Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Danek AT lubi Komentarz

  Panie Darku Niemiecki zawodniku polskiego pochodzenia,przegrał to pan wszystko bo Gołota chociaż dostawał nigdy nie zdradził ojczyzny za kilka marek, to po pierwsze, po drugie Gołota wychodził ze wszystkimi w przeciwieństwie do tygrysiątka które jak usłyszało Stany Zjednoczone i walki z prawdziwymi mistrzami nie murarzami,stolarzami,taksówkarzami i innymi właścicielami tanich noclegowni obsrywał całe pomieszczenie w którym przebywał w tym czasie.Niestety jeszcze ludzie którzy oglądali te paranoje w pana wykonaniu pod niemiecką banderą i niemieckimi słowami (Niemcy ponad wszystko),żyją i tylko 15 latkom możesz pan brednie wciskać o swojej pseudo-sławie.Nie życzę nikomu na świecie takiego który o pasy bił się z tymi których tylko pokonywał a z najlepszymi nigdy między liny nie wszedł i do tego zdradził swój kraj za pieniądze.Andrew nigdy tego nie zrobił i ma szacunek którego Wam brakuje i tego mu zazdrościcie, taka prawda.Nikt nie szanuje zawodników którzy omijają głębokie wody byleby tylko osiągnąć sukces jakiś tam, Nie pozdrawiam i sie pan nie wypowiadaj zle o ludziach którym pan do pięt nie dorastasz nara

 • Danek AT napisał/a komentarz do Wojna na pożegnanie dla Przemysława Salety!

  Gołota musi już skończyć karierę, nie ma się już co bardziej rozmieniać na drobne. Zawsze mu kibicowałem bez względu na wynik walki. Salecie należy się szacun chociaż za nim nie przepadam. Trzeba przyznać, że do walki dobrze się przygotował i jego ciosy sprawiały wrażenie mocniejszych niż Gołoty.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Przy całej sympatii dla "Endrju", Salecie należy się wielki szacun. Rozbił dwóch gości którzy z niego drwili. Najpierw pajaca Najmana w tym całym KSW (bo tamten chciał walczyć w takiej formie), a teraz powalił na dechy Gołotę. Może Przemysław kończyć karierę z podniesionym czołem.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Patrząc jak walczył Andrzej szkoda mi się go zrobiło jednak wiek i ciosy jakie w życiu dostał zrobiły mu pustkę w głowie bo coraz gorzej mu wymowa wychodzi i pasuje by w końcu zakończy to obijanie się bo był kiedyś wielki a teraz z niego pośmiewisko robią.Saleta na pewno nie jest dobry tylko Gołota już po prostu nie potrafi walczyć.

 • Danek AT napisał/a komentarz do Wojna na pożegnanie dla Przemysława Salety!

  Dlamnie też to dziwnie wyglądało.Saleta pochnoł Andrew, ten się przewrócił i nie za bardzo miał siły wstać. Mógł to sędzia puścić, Saleta już ledwo stał na nogach. Tak poza tym walka bardzo ładna

 • Danek AT lubi Komentarz

  (...) Z prawnego punktu widzenia nie jestem zobligowany do podpisania nowego aneksu, świadczą o tym regulaminy PZM (pacta sunt servanda).


  Pacta sunt servanda - umów należy dotrzymywać. :)To Sullivanowi napisał jakiś dość nieudany prawnik - jeżeli zmienia się prawne środowisko świadczenia określonych usług, to usługodawca zobowiązany jest do uwzględnienia tych zmian. Brak zgody na zmiany może być ewentualnie przesłanką do rozwiązania umowy. To nie apator narzuca mu jednostronnie nowe warunki nie objęte kontraktem, a organizator rozgrywek ustanawia nowy regulamin, na mocy którego ustanawia warunki, których spełnienie jest niezbędne do brania udziału w tychże. Klub de facto odpowiedzialności nie poniesie - jedynym podmiotem, który ostatecznie może być obciążonym, będzie organizator rozgrywek, ot co.
  To oświadczenie ma tyle błędów merytorycznych, ze podejrzewam, iż Ryanowi napisał je night (tylko jakiś polonista potem przetłumaczył na polski i powstawiał znaki przestankowe)

 • Danek AT lubi Komentarz

  widać kto protestuje, banda analfabetów , co to nawet napisać na prześcieradle nie potrafię tego co chcą zamanifestować.
  dzieciaki z pierwszego łuku.


