Skrzydlata Bestia - lubi

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Długi Per....Ten to był dopiero Kozak!

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Czy to jest temat , który powinien zagościć na tym forum ? Życie prywatne a w szczególności rozliczenia małżonków , partnerów nie powinno zaprzątać uwagi kibiców . W takich sprawach , białe rzadko bywa białym ..... Życzę Tomaszowi , załatwienia swoich spraw tak , by nie musiał się tego wstydzić .

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Panie Dryła,a czy czasem Apator w ubiegłym sezonie nie jechał drużyną stworzoną z zawodników,którzy wywalczyli awans do Eligi,uzupełnionej Lambertem i wychowankiem Przedpełskim?
  Projekt o mało co nie wypalił,więc wyciągnięto wnioski.
  Ostrów nie wiele ryzykuje,przytuli 6 baniek,zmodernizuje za nie stadion i.....będzie liczył na to ze się może uda utrzymać,tylko że my w Toruniu (bez 6 baniek z TV) przerabialiśmy ten sposób w ubiegłym sezonie i.........wystarczy.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  W temacie Apatora, to pozwolę się nie zgodzić. Doskonale zdaję sobie sprawę kim byli dla Torunia Adrian i Chris, wiem ile im zawdzięczamy, że stanowili poniekąd symbol, ikonę Apatora. Niemniej, jeśli myślimy o odrodzeniu się sportowo, włączeniu po kilku latach do walki o wyższe cele (może strefę medalową wreszcie) to zmiany są potrzebne. Myślę, że już czas wielki przestać drżeć o ekstraligowy byt, tylko dać trochę wiary i nadziei kibicom. Tego w składzie z Adrianem i Chrisem by się nie udało. Ok, można by teoretycznie trzymać ich na ławce, traktować jak swego rodzaju maskotki klubowe. Tylko czy o to w tym chodzi? Czy to jest odpowiednia dla nich rola? Taki jest ich poziom ambicji? Myślę, że obaj mają jeszcze coś do udowodnienia, dlatego mocno trzymam za nich kciuki. Taka rozłąka może im dać kopa, a i Apator zyska na sile na tych zmianach. No i to gadanie, że "z zasady staram się nie zgadzać z powszechną opinią, jeśli to tylko możliwe" mocno słabe. W tym przypadku raczej mało możliwe jest nie zgadzać się z powszechną opinią, bo chyba każdy przyzna, że siła rażenia i wartość sportowa Apatora wzrosła. Na ile, to się oczywiście przekonamy w trakcie sezonu lub po jego zakończeniu, ale Patryk jak i Emil to jednak trochę inny poziom. Można oczywiście iść w zaparte i z zasady się nie zgadzać z faktami, ale to zachowanie rozkapryszonej dziewczynki, a nie komentatora sportowego.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Tak wygląda subiektywny wywiad. Dlaczego? 1. Powrót do starej nazwy Apator. 2. Powrót wychowanka P. Przedpełskiego. 3. Mając do wyboru Doyle-Holder, zarząd zostawia Holdera. 4. Wzmocnienie tylko na pozycji u24, Lambertem bo Jack Holder nie spełniał kryteriów. 5. Trenerem zostaje T. Bajerski. Czy jest jakaś drużyna, która aż tak wiele zrobiła wracając do "korzeni" klubu? Lublin? Hmm, jaki zawodnik jest związany dłuższy czas z tym klubem? Trenera Kuciapy też nie można nazwać "swoim". Zgodziłbym się co do p. Ziółkowskiego i nazwy Motor. Co do opinii nt Ostrowii. A czy nawet jakby chciał klub kogoś kupić, byłby w stanie wygrać tą rywalizację? To nie jest w 100% pomysł na speedway, tylko w jakiś sposób sytuacja na rynku wymusiła takie działanie. Grudziądz próbuje od wielu lat kogoś kupić oferując duże pieniądze i efekt widzimy... Zakup Holdera wynika tylko z tego, że żaden klub z ekstraligi nie złożył propozycji a zawodnik chciał nadal jeździć w najwyższej klasie. Żebym źle nie został zrozumiany to proszę zwrócić uwagę na inne kluby. Częstochowa, zakup rok temu trzech nowych seniorów. Miśkowiak, Karczewski i do niedawna Kowalski to również nie wychowankowie. Wrocław poza Janowskim i ewentualnie Wofindenem również kupuje, łącznie z juniorami.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  nawet jego zdjęcia nie daliście...

