Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • birks został fanem Koszykówka

 • birks lubi Komentarz

  Szacun kolego. Zrobiliście super wynik w Toruniu, do tego stopnia, że byłem już mentalnie przygotowany na rozstanie w e-ligą. I myślę, że za rok znów będziecie jednym z faworytów do awansu. Tego Wam życzę. Mimo tego co robi Wasz prezes, który najpierw atakował Tarnów po porażce w finale, a teraz Toruń. Facet nie potrafi przegrywać, ale tak to jest kiedy w sport angażują się osoby, które de facto ze sportem niewiele mają wspólnego. I żeby była jasność. To nie tylko problem Gdańska, ale też i Torunia i kilku innych ośrodków.

 • birks otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • birks lubi Komentarz

  W końcu dotarłem po meczu do domu i juz słyszę że dziwne telefony były do zawodników GKSu....no i co z tego?!przecież wiadomo że kluby z EE sondują rynek a że nasi żuzlowcy dobrze się pokazali w tym sezonie to nic dziwnego że dzwonili(no chyba że chodzi o łapówkę).Dzisiaj Toruń był bardzo szybki i wygrał zasłużenie,składam szczere gratulacje za wygranie baraży.Zwłaszcza MJJ mi dziś imponował sprzęt miał kosmiczny
  Thomsen chyba już był myślami w nowym klubie w EE(pewnie zechce odejść) Troy jak zwykle zawalił w najważniejszym momencie a Gomolski jechał jakiś rozkojarzony bo mijali go na dystansie jak dzieciaka.Nie liczyłem że przejdziemy Toruń,chociaż po pierwszym meczu rozbudzili nadzieje ale fajnie że się postawiliśmy.
  Teraz czekamy na następny sezon który będzie też bardzo ciekawy:)

 • birks lubi Komentarz

  Zero klasy Zdunek. Przegrywac tez trzeba umiec. Zapewne Łegowik i Bielinski pojechali słaby mecz specjalnie.

 • birks lubi Komentarz

  jaaa znowu ten stary pierdziel z Gdańska nie umie przyjąć porażki na klate i tworzy historie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko niemu i jego drużynce. Może już po prostu dziadku nie masz pieniędzy i wzorem roku 2014 wypłacisz zawodnikom po 30 % tego co się należy?

 • birks lubi Komentarz

  Jak ćwierkają gdańskie wróbelki ZDUNEK zspotyka się dzisiaj z Ostafo , Srynowcem
  i Krzystynkiem ,aby na jutro skręcić super art. jak to Termosa ludzie posmarowali Belinskiemu ( żeby tylko raz się przewrócił) i Łegowikowi !
  I udało się ! Mamy aferę . Pewny awansu nakręcony stoickim spokojem Kowalika , sms-ami ziomków i typami ekspertów Gdansk zostaje w I lidze!
  SKANDAL JAK SQRFYS...
  Zdunku i Ostafie cały torun trzęsie się ...
  ze śmiechu !!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.