Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do F1. Nowe informacje o Michaelu Schumacherze. Niemiec ma powody do dumy

  @Tomek z Bamy:
  Ty to jesteś jakimś super trollem. Na wszystkim się znasz.wez się tam rozpędź i walnij tak konkretnie. Nie wiem czy Osioł Cie kopnął czy wpadłeś do studni jak byłeś mały ale pojęcie o czymkolwiek co istotne masz takie jak Ci których wymieniasz.normlanie bym napisał Piles, nie pisz. NIKOGO nie interesuje co masz do powiedzenia. Wbij to sobie do tego pustego łba. Nikogo. Poza twoim lustrem i pustą puszką po piwie. Troll 2.0. Brawo Ty

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

  @Kung Lao: piłeś nie pisz :)

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

  Fajnie ze Toruń wraca do elipy ale bez gruntownej przebudowy składu rewelacji nie będzie z obecnego składu Maks dwóch no trzech plus jeden junior zostanie oczywiście niemam na myśli kapcia.No i fajnie że Bajerski to ciągnie. Ale co się u Was Pany dzieje z juniorami już od lat to nie ogarniam.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Trener Janas odwalił kawał dobrej roboty aczkolwiek daleko mu do osiągnięć naszej gorzowskiej szkółki. Nasi juniorzy od wielu lat rządzą w lidze o wychowaniu IMŚ nie muszę wspominać.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Wcale mi nie żal prezesika.Cwaniak , pełen pychy człowiek.Szkoda tylko kibiców bo jednak Świącik ładnie uziemił Częstochowę.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  - Jaką karę dostał Świącik ? że nie może przebywać w parkingu ? ? ? ŚMIESZNE ! - Karę finansową powinien dostać i ją zapłacić z własnej kieszeni , ale nie Klub Włókniarz ! ! ! - Jeszcze do tego zabrali licencję toru za której weryfikacje też trzeba będzie zapłacić! - Kto zapłaci ? - Świącik ? - Zapłacą kibice ( karnetami i biletami ) Sponsorzy i Urząd Miasta , w co wątpię (za taką "promocję" klubu i miasta ) SKANDAL ! i ŻENADA ! - Prezes traktorzysta , robi co chce w swoim rodzinnym folwarku ! - Ot cała prawda...

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Lwim pazurem: Akt desperacji prezesa Świącika. Trener Cieślak mógł zachować się lepiej [FELIETON]

  @Janusz Danek: szkoda ze skupił się Pan na speedrowerze bo ktoś taki jak Pan powinien nadal aktywnie działać we Włókniarz, nie Swiacik który od ponad 20 lat kreciltsie po parkingu byle się dorwac do koryta tylko taki społecznik jak Pan, serdecznie pozdrawiam Olę i Tomka rzecz jasna również.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Trafniej i sensowniej nikt by lepiej nie napisał .

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Jest następca trenera Cieślaka we Włókniarzu. Będzie świeża krew

