Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ręczny lubi Komentarz

  Co za mecz?! Szacunek dla naszych zawodników.

 • ręczny napisał/a komentarz do Liga Narodów. Włochy - Polska. Cóż to był za tie-break! Biało-Czerwoni z kolejnym zwycięstwem

  Mistrzowie Świata wysyłają do Włoch drugi zespół (trudno to inaczej nazwać, bo wielu podstawowych zawodników reprezentacji Polski nie zagrało na tym turnieju) i wygrywają z gospodarzami, Serbią i Argentyną. Polska siatkówka to potęga.

 • ręczny lubi Komentarz

  Podobne programy działają w innych krajach od lat. Na przykład w Niemczech. Niby dlaczego polskie dzieci miałby takiego wsparcia nie otrzymywać? Są gorsze od tych niemieckich itd? Nie. Po drugie to nie jest autorski program naszych polityków. Oni tego nie wymyślili tylko wdrożyli u nas na wzór innych krajów. Po trzecie znam takich, którzy dużo się nagadali jakie to 500+ jest "beee", ale jak przyszło co do czego to pierwsi ustawili się w kolejce z wypełnionymi wnioskami. Nie popierasz, brzydzisz się takim programem, to nie bierz tego wsparcia! Zachowaj się jak człowiek honoru, który jest wierny swoim przekonaniom, a nie jak osoba, która jedno mówi, a drugie robi. Ja jestem zdania, że takie wsparcie dla rodzin powinno być w Polsce już od dawna tak jak to ma miejsce w innych państwach. Dziękuję za uwagę.


  PS: O gospodarkę się nie martw. Polska ma bardzo dobre wskaźniki gospodarcze, bardzo niskie bezrobocie (najniższe od 30 lat), dużo wyższe wpływy z VAT niż np. 5 lat temu. Proszę się o to nie martwić.

 • ręczny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ręczny lubi Komentarz

  Przepraszajcie ich dalej, a Ci...niczym jak Żydzi, będą nas kopać, gnoić i obrażać. Kasprzyk wszystkiemu ulegnie, tylko ktoś kiwnie palcem i już pełno w gaciach ze strachu, miękka klucha jak cały ten PZPS. Do niczego dobrego to nie prowadzi, wręcz przeciwnie....tak właśnie pozwalamy sobie dmuchać w kasze...my przepraszajmy, a inni niech nas gnoją.

 • ręczny lubi Komentarz

  Znaczy się że Kubiak niesłusznie został ukarany.

 • ręczny lubi Komentarz

  No patrz. Spirydonov nagminnie obrażał cały nasz naród. Nie raz, nie dwa, ale kilkukrotnie poprzez media społecznościowe. Coś mu się z tego powodu stało? Dostał jakąś karę? Zawieszenie? Cokolwiek? Nie. Cały świat, z FIVB miał na to totalnie wy****ne. Bo Rosjanom się nie podskakuje. Kazda inna nacja potrafi bronić swoich interesów. My nie potrafimy. My zawsze staramy się być dobrymi wujkami, poprawnymi politycznie. Gdyby to kapitan irańskiej reprezentacji wypowiedział słowa Kubiaka o Polakach, to gwarantuje Ci, ze nikt by z tym niczego nie zrobił. Dajemy się dymać wszędzie gdzie się da. Nie tylko w siatkówce. Impreza robiona w Polsce? Władze światowego związku potrafią przyczepić się o kolor foteli w miejskich autobusach. Impreza robiona gdziekolwiek indziej? Władze światowego związku całują po stopach miejscowych, ze w ogóle zgodzili się wpuścić przeciwników na arenę rywalizacji. Przykładów jest aż nadto.

 • ręczny lubi Komentarz

  Kubiak miał rację.

 • ręczny lubi Komentarz

  Podpisuję się pod każdym zdaniem, które napisałeś. Najgorsi są "nasi" politycy, którzy na każde tupnięcie np. w Berlinie ściągają gacie i dają się dymać bez mydła i to jeszcze w imieniu całego narodu. Zasrańcy! Sprzedajne matoły, marionetki za pieniądze, poprawne politycznie pacynki.

 • ręczny lubi Komentarz

  musimy przegrać inaczej będzie to antysemityzm :(

 • ręczny lubi Komentarz

  "Mam prawo, a wręcz obowiązek reagować, gdy moja rodzina, moi przyjaciele z boiska oraz ja sam jesteśmy obiektem gróźb i wyzwisk ze strony graczy drużyny przeciwnej i ich agresywnych kibiców"


  I trudno się z tym nie zgodzić - może ich nie lubić i ma za co. Oczywiście chodzi tutaj wyłącznie o kibiców i siatkarzy irańskich (trzeba to wyraźnie podkreślić), którzy wielokrotnie zachowywali się skandalicznie. Wszyscy to wiedzą, wielokrotnie oglądaliśmy te obrazki. Gdy oni prowokują albo obrażają rodziny zawodników to jest OK? Zawodnicy nie mają prawa im odpowiedzieć? Irańscy kibice i siatkarze nie powinni przeprosić? Obiektywnie - powinni, bo sami nie są niewiniątkami.