  Bardzo dobrze , że Gollob u nas. Gdyby nie Karkosik, żużla w Toruniu by nie było.


  do dresów z pierwszego łuku: Apator jest w Ostaszewie , więc tam pod bramy skandować nazwę firmy.na MA jest klub żużlowy Unibax , tak jak była Stal czy Apator kiedyś.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Widać niektórzy myślą, że jak banda pryszczatych gimbusów się obrazi to upadnie żużel w Polsce.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Jacy "kibice" protestują? Ta grupa dzieciaków mieniąca się fanami i wypowiadajaca sie w imieniu wszystkich ? Chodze na zużel od 20 lat i ogromnie się cieszę, że Gollob będzie jeździł u Nas. Pozdrawiam normalnych. Kibolom śpiewajacym wulgaryzmy, rzucajacymi petardy, mówię nie !

 • Danek AT lubi Komentarz

  Autor artykułu rodem z jakiegoś odłamy dawnej Jugosławi chyba sam nie wie o czym pisze a już na bank zupełnie niepotrzebnie podgrzewa atmosferę.Komu to potrzebne?Garstka smarkaczy która wyła wręcz z radości zakupu Tomka w ostatniej chwili nie wiedzieć czemu dopisała NIE a reszta robi z tego wielkie halo.Apeluję do klubu Unibax o nie sprzedawanie im biletów na zajmowane miejsca i dodatkowo obciążenie ich kosztami kar za nich zapłaconymi.Dla nich odpowidnim miejscem jest gminny stadion w Łysomicach po drugiej stronie drogi krajowej nr 1 naprzeciwko zakładu Apator.Stadion Motoarena należy do miasta i jego mieszkańców którzy serdecznie witają nowy nabytek w klubie.Właściciela drużyny proszę o skierowanie wzmocnionych sił porządkowych w okolice sektora zajmowanego przez tą garstkę kiboli i w razie jakiegokolwiek ruchu,usunąć z obiektu.Nawet w przypadku wyjścia do toalety.Wstawić im ToyToya.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Autor tego artykulu chyba nie wie co pisze. Na tym niby protescie bylo ok 25 osob i to tych co udalo im sie z lekcji uciec. W prowadzonej ankiecie az 45 % bylo za. Ja mysle ze najwiecej zamieszania wokol tej sprawy robia niby klibice (polowa z niech bardzo sie cieszy ze Tomek jest u nas ale przy kolegach musi trzymac fason) i media ktore nie mialyby o czym pisac.


  bardzo sie ciesze ze Tomasz doloaczyl do naszego skladu a komu sie to nie podoba niech siedzi w domu, ubierze bambosze i cieszy sie w samotnosci ze zdobywanych przez niego punktow!!!

 • Danek AT napisał/a komentarz do Jan Ząbik dla SportoweFakty.pl: Jesteśmy zabezpieczeni na wypadek kontuzji

  No nie masz racji niestety. Przecież w składzie jako drugi senior polska będzie startował któryś z juniorów! Czyli dwóch juniorów Polaków plus na pozycji seniora Tomasz Gollob plus junior Polak na pozycji seniora, także Miedziński ma się czego obawiać i to bardzo bo jak Ward będzie dobrze śmigał to Miedziun nie pojezdzi

 • Danek AT lubi Komentarz

  Toemk to pelna profeska i obok Ryana i Chrisa kolejny mega jezdziec. No mlodziez brac sie do roboty i uczyc od najlepszych. Juz teraz chyba nie brakuje gwiazd w naszym klubie.

 • Danek AT napisał komentarz na tablicy Danek AT

  Idioto bo tylko tak Ci można napisać totalnie nie czaje twojego wpisu na mojej tablicy, o co Ci chodzi? Umiesz coś napisać po polsku żeby druga strona zrozumiała?

