Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Panathinaikos chciał Żana Tabaka! Co z Reynoldsem? Czy PGE wspomoże klub?

  @ABC- prawdziwy: Bądźmy realistami. Jak nie pojawi sie w ZG minimum $5mln, to na Trenera nas zwyczajnie nie będzie stać. W przyszłym sezonie zobaczymy go a VTB lub ACB. To ta liga. Suma talentów, zmysłu taktycznego, motywacji, itp pozostałych trenerów nie byłaby w stanie go przebić. Niemniej liczę, że za rok przyjdzie do nas ktoś, kto będzie przynajmniej w części tak dobry a przy okazji będzie preferował podobne granie.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Kolejny wstrząs we Włocławku! Sensacyjna decyzja Ivana Almeidy!

  @prawus, wow. jutro przeczytam ;) (brak enterów na syfach jest straszni uciążliwy. Najgorsze forum świata). ___________________ Pisałem kilka tygodni temu, a TT, że flopmaida nie ogarnia tematu. Poczuł się bogiem, panem Anwilu, jedynym graczem na poziomie. I przegrywał zespołowi mecz za meczem. O zgrozo, jego odejście przy dojściu kolejnego ball handlera będzie dobre dla drużyny. mniej fochów, mniej grania tylko na siebie. ____ Wracając do Anwilu, to ma klub problem. Znamy pro zawodnicze podejście BAT, więc pewnie i McDonalds i Flopmaida swoje dostaną. Nie zazdroszczę Anwilowi przyszłorocznego budżetu...

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Debiutant trenerem Asseco Arki. Asystentem będzie... Krzysztof Szubarga!

  To będzie dobra szkoła. Bardziej spartolić sytuacji druzyny sie nie da,chyba, że sam się kontuzji języka nabawi, więc zero presji. Władze klubu powinny mu jednak dać ze dwóch młodych graczy z zagranicy aby uniknąć spadku na debiucie.
  Powodzenia.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Anwil Włocławek zerwał umowę z Amerykaninem. Dlaczego? Czy jego agent wytoczy działa? A może klub?

  Słuchając o tym jaki to niedobry był McDonald's, ile to klub mu darował, etc. można sie tylko zastanawiać, czemu podpisano takiego zawodnika, kiedy po poprzednim sezonie i jego wybrykach przez całą karierę wiadomo było, że są z nim same problemy. Klub zawalił na całej linii i teraz powinien za to zapłacić. Jako bonus rada nadzorcza powinna kopnąć Lewandowskiego, bo to on klepnął tak absurdalny transfer. Zresztą nie inaczej było z pozostałymi, byłymi już graczami Anwilu. Scouting ground level.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Wielka klęska Anwilu Włocławek. Marcin Woźniak: Jest mi wstyd

  @wojtek2u: Masz na myśli podanie sie do dymisji przez prezesa? Jest to jakieś rozwiązanie.

 • Paweł_xrwd otrzymał srebrny medal w kategorii Guru Dnia

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Kilka wyzwań przed Robertem Kubicą w rajdach. Trzeba na to zwrócić uwagę

  Chyba najbardziej przegrany sportowiec z PL ostatnich wieeelu lat. Jeden nieszczęśliwy wypadek przekreślił wielki talent i jeszcze większą karierę. A Ferrari mogło być tak blisko...

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Trener Zastalu chciałby transferu Polaka. Padły wymowne słowa

  Co do innych zawodników z paszportem, to nie do końca rozumiem ten problem. Tabak oczywiście cudotwórcą nie jest, ale pokazał, że umie ładnie uwidocznić zalety a ukryć wady swoich graczy (poza moim ulubieńcem Rolo, ale jego poziom obrony jest tak dramatyczny, że nie ma szans aby to ukryć) i promować ich w bardzo mocnej lidze VTB. A to otwiera drogę do dobrych kontraktów w przyszłości. Niestety, wielu patrzy na tu i teraz i wyzwania Tabaka za mniejsze pieniądze nie podejmą. Lepiej być gwiazdą zespołu z PLK za 10000 niż średniakiem w VTB czy ACB za 30000. (kwoty z kapelusza porównujące jednak poziom płac w ligach)

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Trener Zastalu chciałby transferu Polaka. Padły wymowne słowa

  Do Reixen ZG: Nie do końca. Karnowski zrzucił dużo ciałka i obecnie wygląda jak koszykarz a nie chodząca reklama macka. Niestety okazało się, że liczne kontuzje, których nabawił się przez wcześniejszą indolencję żywieniowo /treningową oraz złe leczenie w ostatnich dwóch czy trzech latach (a zwłaszcza zbyt szybkie powroty na boisko) wymagają dłuższej pracy. Ostatnie komunikaty klubu wskazywały na małą szansę powrotu w tym sezonie. Szkoda, bo bardzo by się przydał.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Trzech zawodników oficjalnie poza Falubazem. Wiadomo, kiedy nowe twarze

