Witalis - lubi

 • Witalis lubi Komentarz

  Każdy z nas zasługuje na kolejną szansę. Nie skreślajcie człowieka tylko dlatego, że nie poradził sobie w życiu. Dawid już jest po rozwodzie i układa życie na nowo. Może w końcu wypali we Flisaku? Lepiej napiszcie, że ten klub robi pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie projektów , który zmienić może klubową piłkę? Wejdźcie na ich profil i poczytajcie, a nie każdy z kibiców tylko płacze, że leją nas kelnerzy itd... Warto

 • Witalis lubi Komentarz

  @yes: Weronika poprawiła życiówkę w FIS Punktach. Dziewczyna zrobiła wielki progres przez okres treningu z AW i JK. A dziennikarz jak zwykle nie napisał, że najlepsza była nie Kowalczyk, ale Izabela Marcisz, która wygrała w gronie młodzieżówek. Ale na tej samej trasie zrobiła lepszy czas od Kowalczyk i to taki, który w gronie seniorek dał jej siódmą lokatę. Z regularnie punktujący w PŚ Finkami - Kyllonen i Mononen przegrała niewiele.
  Wczoraj Iza, Monika i wspominana przez ciebie Weronika Kaleta, zrobiły życiówki według FIS Punktów w tej technice. Karolina Kaleta i Hania Popko zaliczyły gigantyczny skok. Hania poprawiła się o ponad 100 FIS Punktów, Karolina o ponad 70.

 • Witalis lubi Komentarz

  "W Nanning i Liuzhou odpadła w I rundzie, w Shenzhen i Tajpej wygrała po 1 spotkaniu". Dodać trzeba wygrane 4 mecze (i zdobyte punkty) w eliminacjach Liuzhou i Shenzhen.

 • Witalis lubi Komentarz

  "Uliczny Wojownik" po raz kolejny narobił w galoty i odpuścił
  Dwie trzy walki z kim? Małysz, Cichopek i Kurdej-Szatan?
  A może dwa kanarki i gołąbek?
  Szkoda Fiodora Łapina i reszty obozu wciąż głaskającej go po łysince i potakiwaniu że jest miszczem

 • Witalis lubi Komentarz

  BRAWO ORZEŁKI NASZE KOCHANE !!! GRATULACJE MOJE i MAM NADZIEJĘ, ŻE W TOKIO BĘDZIE ZŁOTY MEDAL !!! ;-)))