 • Danek AT lubi Komentarz

  napisz kolego wsio jeszcze raz,lecz drukowanymi,gdyz malolaty maja problemy nie tylko emocjonalne,sle rowniez ze wzrokiem :)co do komentarza to nic ujac a jedynie dodac,ze tam gdzie jezdzil Gollob tam z juniorow czy srednich seniorow porobili sie niezli zawodnicy oraz to,ze za granicami pytasz sie o polski zuzel slyszysz odpowiedz Tomasz Gollob!
  Ps.Osobiscie za Gollobem nieprzepadam jako czlowiekiem,ale jako zawodnik jest nie do podrobienia i choc klaskac jemu nie bede to gwizdac rowniez a kibicuje sie druzynie a nie jej nazwie czy poszczegolnym zawodnikom

 • Danek AT otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • Danek AT lubi Tomasz Gollob podpisał kontrakt z Unibaxem Toruń!

 • Danek AT lubi Komentarz

  ale jak w 15 biegu na motoarenie staną Holder z Tomkiem to cała Polska ma pozamiatane :)

 • Danek AT lubi Komentarz

  Przypomnę każdy mecz z Tomkiem Gollobem na Motoarenie i to był po prowtu taniec Mistrza! To sobie przypomnijmy - nasz tor leży mu jak żaden i zbierze z niego wszystko!Trochę też zaufania Panowie do włodarzy Klubu - to Oni płacą, decydują więc nie wchodźmy w nie swoje kompetencje i nie dajmy się też wkręcić w jakieś wrogie animozje wobec Tomka Golloba! Mamy Australijczyków a wrogo nastawiamy się do Polaka? Świat zwariował i mam nadzieję, że na żadne protestacyjne, podłe ekscesy nikt nie pozwoli! Mamy wspomagać zawodników a nie wywoływać burdy, za które Klub musi płacić wysokie kary! Gdzie tu dbałość o dobre imię klubu i ich kibiców, jesteśmy przecież Toruńczykami a nie jakimś dziadostwem! ?Pozdrawiam!

 • Danek AT napisał/a komentarz do Tomasz Gaszyński: Mam nadzieję, że kibice docenią pracę, którą Tomek wykona

  Nikt Ci nie odpisze bo trafnie to ujołeś i poparłeś sensownymi argumentami. Przeciwnicy Golloba w Toruniu nie odpiszą bo brak im jakichkolwiek arumentów poza tym , że Gollob jest z Bydgoszczy. Komentarz naprawdę sensowny.

 • Danek AT lubi Komentarz

  Pisałem już wcześniej, powielić nie zaszkodzi:
  Ja poproszę o te osoby które Golloba nazywają ZŁOTÓWĄ o poparcie swoich fanaberii jakimiś sensownymi faktami.
  Gollob w przeciągu 24 lat jakie jest obecny na żużlowych torach reprezentował 5 klubów, teraz 6. Moim zdaniem nie jest to wynik pozwalający nazywać Golloba złotówą... Szwecja: 15 lat - 3 zespoły, Anglia: 2 lata - 1 zespół. Moim zdaniem to niezły wynik...
  Macie pretensje do wysokości kontraktu Golloba?
  IMŚ - 1 złoto, 2 srebra, 4 brązy. Startuje w IMŚ od 18 lat... + 2 finały w 1993 i 1994 które były jednodniowe. To więcej niż wiek 75% netfansów...
  DPŚ - obecny w reprezentacji Polski od 15 lat. 6 razy złoto, 4 razy srebro.
  DMP - 7 razy złoto, 1 raz srebro, 6 razy brąz.
  IMP - od 20 lat rok w rok startuje. 8 razy złoto, 5 razy srebro, 3 razy brąz. 4 sezony bez medalu...
  MPPK - 1990-2007 w tym 11 razy złoto, 4 razy srebro. Tylko 1 sezon bez medalu.
  Nie liczę już pozostałych turniejów bo wypisując same złota stracę cały dzień w pracy...
  Teraz proszę o przedstawienie mi zawodnika który może choć zbliżyć się do Tomka... Niepełnoletnich netfansów nie pytam. Gollob w samych MŚ ma większy staż. I choćby za jego osiągnięcia należy mu się SZACUNEK.
  Dorzućmy do tego wszystkiego całą otoczkę wokół osoby Golloba. Zliczy ktoś liczbę komentów pod informacjami o Gollobie? Takie emocje potrafią wzbudzać tylko jednostki wybitne.
  Uwierzcie mi, kiedyś sam wręcz nienawidziłem Golloba... A jeszcze na derbach w parze z Jackiem... Ale teraz wraz z wiekiem trochę inaczej postrzega się pewne rzeczy. Przede wszystkim doceniam teraz wkład i pracę jaką Gollob wykonał dla rozwoju żużla. Doceniam zawodników którzy rozwinęli się podpatrując tego zawodnika. Pewien jestem że w Toruniu również młodzi skorzystają na możliwości podpatrywania zawodnika który od ponad 20 lat jeździ na poziomie ścisłej światowej czołówki. Generalnie omijając wszelkie niechęci itd. to fakt jest taki że w jednym zespole będziemy mieli byłego i aktualnego mistrza świata, a jakby został jakimś cudem Ward, to i jedną z największych nadziei i talentów w światowym speedwayu... Czego chcieć więcej???

