Marcin Ślawski - lubi

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Przecież tam podobno świetnie sobie radzą i nie zamknęli kraju A śmiertelność mają na poziomie zaledwie 12% ... to w czym problem ??

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Wstyd I hanba dla Polskiego Narodu ze takie smiecie jeszcze są co zakazują swoim dzieciom mówic po Polsku. Udają Niemców hahahahaha. Jakos Turcy żyjący w Niemczech mówią dumnie po Turecku (czasami tylko w tym języku).
  Jak Niemiecki jest taki ważny? Gdzie? Bo napewno nie na Świecie. Zaledwie 2 kraje mówiace w tym języku no i kawałek Szwajcarii.
  Angielski Francuski Hiszpański Arabski Mandarynski (ze wzgledu na liczbe ludnosci) to są wazne języki. Niemiecki nic nie znaczy

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  jakimś frajerom z żylety zabrakło wyobraźni, ustawki śpiewki piro to normalka ale nap....lanie piłkarzy straszenie śmiercią to już dno.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Kibice??? To dzieciarnia i kilku nierozumnych! To "drużyna" dla, której wypalenie jednego skręta, strzelenie paru piwek i połknięcie na to jakiegoś energetyka to...sport! Nic się nie stanie po jednym razie! Kibic nie powinien mieć litości dla kogoś kto łamie przepisy związane z... czystością w sporcie! Koniec, kropka...A Drabik to młody człowiek, który gdzieś błądzi i aby znalazł drogę musi ponieść konsekwencje bo tylko to nauczy go czegoś...

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Nie będę oceniał czy Drabik jest fajny czy niefajny, nie będę nikogo przekonywał żeby Drabika lubił cz nie lubił nie o to w tym wszystkim chodzi.
  Drabika jako sportowca obowiązują przepisy czy to przepisy sportu żużlowego czy to przepisy anty dpingowe czy jakie tam go jeszcze obowizują i On jako sportowiec (zawodowiec) musi je znać i przestrzegać. Jeśli je złamał to kara być musi i kropka bo po to są przepisy. Za np dotknięcie taśmy się wyklucza? no tak bo taki jest przepis za spowodowanie upadku no też się wyklucza to za złamanie przepisów dopingowych też kara być musi.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  @Adam Polański: No niestety, tak to nie dziala.
  Przepis wyraznie mowi, ze infuzja nie moze przekraczac 100ml w ciagu 12 godzin (Drabik przyjal 500ml).
  Pytanie brzmi ; gdzie byl lekarz klubowy!?
  czesto i gesto sprawy dopingowe ciagna sie dlugo, jezeli tu nastapila zwloka , to tylko i wylacznie z winy Slawka, ktory nie raczyl odpowiedziec w terminie.
  Zrobil sobie kuku jak i rowniez kibicom i klubowi.
  Bedzie dobrze jak bedzie mial ten sezon z glowy i utrzyma tytul IMSM.
  Niestety , mniemam , ze bedzie gorzej.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  @Adam Polański: Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Chyba nie do końca zrozumiał Pan pierwsze teksty o tej sprawie. POLADA czekała na wyjaśnienia Drabika, ale on ich zwyczajnie olał, więc przed Świętami postanowili sprawę przyspieszyć. Kroplówka - okej, ale w nadmiarze ponad dozwoloną dawkę i nie w leczeniu szpitalnym. Proszę na spokojnie i obiektywnie poczytać zwłaszcza rozmowę z szefem POLADY. A potem komentować (po zrozumieniu tego co się przeczytało). Sprawa jest rozdmuchana, medialna, pewnie codziennie będziemy czytać coś w tej sprawie. Poczekajmy aż Drabik wyjaśni to czego od niego od kilku miesięcy oczekuje POLADA.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Proszę nie porównywać Drabika do Smyka bo to nie ten lewel i to na wszystkich płaszczyznach. Kultura, wychowanie, szacunek, podejście do sportu to jest to czego nie ma Drabik a posiada Bartosz Smektała, Smyka nie da się nie lubić czego nie można powiedzieć o Drabiku.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  @simon68: leki nootropowe

