze bardziej sensacyjnie.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Wachowski, drugi po Ostafie.
  Słuchaj Wachowski, odpuść sobie te sensacje, bo często naprawdę niewiele ci brakuje do Ostafińskiego, wiem że prawdopodobnie to nie twoja wina że zaraziłeś się ostafiozą, ale może jest jeszcze dla ciebie ratunek.
  Co do tematu, to wynik będzie na dokładnie 87-11 Zadowolony jest pan, panie Wachowski? Prowokacja chwyciła, gratuluję.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Przecież Uśmiechnięty Cukiereczek nie na darmo testował GTRy w Czewie. Tanie w eksploatacji, podobno cały sezon można obskoczyć bez remontu. Niskim kosztem z uśmiechem na ustach wypełni ten punkt umowy z Nadbiznesmenem (Lindgren opchnął swoje silniki, Bomber, i kilku niezadowolonych po testach). Wystarczy i dla Rząsy, a i ze dwa będą w składziku z mopami.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Podobno ma nas Gazprom sponsorować (Grisza załatwił), więc prezes uznał, że pierwsza 8 cyklu GP ma do nas przyjść.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Czy sędzia mógł z duchem sportu dopuścić Hancocka? Mógł. Weźmy jednak hipotetyczną sytuację, że Hancock ma jakąś ukrytą wadę chorobową i dokument został podrobiony. Zdarza się wypadek na torze, to sędzia mógłby w takiej sytuacji usłyszeć zarzuty prokuratorskie. To jest tylko hipoteza, ale konia z rzędem temu, kto potrafi na swoje barki przyjąć taką odpowiedzialność. Wyobrażacie sobie, co by było w mediach, gdyby doszło do poważnego wypadku (nie daj Boże śmiertelnego) przy udziale Hancocka? Taki sędzia byłby zlinczowany medialnie. Kolejna sprawa, w parkingu mogą przebywać tylko osoby funkcyjne oraz te, które zostały wcześniej zgłoszone przez klub. Dodatkowo może wejść lekarz medycyny sportowej (bez wcześniejszego pozwolenia), jeśli klub takiego poprosi. Klub Stal Rzeszów poprosiła działaczy z Poznania o wejście zwykłego lekarza. Po co? Przecież już jeden lekarz był. Wróćmy do hipotezy, zwykły lekarz medycyny poproszony o wpuszczenie do parku maszyn, podbija zdolność Hancocka, zdarza się wypadek. Kto ponosi odpowiedzialność? M.in. Prezes Ładziński czy kierownik parkingu za wpuszczenie osób nieuprawnionych, a dalej być może o przyczynienie się do możliwości fałszowania dokumentu. Kolejna sprawa, która chyba nie dla wszystkich ujrzała światło dzienne, to kwestia drugiego dokumentu w obiegu. O godz. ok. 15:55 (za późno ze wzgl. proceduralnych) pojawia się drugi dokument z podbitymi badaniami z datą 2018r. Jak to jest możliwe, że są 2 dokumenty w obiegu? Jak to jest możliwe, że na 45min przed zawodami go nie było? Przecież to zwykła nieudolność osób odpowiedzialnych i próbowanie zrzucenia odpowiedzialności na kogokolwiek jest dziecinadą, bez wzgl. czy się ma pretensje do sędziego czy do działaczy PSŻ.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Nawrocki się w ogóle nie odniósł do oświadczenia PSŻ. Czy zdementował, że lekarz mógł dostać opaskę i wejść do parkingu? Nie. Czy zdementował, że lekarz nie miał uprawnień? Nie. Czy zdementował, że Hancock mógł sam podejść do lekarza poza parkingiem? Nie. Czy zdementował, że Hancock mógł na spokojnie załatwić pieczątkę i jechać w dalszej części zawodów? Nie. Przecież tutaj na kilometr czuć, że Nawrockiemu wcale nie zależało na tym, żeby Hancock jechał, tylko na tym, żeby zrobić burzę i oskarżyć o jej wywołanie Poznań.

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Poniżej konkrety... a niektórzy dalej swoje. Dołączyłabym jeszcze słuszną hipotezę o prawdopodobnym spowodowaniu upadku i potencjalnych konsekwencjach które ktoś przytoczył. Czy czytanie ze zrozumieniem aż tak boli? Czy gruby porfel uciska zwoje i mózg nie styka? No litości!!! Czy chodzi aby powtarzać jak echo słowa rzeszowskiego mesja....kasjasza w myśl klapek na oczach i myślenia bez wyobraźni abstrakcyjnej...gdyby towarzystwa ubezp. i firmy maklerskie nie brały pod uwagę hipotez to by nie miały racji bytu. Podobnie jak działacze sportowi i kolektury gdzie niektórzy obstawiają wyniki meczów. ;-)

 • TurboAlex lubi Komentarz

  Ja słyszałem na mieście, że Hampel ma do nas przyjść.