Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Brawo dziewczyny, nie dajcie się tym patałachom.

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Człowieku, czy Ty nie widzisz, że zawodniczki Ciebie nie chcą jako trenera. Mniej honor i zrezygnuj, bo kibice tego Ci nigdy nie wybacza. Prxyspawany jesteś do tej funkcji.

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Nie ma co przeciągać ZWOLNIĆ natychmiast i kropka !!!!!!

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Nieudacznik wrocil z misji...Nie czytalem calego artykulu ale mam nadzieje ze dziewczyny kazaly mu sie walic na drzewo...kazdy trener z klasą i pewnoscia swojej jakosci,juz dawno by odszedl by prowadzic inna druzyne...Ale cieć,nieudacznik i dyletant wywindowany na to stanowisko przez kumpli z centrali boi sie ze to koniec sielanki i sporej kasy...Bo juz nigdzie nie znajdzie takiej fuchy...WON cieniasie

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Dlaczego dołożenie 1 punktu do jednej piąstki, powoduje od razu uruchomienie 3 lub 3 punktów w drugiej piąstce pod tekstem?????? Dlaczego????

 • Wiesław Frynas lubi Komentarz

  Aż taki zły to Nawrocki nie jest, żeby myśleć, że z innymi zawodniczkami coś osiągnie. We Włoszech gra połowa reprezentacji, a liga włoska jest najsilniejsza w Europie, więc nasze zawodniczki są dobre. Trener nie potrafi wykorzystać ich walorów. Ten konflikt bardzo łatwo można przełamać i "pogodzić" zawodniczki z trenerem. Wystarczy podwoić im kasę za występy w reprezentacji, żeby im zależało na grze. W tej chwili to gra w reprezentacji ujemnie wpływa na ich formę, co się przekłada na ich gorsze zarobki w lidze, ot i cała istota konfliktu. To jest rola związku i ministra sportu.

 • Wiesław Frynas otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Wiesław Frynas napisał/a komentarz do Siatkówka: bunt w kadrze. Były selekcjoner uważa, że "dziewczyny zostały kopnięte w d..."

  Tak bywa jak się nie szanuje zawodniczek ,mr. Nawrocki to cienki bolek brak kwalifikacji trenerskich na dzisiejsze czasy a Kasprzyk to zwykły CHAM kto go wybrał na to stanowisko,szkoda że wszystko będzie trzeba budowąć od nowa następne 5 lat.

 • Wiesław Frynas

  Ten trener to wielkie nieporozumienie niczego nie osiągnie z obecną kadrą doprowadził do skłócenie drużyny, jakie to Polskie

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.