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  @simon68: Niech się normalnie odżywiają anorektycy to nie będą mieć sraczki i nie będą musieli witaminek brać dożylnie.Karać za to i tyle.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Bardzo mądrze i konkretnie napisane. Jeżeli ktoś uważa, że kombinowanie z kroplówkami jest fair, to powiem tak, że nie jest fair. Ogólnie, zachowanie umierającego Drabika przed finałami, przed innymi zawodami, a na finał, okaz zdrowia... oczywiście, to sport zawodowy.
  Mimo wszystko, dla mnie każdy zawodnik, którego przyłapie się na nieuczciwych praktykach, powinien zapłacić za to odpowiednią cenę. W przeciwnym razie, niech sobie kombinują.
  Każdy kto broni zawodnika a ma pretensje do mediów, o to, że o tym piszą, powinien przestać nazywać się kibicem.
  Już widzę łaskawość kibiców z Wrocławia wobec kogokolwiek z Leszna, gdyby okazało się, że chodzi np o Kołodzieja czy Emila.
  Wrocław zaczyna przypominać środowisko toruńskie.
  Na zewnątrz piękny stadion, uśmiechy i konta na Instagramie, a wewnątrz syf i degrendolada.
  Brak Drabika w składzie Wrocławia oznacza, że Wrocław będzie walczył o miejsca w doli tabeli a może i o utrzymanie.
  kto wie, może za rok lata w Nicelidze będą same najnowsze i najpiękniejsze obiekty żużlowe w Polsce?

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Hynek, Twoj szef przytoczyć cyty Pani rzecznik:
  "W kwestii wydatkowania publicznych pieniędzy zasady są jasne i przejrzyste. Szukaliśmy innych rozwiązań prawnych, wygodniejszych dla klubu, niestety nadzór prawny wojewody je odrzucił. Trwa kontrola dotacji dla klubu żużlowego za 2018 rok, podobne kontrole są przeprowadzane we wszystkich klubach sportowych pobierających dotację z miejskiej kasy. To środki publiczne, ich wydatkowanie podlega weryfikacji czy są wydawane zgodnie z przeznaczeniem"

  Czego tutaj nie rozumiesz?

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  No jak czytam takie newsy to krew człowieka zalewa. I nie chodzi tu nawet o to że ktoś w tym wypadku miasto udaje Greka i nie wywiązuje się z danej obietnicy.
  Ileż to klubów u nas jedzie tylko dlatego że miasto zapewnia większą część budżetu. Jedna zmiana potrafi doprowadzić do ruiny . Czasem bywało też tak że jakiś sponsor się wycofał a kontrakty trzeba było płacić bo nieodpowiedzialni ludzie podpisywali je pod pieniądze których jeszcze nie widzieli i jak się okazało nie zobaczyli. Albo np. klub rzuca się na awans licząc że dzięki temu pojawi się większe zainteresowanie i sponsorzy będą się pchali drzwiami i oknami. A tu zonk.
  Polonia trzymajcie ale ...umiesz liczyć licz na siebie ( w przyszłości bardziej).

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Doookładnie. Gdyby nie pechowy bieg juniorski, wygrana pilan wyglądałaby bardziej imponująco.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Brawo Brawo Brawo druzyna! :) Brawo Trójka liderów i gratuluje Oskarowi kompletu bo wkońcu wraca stary Oskar :) Szkoda że od początku tak nie jeździł bo miejsce w tabeli było by wyzsze :) Świetny mecz druzyna i szkoda biegu juniorskiego przy naszym prowadzeniu 5:1 ale wszystkiego mieć nie można :) Powodzenia Wilki i do zobaczenia za tydzień.

  PS. Tłumaczenie porażki torem jest bardzo słabe, i nie ma co szukać wymówek w torze bo byl równy dla obu druzyn a sędzia ani razu z wieżyczki nie zszedł.

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Moja opinia
  - amatorzy na torze
  - PROFESJONALIŚCI przy kasie
  Tyle w temacie.
  Pozdrawiam

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Wstyd....
  Wielkie gwiazdy speedwaya
  z powodu problemu przy bandzie gdzie nikt nawet nie jeździ bo to równo z bandą jest na prostej odmawiają startu, można to było spokojnie poprawić i nie robić cyrku o odmowie startu...
  Żenada panowie" miszczowie "....

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Pokolenie ciot... Pawlickich janowskich dudkow.... To żużlowcy?? Jakieś popierduolki, lanserzy i cioty zwykle....

 • Marcin Ślawski lubi Komentarz

  Wszyscy wychowani na betonie.Gładko miło i przyjemnie.To już nie jest żużel to parodia którą tworzą synki bardzo sprytni w walce o lepsze kontrakty.A Szymek dużo u mnie stracił i teraz już wiem że nie zrobi wielkiej kariery.Zresztą Pawlicki to samo.Miernoty !!!