CKM_ - lubi

 • CKM_ lubi Komentarz

  @t częstochowa-Darcy Ward 43: a ty jesteś następnym zakompleksionym medalikiem ? W tym mieście to chyba nie ma normalnych kibiców, tylko takie gnidy plujące na wszystko. Nie zdziwiłbym się jakbyś należał do wyborców Kaczki.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Przestańcie wypisywać takie pierdoły na tych SF, qrwa :"klasowy zawodnik" który jest w szkółce :D super, tzn póki co to z chłopaka jest klasa zerowa:))
  Niedługo zaczniecie wypisywać o przedszkolakach którzy uczą się jazdy na rowerku jako "wielkie talenty" :D

 • CKM_ lubi Komentarz

  @prodrive11: Skąd się biorą takie głąby jak ty?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Niestety młodzież w dużej ilości jest mało odpowiedzialna co widać na codzień w autobusach czy tramwajach więc pomysł publiczności tylko zaszczepionej jest wielce prawdopodobny tym bardziej że zaraza rozwija się w najlepsze

 • CKM_ lubi Komentarz

  Antyszczepy, które sa zdziwione ze szczepionka nie chroni przed zakazeniem-to było wiadomo od początku, szczepionka ma za zadanie uchronic przed ciezkim przebiegiem i hospitalizacja, odpowiedz immunologiczna przy drugim kontakcie z patogenem jest znacznie szybsza niz przy pierwszym. Nie szczepiąc się sami przedłużacie pandemie, to w waszych organizmach wirus swobodnie replikuje i mutuje, tworząc nowe warianty genetyczne

 • CKM_ lubi Komentarz

  @ausyt: skąd te dane i jak z umieralnością ?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Zamiast kpić z tego projektu polecam poczekać 2-3 sezony żeby zobaczyć efekty. Moim zdaniem Ekstraliga U24 wypromuje kilku zawodników którzy będą jeździć na pozycjach obcokrajowców w swoich zespołach w Ekstralidze. Kandydatów jest wielu, są młodzi Duńczycy w Grudziądzu czy Lesznie, jest Sirotkin z Częstochowy, Praznik z Motoru czy Gusts z Wrocławia. A nawet jeśli nie załapią się do Ekstraligi to będą gotowi zawodnicy na ligi niżej. Nie wiem może autora tekstu dalej kręcą pojedynki Pedersena z Zagarem czy Holdera z Iversenem ale ja wolę obejrzeć świeżą krew. I bardzo dobrze że Ekstraligę wzięli Bewley z Lambertem ale tych nowych nazwisk jest trochę za mało. Wiadomo też że w składach U24 znajdą się zawodnicy dla których jazda będzie tylko przedłużeniem przygody z żużlem, ale skupiajmy się na tych którzy mogą sporo osiągnąć.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Witam.Komentarz N.Pedersena typu,,,oczywista oczywistosc,,.Napisal Mi MAREK..... Kibic z Gorzowa,,,tez bywam tam z moim GKM-em,,,ze Kolega ze stadionu z ktorym bylismy razem na meczu,zatwardzialy ANTYszczepionkowiec,tydzien temu wzieli go na COVID i po tygodniu pod respiratorem ZAWINAL sie..Tak koncza ANTYszczepionkowcy.PS.BRAWO Pedersen.Ja jutro o godz.13 biore dawke PRZYPOMINAJACA..Pozdrawiam.:)

 • CKM_ lubi Komentarz

  To takie typowo polskie, zazdrość i fochy, Fajdek nie po raz pierwszy zachowuje się jak prostak.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bardzo brzydko Pan Paweł nafajdał do kibicowskiego wora. Niestety okazał się ignorantem. Żużel to też sport narodowy, poza Warszawa. Skoki na świecie są tak samo egzotyczne albo i bardziej niż żużel. Popularność w Polsce jest tylko ze względu na ustawowy nakaz pokazywania tego sportu na otwartym kanale. W momencie kiedy skończą się sukcesy Polaków skończą się skoki. Jeżeli chodzi o atletów to nie chcę nikogo urazić, ale wzbudzają mniejsze emocje, choć faktycznie za złoto należy się top 10. Lewandowskiego znają jednak nawet w Afryce, a Włodarczyk nie. To te detale decydują że Lewandowski zrobił ciut więcej dla promocji Polski niż wybitna w swoim fachu Anita.