  A z całej tej zmiany największym problemem będzie Krakowiak w GKM-ie, czyli naszym głównym rywalu w walce o utrzymanie.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Sie bawimy. W tym sezonie mało kto może zagrozić w zdobyciu DMP.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Ta patola poniżej jeszcze parę tygodni temu pisała, że anwil ma "niezłą pakę". Teraz pisze, że potrzeba "tańszych a nie pseudo gwiazdy" :D :D :D Hehehe chorągiewka już nie wie jakie stanowisko przyjąć. Klaskać po wygranej czy gwizdać po przegranej? Nie bać się przyznać, że jesteśmy po uszy w długach czy pisać, że JJ robi Zieloną Górę w bambuko? Wymyślić kolejne kłamstwo o Zastalu, żeby odwrócić uwagę od włocławskiego gooowna czy dalej robić z siebie buraka. Ot właśnie poziom takiej patoli, która z wiedzą o koszu ma tyle wspólnego co asfodel z fair play.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Jest decyzja Trybunału Arbitrażowego przy PKOl w sprawie Maksyma Drabika!

  @dakot73 kolo, nikt tu sie raczej nie cieszy, bo wszyscy rzygają po wałach kroplówy i jego klubu, mamy dość tej telenoweli i tyle. Co do reszty, to jedynym sensownym wyjściem byłoby zaliczenie wszystkich meczy w których kroplówa jechał jako walkowery i wy***e srałty z ligi. Ale nikt sie na taki ruch wobec Ruski nie zdecyduje, a szkoda. Co do samego zawodnika, to tak mataczył od początku, ze jak rok temu byłem w stanie go bronić, to teraz liczę na, nomen omen, maxa.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Falubazu odsłania kulisy rozmów z Martinem Vaculikiem

  @Mika z Falubazu: rozgraniczmy stabilność finansową i możliwość ściągania wielkich gwiazd. Stabilny finansowo klub może mieć budżet 5mln, wszystkich popłaconych i nawet cudem utrzymać się w lidze. Jednocześnie klub z budżetem 15mln może być niestabilny finansowo, bo popdpisał kontrakty na 20mln i nie ma wyszstkich zobowiązań spłaconych. A co pokazał Toruń, nawet z mega budżetem może spaść z ligi. Oczywiście Prezes powinien wprosp powiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej nie stać nas na zawodników z top 10 ligi, lub możemy mieć skład z jednym takim zawodnikiem i resztą na poziomie 1.2-1.3p na bieg a nie pitolić o przyjaciołach. To już jest rzeczywiście słabe.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Moim zdaniem powinni zakontraktować Zagara i Fricka a zawodnika do 24 lat Krakowiaka, który w tym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. Odstawianie swoich byłych już juniorów a kontraktowanie Czecha który pokazał się tylko raz, i to z nie najlepszej strony. A co z Pawliczakiem i Tonderem???

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Dwa miejsca w składzie i aż cztery opcje. Co może uratować Falubaz?

  @Saddam: Może chodzić o kasę. Ja również wolałbym Krakowiaka, szczególnie, jakby miał iść do Grudziądza, z którym mamy walczyć o życie. Co do Czecha, to nie miał on okazji na dobrą sprawę się zaprezentować na jako takim poziomie. Koniec końców może to być "olimpijczyk". Widzę go na pozyycji 8 ale nie U24. Szkoda naszych młodych, ale może jak pościgają się ze 2-3 sezony na zapleczu i coś pokażą, to znajdzie się i dla nich miejsce. Teoretycznie talent na solidnych ligowców (pytanie czy na eligę czy Iwsą ligę) mają.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow. Kto zastąpi Vaculika i dlaczego Falubaz nie zamknął nadal składu?

  @Mika z Falubazu: aha. a nazwisko Smoleń coś Ci mówi? Domagała trafił na jeden z najgorszych okresów. Mamy w mieście dwa duże kluby od kilku lat walczące o mistrzostwo i po równi obdarowywane przez miasto i sponsorów. Niestety miasto ma kryzys ze względu na Covid i obciążenia ze strony rządu pis, największy sponsor - Stelmet właściwie się ze sportu wycofał, pozostali liżą rany. Kibiców na hali/stadionie albo 50% albo 25% albo wręcz 0%. No i nie mamy dużych państwowych firm. Co gorsza Po ciężkiej walce JJja mega sponsor - PolCopper zamiast osiąść w ZG poszedł do Leszna i sypie na lokalną Unię. Nie chcę tłumaczyć Prezesa ze wszystkiego ale zachęcam do weryfikacji otoczenia biznesowego, w jakim przyszło mu pracować.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do EBL. Wraca niczym bumerang. Michael Hicks trenuje z Polpharmą. Czy wróci do składu?

