Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Franko6 lubi Komentarz

  Jest jeszcze zawodnik co się 8/16 zowie.

 • Franko6 napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Lokomotiv buduje skład na awans. Po to, by nie awansować (komentarz)

  Też prawda

 • Franko6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No dobra, ale jak awansują do Eligi to żeby powalczyć o utrzymanie muszą mieć dwóch krajowych seniorów na wysokim poziomie. Jak na razie jedynym Łotewskim żużlowcem, który mógłby jeździć w Ekstralidze jest Lebiediew. A gdyby wybrał on inny klub, sytuacja drużyny z Dauvgapils byłaby ciężka

 • Franko6 lubi Komentarz

  Ku#wa co za łby, "pchać" to się możecie nawzajem w d... Lublin miał odpuszczać mecze? Byli najlepsi w lidze i awansowali. Nieważne co dalej, gramy według zasad. Bando frajerów z nazwijmy to redakcji.

 • Franko6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja się domyśliłem, że chodzi o Szwecję. Gdyby Kasprzak odzszedł ze Stali, pewnie artykuł byłby pierwszy na stronie głównej, a w tytule napisaliby, że Kasprzak opuszcza Stal, a nie wicemistrzów

 • Franko6 lubi Komentarz

  Może frytki do tego?
  Bez jaj!

 • Franko6 lubi Komentarz

  Castania i banda lesnych dziadow z fim robia wszystko aby nas upierdolic. Jsk duny wszystko wygrywaly to było ok a jak polska to najpierw zmniejszono ilosc zawodników potem rezerwowego a nastepnie caly cykl. Dlaczego sie dziennikarz nie spytał o DMSJ kiedy je zamienia na son dla juniorów ?

 • Franko6 lubi Komentarz

  Tak postrzegają żużel ludzie którzy nie zapoznali się z dyscypliną na żywo... zapraszam na stadion !!!! Równie dobrze można tak napisać o piłce nożnej... 20 chłopa biega za jedną piłką przez dwie godziny :-D

 • Franko6 lubi Komentarz

  Wychodzi jacy to Anglicy są "tolerancyjni" Kiedy pół cyklu sędziował Anglik i pomagał Woofindenowi to było OK i Polacy musieli siedzieć cicho.
  Trener reprezentacji Anglii poziom mułu.

 • Franko6 lubi Komentarz

  Żeby GP żyło, potrzebni są nowi zawodnicy. Z naszej polskiej perspektywy obraz jest nieco inny, niż z perspektywy BSI. Kiedy Duzers wszedł do GP, nie wyobrażałem sobie, żeby mógł być poza ósemką. No i nie był - wszedł na podium. Ogólnie nie możemy dopuścić do tego, żeby w GP jechało więcej niż pięciu-sześciu Polaków, bo wtedy ta dyscyplina wyginie wszędzie poza Polską. Nie możemy też jednak trzymać na siłę Holdera. Nie punktuje? Ok, ma szansę dostać się przez Challange. Ważne, żeby nie robić sobie jaj z dzikich kart. Może za dwa lata 1S dostanie prawa i skończy się Bi-Es-Ajowy Cyrk.

 • Franko6 lubi Komentarz

  W sumie nie ma się czym przejmować. W razie czego sędzia nie wykluczy za przejechanie białej linii, albo wykluczy bezpośredniego rywala, w ostateczności jak jedzie z czwartego toru po równaniu, to toromistrz dostanie polecenie nie zbierania luźnej nawierzchni na szerokiej, żeby było gdzie śmigać... czym się martwić, "szczęście" sprzyja lepszym.

 • Franko6 lubi Komentarz

  Sędzia już się popisuje, kontakt był i spokojnie możne było jechać we 4

 • Franko6 lubi Komentarz

  Rozumiem karę 100k dla Polonii, ponieśli koszta, ale za co PZM ma dostać 50k, za wystawienie papierka, drogo !!!

 • Franko6 lubi Komentarz

  Zamilcz lepiej, bo się kompromitujesz!

 • Franko6 lubi Komentarz

  Czy tylko mi się wydaje, czy regulamin jest zmieniany pod Brytoli?