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Juz nie moge doczekac sie Marka Cieslaka z mikrofonem na zywo w telewizji.Bedzie szla bomba po bombie.Szkoda ze trener Slawek Drabik nie poszedl w takie eksperty.Albo Grzegorz Walasek.Dla ich komentarzy warto kanal sportowy wykupic na sezon.No ale Marek Cieslak to tez zlotousta gwiazda.Bedzie zabawa bedzie sie dzialo w studio.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Cyt:"przekazywać wiedzę w jak najprostszy sposób'"
  O to Marek nie musi się martwić,przekazywanie wiedzy właśnie w ten sposób,należy do Jego atutów ;o)

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  "Nie wiedziałem, że sytuacja z podium może zaboleć kogokolwiek".Maciuś ta sytuacja nikogo nie zabolała:) Ona wszystkich rozśmieszyła.Zachowałeś się jak 5 letnie dziecko,któremu w piaskownicy starszy kolega zabrał łopatkę :)

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Błąd w tytule . Zamiast "Szczera rozmowa" powinno być " Rozmowa o niczym z". ;)

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  W większości klubów , zawodnika się wyrzuca a może łagodniej , rezygnuje... W Toruniu czekana na dobre wyniki bardzo długo , większość powie że to naiwność , słabość itd . Ja należę , zapewne do mniejszości , która uważa że to dobra cecha klubu w którym jest miejsce na ludzkie odruchy. Chris odjechał wiele wspaniałych biegów dla toruńskiego klubu i o tym chcę pamiętać , odchodzi z Torunia zawodnik którego ja szanuję ! Dzięki Chris

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Jacek,jak tam kible?

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  @JARASS: Dobrze, że go mamy ale trzeba jasno sobie powiedzieć, że potrzebował kilku lat żeby pewne rzeczy zrozumieć... To Pan Krużyński (z całym szacunkiem) odpowiada w dużej części za wszystkie złe decyzje, które poczyniliśmy i doprowadziły nasz klub, do historycznego spadku z ekstraligi (np menago z Zielonej Góry - to był gwóźdź do trumny naszej drużyny w tamtym czasie). Nie myli się ten co nic nie robi więc liczę teraz na lepsze czasy i decyzje naszych włodarzy, na dzień dzisiejszy jestem zadowolony - tym jak zbudowano drużynę, w jaki sposób pożegnano naszych zawodników (Adrian i Chris) i tym co przekazują do mediów. Wreszcie widać zmianę i oby to było początkiem powrotu do tego, co reprezentowaliśmy od ponad dwóch dekad.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Irytuje mnie takie pompowanie balonika. W toruńskim środowisku panuje więcej pokory, niż w innych ośrodkach. Zgadza się, że zmontowano fajny skład i realnie siła rażenia wzrosła, ale na ile to wystarczy będzie wiadomo jesienią 2022 roku. Osobiście liczę na PO i obyśmy tam weszli w komplecie, zdrowi i zmotywowani. Na końcowy sukces składa się jednak poza tym tak wiele czynników, że wszystko jest możliwe.

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  lepiej być szczerym niż pieprzyć 100% Bydgoszcz :-))) Pozd i powodzenia

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Kibicuje temu mlokosowi,jezdzi super. Powodzenia!

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Powodzenia Adi i samych 3 i oczywiście bez kontuzji :-))) dawno Bydgoszcz nie miała tak dobrego zawodnika będą oklaski na stojąco :-))))

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Powodzenia Adrian !

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Koniec świata - torunianie kibicują Polonii :))

 • Skrzydlata Bestia lubi Komentarz

  Widzialem chlopaka na Janczarzu podczas DMPJ. Bedzie kozak.