 • ręczny lubi Komentarz

  Żadnego listu!!!! FIVB niech się cmoknie w lewe ucho! Kubiak ma rację!

 • ręczny lubi Komentarz

  Michał już wydał oświadczenie. Przeprosił tych, którzy poczuli się urażeni, bo źle zrozumieli jego intencje. Powiedział jednak, że zdania o kibicach i irańskich siatkarzach nie zmieni. Przestałbym go szanować gdyby przeprosił osoby, które w chamski sposób obrażały nasz zespół i rodziny zawodników reprezentujących nasz kraj.

 • ręczny napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić odchodzi z PGE VIVE Kielce

  Zgadzam się i trzeba przyznać, że Zorman trzymał formę przez lata. Swoją pierwszą Ligę Mistrzów wygrał w 2004 roku w wieku 24 lat. Ostatnią w 2016 roku (miał wtedy 36 lat) ! To jest szmat czasu, a on dalej był genialny. Przecież bez niego w tym pamiętnym finale z Veszprem w 2016 roku na pewno byśmy nie wygrali. On poprowadził zespół do zwycięstwa. Zorman nie był zawodnikiem, który zdobywa po 100 bramek w sezonie. Nie był strzelcem, ale był świetnym dyrygentem. Grał dla zespołu, umiejętnie zwalniał i przyśpieszał akcje. Budował kolektyw.

 • ręczny napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić odchodzi z PGE VIVE Kielce

  Dzięki Luka za grę w Kielcach. Powodzenia w Barcelonie.

 • ręczny lubi Komentarz

  Czemu np. Urosa Zormana stawiasz niżej? Zorman 4 razy (2004, 2008, 2009, 2016) w swojej karierze wygrał Ligę Mistrzów będąc liderem na boisku. Takie gadanie "zdecydowanie najlepszy jaki u nas grał" jest mocno na wyrost. Zawodnik topowy - tutaj zgoda, ale takich było i będzie w Kielcach bardzo wielu. Przyjemnie oglądało się jego grę w Kielcach. To naprawdę super zawodnik, ale spójrzmy kto w Kielcach już grał lub gra: Zorman, Bielecki, Jurecki, Aginagalde (legenda piłki ręcznej, wielokrotnie wybierany do drużyny gwiazd Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata, Europy, Igrzysk Olimpijskich), Strlek, Cupić, Janc, Szmal, Karacić, Dzomba itd. Nie da się wybrać zdecydowanie najlepszego.

 • ręczny lubi Komentarz

  Cindrić to świetny zawodnik (choć w Kielcach grał w kratkę), ale ma trudny charakter. Karacić wypełni lukę po Cindriciu na środku rozegrania. Ten sezon i tak pokazał, że nie nazwiska lecz prawdziwa drużyna, zespół jest w stanie wygrać Ligę Mistrzów. Barcelona ostatni raz Ligę Mistrzów wygrała w... 2015 roku. PSG z największym budżetem w piłce ręcznej nie wygrało nigdy.

 • ręczny lubi Komentarz

  Karlsson w Kielcach, Biedroń z grockim na trybunach. Pusta hala.

 • ręczny lubi Komentarz

  Oglądam siatkę i widziałem nie raz jak kibice Iranu gestem wykonywali podcinanie gardła a co mówią do przeciwników nawet nie chce myśleć. Więc Brawo! MICHAŁ

 • ręczny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ręczny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ręczny lubi Komentarz

  Jak sobie przypomnę mecze w irańskiej hali i to jak oni się tam zachowują to muszę przyznać, że Kubiak opisując tamtejszych kibiców i zawodników wyraził się bardzo dyplomatycznie.

 • ręczny lubi Komentarz

  W oświadczeniu wyraźnie powiedział do kogo kieruje swoje słowa ("Jednocześnie jestem zmuszony podkreślić, że zdania o irańskich siatkarzach i kibicach, którzy obrażali moją rodzinę i moich przyjaciół, nie zmieniam"). Na daną wypowiedź należy patrzeć całościowo, a nie wyrywać z kontekstu jakieś pojedyncze zdania. Tylko całościowe spojrzenie na dany tekst pokazuje co autor miał na myśli. Kubiak jest dorosłym facetem i może mieć dowolne zdanie na dany temat. Tyle w temacie.

 • ręczny lubi Komentarz

  Kubiak powiedział prawdę o tych szowinistach z Iranu. Gdyby ktoś obraził moją rodzinę lub co gorsze groził jej to przeszedłbym pod siatką na połowę drużyny przeciwnej i w ruch poszłyby pięści. Pewnych rzeczy mężczyzna nie może odpuścić.

 • ręczny lubi Komentarz

  Kubiak miał absolutną rację

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.