Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki: Mam problem z Gregiem Hancockiem. Żonie Tomasza Jędrzejaka zapłacę do końca października (wywiad)

  Przeczytało się ten wywiad i nadal coś nie gra. Pan Nawrocki chyba sam jest sobie winien braku zaufania ze strony obserwatorów. Zdecydowanie powinien zatrudnić jakiegoś speca od budowania wizerunku w mediach. Bo co utkwiło w pamięci po lekturze rozmowy z Ostafem? Że przeciąga się spłacenie zobowiązań wobec Tomka (no nie mogę pojąć dlaczego nie zrobił tego od razu!) i że pożyczył klubowi pieniędzy, co brzmi jakby nic nie ofiarował, a jedynie powiększył dług. Cel rozegrania Diamond Cup nadal jest nieznany, kompletowanie składu na nowy sezon sprawia wrażenie nieogarniania tematu. Nie piszę tego złośliwie, żużel potrzebuje ludzi z kasą, ale takie jest wrażenie po tym wywiadzie.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Leon Madsen gotowy do debiutu na PGE Narodowym. "To będzie niezapomniane przeżycie"

  Duża zagadka jak Leon będzie sobie radził w GP. Nie każdy dobry zawodnik zrobił karierę w cyklu. On potrafi się zmotywować, więc może zaszaleje już w swoim pierwszym sezonie.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Ostrovia ma kolejny wielki talent. Jego Cieślak nie zagarnie

  Brzydzę się tym tekstem, jego tytułem (w momencie gdy to piszę) i tobą panie Konarski! Dziennikarskie przedszkole najgorszego sortu. Gdybyś u mnie pracował to za pracę na tym poziomie normalnie wywaliłbym cię z roboty.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Co ten "artykuł" ma spowodować? Kolejne wiadra pomyj wylane przez frustratów na Cieślaka bo chyba nic innego. Nawet zamiast zdjęcia bohatera artykułu - Cieślak(?) już o tytule nie wspomnę. To że większe ośrodki szukają talentów u mniejszych to normalna rzecz w całym zawodowym sporcie.Nigdzie nie słyszałem żeby ktokolwiek od nas przypisywał sobie jakieś zasługi w dotychczasowym szkoleniu tego chłopaka a którego dalsze szkolenie będzie trwało latami.Takie przejście dzieciaka to decyzja rodziców przede wszystkim - tak uznali że będzie dla niego lepiej ich decyzja wbrew której nie ma prawa stać się nic innego, czas pokaże co tego będzie ale postulowanie jakiegoś blokowania im tego to debilizm zupełny.15 latek chce zostać w Ostrowie to zostanie nikt go siłą nie porwie.Dotychczasowy klub ma mieć rekompensatę jednorazową czy wielo do dyskusji różnie to jest rozwiązane zależy od dyscypliny ale nie można ich ubezwłasnowolniać i skazywać na 1 klub albo zakazywać e - lidze kontraktowania jak któryś chce być juniorem we Wrocku Zielonej czy Toruniu a nie w Pile czy Ostrowie to niech idzie jeżeli go chcą a tu wg niektórych to Niedźwiedź powinien siedzieć do tej pory w Rawiczu a nie w Zielonej no zachwycony by był z pewnością

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza spotkał się z juniorem. Dogadali warunki kontraktu?

  I dobrze. Może pojawią się jakieś konkretne efekty. Inna sprawa, że ogólne zainteresowanie żużlem w mieście nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Znaczy nie przekłada się na liczbę chętnych do uprawiania tego sportu w takim stopniu, jak można to sobie wyobrażać. Przecież wiemy doskonale jak ilościowo nabory wyglądały kiedyś, a jak wyglądają dzisiaj. Po chłopakach zdających u nas licencję widać, że bierzemy każdego chętnego. Tymczasem szkolenie większości z nich nie ma żadnego sensu na przyszłość. No może tyle, że uprawiają jakiś sport. Bez talentu widzę w tym jedynie kuszenie złego losu. Po co niepotrzebnie łamać kości. Talent to w moim rozumieniu ktoś taki jak właśnie Miśkowiak, Cierniak, Lampart i jeszcze kilku innych, po których widać od razu, przed nimi realna szansa na sukcesy. Jakaś tam grupka załapie się w niższych ligach. A pozostałe chłopaki niestety jedynie uzupełnią listy startowe w młodzieżówkach i powyżej nie skoczą. Trudno żeby brak chętnych dziwił. W takiej przykładowo piłce nożnej jeśli marzyciel nie załapie się do Barcy to jeszcze może pograć w 1, 3 czy 5 lidze polskiej albo innej. Żużel nie za bardzo ma czym kusić młodych. 16 miejsc w elidze, 16 w pierwszej, coś tam w drugiej. Drogo, trudno i niebezpiecznie. Mnie jest zwyczajnie szkoda tych bez smykałki do ścigania się na motocyklu. Oni muszą być, żeby lepsi mieli z kim wygrywać, ale nie przeskoczą pułapu swoich wrodzonych możliwości.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza spotkał się z juniorem. Dogadali warunki kontraktu?

