Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do Transfery. PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok pozyska kolejnego napastnika? Szymon Sobczak bliski podpisania umowy

  @Karo1: Martw się o swoją LEGŁĄ i módl się, żeby znów do "stolycy" nie przyjechał kolejny mistrz Luksemburga!! Bo będą kolejne JAJA, jak BRETOŃSKIE BERETY!!!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do Transfery. PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok pozyska kolejnego napastnika? Szymon Sobczak bliski podpisania umowy

  Proste - jak parasol! Discopolowy "prezio" Jagi uznał, że Cernychowi musiałby zbyt wiele płacić, a ten Sobczak przychodząc z I ligi będzie go "kosztował" o wiele mniej!!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Kuba Cimoszko: Zwolnienie Iwajło Petewa to porażka zarządu Jagiellonii [KOMENTARZ]

  Porażką Zarządu Jagielloni, a raczej nie tyle Zarządu - ile, discopolowego <handlarza starzyzną> Kuleszy - było "zatrudnienie" tego Bułgara, jako trenera I-go zespołu!! Facia, którego bułgarska Federacja wyrzuciła na ZBITY PYSK po trzech kompromitujących porażkach prowadzonej przez niego kadry!!! No, ale Kuleszy nie interesuje co potrafią zrobić na boisku piłkarze i "zatrudniany" przez niego "trener"! On ma na oczach dorożkarskie klapki, przez które widzi WYŁĄCZNIE kasę na WŁASNYM KONCIE!!! Dla niego jedyny cel - to kupić JAK NAJTANIEJ - nieważne jaki CHŁAM i sprzedać WSZYSTKO, na czym tylko uda się coś zyskać! Styl gry drużyny NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA! Klinicznym przykładem była "hurtowa" wyprzedaż 5 (słownie: pięciu!) piłkarzy po sezonie 2018/19, którzy po wicemistrzostwie pod wodzą Mamrota, zdobyli wtedy dla drużyny łącznie 23 bramki! Czy Pan Irek mógł się po czymś takim "pozbierać"? Oczywiście - NIE, no i w efekcie "prezio" go pogonił! Ciekawe - jak długo utrzyma się na stołku następny "wynalazek", który - jak sam przyznaje - samodzielnie prowadził drużynę w 3 (aż w TRZECH!) meczach! Fakt, że był "asystentem" Nawałki - NICZEGO tu nie wnosi! Zresztą - ex-selekcjoner też swego czasu w Jadze "pracował" i chyba wszyscy jeszcze pamiętamy - czym się to skończyło!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Handel piłkarskim zagranicznym szrotem okazał się niezbyt dochodowym procederem i trzeba to i owo zmienić. Jagiellonia w przeszłości zawsze miała dobre drużyny juniorskie ale Kulesza to zniszczył w imię kasy. Pewnikiem myślał,że na handlu byle czym dorobi się fortuny. Odbudowanie drużyn juniorskich to praca na wiele lat i niech Kulesza zapomni o sensownych wynikach w Ekstraklasie.

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Zmiana trenera w środku okresu zakupowego to prosta recepta do porażki, każdy ma inną koncepcje gry. Zarząd Jagielloni temu przyklasnął, bo to oszczędność kasy, wstawić swojego, zamiast kupować obcego, tyle, że oni nie maja akademii takiej jak Legia, czy Lech. Zapatrzyli sie na Legię jak Vuko ogrywał młodych i stwierdzili, że oni też mogą, ale skończy to sie tak, że na koniec przyszłego sezonu mogą grać o utrzymanie sie w EK.

