Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. To dlatego Pieszczek wybrał ROW. Jego słowa dają nadzieję nowemu pracodawcy

  Czyli po prostu powiedział to co każdy żużlowiec po mniej udanym sezonie. Znamy przyczyny, zostaną wyeliminowane, będzie lepiej. A potem jest tak jak zawsze, czyli niektórzy coś faktycznie poprawią, inni jadą tak samo albo słabiej. Jak to w żużlu, jedni są lepsi od innych.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Świderski został zatrudniony i po prostu nie przedłużono mu umowy o pracę Taka sytuacja spotyka wielu pracowników i jak się ma honor to nie rzuca się tekstów pod adresem innych podczas gdy samemu dało się plamę Tyle w temacie

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes odpowiada Świderskiemu: Winni wszyscy tylko nie on. Tak kariery nie zrobi

  Prezesowi Maślance jak widzę wszyscy pamiętają tylko dług klubu. Pracował tam kilkanaście lat, były medale i sukcesy. Na końcu wielkie ciśnienie całego środowiska na złoto, mocne kontrakty, praktycznie niepokonana drużyna i wielki pech przed decydującymi meczami. Brak złota sprawił, że się posypało... Mimo wszystko z tym długiem typu bańka klub jakoś bronił się przed spadkiem, prezes wynajdywał kolejnych niedocenianych zawodników, nie działo się nic wielce gorszego niż w innych klubach! Dopiero następna ekipa, ta która wręcz wymusiła zmianę na stołku prezesa, załatwiła Włókniarza na całego... Wybiórczą macie pamięć koledzy kibice...

 • CKM_ napisał/a komentarz do Przez long COVID załamał się psychicznie. Jedni się śmieją, ale to poważny problem

  Krytykowałem Lindgrena za słabą jazdę, jakby olewkę ligi, ale ja mu teraz wierzę. Tylko dla tempaków temat jest śmieszny. Wiele osób zmaga się z różnymi objawami powikłań po covid, żużlowca też może to dopaść. Lindgren w tegorocznym GP też już nie jechał dobrze. On ma w sobie ogromną motywację do walki o mistrzostwo świata, to jakieś jego wielkie sportowe marzenie i potrafi zacisnąć zęby żeby o ten cel walczyć, ponad ligę i wszystko inne. Zbierał punkciki, zapewne zmagając się z własnymi słabościami ponad możliwości i teraz ogólnie jest efekt. Gdyby było inaczej to nie zrezygnowałby przecież z jazdy w Speedway Nations, bo niby dlaczego. Gość musi być faktycznie wycieńczony sezonem, co myślę że może mieć miejsce właśnie w przypadku niewystarczającej wydolności organizmu. On nie jest leniem, z Cieślakiem robił rok temu na rowerze tysiące kilometrów. Taki gość wie jak trzeba być przygotowanym do sezonu, wyraźnie coś nie gra.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Przestańcie z tym pieprzeniem, że Lindgren w GP dobrze jechał. Ślizgał się zazwyczaj, ciułał punkty agresywną jazdą. W całym sezonie w jedenastu rundach odniósł zaledwie 14 indywidualnych wygranych.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Niestety dało się zauważyć u Świderskiego mocno podpompowane ego, być może kompensacyjnie wobec słów krytyki środowiska i przejścia do kontrataku. Samokrytyki zero, za to winni wszyscy wokół. Na pewno ma sporo racji, stranieri jak Freddie wiedzą przecież lepiej jak podchodzić do klubu i leją na zalecenia przełożonego, a później wychodzi co wychodzi no ale psychika Piotra chyba nieodpowiednia do zawodu. Tu trzeba być twardym, dystansować się od krytyki a nie przeżywać co napisze Najman na mediach społeczniościowych...

 • CKM_ napisał/a komentarz do Spowiedź Świderskiego. Fredrika zapraszałem pod taśmę

  Fakt że nasz prezes to ciężki temat i chyba każdemu trenerowi/menago będzie się wpierniczał w robotę. Faktem jest też jednak że tor nie był odpowiednio przygotowywany i drużyna jechała na nim gorzej niż na torach obcych, a tym akurat Świderski się zajmował. Pan Piotr jest najwyraźniej za miękki do tego zajęcia, za bardzo przejmuje się opiniami innych. W tym sporcie nigdy lżej nie będzie. Z rozmowy trochę wynika, iż trener Świderski uważa się za dobrego trenera i wykonał dobrą robotę w Częstochowie, a na dodatek to on nauczył Świdnickiego jeździć niczym Drabik, a Sławek to tylko czasami zajrzy jak ma wolną chwilę. Na co jeszcze kluby czekają?? Przecież do wzięcia jest najlepszy trener na rynku!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Holder jeździł dobrze we Wrocławiu. Ciekawość, dlaczego tylko tam?