  Ale co to ma do rzeczy? Nasz Grucha ma ostatni rok juniorski. Dalej jest tylko młody Świdnicki bez doświadczenia. Możemy tu sobie rozpisywać marzenia i jak by się chciało, ale jest jeszcze cały klub i interesy wielu osób. Ja wręcz mam nadzieję, że nie tylko podpiszą papier z Miśkowiakiem, ale też na dłużej niż rok, bo w 2020 identycznie przyjdzie kompletować skład z uwzględnieniem juniorów i trzeba mieć z czego.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza spotkał się z juniorem. Dogadali warunki kontraktu?

  Z takich chłopaków jak Świącik, Woźniak, Bialk i kilku innych raczej ciężko zrobić gwiazdy (co nie znaczy, że rzucam na nich gromy, bo nie każdy musi być wielkim żużlowcem). Gruchalski miał od początku smykałkę, podobnie jak Polis, więc z roku na rok podnoszą swoje umiejętności. Teraz nawet Drabik nie upiecze chleba bez mąki, każdy młody chłopak musi mieć to coś, same warunki do szkolenia to nie wszystko. Nie było dobrze, ale nie było też tragicznie.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza spotkał się z juniorem. Dogadali warunki kontraktu?

  Coś się z Tobą porobiło w ostatnich miesiącach. Nie jesteś już taki obiektywny jak niegdyś i często walisz różnymi złośliwościami poniżej własnego wcześniejszego poziomu. Co się porobiło ze szkółką u nas? Po prostu brakuje talenciaków, tym bardziej na miarę ekstraligi. Szkolą, próbują, doszedł Drabik i działa. Z "pełnoletnich" jest tylko Świdnicki ze smykałką, ale jeszcze mu brakuje do odpowiedniego poziomu. Na pewno podskoczy w tym sezonie nieco w górę. Klub chce awansować do PO, chyba nie trzeba tutaj niczego tłumaczyć.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza spotkał się z juniorem. Dogadali warunki kontraktu?

  To byłaby mała niespodzianka, jakoś nie wiązałem Miśkowiaka z Włókniarzem. Brzmi dobrze ;)

 • CKM_ napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Jaki ten Kępa zły i brzydki. Trzeba go obsmarować (felieton)

  Podbijanie zawsze było zjawiskiem negatywnym, ale teraz Motor zwyczajnie nie ma żadnego innego wyjścia. Tak kiepskiej sytuacji na rynku transferowym nie potrafię sobie przypomnieć. Dziś wyraźnie widać, że liczba żużlowców na ekstraligowym poziomie topnieje w oczach. Jeśli uda się wyrwać tych najlepszych z 1 ligi to może będzie akurat na styk.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Get Well nie uczy się na błędach rywali. Koncepcja składu jest szalona. Po sezonie znowu może być płacz

  Coś mi się zdaje, że nawet kibice z Torunia nie popierają posezonowych działań klubu. Pozostałym wszystko to wydaje się po prostu dziwaczne.

