Prawdziwy Janusz - komentarze

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do F1. Nowe informacje o Michaelu Schumacherze. Niemiec ma powody do dumy

  @Tomek z Bamy:
  Ty to jesteś jakimś super trollem. Na wszystkim się znasz.wez się tam rozpędź i walnij tak konkretnie. Nie wiem czy Osioł Cie kopnął czy wpadłeś do studni jak byłeś mały ale pojęcie o czymkolwiek co istotne masz takie jak Ci których wymieniasz.normlanie bym napisał Piles, nie pisz. NIKOGO nie interesuje co masz do powiedzenia. Wbij to sobie do tego pustego łba. Nikogo. Poza twoim lustrem i pustą puszką po piwie. Troll 2.0. Brawo Ty

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

  @Kung Lao: piłeś nie pisz :)

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

  Fajnie ze Toruń wraca do elipy ale bez gruntownej przebudowy składu rewelacji nie będzie z obecnego składu Maks dwóch no trzech plus jeden junior zostanie oczywiście niemam na myśli kapcia.No i fajnie że Bajerski to ciągnie. Ale co się u Was Pany dzieje z juniorami już od lat to nie ogarniam.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Lwim pazurem: Akt desperacji prezesa Świącika. Trener Cieślak mógł zachować się lepiej [FELIETON]

  @Janusz Danek: szkoda ze skupił się Pan na speedrowerze bo ktoś taki jak Pan powinien nadal aktywnie działać we Włókniarz, nie Swiacik który od ponad 20 lat kreciltsie po parkingu byle się dorwac do koryta tylko taki społecznik jak Pan, serdecznie pozdrawiam Olę i Tomka rzecz jasna również.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Jest następca trenera Cieślaka we Włókniarzu. Będzie świeża krew

  @JamTuJest: o nepotyzmie Swiacika pisałem ZAWSZE.nie wiesz to sie nie odzywaj

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Swiacik autorytetem?! Dla kogo?! Pisze to z bolemrserca bo jestem medalikiem ale po pierwsze Walkower dla Gorzowa.
  Po drugie najwyższa kara z możliwych dla klubu.
  Po trzecie najwyższe z możliwych odszkodowania dla Gorzowskiego klubu i stacji eleven
  Po czwarte brak dotacji od miasta na przyszły rok.
  Swiacik po parkingu kręci się od około 20 lat. Jak w końcu się dokręcił do koryta to po pierwsze złotówki do klubu nie włożył, po drugie z klubu tylko wyciąga polosukacrsie nepotyzmem nie spotykanym w profesjonalnym sporcie. On prezes, córka dyrektor, syn zawodnik. Wszyscy pobierajacy konkretne pieniądze z klubu. Lada moment okaże się że robi ten sam wałek co zmora i Mrozek.
  W normalnym świecie jeśli prezes klubu kosztuje swój klub walkower, utratę po i straty wizerunkowe sięgające milionów złotych poddaję się do dymisji lub zostaje odwołany ze stanowiska. Ale to nie jest normalny kraj i korytko chora ambicja ważniejsze. Wstyd na całą Polskę, taczka dla Pinokia. Co tu pomoże Piotrek, nic, nikt do Nas nie przyjdzie w przyszłym roku. Odejdzie Pan Paweł, odejdzie Doyle, nie zdziwiłbym bym się jakby odszedł też Madsen bo Lindgrenowoenraczej zostaną. Dramat. Wstyd I hańba.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wypowiem się jako Częstochowianin. Zaczne od końca. Walkower dla Gorzowa.. Michał Swiacik przejal zuzel jako właściciel małego lokalnego sklepu komputerowego o powierzchni 20 m2. Dorobił się dopiero przejmujac stery Włókniarza rzekomo ratując zuzel jako prezes stowarzyszenia od początku wozi się na dotacjach z miasta w czym pomógł mi nepotyzm w postaci wystawianiu do składu Bartosza Swiacika kosztem młodego obiecującego Świdnickiego i Gruchalskiego. Jest niestety lepiej opakowana wersja Mrożka. Przesem klubu to jest Pan Kępa. To jest i powinien być standard, prezes którego próżno szukać w parkingu który jest tam gdzie być powinien. Przez Swiacik klubu nie uratował. Uratował co najwyżej stan swoich finansów, on na klubie zarabia a nie do niego dokłada.
  Dziś finalnie tenże klub jak i całe miasto skompromitował. Wstyd po prostu wstyd. Wieszanie psów na Marku jest zupełnie nie na miejscu jako że nie pierwszy raz Dyzma Swiacik opowiadał dyrdymały na temat przygotowania toru, toru który w Częstochowie najlepiej n przygotowuje Puczyński mistrzowski trener popularna Andzia który niestety choruje na chorobę alkoholową i to jest powód ergo niema człowieka który byłby w stanie przygotować tor o którym marzą kibice.
  Finalnie dlaczego Marek rzucił papierami się nie dowiemy ale Cieślak to facet z jajami I na pewno rzeczy sobie nie pozwoli więc resztę dopiszcie sobie sami. Hratulacje Panie prezesie. Niema trenera, za chwilę nie będzie też zawodników I spadek do drugiej ligi a wtedy mam nadzieję taczka i białe chusteczki. Do tego prowadzi Dyzmizm, chora ambicja i wygórowane ego.
  Po prostu dramat. Co do toru były dwie koncepcję Marka i Pana Dyzmy, Marek się postawił rzucił papierami a Dyzma jak to Dyzma. Wstyd. Wstyd, hańba i walkower dla Gorzowa