  @JamTuJest: o nepotyzmie Swiacika pisałem ZAWSZE.nie wiesz to sie nie odzywaj

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Swiacik autorytetem?! Dla kogo?! Pisze to z bolemrserca bo jestem medalikiem ale po pierwsze Walkower dla Gorzowa.
  Po drugie najwyższa kara z możliwych dla klubu.
  Po trzecie najwyższe z możliwych odszkodowania dla Gorzowskiego klubu i stacji eleven
  Po czwarte brak dotacji od miasta na przyszły rok.
  Swiacik po parkingu kręci się od około 20 lat. Jak w końcu się dokręcił do koryta to po pierwsze złotówki do klubu nie włożył, po drugie z klubu tylko wyciąga polosukacrsie nepotyzmem nie spotykanym w profesjonalnym sporcie. On prezes, córka dyrektor, syn zawodnik. Wszyscy pobierajacy konkretne pieniądze z klubu. Lada moment okaże się że robi ten sam wałek co zmora i Mrozek.
  W normalnym świecie jeśli prezes klubu kosztuje swój klub walkower, utratę po i straty wizerunkowe sięgające milionów złotych poddaję się do dymisji lub zostaje odwołany ze stanowiska. Ale to nie jest normalny kraj i korytko chora ambicja ważniejsze. Wstyd na całą Polskę, taczka dla Pinokia. Co tu pomoże Piotrek, nic, nikt do Nas nie przyjdzie w przyszłym roku. Odejdzie Pan Paweł, odejdzie Doyle, nie zdziwiłbym bym się jakby odszedł też Madsen bo Lindgrenowoenraczej zostaną. Dramat. Wstyd I hańba.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Dyrektorem klubu jest córka prezesa...przecież to jest czysty nepotyzm. Teraz niech trenerem też będzie ktoś z rodzinki to przynajmniej wtedy Prezes będzie miał do takiego człowieka pełne zaufanie. Śmieszne są te wywody broniące tatusia, który narobił bałaganu w piaskownicy bawiąc się w toromistrza. Mówił wczoraj o tym Majewski w magazynie.
  Pytam to po co zatrudniał Cieślaka na ten sezon skoro już wiele razy między nimi iskrzyło? Czyż nie dlatego, że taki trener jak Cieślak działa jak magnes na potencjalne gwiazdy mogące przyjść do klubu?
  Dlaczego podziękowaliście trenerowi Kędziorze, który utrzymał ekstraligę bardzo średnim składem i potrafił przygotować tor do walki, na którym dobrze czuli się nawet zawodnicy drugoligowi jak np Karol Baran?
  Gdzie byłby teraz Mateusz Świdnicki gdyby to on mógłby się objeżdżać w ekstralidze, a nie syn prezesa, który po kategorii juniora zakończył karierę? Po co było inwestować w zawodnika nieperspektywicznego mając w klubie taki talent jak Świdnicki, który nie miał gdzie zbierać doświadczenia?
  Zrobiliście z tego klubu prywatną rodzinną firmę, aby każdemu z Was żyło się dobrze. Tylko po był Wam trener skoro wszystko wiecie lepiej i wszędzie się wtrącacie? Tata Prezesem, córka dyrektorem , syn chwilę zawodnikiem, zięć mechanikiem ...
  W tym roku gdyby nie ta popelina z torem Włókniarz mógł być jeszcze wielki z finałem i mistrzostwem włącznie. Play-off są jesienią inna pogoda, inaczej zachowują się silniki od różnych tunerów, dochodzą kontuzje w różnych klubach (których nikomu nie życzę)...no loteria. Dziękujemy za ten kabaret zamiast emocji do samego końca na torze.
  Kiedy przeprosicie kibiców z Gorzowa zamiast obrzucać się błotem w mediach społecznościowych?
  Wstyd mi za ten klub. Promocja miasta poprzez sport pełną gębą...
  Pycha kroczy przed upadkiem...

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wypowiem się jako Częstochowianin. Zaczne od końca. Walkower dla Gorzowa.. Michał Swiacik przejal zuzel jako właściciel małego lokalnego sklepu komputerowego o powierzchni 20 m2. Dorobił się dopiero przejmujac stery Włókniarza rzekomo ratując zuzel jako prezes stowarzyszenia od początku wozi się na dotacjach z miasta w czym pomógł mi nepotyzm w postaci wystawianiu do składu Bartosza Swiacika kosztem młodego obiecującego Świdnickiego i Gruchalskiego. Jest niestety lepiej opakowana wersja Mrożka. Przesem klubu to jest Pan Kępa. To jest i powinien być standard, prezes którego próżno szukać w parkingu który jest tam gdzie być powinien. Przez Swiacik klubu nie uratował. Uratował co najwyżej stan swoich finansów, on na klubie zarabia a nie do niego dokłada.
  Dziś finalnie tenże klub jak i całe miasto skompromitował. Wstyd po prostu wstyd. Wieszanie psów na Marku jest zupełnie nie na miejscu jako że nie pierwszy raz Dyzma Swiacik opowiadał dyrdymały na temat przygotowania toru, toru który w Częstochowie najlepiej n przygotowuje Puczyński mistrzowski trener popularna Andzia który niestety choruje na chorobę alkoholową i to jest powód ergo niema człowieka który byłby w stanie przygotować tor o którym marzą kibice.
  Finalnie dlaczego Marek rzucił papierami się nie dowiemy ale Cieślak to facet z jajami I na pewno rzeczy sobie nie pozwoli więc resztę dopiszcie sobie sami. Hratulacje Panie prezesie. Niema trenera, za chwilę nie będzie też zawodników I spadek do drugiej ligi a wtedy mam nadzieję taczka i białe chusteczki. Do tego prowadzi Dyzmizm, chora ambicja i wygórowane ego.
  Po prostu dramat. Co do toru były dwie koncepcję Marka i Pana Dyzmy, Marek się postawił rzucił papierami a Dyzma jak to Dyzma. Wstyd. Wstyd, hańba i walkower dla Gorzowa