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Jaga dokonała wiekopomnego odkrycia... brawo. W tekście jest kilka zdań, po lekturze których, wręcz nóż się w kieszeni otwiera. Po latach doszli do wniosku, że lepiej stawiać na "swoich". Nagroda Nobla to mało, za takie "odkrycie"... Mamy tutaj do czynienia z klasycznym przykładem, co widać, a co nie widać. Mianowicie, widać - brak wyniku sportowego, błędna koncepcja budowy składu, opartego na zawodnikach wątpliwej jakości, trener z "kapelusza", który i tak został zwolniony, czyli generalnie chaos. Nie widać - młodych, zdolnych wychowanków, bądź też Polaków, mogących "coś" wnieść do drużyny (o tych co przyszli wspominać nie warto), zmarnowanym czasie i pieniądzach. Jakie pieniądze poszły na prowizje dla menago, jak wysokie zawodnicze kontrakty, które nie były (są) adekwatne do prezentowanych umiejętności, jaka jest skala strat z tego tytułu poniesionych. Kwoty zapewne są liczone w grubych milionach. Jeżeli więc zmienia się koncepcja, znaczy to ni mniej, ni więcej, że "kasa" się kończy i nie ma za bardzo pola manewru do kręcenia dalszych "lodów". Na pocieszenie dla Jagi można powiedzieć, iż w ten sposób działa 90% polskich klubów, nie jest to więc jakiś wyjątek. Dowodem na powszechne marnotrawstwo jest fakt, że w ostatnich latach ani jeden polski zespół nie zagrał w fazie grupowej LM lub LE, a liga jest na miejscu nr 32 w rankingu UEFA, gdzie wyprzedzają polską kopaną takie potęgi jak Cypr (14), Bułgaria (23), Kazachstan (24), Azerbejdżan (27), czy Białoruś (28)...

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Ciekawe ile w tej nowej koncepcji wytrwają. Obawiam się, że tak jak zawsze skończy się na słowach, a najbliższe okno transferowe, najdalej kolejne to będzie bałkański zaciąg.

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Pięknie:)) Nie stać ich na byłego selekcjonera, to chociaż jego asystenta zatrudnili:)) Jak widać nie dość, że gablota na stulecie jest pusta to i również kasa;))

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Powodzenia... Współpracownicy Adama "krótki pressing", "Kamil połóż się" Nawałki, może wytrzymają do końca sezonu. Nie wróżę dla Jagi szału, tym bardziej, że za przygotowanie fizyczne odpowiada Rzepka Remigiusz... Walory swoje zaprezentował podczas MŚ 2018 w Rosji. Tak facet przygotował drużynę, że pod względem fizycznym, Polska była najgorszą drużyną na Mundialu. Generalnie, nie ma znaczenia kto, gdzie, z kim i dlaczego. Liga nr 32 w Europie raczej nie ekscytuje, bardziej bowiem przypomina hobby ligę niż coś, co nosi znamiona profesjonalizmu...

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  ....ну заяц, ну погоди!!!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Jaga właśnie bierze na trenera gościa, który nigdy nie był trenerem. Nie mogę hahahahahhaha

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Oficjalnie: Bogdan Zając nowym trenerem Jagiellonii Białystok

  @-M-: Ten "geniusz" - to discopolowy <handlarz starzyzną>, niejaki "prezio" Kulesza, który lubuje się w takich "wynalazkach", a kończy się to tak jak z Hajtą i ostatnio z tym bułgarskim "eksselekcjonerem", którego ich federacja wylała na zbity pysk po 3 meczach!!!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Oficjalnie: Bogdan Zając nowym trenerem Jagiellonii Białystok

  Kolejny - "najtańszy" na rynku "wynalazek" discopolowego "prezia"!! Byli "do wzięcia" - Leszek Ojrzyński i Bartoszek - ale dla handlarza starzyzną - są za bardzo niezależni! A Zając - już był w Białymstoku z Nawałką (wtedy jeszcze w II lidze) i ... dokładnie pamiętamy czym się to skończyło! Dokładnie to samo - będzie i teraz!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  @Marek Lewkowicz: Zgadzam się w 100 procentach.

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Piast - Jagiellonia. Iwajło Petew wściekły na drużynę. "To nie jest normalne"

  @-M-: A "zawdzięczają" to JEDYNEMU WINNEMU!!! Jest nim discopolowy HANDLARZ STARZYZNĄ, tzw. "prezes" - Kulesza!!! Jego W OGÓLE nie interesują wyniki - JEDYNYM JEGO CELEM - jest WYŁĄCZNIE S Z M A L na jego prywatnym koncie!!! Ani Petew (którego "boss" Jagi "zatrudnił" wyłącznie dlatego, że był najzwyczajniej NAJTAŃSZY na rynku, a którego tak nawiasem - bułgarska federacja WYRZUCIŁA z funkcji selekcjonera reprezentacji już po 3 meczach tylko ze względu na beznadziejne wyniki i "kompetencje"), ani nawet Klopp czy Guardiola - NIC w Białymstoku nie zdziałają! Kulesza ma na oczach dorożkarskie klapki skierowane WYŁĄCZNIE na forsę! I NIC WIĘCEJ GO NIE OBCHODZI!!!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia mistrzem Polski. Artur Jędrzejczyk: To jest coś pięknego!

