Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ lubi Komentarz

  Najpierw zarzut o faworyzowanie jednych, a potem o nie wspomaganie Oskara, ciekawy zestaw.
  Ciekawe jak Kanclerz ma wspomagać Oskara. Zorganizować mu koncert czy jakiś recital? A może dać mu ekstraligowy kontrakt z gwarancją startów w każdy meczu i minimum 5 biegach? Nie przesadzajmy, klub to nie dom opieki, a Oskar ma rodzinę od tego by mu pomóc, klub ewentualnie może ich tylko wspomóc, a jeśli rodzina nie potrafi mu pomóc to może czas na specjalistę?
  Inną sprawą jest fakt, że Oskar chyba z bardzo tej pomocy nie oczekuje, w jego mniemaniu wszystko jest OK, a skoro jest dorosły to rodzice też już niewiele mogą, no chyba że go ubezwłasnowolnią sądownie i wtedy skierują do jakiegoś ośrodka. Tylko pytanie brzmi, czy sam fakt że jego zachowanie nam wydaje się dziwne, jest podstawą by uznać że potrzebuje jakiejś pomocy? Może po prostu jest nowym Justinem Biberem tylko my tego nie potrafimy docenić i go wypromować, a w USA zrobiłby karierę.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie masz prawa pozbawiać mnie żadnych praw!

 • CKM_ lubi Komentarz

  I tak dzięki dzięki nie odbytego ZK w Pile dziennikarze spod znaku SF mieli przez święta o czym pisać. Często bez zrozumienia problemu pilskiego stadionu który jest jaki jest i trzeba zaznaczyć że to stadion miejski. Po finansowych perturbacjach finansowych klubu pospolitym ruszeniem przy podobno wsparciu miasta udało się wystartować w 2 PLŻ. Nie wiem jakie były okoliczności przyznania ZK ale uznano że jest stadion dopuszczony do rozgrywek więc ten turniej miał się odbyć. Czy na torze było bezpiecznie nie wiem ale osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo uznały że tak i to jest dla mnie wiążące. Jednak zawodnicy eksperci i dziennikarze uznali inaczej i to jest sytuacja dziwna. To precedens aby zawodnicy odmawiali udziału nie spotykany w innych dyscyplinach, odmawiali nie po bezpiecznej sytuacji tylko tak na wszelki wypadek wbrew opinii powołanych osób funkcyjnych. I na koniec w związku z sytuacją tegoroczny ZK powinien zostać odwołany a zawodnicy do kwalifikacji GP i SEC być wyznaczeni nie koniecznie sposrod uczestnikow pilskiego ZK.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Krzysztof Cegielski przestrzega Speed Car Motor. Przypomina, co stało się z Unią Tarnów

  Dużą siłą Motoru są juniorzy. Nie tylko młody Lampart, ale i Trofimow pięknie jedzie. Ambicji i woli walki drużyna ma za dwie. To działa, ale na ile wystarczy? Baaardzo mnie ciekawi najbliższy mecz z Włókniarzem. Może być dla Motoru mocno w plecy, ale może też być mecz na styku. Jedno jest pewne, u nas z pewnością nikt już Lublina nie lekceważy. Inna sprawa, że Włókniarz na razie nie błyszczy. Podobnie jak Stal, a GKM bez lidera. Trzeba brać poprawkę na powrót obu Łagutów. Wtedy dopiero zrobi się ciekawie...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ja mam ogromny szacunek dla Motoru i życzę im żeby utrzymali się w lidze. Niemniej jednak myślę, że bardzo ciężko będzie im ten cel zrealizować. Te dwa mecze o niczym nie świadczą. Stal oraz GKM (z całym szacunkiem), raczej będą biły się w dolnej części tabeli i składy mają przeciętne,dlatego Motor radził sobie świetnie. Jak trafi na Leszno, ZG albo Częstochowę może być kiepsko. O ile juniorzy mogą dostarczyć tej ekipie wiele radości, to seniorzy na tle innych drużyn wyglądają słabo...

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGG ROW - Orzeł: skuteczna rehabilitacja rybniczan za wpadkę w Gnieźnie. Robert Chmiel bohaterem (relacja)

  Gdyby nie Musielak byłoby ostroo..