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tym meczem Częstochowa zegna się z play off w tym roku.
  Zamiast szumnie zapowiadanego finału i rekordowego budżetu czytaj progresu, jest regres czyli piąte miejsce i rozwałka drużyny. Po sezonie odejdzie Doyle i być może Przedpelski, wróci Gruchalski, będzie solidna para juniorów Madsen Lindgren mają ważne kontrakty Hokta nigdy nie wiadomo jak się zachowa.
  W tym roku generalnie antyzuzel, bardzo skondensowany jest prawie codziennie takie odnoszę wrażenie mijanek brak, było parę fajnych biegów w meczach o nic. Decyduje start i jazda gęsiego. Emocje jak w Curlingu, ale cóż w jutro pojutrze znowu włączymy z nadzieją na mijanki i ekacutujace zawody.
  P. S. Gratulacje dla równej drużyny Falubazu ze Słowacja armatą. Za cały sezon.
  Over and out
  Szkoda

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  @VS800: mecze a tym torze wpisuję do stałej pozycji.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Super zawody...takie piknikowe dla odprężenia.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Jednak Grzesiek znowu wyczuł pismo nosem i nie skusił sie na jeżdżącego do tyłu Rolnickiego.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  jadymy z dziadkiem Wiesławem furmakom z wielkiego sklepu po zakupah jak to tsza było nabyć: kartofle, cebule, kiełbase, mleczko, soczek pomarańczowy, piwo dla dziadka i insze produkty z listy babuli (na liście nie było piwa, aleć dziadek zawsze kupi wienkszom ilośdź i w ankliszu zadołuje) i czytam na dziadkowym smartfonie rze problemy tehniczne som i wiencej nic nie czytałem bo dziadek ma mało transferu Gb bo mu ciongle wszystko wyoglondam na YT . jak powruciliśmy do domu to siem okazało rze jutro transmisja - re bendzie a dzis to dopiero rypniik z gołembiami zobaczym. aleć jak widać adolfy rzeszufek czeszom co wyczytać snadnie można na Sportowych Plotkach (popularne SyF'y)

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  @Kung Lao: dokładnie..... zaczołem oglondac meczyk - tor niesamowity jak lotnisko i adolfy wygrywajom - nic dziwnego majom opcykane

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Szczegółowe zasady projektowania toru żużlowego
  i infrastruktury
  Urządzenia (maszyna startowa, sygnalizacja, instalacje)
   dwuobwodowa maszyna startowa – zał. nr 4
   zasilanie na płycie wewnątrz toru przy stracie - min. moc 5 kW
   zasilanie w pasie bezpieczeństwa - moc łącznie na oba łuki min. 9 kW
   schemat sygnalizacji - zał. nr 5

   zasilanie zapasowe realizowane poprzez agregat prądotwórczy w celu potrzymania działania urządzeń obsługi toru w parku maszyn, dookoła toru i na wieżyczce sędziowskiej (w przypadku przerwy w dostawie prądu)

   instalacja telefoniczna pomiędzy startem, parkiem maszyn i stanowiskiem sędziego
   światła bursztynowe
   zielone światła startowe

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ludzie zrozumcie. Nie chodzi o pożar, chodzi tylko i wyłącznie o to że organizator nie dysponował agregatem który dostarczyłby prąd do band i pulpitu. Miasto czyli MOSiR jest właścicielem obiektu, miasto czyli zakład energetyczny jest zapewne właścicielem rozdzielni. Ale to moje Bermudy stał gorzow był organizatorem meczu i nie posiadał agregatu. Ergo winę ponosi organizator. Niestety. Życie.
  Zachowujecie się co poniektórzy jakby w ogóle nie było prądu I światła na stadionie.
  Dramat I ręce opadają.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Włókniarz. Pożar i poważna awaria oświetlenia w Gorzowie. W piątek żużlowcy już nie pojadą

