Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mundial 2018. Brzęczek nie znosi porażek. "Lepiej nie podchodzić i się nie odzywać"

  No dodaj jeszcze "Polacy nic się nie stało". Kadra to reprezentacja kraju i odpowiedzialność, a nie twór do głaskania. Są wybrańcami i przedstawicielami narodu. Mam klaskać za skompromitowanie polskiej piłki nożnej? Na dobre i na złe? Tzn. każdy kibic ma być klakierem? Chwali się za dobrze wykonane zadanie, za plamę można liczyć jedynie na krytykę, a krytyka ma zbudować coś nowego i lepszego. Ogarnij się, bo jeśli uważasz że należy pochwalić i przylajkować postawę naszych na tym mundialu, to zwyczajnie życia nie znasz.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mundial 2018. Brzęczek nie znosi porażek. "Lepiej nie podchodzić i się nie odzywać"

  Widocznie naszej polskiej mentalności, przynajmniej u tych na górze, nie da się zmienić. Od lat 80. robimy ciągle to samo, z niezmiennie złym skutkiem. I nadal jest to okres za krótki do wyciągnięcia wniosków. Ja pie..., może czas załapać, że już nie gra się tak w piłkę jak nasza reprezentacja? Każdy widział co było na mundialu. Odjeżdżają nam nawet takie "piłkarskie" ekipy jak Iran czy Maroko. I teraz niby Brzęczek nauczy naszych grać po włosku albo po francusku? Dalej będziemy klepać nasz znakomity polski styl gry, nie może być inaczej. Za jakiś czas wrócimy do obecnej chwili, to bardziej niż pewne.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mundial 2018. Tomaszewski o wyborze Brzęczka. "Podpisuję się pod tym, ale mam jedno zastrzeżenie"

  Nie nie mam do Brzęczka, ale odnoszę wrażenie, że jego wybór to błąd. Przerobimy to samo po raz kolejny. Tylko zagraniczny trener kumajacy zupełnie inny styl gry. No ale trudno, za jakiś czas znowu szukanie przyczyn porażki i myślenie nad następcą.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Myślę że to są tacy dyżurni zadymiarze , którzy mają kompleksy i brak ludzkich odruchów i empatii.Zawsze przy takich ludzkich tragediach znajdzie się jedna czy dwie czarne owce które piszą kontrowersyjne komentarze. Próbowałem zrozumieć powody takich zachowań ale już sobie odpuściłem ...

 • CKM_ napisał/a komentarz do Miał nigdy nie chodzić, a wrócił na żużlowy tor. Niesamowita historia Rosjanina

  Biełousow jest definicją prawdziwego faceta i człowieka niezłomnego. Czego definicją jesteś ty, sądząc po wpisie, sam sobie odpowiedz.

 • CKM_ lubi Komentarz

  No i to jest twardziel, a nie że obedrze paluszek i zaraz zdjęcie na instagrama. Szacun Witalij.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Chłopie puknij się w głowę, bo głupoty piszesz. Charakteru i dążenie wyznaczonego do celu może mu pozazdrościć nie jeden człowiek. To że wrócił na tor to nie oznacza że będzie jeździł, bo musi przejść badania.Jak możesz pisać tak złośliwego hejta i ironicznie śmiać się. Jesteś godnym pożałowania i braku szacunku dla ludzi.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Włókniarz czy Get Well? Szykuje się ostra walka o play-offy

  Wymień te błędy, może oświecisz kogoś.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mocne słowa prezesa PZM. Polscy zawodnicy mają mentalność ciułaczy. Rozbić rodzinne klany

  Opisałem swoje zdanie w temacie. Od lat widać wyraźnie kto idzie na mistrza i widać to we wszystkim co pokazują kamery TV. To perfekcyjne ustawienie wszystkich klocków w parku maszyn, w logistyce i w głowie. Żaden nasz na mistrza nadal nie wygląda i jeśli nic się nie zmieni to będziemy musieli poczekać aż zagraniczni przestaną na takich wyglądać. Tak jak przestali w drużynówce. Wtedy nasi talentem wezmą wszystko. Może władze nie zlikwidują IMŚ

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mocne słowa prezesa PZM. Polscy zawodnicy mają mentalność ciułaczy. Rozbić rodzinne klany

  No właśnie. I na pewno pamiętasz ile niepotrzebnych spraw działo się równolegle ze ściganiem. Tego w ogóle nie widać u obecnych mistrzów. A Tomek mógł równie dobrze zrobić mistrza z 8 razy. Szkoda, że tak to się ułożyło.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś

