• Mirosław Wrzuszczak

  Wspaniała dziewczyna! Sportowiec z krwi i kości, nie poddający się mimo wszelkich przeciwności losu i do tego fantastyczny człowiek! Możemy być dumni z naszej Mistrzyni! Brawo, Marysiu!

 • Mirosław Wrzuszczak

  Decyzja ze wszech miar słuszna, szkoda, że podjęta dopiero teraz. Prezes Boniek długo bronił Jerzego Brzęczka, nie słuchając głosów, które domagały się zwolnienia selekcjonera. Przysłowie mówi, ze lepiej późno, niż wcale. Tylko, czy teraz już nie jest aby za późno?

 • Mirosław Wrzuszczak

  Adamowi Nawałce należy się podziękowanie za 4 lata pracy i piękne chwile choćby na Euro 2016. Za mundial mu nie podziękujemy. Myślę, że akurat tę imprezę przegrał na własne życzenie przez swą niekonsekwencję. Gdyby był konsekwentny, jak to zapowiadał, gdyby budował drużynę w oparciu o graczy grających w klubach, a nie o "święte krowy", może rezultat byłby inny.

 • Mirosław Wrzuszczak

  Podobno nasze "orły" mają dostać do podziału ok. 3,8 mln $ za udział (?) w turnieju. Gdybym miał resztki honoru, postąpiłbym na ich miejscu, jak młody Mbappe. On dał Francji awans do półfinału-a co dali nasi piłkarze? Prawie cztery bańki bagsów za nasz wstyd i rozgoryczenie?