Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Transfery. Żużel. Wzmocnienie ROW-u Rybnik tuż przed startem. Adrian Miedziński pojedzie jako "gość"

  @FAN SPEEDWAYA nr 1: Zmień se nick na the bill nr 1.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga złożyła projekt u ministra i pojedzie z kibicami, choć to się nie opłaca

  Nie podoba mi się. Kibic z karnetem okaże się "ważniejszy" od tego co zawsze kupuje bilet (nawiasem mówiąc na tym z biletami klub zarabia więcej). Będzie duże niezadowolenie wśród kibiców i pretensje do klubów. Bo dlaczego miejsce dla karnetowicza się znajdzie, a dla mnie nie? Chodzimy rodziną na mecze, za każdym razem 2 normalne bilety i program. To daje w sezonie wyższą kwotę niż karnet. Jedynie teoretyzuję, bo rozwiązanie nie jest uczciwe. Lepiej już było gdy wszyscy na równi mieli oglądać mecze w TV.

 • CKM_ lubi Komentarz

  @"Tomek B". To jest duża różnica w kosztach dla klubu, bo przy wpuszczeniu części kibiców trzeba będzie ponieść koszty za zabezpieczenia sanitarne i przygotowanie widowni. Przy jeździe bez kibica pieniądze z karnetów pozostają w klubach, a kosztów tych zabezpieczeń się nie ponosi.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz jak Stal. Pierwszeństwo wejścia na stadion dla posiadaczy cegiełek

  Foch :( Jestem kibic gorszego sortu.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jest taka teoria że rząd celowo chce nas zarazić luzując wszystko gdzyz obawia się przegranej w wyborach a gdyby notowania Andrzeja D. spadły to możnaby oglosis stan nadzwyczajny i przełożyć wybory. Patrząc na inne kraje to i nich pandemia się kończy a u nas trwa w najlepsze. Zastanówcie się czy rząd nie bawi się kibicami jak marionetkami. Luzuwane jest prawie wszystko, wesela 150 osób, w sklepach są już kolejki przy kasach, w szkołach wraca 1-3, coś tu nie gra, jak było tysiąc chorych to kazali nam w domach siedzieć a teraz mówią idźcie do kin na fitness lub na stadion

 • CKM_ lubi Komentarz

  Szkoda, że nie możemy usłyszeć co Bartek mówi na tym zdjęciu, a na pewno mówi ; nie dotykaj człowieku, bo spie...lisz.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Andrzej Duda w domu mistrza Bartosza Zmarzlika. To była wyższa szkoła jazdy

  Wystarczy sobie odpowiedzieć czy Andrzej Duda odwiedziłby Bartosza PO WYBORACH - ukarze się cała prawda i skrywany fałsz.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Sezon żużlowy zaraz rusza więc robi się o tym głośniej to z kampanią wyborczą trzeba ruszyć przed wyborami, a gdzie najlepiej się pokazać w świecie żużla? oczywiście u boku mistrza świata.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wszystkich łudzących się że to ma promowac żużel uspokajam. Zwykła kampania wyborcza i jak nie daj Boże długopis będzie wybrany przez 5 kolejnych lat słowem o żużlu nie wspomni.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jakież to urocze to zainteresowanie Dudy żużlem ! Pewnie teraz przed wyborami w ramach obowiązków służbowych ( bo kampanii przecież nie ma) odwiedzi stadiony i festyny ! Może jakieś rodeo się zorganizuje ??? Wzruszające doprawdy !!!!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bartkowi kibicuję zawsze i wszędzie, ale temu panu zdecydowanie NIE.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Zmarzlik dał się przerobić na kiełbasę wyborczą.

 • CKM_ lubi Komentarz

  O mój Boże z kim to mistrz się spotkał, z ciamajdą. Myśle, że za kilka lat Bartek będzie się wstydził tych zdjęć, gdyż pan Duda tyle razy złamał prawo że grozi mu ciupa

 • CKM_ lubi Komentarz

  @Tommy DeVito. Mnie bardzo dziwi, że Bartek i jego rodzina w tą brudną grę polityczną dała się wciągnąć. Niewielu było słynnych sportowców by wypowiadali się po jakieś stronie politycznej. To sportowcowi chluby nie przynosi i zyskuje wielu przeciwników.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bartula nie idź tą drogą ten facet jest podejrzany i grozi mu Trybunał Stanu.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Marionetka wkrotce straci robote, moze Bartek zatrudni go w swoim ,,centrum serwisowym''..? ;D

 • CKM_ lubi Komentarz

  Lansik "pionka" Kaczyńskiego trwa w najlepsze...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ciekawe co tam w Gorzowie nakłamał i czy jakiegoś babola zayebał. Ma ktoś jakieś info? Tyle rozkopanych dróg u nas to może pier#olił coś że to dzięki PiS te inwestycje? Tutaj coś bredzi o popularności żużla, ale jakoś w TVP nie pokażą bo nie ma zainteresowania:D żużel to nie propaganda to by sobie poparcia nie budował. Facet bez wstydu.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Za i przeciw. PGE Ekstraliga z kibicami nie od drugiej, ale już od pierwszej kolejki!? Boniek na honorowego prezesa!

  @Kung Lao: Choć jeden mądry kibic i człowiek nie myślący wyłącznie o sobie! Piona! Nic się nie skończyło, ludzie nadal umierają od korony, a rząd nabija lajki prowyborcze, łata dziursko w budżecie i ma głęboko gdzieś zdrowie wasze i waszych rodzin.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ja się na stadion nie wybieram. Nie boję się. Mi tam uja będzie jak się zarażę. Ale mam Mamę, Babcie i nie chcę żeby dla nich respiratora zabrakło . Ten sezon mogę sobie odpuścić. Nie będę narażał swoich bliskich dla swojej przyjemności.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Proponuję jednak nie słuchać Zbigniewa Bońka, tylko ekspertów od spraw epidemii, czyli ludzi mających i odpowiednie wykształcenie i wiedzę! Rozum powinien być na pierwszym miejscu!

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice wejdą na trybuny. Już od 19 czerwca

  Decyzja polityczno-ekonomiczna. Na pewno nie w trosce o zdrowie ludzi. Epidemia była i jest, niewiele się zmieniło, a w wielu krajach pomór trwa w najlepsze. U nas dobrą robotę zrobiła akcja zostanwdomu, bo w skupiskach ludzkich wirus rozwija się raz dwa piorunem. Kilka tysięcy na stadionie to już będzie skupisko, logika nakazuje wstrzymać się z tym hurraoptymizmem. Czy kluby zarobią też wątpliwe.

 • CKM_ napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice wejdą na trybuny. Już od 19 czerwca

  @Nie dla wirusowego zamordyzmu: Idź to powiedz rodzinom tysiąca zmarłych rodaków, pewnie przytulisz zasłużonego strzała w tubę.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Te 25% to wiekszy problem niz calkowity zakaz .

 • CKM_ lubi Komentarz

  i ja bym na miejscu Unii potrzymal go na lawce , zeby zrozumial ze wyzej ciula nie podskoczy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Artur KSSF

Świątecznego nastroju
Miłosnego podboju
Seksu w łóżeczku
Pieniędzy w woreczku
Finlandii na stole
Wypasionej fury w stodole.
---------------------
Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.