 • CKM_ lubi Komentarz

  No cóż, właśnie o to mi chodzi. Analogia do Tomka w tekście też trafiona. Trzeba odsadzić się od cyca i stać mocno na własnych nogach. Walczyć również wtedy, gdy bardzo nie idzie. Wiem, łatwo się pisze, ale dopóki nasze chłopaki tego nie zrozumieją poczekamy długo na kolejnego IMŚ.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Mocne słowa prezesa PZM. Polscy zawodnicy mają mentalność ciułaczy. Rozbić rodzinne klany

  Jest mnóstwo prawdy w tym co napisałeś. Ale pozwolę sobie zaproponować pod rozwagę słowa Witkowskiego, bo coś w tym jest! Od lat mistrz świata w GP to typ samotnego wojownika, który ma obok siebie dobrze poustawiany team i ponad wszystko ten błysk zimnej ale i spokojnej determinacji w oczach. Nasze chłopaki tego błysku nie mają. Mają inny, właśnie taki napięty i zestresowany. Oni zawsze chcą za bardzo, nie w tę stronę, dla innych i dla wszystkich, dla taty i rodziny. Przy Woffindenie, Hancocku czy nawet Doyle'u są takimi troszkę oseskami ze smoczkiem. Niezwykle utalentowanego Zmarzlika czeka droga Tomka Golloba, jeśli czegoś nie zmieni. A Gollob był - moim i nie tylko moim zdaniem - największym talentem w historii tego sportu. Ale przy nim zawsze była jakaś zadyma, media jedno, a on sam i tatko drugie. Wieczne kombinowanie ze sprzętem, to źle, tamto jeszcze gorzej. W tym samym czasie Rickardsson, Crump i Pedersen na chłodno łykali kolejne złota. I choć byli wielcy to umiejętnościami panowania nad motocyklem nie dorastali przecież Tomkowi do pięt...
  Pomyślcie na chłodno, coś w tym jest. Ciśnienie wiadomy temat, ale u nas gdzieś po drodze zawodzi mentalność, jakaś wewnętrzna organizacja i całe nastawienie, otoczka i szczegóły. Jesteśmy królami żużla, a złota indywidualnie nie potrafimy zdobywać. Zlejemy każdego w drużynówce, ale jak tylko idziemy w swoje teamowo-rodzinne kąty to zawodzimy, magia królowania znika nie wiadomo gdzie.
  W tym roku zimny i opanowany jest Lindgren. Motywacji nabrał Tai, a podejrzanie zdeterminowany jest Sajfutdinow. Przyjrzyjcie się zwłaszcza Lindgrenowi. Ten jego stoicki spokój na tle czarnych grafik teamu jest wręcz przerażający. Na razie górą Tai, wie już jak poukładać klocki żeby zrobić mistrza, Emil próbuje w dobrą stronę. Nasi robią to samo co robili. No i faktycznie, są przy nich ojcowie. Coś gdzieś w tym wszystkim wisi ukryte.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wiecie czemu nie mamy mistrza świata i dlaczego Tomek Gollob wygrał tylko jednego majstra mimo tego jak fenomenalnym był zawodnikiem? Presja jaka w Polsce jest przytłacza każego zawodnika. Zobaczcie na takiego Taja czy Doyla w ich krajach nikt zbytnio nie mówi o żużlu(ewentualnie raz do roku jak jest GP w Cardiff) media pewnie nie wiedzą nawet na czym ta dyscyplina polega i oni w spokoju bez żadnej spiny sobie mogą pracować i osiągać wyniki. A w Polsce jeden słabszy występ któregoś zawodnika i miliard artykułów o kryzysie zawodnika x milion wywiadów z expertami. "Kugler o spadku formy Dudka" "Maślanka ocenia i radzi Dudkowi" "Dowhan-To dzięki mnie Dudek jest w GP i dzieki mnie wyjdzie z kryzysu" bla bla bla. Ciągłe nakręcanie tematu po jednym słabszym występie. Presja na tych chłopakach w GP jest gigantyczna. Przecież Zmarzlik w lidze jest totalnym dominatorem ale w lidze jedzie na duzo wiekszym luzie w porównaniu z tym co ma na GP.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Olsen nie przewiduje więcej Grand Prix w Polsce. Marzy mu się kontynuacja SoN