 • CKM_ lubi Komentarz

  A co w tym fajnego?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Widzisz Maćku, niewiele potrafisz napisać. Coś jak dziecko przedszkola.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Prezes ROW-u chce mieć bulteriera w parku maszyn. Jednego ma na oku

  Dwa bulteriery mają to do siebie, że mogą się pogryźć, a nawet jeden drugiego zagryźć. No ale fakt, prezes słusznie postąpi wychodząc z parkingu.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Trzykrotny mistrz świata wraca na tor. Jason Crump wystąpi w Mildurze

  Na takie coś poszliby wszyscy pamiętający tamten żużel...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ja bym bardzo chętnie poszedł na taki turniej oldboyów w Polsce z byłymi gwiazdami typu: Crump, Ermolenko, Hamill, Gustafsson, J.Nilsen, bracia Max/Karlsson, Rickardsson, Loram, Screen, Sullivan itp. itd. Myślę, że panowie dali by kibicom jeszcze wiele frajdy swoją jazdą.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Trener Lech Kędziora odchodzi ze Stali Rzeszów. Wróci do Orła?

  W kuluarach mówi się, że nowym trenerem będzie Jerzy Brzęczek.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Speed Car Motor Lublin kompletuje drużynę. Robert Lambert pozostaje na kolejny sezon!

  No i dobrze. Lambert kojarzy się tylko z Motorem, niech tak pozostanie jak najdłużej.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc to nie wierzę własnym oczom!! Naprawdę nikt nie hejtuje lewego?!? Wow! To ci niespodzianka!
  A tak całkiem poważnie mówiąc to jak tylko ogłosili że brzęczek jest selekcjonerem to już twierdziłem że jest po reprezentacji! A teraz jak patrzę co się dzieje na boisku jego reakcje na wydarzenia boiskowe i to jak się prezentuje chociażby na konferencji to utwierdzam się tylko w przekonaniu że ten koleś się nie nadaje na nic więcej niż np GKS KATOWICE (Z którego nomen omen o ile się nie mylę został zwolniony dość szybko)
  A ten tekst o tym że piłkarze mają robić to co mówi trener i koniec pokazuje jak bardzo ograniczona wiedzę posiada. Dziś dobry trener to mądry wykształcony trener który i słucha zawodników i jak trzeba to ich skarci ( ale to akurat nie powinno być robione publicznie w mediach) wchodzenie w publiczne dyskusję czy pyskówki z wlasnymi piłkarzami to jest nic więcej niż rozwalanie kadry (atmosfery) od środka! nie chce go tu obrażać i wyzywać dlatego powiem tylko że szykuje nam się smuda nr 2

 • CKM_ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • CKM_ lubi Komentarz

  mam dziwne wrazenie ze Lewy nie lubi naszego pseudo trenera i ze niebawem go usadzi tam gdzie jego miejsce czyli w pierwszej polskiej lidze

 • CKM_ lubi Komentarz

  Niech mi ktoś wytłumaczy jak 5-cio latkowi , dlaczego Portugalia , Włochy ,(2 ostatnie mecze) potrafią w kilka sekund i kilka podań przedostać się pod naszą bramkę. A nasze gwiazdy potrzebują na to kilkadziesiąt podań i kilka minut ? A o pressingu to już nawet nie wspomnę.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Obawiam się że Brzęczek postawił wszystko na głowie .Zamiast styl gry dopasować do możliwości i preferencji zawodników , postanowił ich na siłę wpasować do swych wydumanych pomysłów . Jeśli Piątek w swoim klubie strzela bramki jak na zawołanie , to tylko potwierdza że z naszą taktyką w reprezentacji jest coś nie tak .

 • CKM_ lubi Komentarz

  rozwiazanie dla Falubazu dobre, ale da zawodnika koszmarne. przy skladzie: Pedersen, Dudek, Vaculik, Jensen, Protasiewicz, chlopak odjedzie max 10-12 biegów w sezonie. nie idz ta droga Seba bo bedziesz zalowal jak Drozdz.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Liga Narodów. Polska - Włochy. Michał Kołodziejczyk: Szybka droga w dół (komentarz)

  Coś w tym jest. Znałem chłopaka, który mógł być polskim Maradoną / Messim. Walił gole na zawołanie, był niemal nie do powstrzymania, szybki, zwinny i z niesamowitym dryblingiem, po prostu brylant! Potem gdzieś tam trochę grał lokalnie i na tym koniec. Niedawno widziałem go na ławce z piwkiem, 50kg później. Nie rozumiem jak można zmarnować taki talent. Gdyby żył w Hiszpanii, to pewnie trafiłby do Barcelony. I tak właśnie wygląda cała organizacja naszej polskiej piłki nożnej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.