  Nie mogę się już doczekać kiedy ten "miszcz" EKSTRAKLAPY trafi w "eliminacjach" LM np. na mistrza Luksemburga!! Raz już im się przytrafiła taka KOMPROMITACJA i tym razem zapewne będzie dokładnie to samo!!!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  GRATULACJE !!! ...takie stare powiedzonko : "wśród ślepców, jednooki jest królem !!!"...to chyba można odnieść do nowego mistrza Polski ? bardzo duża liczba porażek, przy możliwości dalszych, budzi mieszane uczucia... Słaba, jak na Europę, LEGIA okazała się i tak za mocna na resztę , pożal się Boże, ekstraklasy. Mimo wszystko uważam, że tylko Legia jest w stanie nawiązać, jaką taką walkę z europejskimi średniakami w Lidze Europy, bo o Lidze Mistrzów nie ma co marzyć...tak czy owak LEGIA zdobyła mistrzostwo, za co jeszcze raz gratulacje !!! p.s. często odnoszę wrażenie , że w naszej ekstraklapie nikt nie chce zostać Mistrzem Polski...

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok. Kuba Cimoszko: Iwajło Petew powinien skupić się na nowym sezonie [KOMENTARZ]

  @Jerzy Zembko: Tyle, że Petew ma z tym najmniej wspólnego!! To przede wszystkim "zasługa" discopolowego handlarza Kuleszy, którego interesuje WYŁĄCZNIE kasa!!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Petew na pewno nie zbawi Jagiellonii.To trener bez charyzmy.Za nim piłkarze nie pójdą w ogień.Za jego kadencji żaden zawodnik Jagi nie osiągnął wysokiej formy.Wręcz przeciwnie,wielu piłkarzy dopadł ,,wtórny analfabetyzm.''Dawniej Jaga mogła wystawić dwie równorzędne jedenastki,teraz praktycznie każdy wchodzący z ławki osłabia zespół.To, że Jaga przechodzi kryzys widać gołym okiem.Czy z niego wyjdzie,czas pokaże.Wydaje się.że wymiana kadry trenerskiej i zawodniczej jest niezbędna.

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  Karny dla Pogonii to jakaś kpina , chłop sie sam przewrocil

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin obeszła się smakiem przełamania. "Za nami bolesny mecz"

  Pogoń "strzeliła" dwie bramki?! Bramki, których ŻADEN NORMALNY SĘDZIA NIE MIAŁBY PRAWA UZNAĆ!!! Potwierdził to w studiu CANAL+, Sławomir Stempniewski!!! Ale "święta krowa" za jaką od dawna uważa się Marciniak - jak widać jest NIETYKALNY!!! Nie ma meczu, w którym nie "wykręcił" by jakiegoś BABOLA - i nikogo to nie wzrusza!!!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Pogoń - Jagiellonia. Remis w Szczecinie. Długi, ale skuteczny pościg gości

  Nie byłoby ŻADNEJ "pogoni", gdyby mecz sędziował NORMALNY sędzia!! Po raz kolejny Marciniak - WYPACZYŁ wynik spotkania, co UDOWODNIŁ w studiu CANAL* Sławomir Stempniewski!! Kiedy wreszcie odsuną tego TREPA od rabowania kolejnych drużyn z należnych im punktów!

 • Marek Lewkowicz napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Sezon stracony czy jeszcze nie? Trener Jagiellonii ma dylemat, ale zapadają pierwsze decyzje kadrowe

  Ten Petew nic nie powinien robić - bo go tu W OGÓLE nie powinno być!!! Discopolowy "handlarz starzyzną" - czyli po prostu Kulesza - wynajduje taki SZROT, jak ten Bułgar, sprzedaje na potęgę KAŻDEGO piłkarza, który w paru meczach potrafi strzelić jednego czy dwa gole i ma WSZYSTKO I WSZYSTKICH W DU*IE!!! Liczy się WYŁĄCZNIE kasa na jego koncie!!!

 • Marek Lewkowicz lubi Komentarz

  sędzia Marciniak pokazał że myli się jak każdy sędzia, ale jest tak zadufany w sobie że nie używa varu bo uważa się za nieomylnego. Druga żółta kartka dla Rymaniaka też z czapy> Luquinias przewrócił się po 5 krokach od momenty gdy Rymaniak go puścił. To była zwykła padaka. A jeśli faul to zwykły a nie ma żółtą kartkę. Kibicuję Legii, ale Marciniak pokazuje że jest słabym sędzią

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.