  SoN to MŚP a nie DMŚ i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Wątpliwa jest również teza jakoby posłuży rozwojowi żużla. Teraz już wystarczy mieć dwóch żużlowców w kadrze albo w ogóle dwóch. Turniej nazywa się Speedway Of Nations, bo głupio im nazwać Drużynowymi Mistrzostwami Świata zawody par. A nie nazwali również Mistrzostwami Świata Par, bo próbują przecież wmówić światu, że to drużynówka. W efekcie ranga turnieju jest mniejsza, a żużel staje się lekko komiczny. I coraz bardziej niszowy, bo następuje kolejna próba zaciemnienia rzeczywistego obrazu. Ten zaś każdy zna doskonale: cały obecny żużel rozwija się i trwa na odpowiednim poziomie organizacyjnym właściwie tylko w Polsce. Tutaj z kolei mamy następne dwa paradoksy: chętnie robi się Polakom pod górkę, byle nie wyszło sprawiedliwie. A drugi: mamy wszystko, ale mistrza indywidualnego ciągle zdobywają nacje posiadające dziesięciu żużlowców. Dziwny to jest sport.
  PS. Dlaczego nie mogą funkcjonować równocześnie DMŚ i MŚPar, jak to było kiedyś?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie dla SON
  Tylko DPŚ!!!!!!!!!!!!

 • CKM_ napisał/a komentarz do W Polonii nie dziwią się, że Gollob po takim wypadku stracił ochotę do jazdy i chce śpiewać. Dzwon nim wstrząsnął

  Zdecydowanie jest to koniec kariery tego chłopaka i każdy kolejny występ nie ma sensu.

 • CKM_ lubi Komentarz

  O widzę, że usunęliście mój komentarz, w którym zwróciłem uwagę, że w tytule są błędy gramatyczne. Super :) Szkoda jednak, że błędy zostały :)

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ludzie ogarnijcie się. Wy wszędzie widzicie spisek, podstęp, nieuczciwość jakie to polskie. Bawcie się takimi widowiskami a nie użalajcie się nad sobą.
  ps. w tupolewie też był zamach co?? ;)

 • CKM_ napisał/a komentarz do Czy Unia ustawiła sobie rywala na play-off? Odpowiedź menedżera nie pozostawia złudzeń

  Ale jesteście ludzie fantaści. Rozumiem gdyby Unia przegrała tak z powiedzmy Kolejarzem Opole (nikomu nie umniejszając, Opole pozdrawiam). Przegrali z mocnymi parami jadącymi chyba swój mecz sezonu. Na naszym torze czwórka Lindgren, Madsen, Zagar i Miedziński - w takiej dyspozycji - może wygrać 10-2 z każdą drużyną. A poza tym... naprawdę sądzicie, że Unia L. ma się bać w tym roku Torunia? (nie umniejszając). No dajta spokój.
  Ogólnie luzik, wnerwiajcie dalej w/w to będą jeszcze dwa takie mecze.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie przemówisz:( Do nich nie dociera, że drużyna może mieć słabszy dzień, spadek formy a Częstochowa jakby nie patrzeć to nie są chłopcy do bicia tylko mocna paka tym bardziej u siebie na torze.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Hit kolejki w pigułce. Zamiast meczu był spektakl. Tak się promuje żużel! (komentarz)

  A coś Ty się tak zacietrzewił? Aż trudno poznać. Czy Włókniarz już nie może tak po prostu wygrać meczu? Unia jest najmocniejsza, ale to nie jest równoznaczne z pewnikiem, że wygra wszystko i wszędzie. Dla naszych stawką był play-off, a nie los Torunia czy kogokolwiek innego. Pojechali na maxa i wydarli to zwycięstwo. Choćby nawet następnym razem mieli przegrać 35-55 to wczoraj byli lepsi o czynnik determinacji, każdy normalny człowiek to widział. Toruń sam sobie zawalił, a szukacie winnych poza domem.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Fakt. Był zagrożony, ale w niedzielę rano ten status zdjęto. Wspominał zresztą o tym Cieślak w MŻ.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Czewa nigdy nie zawodzi graty za mecz i powodzenia w walce o PO

 • CKM_ lubi Komentarz

  A gdzie w tym meczu była RT??? Gdzie tu ktoś kogoś przepuszczał?
  Co ma z tym meczem wspólnego sezon 2014 i Włókniarz w sugerowanej przez Ciebie spółdzielni?
  Oj Cysiu! Bardzo negatywnie mnie zaskoczyłeś. Co Ci się porobiło?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.