  @Stivi: ok czyli dym za parkiem maszyn w rzekomej rozdzielni to już nie stadion...
  Zresztą to jest naprawdę najmniej istotne. Ważne jest to że NIE NA CAŁYM STADIONIE BRAKLO PRĄDU. BRAKOWAŁO PRĄDU BY ZASILIC DMUCHAWY DO BAND I PODAĆ PRĄD DO PULPITU SĘDZIOWSKIEGO. I przez to mecz został przerwany. A mógłby być kontynuowany gdyby był agregat prądotwórczy i zasilania do wyżej wymienonych zapewnił, ergo nie istotne jest co ja bym chciał a czego nie, ważny jest regulamin.
  Cóż, poświęciłem chwilę żeby zobaczyć Twój profil użytkownika na tutejszym portalu i myślę że dalsza dyskusja niema sensu.
  Ale mimo wszystko pozdrawiam.
  P. S. W Gorzowie jak i na innych zuzlowych stadioanch w Polsce i Europie byłem nie raz nie dwa. Nie jestem fanatykiem Choc oczywiście kibicuje Medalikom, zdarza mi się krytycznie wypowiedzieć na temat Włókniarza.
  W żużlu najbardziej lubię mijanki i rozstrzygniecie w 15 biegu.
  Rozumiem Twój punkt widzenia i nie zamierzam się z Waszmoscia kłócić i przekonywać ze racja jest po mojej stronie. Wyrażam swoją opinię. Tylko tyle i aż tyle.
  Moja świadczy o Mnie tak jak Opinie wygłaszane przez Ciebie Cie świadczą o Tobie.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  oj niech Ekstlaiga sobie poczyta nie tylko regulamin dotyczacy przerywania spotkania. Niech sobie przeczytaja CAŁY SWÓJ REGULAMIN, począwszy od potwierdzania obiektow ekstraligowych do startu w tej lidze. Są wymogi dla organizatorów, są nawet wymogi dotyczace samej infrastuktury, jesli masz szałas, a awansujesz do ekstrlaigi to po prostu w niej nie pojedziesz, czyz nie? niespełnianie wymogow skutkuje konsekwencjami, chyba nie od dzis to wiemy. Jesli Ekstraliga uzna wynik, bedzie to jawna i jasna droga dla kombinatorstwa na przyszłosc, jesli tak bedzie, czyli zalicza wynik po 10 biegu, to licze ze 7 pozostaluycjh klubow ekstrlaigowych pojdzie rownie ta droga kombinatorstwa.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  mecz nie może być uznany za zakończony ponieważ winę za przerwanie zawodów przez brak agregatów ponosi organizator ... zakończenie w ten sposób meczu mogło by dać wzór do naśladowania dla gospodarzy w przyszłości , ... trudna decyzja dla sędziego bo to pierwszy taki przypadek ...

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Moim zdaniem powinni mecz dokończyć innego dnia lub pojechać od nowa. W przeciwnym razie każdy gospodarz może się tłumaczyć za każdym razem, że spotkanie nie zostało dokończone nie z jego winy. Uważam, że nie można też tutaj karać gospodarzy walkowerem. Mecz wygrywali, więc nielogiczne byłoby usiłowanie jego przerywania. Sprawiedliwie byłoby odjechać mecz do końca lub go powtórzyć, choć ta druga opcja dla Stali, jak i dla wszystkich zawodników, którzy wyłożyli już środki na dotychczasowy mecz byłaby niekorzystna.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Wynik powinien zostać zmieniony na walkower dla Częstochowy. Pożary rozdzielni nie biorą się z przypadku, tylko z wadliwej, bądź wysłużonej instalacji, która powinna być doglądana i konserwowana w razie potrzeb. Na dodatek to rozdzielnia, która znajduje się na terenie stadionu, więc jaki był problem z konserwacją? To tak jak w Warszawie z szambem na ulicach. To nie wina Trzaskowskiego tylko deszczu. Ale, że instalacji retencyjnej nie czyścili od lat to już inna kwestia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.