 • Danek AT lubi Komentarz

  TOMASZ WITAJ W KRZYZACKIM GRODZIE. MAM NADZIEJE ZE SWOJA JAZDA UCIESZYSZ NAS W SEZONACH 2013-2014. A TYCH NAPINACZY CO TU TYLE KRZYKU ROBIA NIE SLUCHAJ NIECH NIE CHODZA NA STADION BYNAJMNIEJ BEDZIE NORMALNIE A TO CO KLUB STRACI NA WOLNYCH MIEJSCACH ZAOSZCZEDZI NA NIE PLACENIU KAR !!!

 • Danek AT lubi Komentarz

  Ja powiem tak: KIBIC identyfikuje się z klubem. Wspiera go i nie opuszcza. Nie jest to równoznaczne z dopingiem, o nie. Kibic zawsze liczy na złoto, na najwyższe cele. Nie walczy ślepo o nazwę, która jest tylko nazwą spółki giełdowej. Dodatkowo takiej, która była używana przez ludzi, którzy wypięli się swego czasu na nasz klub i pozostawili go w dołku, finansowym jak i sportowym ! Człowiek kochający klub nie naraża go na straty finansowe czy wizerunkowe. Nie uważa, że na stadionie powinna być zabawa i spotkania towarzyskie. Nie odmawia mu wsparcia i swej obecności na meczu tylko z powodu braku sympatii do jakiegoś zawodnika czy miasta, z którego on pochodzi. Tomasz Gollob to jeden z najlepszych żużlowców świata. Najlepszy Polak w dziejach tego sportu. MAGIA TORUŃSKIEGO ŻUŻLA SIĘ KOŃCZY? NIE, ONA SIĘ DOPIERO ZACZYNA !

 • Danek AT lubi Komentarz

  Nie ma co dyskutować z gimbusami. Całe ich życie sprowadza się do sterczenia pod klatkami bloków, przyjście na mecz i zbluzganie każdego, kogo się da. Może ew. jakaś ustawka. Ot taki pasożytniczy żywot.

 • Danek AT lubi Komentarz

  A ja chodzę na żużel od 1980. Zacząłem zabawę z Falubazem. Jak ja zaczynałem, to Ty pod szafę na stojaka właziłeś i na chleb wołałeś pep. To tak na marginesie.
  Co do Golloba, miał kilka wyskoków, kibice nie byli lepsi i nie pozostali dłużni. Gollob się zmienił, ludzie też dorośleją, choć nie wszyscy. Ty nie. Dalej krótkie majtki i proca. Ile lat można ciągnąć nienawiść? Kaczyński też ciągnie Smoleńsk, jak sierp z (_Y_)-py.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Danek AT

Idioto bo tylko tak Ci można napisać totalnie nie czaje twojego wpisu na mojej tablicy, o co Ci chodzi? Umiesz coś napisać po polsku żeby druga strona zrozumiała?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

ty słuchaj zajmij się swoją miesciną a nie touniem to ze twoja miescina lubi wszystkie zadupia ty nie masz pojecia co to znaczy miasto Toruń- Bydgoszcz i nie czaruj bo i tak nie zrozumiesz tego

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kt-wa

ty słuchaj zajmij się swoją miesciną a nie touniem to ze twoja miescina lubi wszystkie zadupia ty nie masz pojecia co to znaczy miasto Toruń- Bydgoszcz i nie czaruj bo i tak nie zrozumiesz tego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 7 grudnia 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.