Jaka odżywka do rzęs najlepsza ?

autor: michal843 | 2018-11-29, 10:35 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Długie, zagęszczone i podkręcone rzęsy to sen każdej kobiety. Nie zawsze zdarza się, że są one takie bez żadnej ingerencji kosmetycznej. Niektóre kobiety nie chcą kosmetycznych zabiegów ze sztucznymi rzęsami. Pomimo to mogą zadbać o ich odbudowę dzięki odżywkom pielęgnacyjnym, właśnie do nich przystosowanych.

Kosmetyk o najskuteczniejszym składzie jest Miralash, które już po upływie kilku dni wzmacnia i przyciemnia rzęsy. Jego przeznaczeniem jest przyspieszenie ich wzrostu, podkręcenie oraz dodanie sprężystości.

Drugim konkursowym pod względem cenowym i łatwodostępnym kosmetykiem jest Long 4 Lashes. Największym powierzeniem jego jest stymulacja porostu rzęs, wygładzenie, nawilżenie, nabłyszczenie oraz uelastycznienie.

Ostatnia odżywka to Revitalash Advanced, cechująca się osobliwie spektakularnymi efektami. Osiągnęła to poprzez unowocześniony skład, w który wchodzą molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi z roślin, aminokwasy, witamina B oraz nanopeptydy.

Wszystkie produkty są znakomite, a żeby wybrać najstosowniejszy dla siebie należy porównać ich składy do swoich wymagań. Dlatego zapraszam do odwiedzenia rankingu odżywek do rzęs i zapoznaniu się najlepszymi produktami typu serum czy regenerum.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.