Paweł_xrwd - lubi

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Sie bawimy. W tym sezonie mało kto może zagrozić w zdobyciu DMP.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Ta patola poniżej jeszcze parę tygodni temu pisała, że anwil ma "niezłą pakę". Teraz pisze, że potrzeba "tańszych a nie pseudo gwiazdy" :D :D :D Hehehe chorągiewka już nie wie jakie stanowisko przyjąć. Klaskać po wygranej czy gwizdać po przegranej? Nie bać się przyznać, że jesteśmy po uszy w długach czy pisać, że JJ robi Zieloną Górę w bambuko? Wymyślić kolejne kłamstwo o Zastalu, żeby odwrócić uwagę od włocławskiego gooowna czy dalej robić z siebie buraka. Ot właśnie poziom takiej patoli, która z wiedzą o koszu ma tyle wspólnego co asfodel z fair play.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Moim zdaniem powinni zakontraktować Zagara i Fricka a zawodnika do 24 lat Krakowiaka, który w tym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony. Odstawianie swoich byłych już juniorów a kontraktowanie Czecha który pokazał się tylko raz, i to z nie najlepszej strony. A co z Pawliczakiem i Tonderem???

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Falubaz powinien przestać rozmyślać o tym jak potoczyło się z Doylem tylko walczyć o niego i Zegara. Krakowiak jako u24 i jazda. Nie jest to pewnie skład na PO ale taki by mieć szansę na utrzymanie.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Miło się ogląda tak grający Anwil

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Z Drabikiem będą czekać. Jeśli oszuści będą w Play-Off to go nie zawieszą.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Zawsze mnie to zastanawiało...po co organizowac gp na najgorszym do ścigania torze w Polsce?

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Coś mi się widzi, że pomoże im awansować do plejofów. Byłaby niespodzianka

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Żeby było sprawiedliwie to odjedźcie ten mecz od 11 biegu na torze w Krośnie,bez próby toru

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Walkower na korzysc Stali to jest oczywiste i inny werdyk bedzie skandalem !!!! Zachcialo sie Cieslakom na mecz przyjezdzac . Siedzieli by w domu to by sie nic nie spalilo . Wina Czewy ewidentna !!!

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Szkoda że akurat tam, ale powodzenia Ivica. Widocznie kasa się zgadza, tak to wygląda w życiu. Anwil na pewno skorzysta bo grajek ma papiery, tylko trzeba mu mądrego trenera. My kiedyś też podkupowaliśmy i wiadomo jak się to skończyło, oby w Anwilu nie popełnili takich błędów, na razie dobrze to u nich wygląda.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Co ma sytuacja sportowa do regulaminu? Jak są na końcu tabeli, to mają mieć specjalne względy? Po co w ogóle jest ten regulamin? Jak ktoś jest ostatni, to przymykamy oko, a jak ktoś sobie radzi dobrze, to mu dowalimy karę? Albo jest regulamin i się do niego stosujemy, albo od przyszłego sezonu wyrzucamy regulamin do kosza i każdą sytuację interpretujemy wg aktualnego zapotrzebowania czy czyjegoś widzimisie.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Pan Janusz prowadzi mikroprzedsiębiorstwo i taką własnie jest obdarzony mentalnością, a pan Adrian, jeżeli nie zmieni swojej, zaraz z Włocławka trafi do Polonii Leszno