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Po raz kolejny w cyklu Grand Prix pojawia się mało nowych twarzy. "Gubi się przez to efekt świeżości"

  Od lat przy każdej okazji powtarzam i zdania nie zmieniam - ten cykl jest zbyt skostniały. Za mało rotacji, ciągle ci sami. Oczywiście kumam, że czołówka jest czołówką, są najlepsi więc jeżdżą rok w rok, ale trzymanie się ogólnie ciągle tej samej stawki zawodników jest po prostu nudne. Kibicowałem w tym roku Berntzonowi, nie wyszło mu, ale mimo wszystko był kimś nowym, starał się mocno i w biegach z jego udziałem czułem dodatkowy dreszczyk emocji, szansę na jakąś małą niespodziankę. Dla odmiany co mnie może obchodzić wynik biegu w którym jadą np. Thomsen, Zagar, Vaculik, Lindgren. Wszystko jedno kto który dojedzie do mety. W cyklu powinni zostawać ci z miejsc 1-6. Do tego 2 dzikie karty, mistrz Europy, trzech z GP Challenge w którym NIE startują uczestnicy cyklu. Ciekawą nowością mógłby być turniej dodatkowy rozgrywany na początku następnego sezonu w którym startowaliby spadkowicze z GP poprzedniego roku i ci z ubiegłorocznego Challenge z miejsc 4-10 - np. dwóch z tej stawki miałoby szansę dołączyć do cyklu, emocje gwarantowane + szansa na przewietrzenie GP. W sumie to o medale i tak zawsze walczy do końca tylko kilku zawodników, niżej powinna być jakaś promocja żużla, coś w ramach rozwoju, a nie tylko stare konie cieszące się z lepszych umów sponsorskich dzięki udziałowi w SGP.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Znana prezenterka wzbudziła kontrowersje podczas gali. Wszystko przez jedno zdanie

  Po prostu nie pasowała do tej roli, to był poziom prowadzenia jakiegoś festiwalu, gdzie zawsze lecą ze sceny kiepskie suchary, pustosłowie itp. Zresztą ona dla kibiców żużla to właściwie anonimowa postać, więc po co? Czemu obok Dryły nie stała np. Karolina? Nie kumam kompletnie.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Eltrox Włókniarz Częstochowa ma nowego-starego trenera!

  Jeśli będzie miał odwagę przeprowadzać zmiany w trakcie meczu, jeśli dojrzy że ktoś odważny siedzi a cykor jedzie, to już będzie coś.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Fredrik Lindgren ujawnił, że jest z nim źle. "Wiele osób o tym nie wiedziało"

  @Nie zaszczepię się: Strach myśleć jaka kara boża na ciebie czeka. Taka ułomność umysłowa to chyba aż musi boleć?

 • CKM_ napisał/a komentarz do Ma głośne nazwisko i wróżono mu wielką karierę. Czy odbije się od dna?

  Nie musi być mistrzem, może zostać punktującym zawodnikiem jakiejkolwiek drużyny i cieszyć się z jazdy, mieć zajęcie, uprawiać sport, wyjść na prostą. Po co od razu krytykować, wyzywać od beztalencia itd. Jakąś tam smykałkę miał, nie był żużlową pokraką, jeszcze może przyzwoicie odpalić. Powodzenia