 • Franko6 lubi Komentarz

  Panie Kuczera, żużel to Pan chyba tylko w telewizji oglądasz... Czysty atak Lindgrena? Polecam wizytę u okulisty, albo kupno większego telewizora. Zgodzę się jedynie z tym, że Zmarzlik pokpił sprawę ze startem, co pośrednio przyczyniło się do sytuacji na wyjściu z pierwszego łuku, w której jednak nie został czysto zaatakowany, ponieważ kontakt nie jest czystym atakiem. Choć oczywiście nie było tutaj też faulu Szweda, zwykła sytuacja na pierwszym łuku, do powtórki w czterech, gdyby nie sędziował pospolity złodziej.

 • Franko6 napisał/a komentarz do Będą zmiany w SoN. Finały poza Polską, rezerwowy z ważniejszą rolą

  Nie tylko tobie. Teraz do zwycięstwa będzie wystarczył tylko jeden świetny zawodnik (a tak się „przypadkiem"złożyło, że to Brytole mają jednego z najlepszych żużlowców na świecie - Woffindena)

 • Franko6 lubi Komentarz

  No tak, wygrali Rosjanie nie Brytole. Trzeba szybko zmienić regulamin :(

 • Franko6 lubi Komentarz

  Nazwisko zobowiązuje...

 • Franko6 lubi Komentarz

  Jak można wciskać kit czytelnikom to niewyobrażalne.
  ,, pobił ustanowiony 23 lata temu rekord Michaela Phelpsa'' , ,, powiedział 10-letni mistrz świata''
  Haha.
  Ten młody zawodnik nie jest żadnym mistrzem świata, ani seniorów(haha) ani w żadnej kategorii wiekowej. Nie rozgrywa sie mistrzostw świata do lat 10 czy 11 czy 12.
  Ten młody zawodnik nie pobił żadnego rekordu świata, tylko pobił NIEOFICJALNY najlepszy wynik w historii w kategorii do lat 10, który akurat należał do Phelpsa który 23 lata temu miał 10 lat.
  To nie jest nic szczególnego , to żadne wydarzenie w historii sportu, jego znaczenie jest zerowe, a rokowania na tej podstawie niemal żadne- zresztą 90 % takich nieoficjalnych najlepszych wyników dzieci do lat powiedzmy 15 czy to w LA czy w pływaniu należy do zawodników , którzy nic nie pokazali w przyszłości ( Phelps był tu akurat wyjątkiem), zazwyczaj tacy potem przepadają, bo albo ich wyniki są konsekwencją wyjątkowego rozwoju fizycznego albo zaaplikowania zbyt mocnego treningu , za który potem się płaci i brak jest nowych bodźców treningowych
  Jak ktoś ma pojęcie to by porównał ten wynik Kenta Apugady z rekordem świata na 100 motylkowym- ten wynosi 49.82 czyli ok 19 sekund szybciej.
  Ostatnio mieliśmy np w LA ,,rekordzistę świata" dzieci na 300 metrów do lat 12 Wróbla - Minęło 5 lat a on praktycznie się nie liczy, a zresztą o tamtym rekordzie nikt (i słusznie) nie słyszał. Taki Bolt zaś pierwszy,,rekord" zrobił w kategorii 15 lat, a itak był jednym z nielicznych cudownych dzieci , które przełożyły to na karierę seniorską

 • Franko6 napisał/a komentarz do Wypadli z cyklu, bo byli za słabi. Teraz wracają, a przez nich GP staje się nudne

  Na pewno nie dadzą Drabikowi, bo byłoby już za dużo Polaków. Fajnie by było gdyby trójka którą wymieniłeś (Fricke, Madsen, Drabik) dostała dzikie karty, ale już bardziej prawdopodobne są niestety dzikie karty dla Pedersena, Holdera i Žagara

 • Franko6 lubi Komentarz

  Milik, Lambert, Kasprzak :)
  a w C+ oczywiście nie ma transmisji, za to w trakcie Challenge'a będzie można obejrzeć powtórkę z Cardiff...

 • Franko6 lubi Komentarz

  "Czterokrotnie był wicemistrzem swojego kraju, a dwa razy kończył ten turniej na drugiej pozycji." Poziom trzymany widzę

 • Franko6 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cook liderem:-D

 • Franko6 lubi Komentarz

  To bubel, kombinatorstwo. Rezerwowy jak sama nazwa mówi to rezerwowy a nie złoty jocker do zadań specjalnych. Rezerwowym powinien móc być każdy zawodnik i mieć maks 4 starty. (Ewentualnie taktyczną ale przy 8 punktach straty)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.