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Ze sztucznego tworu zwanym śmiesznym cukrem zaczynają wyłazić brudy, tak jak oni wyzywają innych tak i ich teraz można nazwać tych oszustów "kredyciarzami", nie zakontraktowali jeszcze żadnego zawodnika bo nawet nie wiadamo kto się połasi na zapowiedzi sukcesów i prężenie muskuł a potem kompromitacja ale asfodel już wie, że Stelmet zostanie sprawdzony na ziemię :D :D :D Myślałem, że już sięgnąłeś dna ale widocznie jeszcze tam dążysz troluński specu od Zielonej Góry :)))) Buhahahaha.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Masz szczęście Igor, że trafiłeś na klub z publiką bez mózgu. Już abstrahując od tego co to bydło robi na trybunach ( plucie na innych, śpiewanie "Cała Polska j*** Śląska" czy " Wypie****" . Ale z drugiej strony po Twojej wypowiedzi chyba dobrze trafiłeś. My rok temu mieliśmy pakę z kulawym trenerem. Nie osiągnęliśmy nic ani w PLK ani w VTB. Nie miał umiejętności więc spotkał się z krytyką. W Zielonej Górze chciano się go pozbyć i to się udało zrealizować bo on był powodem naszej porażki. Ale Ty jesteś lepszy! Ty miałeś pakę nie do ruszenia w tym sezonie a nie potrafiłeś ich nawet okiełznać temperamentem, nawet nie potrafiłeś wpłynąć na to by wracali do obrony co uśmiechem na twarzy kwitowali nawet rywale z którymi graliście, 80% twoich zagrywek to było walenie za 3 Ledo albo włażenie pod kosz Wrotena licząc na faul albo ekwilibreystyczny rzut, zmarnowałeś potencjał 3 fajnych polskich grajków spawając ich do ławki, dostaliście łomot od przecież waszym zdaniem leszczy z ZG a oni nazywają Cię "El profesor? HAHAHAHAHAHAHA. No żyć nie umierać. I ty nam mówisz o pokorze? Grunt to swoją porażkę obrócić w zniewagę rywala...widać te 5 lat we włocławku zrobiły swoje.

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Asphodel, ciągle piszesz o tym że Stelmet nie zasłużył na MP. Teraz odpowiedz sobie pytanie czy Polski Cukier zasłużył na grę w EBL ?

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Od zakończenia sezonu ,czytam te żale z Włocławka i Torunia ,że Stelmet dostał mistrza, nic nie wygrał,nic nie osiągnął ,że zielony stoliczek etc.
  Zgadza się Stelmetowi BC przyznano mistrza Polski ,pytanie dlaczego ? ,bo w minionym sezonie w chwili zawieszenia a następnie zakończenia rozgrywek był na pierwszym miejscu w PLK PL z bilansem 19- 3 .
  Czy Zielona Góra przyznała sobie sama medale ? Z wypowiedzi wszystkich krytykantów wynika ,że tak ,że to Nasza wina , Janusz Jasiński to załatwił, przy zielonym stoliku.
  Do wszystkich płaczków trzeba było grać w sezonie,nikt z Zielonej Góry ,Torunia ,Bydgoszczy czy innego miasta nie miał wpływu na epidemię ,stało się to co się stało podjęto takie a nie inne decyzje i należy nad tym przejść do porządku.
  Zycie toczy się dalej, nie wiemy jaka będzie sytuacja finansowa klubów ,jak będzie wyglądał nowy sezon i o tym należy rozmawiać a nie odmieniać przez wszystkie przypadki decyzje władz PLK a winą za to obarczać Zielona Górę ,że pomimo gry w dwóch ligach ,długich podróży po Rosji miała najlepszy bilans w lidze.
  Zdaje sobie sprawę ,że rozgoryczenie we Włocławku jest duże ,najwyższy w lidze budżet rozbudzone ambicje , a na koniec rozczarowanie (klapa w Europie i taka a nie inna decyzja władz PLK skutkująca brązowym medalem) , znamy to w Zielonej Górze z autopsji.
  Nie dowiemy się kto byłby najlepszy gdyby rozegrano cały sezon ,być może Anwil został by mistrzem albo i nie, może skończyłby bez medalu .
  Swoją droga bardzo musiały zapaść w sercu Panu Igorowi baty od Stelmetu w minionym sezonie .
  Zdrowia wszystkim życzę , do zobaczenia na meczach oby z udziałem kibiców • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Czy oni kiedyś wkoncu przyjmą do wiadomości że zajęli 3 miejsce bo byli słabsi. Wszędzie tylko płaczą nikt im nie kazał przegrywać że stelmetem 2 razy po -30 pkt. Wiecznie tylko lament. Pozdro

 • Paweł_xrwd lubi Komentarz

  Tabela wygladała na ten czas jak wygladała , Stelmet zistał mistrzem i trzeba to uszanować , bo nikt z nas nie mógł przewidziec tego co się wydarzyło !! . Dla każdego normalnego kibica najwiekszą stratą , jest utrata pieknych , zacietych meczy play off , które są esencją calego sezonu , bo kto przejmuje sie wynikami 2 czy 3 kolejki rozgrywek , ale w play off juz kazdy mecz , kazde zwyciestwo i jego rozmiary mają kolosalne znaczenie .. Pewnie ze Mistrz to Mistrz , ale walka i dojscie do niego , dla kibica jest nieoceniine ..