 • CKM_ lubi Komentarz

  My to jednak lubimy robić sobie piekiełko i wiecznie we wszystkim mieć podziały.Smutny ten kraj.

 • CKM_ lubi Komentarz

  @kibicujmy kulturalnie: Nie znasz dostatecznie tematu - nie krytykuj. Włókniarz gro funduszy przeznacza na szkolenie od podstaw. Jest minitor przy ul. Brzegowej. Z tego co wiem jest też niezależny mini tor w Rędzinach i... zaraz pytanie: gdzie ma trafić zdolny adept tego klubu by nie uznano tego za "podkupywanie"? Taki np. Marek Cieślak też nie urodził się w Częstochowie, więc Twoim tokiem myślenia powinien jeździć swego czau w klubie z Milanówka, Podobnie zresztą wielu zawodników z Leszna nie urodziło się w tym mieście. Zwracam uwagę, że o losach juniorów przed uzyskaniem pełnoletnosci decydują rodzice i to oni wybierają klub, który ich zdaniem stwarza najlepsze warunki rozwoju syna. Czy Twoim zdaniem należy winić za decyzje także rodziców? Czy należy krytykować jakiś klub żużlowy za stworzenie optymalnych warunków rozwoju/pomocy dla młodych ludzi? Co jest w tym nagannego? Czy Twoim zdaniem uczciwiej zamiast szkolić jest przeznaczać pieniądze na zakup wyszkolonego juniora z nazwiskiem i osiągnieciami lub zakup dodatkowej gwiazdy speedwaya?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jest BÓL w komentarzach i wcale mnie to nie dziwi, ale naprawdę nie mogło być inaczej. Lewandowski jest na kosmicznym poziomie i w dodatku jest piłkarzem! A jak wszyscy wiemy piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i w głównej mierze to zadecydowało o wyniku. Gratulacje Dla Anity i Bartosza, ale nawet medale olimpijskie nie przebiją tego czego dokonał Lewandowski. POLAK, RODAK jest uznany za najlepszego piłkarza świata 2021 wg wielu ekspertów czy renomowanych marek, a to ma bardzo dużą siłę przebicia.

 • CKM_ lubi Komentarz

  @Mossad: O co Ci chodzi, zdobył dla kraju srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata! W poprzednich dwóch latach zdobywał złoto! Owszem ,zgadzam się że bardzo dużo zdobyli olimpijczycy, ale dlaczego czepiasz się Zmarzlika a nie Lewandowskiego, który dla kraju nie zdobył nic! Więcej osiągnął Żyła bo zdobył Mistrzostwo Świata w skokach! O tym zapomniałeś?!

 • CKM_ lubi Komentarz

  I tak nic nie przebije plebiscytu TVP sprzed 25 lat, gdy głosujący w systemie audio-tele uznali, że kilka bramek Marka Citki w przegranych meczach jest więcej warte niż siedem złotych medali olimpijskich w Atlancie.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Zamiast się cieszyć że mamy tak wybitnego piłkarza to jest tylko narzekanie że skoro strzela dla Bayernu to na tytuł sportowca roku nie zasługuje, drugi Lewandowski szybko się nam nie przytrafi.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ogon,co to jest? Moze pamietasz czasy jak Adams,Ulamek,Rickardsson czy Nielsen jezdzili w ponad stu imprezach rocznie?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ja antyszczepionkowcom nie życzę źle. Chcą chorować niech chorują ale niech się leczą na własny koszt, ich ryzyko. GOOR też ratuje pseudo narciarzy i pseudo taterników na mój koszt a idąc w góry powinno się mieć indywidualne ubezpieczenie.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to , że dopiero po utrxie kogoś najbliższego , lub gdy sami cięźki na to świństwo zachorujemy , zaczynamy zastanawiać się nad sensem szczepienia .. To wolny kraj , i nikt nikomu nie może nic narzucać , ale też nikt nie daje nam pozwolenia na zarażanie , narażanie swoim zachowaniem na utratę zdrowia czy życia przez innych !! Jeśli nie chcesz nie szczep się , ale skoro taką podjełes decyzj3 to gdy zachorujesz ,, do tego zarazisz innych , to lecz się na własny koszt w prywatnej klinice , i sam ponoś konsekwencje swoich ,, niebiańskich ,, decyzji ,, !!

 • CKM_ lubi Komentarz

  @Demostenes: Ty jesteś zdrowo pierdolnięty, czy tylko udajesz?