 • CKM_ lubi Komentarz

  Widzę,że zbyt mało odsłon na SyFach więc trzeba dać artykuł, najlepiej o Ajtnerze, aby userzy mogli po nim jechać. Redaktorku jesteś dnem dziennikarskim, który żeruje na ludzkim dramacie. Nawet nie masz podstawowej wiedzy na temat leczenia i choroby Oskara. i wprowadzasz ludzi w błąd.
  Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że to nie matka zadbała o leczenie OAG tylko sąd.
  A gdybyś nie wiedział dlaczego, to powinieneś wiedzieć, że to Jacek założył niebieską kartę synowi, ponieważ w domu przez nietypowe zachowanie Oskara dochodziło do awantur i przemocy. Oskar nie chciał się leczyć,i Jacek nie miał innego wyjścia jak właśnie w ten sposób postąpić aby ratować syna.
  Kolejnym razem jak będziesz płodził te swoje marne artykuły, nie pokryte faktami, to dobrze byłoby gdybyś zaciągnął opinii u źródła,a nie wypisywał bzdury, które mają powodować klikalność. W tym momencie Oskar potrzebuje spokoju, a nie nagonki, aty takową właśnie zrobiłeś.
  I na koniec na chwilę obecną OAG jak i jego rodzina,oraz lekarze, którzy się Oskarem zajmowali cieszą się z odnowienia licencji,ponieważ to ma być pewien rodzaj dalszej terapii, która pozwoli Ajtnerowi powoli wstać z kolan i funkcjonować w społeczeństwie w którym spędził dużą częśc swojej przygody z żużlem. Tyle z mojej strony pseudo redaktorze i nie waż się usuwać komentarza, bo będę go wklejał aż do skutku. Nie pozdrawiam.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wszyscy hejterzy którzy tu wypisują swoje màdrości,sami zastanówcie sie lepiej nad własnym życiem i czy jesteście tacy idealni,dajcie chłopakowi spokojnie dojść do siebie i wrócić do żużla.I przestańcie w kółko oceniać innych,a wy panowie redaktorzy widzę że też nie macie o czym pisać że drugi raz po tygodniu piszecie o Oskarze? Dajcie mu też spokój,i zacznijcie w końcu pisać o rzeczach ważnych,a nie zapychać strony chwytliwymi tytułami.Po rozum do głowy!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bez wiary ale szczerze , życzę udanego powrotu do sportu . Powodzenia Oskar !

 • CKM_ lubi Komentarz

  Weź ty się kuczer razem z całą tą bandą sami zamknijcie w psychiatryku. A zanim będziecie się odbijać od dna to najpierw wypełznijcoe z tego mułu...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Po co ten film? Pod aferę?

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Matej Zagar liczył na beniaminka PGE Ekstraligi. Wiemy, jakie jest stanowisko Arged Malesy Ostrów

  Ostrów niekoniecznie musi od razu same baty zbierać. Kolektyw i klimat to były w sporcie zawsze ważne elementy. To jest coś, co potrafi zrobić różnicę i dodać skrzydeł, zaskoczyć. Taką drużyną wydaje mi się jest tegoroczna Ostrovia. Ja bym tam za wiele nie zmieniał, i tak nie za bardzo jest kogo wziąć, można więcej popsuć niż wzmocnić.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy pięć stałych dzikich kart na przyszłoroczne Grand Prix!

  Czyli w zasadzie po prostu zostaje na następny rok pierwsza 12tka a nie 6tka. Kaszana. Powinna być większa rotacja. W tym roku np. Vaculik i Thomsen byli jedynie wypełniaczami, niczego nie wnieśli, powinni rok pauzować i walczyć o awans, a za nich dla odświeżenia stawki dwóch innych z dobrymi wynikami za ten sezon (np. Miśkowiak). Ten cykl za bardzo jest taki sam rok w rok. Nie sprzyja to również rozwojowi żużla ogólnie.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ostrów nie jednego zaskoczy i będzie zdziwinie. Jak dla mnie leci GKm

 • CKM_ lubi Komentarz

  To się Matejek doigrał, swoim przerośniętym ego i antypatią tylko desperat go zatrudni, Mariusz nie chcąc Zagara wie co robi i ma w tym dużo racji, druga sprawa że sam interesant nie jest żadnym gwarantem punktów.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Zagar obok Nickiego to największy generator kwasów w całej lidze, więc nic dziwnego, że w Ostrowie go nie chcą. Poza tym, ten zawodnik już niczego nie gwarantuje w Elidze jeśli chodzi o punkty.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Kuriozum w Krośnie! Sędzia finału eWinner 1. Ligi całkowicie się pogubił

  Żużel zdycha, przygnieciony zakazami, nakazami, regulaminami, ambicjami i pomysłami władz, bezsilnością, brakiem dobrych pomysłów, brakiem realnych wizji rozwoju oraz nieustającym wrzaskiem dwóch komentatorów telewizyjnych.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Gorąco podczas Grand Prix w Toruniu. Bójka dwóch zawodników

  I oczywiście skrupulatnie tego kamerami nie pokazali. Ta telewizja nie wie czym jest biznes i jak przyciągnąć ludzi. Chyba ogólnie taki żużel jest. Polikwidowali telefony w parkingu, grożą karami za każde słowo i gest, nic nie można powiedzieć, zrobić miny. Tymczasem wszyscy chcą oglądać takie akcje, a telewizja i władze żużla jakby na przekór wszystkim...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Artur KSSF

Świątecznego nastroju
Miłosnego podboju
Seksu w łóżeczku
Pieniędzy w woreczku
Finlandii na stole
Wypasionej fury w stodole.
---------------------
Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.