Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew Księżopolski

  Faktycznie trener będzie miał ból głowy z wyborem ścisłej kadry ale taka też jego rola .Sądzę,że żartobliwie mówiąc "wiedział co robi" decydując się kontrakt z PZPS oraz na taki casting wśród siatkarzy.W przyszłym roku dojdzie Leon, a to jeszcze bardziej utrudni wybory.A swoją drogą podobno najłatwiej jest wybrać najlepszych,najznakomitszych siatkarzy - najtrudniejszym zadaniem jest wybrać i stworzyć z nich ZESPÓŁ.I tego Mu zyczę ( sądzę,że nie tylko ja )

 • Zbigniew Księżopolski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Zbigniew Księżopolski otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Zbigniew Księżopolski napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew odpowiada na krytykę. "Teoretycy dyscypliny szukają winnych"

  Zgadzam się w 100% z tą opinią.Często Ci, którzy sami zawalili i zawalają w dalszym ciągu swoje obowiązki chętnie ferują wyroki:winni są wszyscy ale nie oni.

 • Zbigniew Księżopolski napisał/a komentarz do Kto obejmie Biało-Czerwonych? Oto kandydaci na selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy

  Pisałem o tym już wiele razy, ale napiszę kolejny:polski trener jak najbardziej lecz jeszcze nie teraz! Praktycznie wg mnie liczą się tylko dwie kandydatury-Vital Heynen i Marcelo Mendez. Kto z nich ? Od tego są nasi "mędrcy" z PZPS , chociaż obawiam się ,że przy takim tempie pracy jak dotąd nie zdążą do mistrzostw świata w przyszłym 2018 roku.To jest taki sportowy "horrorek" co ci panowie robią, ale cóż my maluczcy musimy mniej lub bardziej cierpliwie czekać.Osobiście ucieszyłem się gdy związek dostał zgłoszenie od Heynena bowiem od początku uważałem,że polski trener owszem ale absolutnie jeszcze nie teraz (jak napisałem na wstępie swojej wypowiedzi ).Jednak gdy dowiedziałem się o tym ,iż Marcelo Mendez jest również zainteresowany pracą z nasza kadrą ucieszyłem się - jest to fachowiec znany i uznany na świecie, mający poparcie Stephana Antigi. Co więcej można powiedzieć,że reprezentuje sobą argentyńską myśl szkoleniową. Argentyńscy szkoleniowcy mają u nas bardzo dobre notowania i sukcesy(Lozano, Castellani ) W siatkarskim światku jednym z najbardziej cenionych jest słynny Julio Velasco.Moim marzeniem było zawsze aby to on objął naszą kadrę ale niestety nie było nam to dane i raczej już nie będzie.Konkludując: powierzyłbym naszą reprezentację Marcelo Mendezowi którego oceniam troszkę wyżej niż Heynena. Takie jest moje stanowisko aczkolwiek nie oznacza to ,że wybór Heynena będę uważał za błąd.Zresztą każdemu nowowybranemu trenerowi będę życzył z całego serca sukcesów i szczęścia w nowej pracy.W 1974 roku zdobyliśmy mistrzostwo świata zaś a 1976 mistrzostwo olimpijskie.Oglądałem te wydarzenia na ekranie TV ( mecz finałowy z 1974 pokazano z odtworzenia z poślizgiem, ale pokazano ) Od tamtego czasu czekałem z utęsknieniem na podobny sukces i po wielu,wielu latach doczekałem w 2014 roku.
  Mam nadzieję,że może za swego zycia jeszcze się doczekam ?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.