  Gracz idealny, mogący grać na pozycjach 1-5 i z Paszportem. Czego chcieć więcej ;)

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do EBL. Mistrz z nowym strzelcem. Kris Richard zagra w Zastalu Enea BC

  @Marcin_ Berzins wygląda lepiej w statystykach niż na boisku :) _______ 40% za 3, 57% za 2, 5 zbiórek, eval 11, a do tego nie boi sie rzucać jak Marcel czy Cecil. Ale większość dobrego robił jako 4 a nie 3, gdzie po kontuzji jest za mało dynamiczny. A na 4 mamy juz Blakea, niestety Rolo i Puta, który musi grać aby nie zajechać pozostałych wysokich. Tak więc Berzins wydaje się naturalnym odstrzałem, choć nie powiedziałbym, że zamiast Kałacha dostaliśmy kapiszona. ALE! Nigdy nic nie wiadomo.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Koronawirus. EBL. Zastal Enea BC z pozytywnymi testami, dwa mecze odwołane!

  @Nie dla wirusowego zamordyzmu, nie kłam. W Szwecji problem narasta i nakładane są kolejne obostrzenia. Szwedzi mimo typowego dla siebie dystansu mają coraz większy problem z wirusem. Co do przechorowania, to już wiadomo, że niewiele ono daje, bo po około 3 miesiącach odporność zanika, szczególnie, że wirus mutuje (tak, jak ma to miejsce z grypą). Kolejnym problemem są "ślady" wirusa w organizmie, nawet przy przejściu lekkim bądź nawet bezobjawowym. Oczywiście nikt nie każe tobie wierzyć w wirusa, feel free to join corona party. Możesz też nie zapinać pasów w samochodzie (przecież ryzyko wypadku jest wielokrotnie mniejsze niż złapanie wirusa!!!), przechodzić na czerwonym świetle, czy wsiadać do jadącego pociągu. Zalecam również zabieranie wszędzie spadochronu, jak nie zauważysz brzegu dysku ziemi i z niego spadniesz, to może ci się przydać. Ale błagam, nie kłam i nie rozpowiadaj głupot.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do EBL. Michał Kolenda mówi o propozycji z Zastalu, kosmicznym procencie i wycieczkach do trenera [WYWIAD]

  @ShelbyGT500: Tego nikt nie wie, ale idąc tym tropem, powinien przejść do Radomia, bo tam miałby pewnie ze 30. Tylko co z tego? Szymek przed kontuzją miał prawie 17 a grał niestaty mocno przeciętnie. Do tego Janis raczej zawodzi, i pewnie nikt nie będzie po nim płakał jeśli zastąpi go porządny zawodnik na 4 lub 5 (jego rodak Rollo, to niestety katastrofa). A i jeszcze jedno. Zastal zagra (jesli dogramy sezon) 2x więcej meczy niż Trefl, więc 15 min w meczu w ZG to właściwie 50% więcej niż 20 na mecz w Treflu :)

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do EBL. Michał Kolenda mówi o propozycji z Zastalu, kosmicznym procencie i wycieczkach do trenera [WYWIAD]

  @WOP, @Henryk, za rok Zastal będzie innym zespołem, może nawet z innymi celami. Nierealne jest zatrzymanie Tabaka, a znalezienie równie dobrego trenera będzie wyjątkowo trudne. Co gorsza, jeśli nie znajdzie się nowy mocny sponsor a miasto przykręci kurek, bo samo jest na skraju wyczerpania, to walka o PO może być naszym maksem. Z całym szacunkiem do Michała i jego honorowej postawy, chłopak okleił sobie karierowe kolana semtexem, podpiął przewody i nacisnął „pal”. Mieć szansę zaprezentowania się na tle silnych rywali w VTB oraz nauki od świetnego trenera może już nie mieć i to przez kilka lat. Szkoda, bo na tym dealu zyskaliby wszyscy (no, może poza Treflem, choć mieliby argument do przyciągania nowych zdolnych do wypromowania się).

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Rohan Tungate może zostać w RM Solar Falubazie na dłużej! Rozmowy już trwają

  @marianSG: Plus zawalczyć o Cierniaka lub Żupińskiego aby mieć choć jednego juniora na poziomie więcej niż 2 punktów na mecz, bo własnych młodych ani nie rozjeżdżaliśmy w elidze, ani w zawodach juniorskich i mamy teraz fajne grono 22 latków z małymi perspektywami na przyszłość (z wyjątkiem Krakowiaka może)

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Falubaz powinien przestać rozmyślać o tym jak potoczyło się z Doylem tylko walczyć o niego i Zegara. Krakowiak jako u24 i jazda. Nie jest to pewnie skład na PO ale taki by mieć szansę na utrzymanie.

 • Paweł_xrwd napisał/a komentarz do Żużel. Rohan Tungate może zostać w RM Solar Falubazie na dłużej! Rozmowy już trwają

  @Zdzisław Wilczyński: "Miejsce powinno znaleźć się dla Pawliczka, Tondera i Krakowiaka." gdzie??? Nawet zakładając, że jeden z nich będzie na ósemce, to pozostali dadzą nam jakieś 8-10 punktów (razem). Do tego "już druga linia" Duzers średnio 8-10, PePe 6-8 i juniorzy, których nie wprowadzaliśmy w tym roku, więc jak 5 zrobią łączenie w meczu to max. Razem, to optymistycznie 30-35p z sześciu zawodników. Niestety, miejsce jest dla jednego z chłopaków plus dwóch zawodników na poziomie 10-12p, bo inaczej żegnamy ligę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.