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tym meczem Częstochowa zegna się z play off w tym roku.
  Zamiast szumnie zapowiadanego finału i rekordowego budżetu czytaj progresu, jest regres czyli piąte miejsce i rozwałka drużyny. Po sezonie odejdzie Doyle i być może Przedpelski, wróci Gruchalski, będzie solidna para juniorów Madsen Lindgren mają ważne kontrakty Hokta nigdy nie wiadomo jak się zachowa.
  W tym roku generalnie antyzuzel, bardzo skondensowany jest prawie codziennie takie odnoszę wrażenie mijanek brak, było parę fajnych biegów w meczach o nic. Decyduje start i jazda gęsiego. Emocje jak w Curlingu, ale cóż w jutro pojutrze znowu włączymy z nadzieją na mijanki i ekacutujace zawody.
  P. S. Gratulacje dla równej drużyny Falubazu ze Słowacja armatą. Za cały sezon.
  Over and out
  Szkoda

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ludzie zrozumcie. Nie chodzi o pożar, chodzi tylko i wyłącznie o to że organizator nie dysponował agregatem który dostarczyłby prąd do band i pulpitu. Miasto czyli MOSiR jest właścicielem obiektu, miasto czyli zakład energetyczny jest zapewne właścicielem rozdzielni. Ale to moje Bermudy stał gorzow był organizatorem meczu i nie posiadał agregatu. Ergo winę ponosi organizator. Niestety. Życie.
  Zachowujecie się co poniektórzy jakby w ogóle nie było prądu I światła na stadionie.
  Dramat I ręce opadają.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Włókniarz. Pożar i poważna awaria oświetlenia w Gorzowie. W piątek żużlowcy już nie pojadą

  @Stivi: ok czyli dym za parkiem maszyn w rzekomej rozdzielni to już nie stadion...
  Zresztą to jest naprawdę najmniej istotne. Ważne jest to że NIE NA CAŁYM STADIONIE BRAKLO PRĄDU. BRAKOWAŁO PRĄDU BY ZASILIC DMUCHAWY DO BAND I PODAĆ PRĄD DO PULPITU SĘDZIOWSKIEGO. I przez to mecz został przerwany. A mógłby być kontynuowany gdyby był agregat prądotwórczy i zasilania do wyżej wymienonych zapewnił, ergo nie istotne jest co ja bym chciał a czego nie, ważny jest regulamin.
  Cóż, poświęciłem chwilę żeby zobaczyć Twój profil użytkownika na tutejszym portalu i myślę że dalsza dyskusja niema sensu.
  Ale mimo wszystko pozdrawiam.
  P. S. W Gorzowie jak i na innych zuzlowych stadioanch w Polsce i Europie byłem nie raz nie dwa. Nie jestem fanatykiem Choc oczywiście kibicuje Medalikom, zdarza mi się krytycznie wypowiedzieć na temat Włókniarza.
  W żużlu najbardziej lubię mijanki i rozstrzygniecie w 15 biegu.
  Rozumiem Twój punkt widzenia i nie zamierzam się z Waszmoscia kłócić i przekonywać ze racja jest po mojej stronie. Wyrażam swoją opinię. Tylko tyle i aż tyle.
  Moja świadczy o Mnie tak jak Opinie wygłaszane przez Ciebie Cie świadczą o Tobie.