 • CKM_ lubi Komentarz

  - Kolejny raz przegrał - Zuzel i kibice , których najważniej ma się gdzieś... ! Skandal !

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jak zawodnikom tor nie pasuje, to w budowlance brakuje rąk do pracy. Przyjdą jeszcze czasy, że będą jeździć pojedynczo bo szpryca brudzi drugiego, trzeciego i czwartego.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Przecież nikt w Pile nie robił celowo pułapek (otwartych krawężników) i kolein. To nie ma sensu. Im przecież zależało na tym, żeby ten turniej się odbył i Piła miała mega promocję. Zrobili tor taki jak umieli. W UK czy Szwecji pewnie nie raz na takim gwiazdy jeździły, albo i na gorszym... I nikt nie sapał.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Qrwa, we lbach im się poprzewracalo, dawniej dechy i sprężyny, Jarmula to się od betonowego murku odbijal i zapi..... l aż miło, a ci kawałek kraweznika zobaczyli na wierzchu i od razu nie jadą!! To trza było grać w szachy albo brydża.... tam jest bezpieczniej, no tak... tylko trzeba myśleć!!!

 • CKM_ napisał/a komentarz do Skandal w Pile. Finał Złotego Kasku odwołany

  W mordę, czas zacząć żyć w obawie, że jeśli np. spadnie minutowy deszcz, 36cm od krawężnika będzie dziurka albo taśma zbyt mało biała to nie pojadą!

 • CKM_ lubi Komentarz

  - Nie jest dobrze panie Cieslak , z gadki o pogodzie to mi się smiac chce... - Mecz z Motorem może być - "bardzo ciekawy"... w obecnej dyspozycji Miedzinskiego Zagara i juniorów ! - Jesli musimy martwić się o mecze u siebie to co będzie na wyjazdach ?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Cały czas będę powtarzał, że jedziemy bez juniorów! To już drugi mecz gdzie Grucha daje po prostu (pupy :-) ), a, o Miśkowiaku nawet nie wspomnę. Nie ma juniorów w Ekstralipie, nie ma wyniku!
  Boję się meczu z Lublinem za tydzień, bo tam jest dwójka juniorów, która potrafi wygrać z każdym! To tak dla uwagi kibiców z Czewy. Nie forujcie wyniku, bo możemy się na tym niedocenianym Lublinie przejechać, jak Zabłocki na mydle. Dziękuję.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Michał Świącik: Jazda na 50 procent. To nie jest ten Włókniarz, który będzie w trakcie sezonu (wywiad)

  Ze zrozumieniem czytać. Prezes wyraźnie miał na myśli, że jego zdaniem Włókniarz pokazał w tym meczu 50% swoich możliwości, czyli że może pojechać lepiej (zdaniem Świącika - rozkręcą się). A nie że pojechali na pół gwizdka, nie byli słabsi itd...

 • CKM_ lubi Komentarz

  "Od niedzieli symbolem niemocy Get Well jest Jason Doyle, który w 9. biegu nagle stanął na torze, bo w jego baku zabrakło paliwa,...skupili się na przygotowaniu motocykla, a zapomnieli o paliwie". Przeciez Doylowi jakies kraniki pekly,pozniej o tym mowil...

 • CKM_ lubi Komentarz

  "Nicki Pedersen dwukrotnie został upokorzony przez Taia Woffindena na wrocławskim torze." Co takiego upokarzającego jest w przegraniu dwóch biegów z jednym z najlepszych obecnie zawodników na świecie?

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Włókniarz przegrał, ale Lindgren widzi pozytywy. "Nie powinniśmy być rozczarowani"

  Po kiepskim meczu z Gorzowem spodziewałem się porażki w Grudziądzu, więc zaskoczenia nie było, ale... No słabo Włókniarz, nie ma co gadać i tłumaczyć. GKM był bez lidera. To tak jak my bez Madsena (mielibyśmy wszystko jak leci - ostro w plecy). My, Toruń i Gorzów to na razie trzy wyraźnie najsłabsze drużyny. Motoru nie wymieniam, bo i tak imponują.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Unia - TŻ Ostrovia: Odrodzenie Czai, Stal Gorzów wypożyczyła Ostrovii nie tego juniora co powinna? (noty)

  Nie żebym chciał chłopaka dołować, bo faktycznie ma przecież dopiero 17 lat, ale mimo wszystko - Cierniak na razie rozczarowuje i to mocno. Inna sprawa, że z czasem na pewno będzie lepiej.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Pierwszy zgrzyt w Get Well Toruń. Norbert Kościuch nie zamierza udawać, że nic się nie stało

  Decyzja Frątczaka była kompletnie niezrozumiała. Na moje oko to gość nie ma w sobie ani odrobiny magii co do której sam jest przekonany! W niedzielę pokazał po prostu nieudaczność.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Unia Kolejarz - Wilki: efektowny powrót Hliba do ligi. Rawiczanie bez szans (relacja)

  No i piękny debiut Hliba. Czuć było, że tak to właśnie będzie wyglądało! Co znaczy motywacja i wzięcie się w garść. Brawo!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie pojechaliście jakiś ultra słabych zawodów, jak na wyjazd. U Was może trochę jest inaczej, bo Wy macie tor do ścigania idealny i jak ktoś spasuje się, to bywają kłopoty. Ale jesteście groźniejsi na wyjazdach, niż my, co pokazują tabele z ubiegłych lat. Ostatecznie, GKM nie taki słaby, jak go po Lublinie malowali. Pierwsze mecze są specyficzne. Lublin walczy zawzięcie i życzę im jak najlepiej, no ale nie sądzę, że w zestawieniu z wszystkimi wyjazdami, bonusami, ten bilans będzie dla nich korzystny. Sam fakt, że ośmiopunktowa przewaga okrzyknięta została przez media sensacją i pogromem... Nikt nie wie, jak będzie jeździła Stal, nikt nie wie, jak Wy pojedziecie na innych torach (Zagar u nas nie cierpi jeździć, Miedziak i Przedpełski nigdy nie robili jakiś kosmicznych wyników z Toruniem; chyba że w deszczu); nikt nie wie, jak GKM będzie wyglądał z Tiomą Łagutą i czy Zengi z Griszą podniosą jakoś poziom Motoru... Także powoli. Zobaczymy. Pozdr.

 • CKM_ napisał/a komentarz do truly.work Stal - Speed Car Motor: beniaminek szokuje. Solenizant Zmarzlik do końca nie był pewny wygranej (relacja)

  Brawo dla Motoru za ambicje. O dziwo ten skład (z Łagutą też) wystarczy na walkę o utrzymanie (sądzę, że obecny hurraoptymizm jest przesadzony, sorry). Dolna czwóreczka wygląda na Stal, Włókniarz, Motor i Toruń, może też Spartę jeśli im coś nie pójdzie. GKM po powrocie Artioma będzie mocny, a Unia z Falubazem zdają się być poza zasięgiem.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Były prezes Stali załamany Kasprzakiem i Kildemandem: Jestem w szoku, drżałem o wynik do samego końca

  Kildemand już nigdy nie będzie taki dobry jaki przez chwilę był. Ofensywny i szaleńczy styl jazdy przypłacił glebami zmieniającymi jego podejście do tematu. Tamten gość już nie wróci.

 • CKM_ napisał/a komentarz do truly.work Stal - Speed Car Motor: beniaminek szokuje. Solenizant Zmarzlik do końca nie był pewny wygranej (relacja)

  Włókniarz, Stal, Toruń i mimo wszystko Motor - ściganko o utrzymanie, barażyk i koniec sezonu latem.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. GKM - Włókniarz: Kapitalne ściganie i wygrana gospodarzy! Pawlicki szalał niczym Gollob

  Słaby jest Włókniarz, niestety. Męczarnia z równie cieniującą Stalą, teraz porażka z GKM bez lidera (my bez Madsena przegralibyśmy wszystkie mecze), a przed nami zapewne męczarnie z Motorem o teoretycznie pierwszoligowym składzie. I na tym koniec "łatwych" przeciwników. Coś jest nie tak, coś nie gra i nie będzie z tego fajnego wyniku. Tyle dobrego, że są dwie drużyny poza zasięgiem reszty, dalej może Sparta lub GKM (brawo za dziś), a pozostałe będą się młócić ze sobą o koniec sezonu w sierpniu. Siadł mi optymizm juz po dwóch kolejkach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.