Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jJ13 lubi Komentarz

  To niepełnoletnia podpisała umowę ,czy raczej tatuś? To co,nie wiedział co podpisuje?.To co plecie papuga to można sobie w buty schować.Od tego jest by gadać.Bo z innych doniesień wynika ,że umowę zerwał tatuś,czyli to on ją podpisał.

 • jJ13 lubi Komentarz

  nie ma co juz tak sknerzyc igowytatusiu, warto sie uwolnic by na przyszlosc nie miec poczucia straty, ale napewno Idze pomogli bardzo duzo i bez nich roznie by to moglo byc na pewno WSG ma swoj udzial w sukcesie Igi .Zaplacic i sie uwolnic skoro az tak boli.

 • jJ13 lubi Komentarz

  z pistoletem przy głowie ojciec podpisywał?

 • jJ13 lubi Komentarz

  Do tego sporu należy podejść bez emocji - na spokojnie. Znaczna większość piszących tutaj stoi po stronie Igi. I w zasadzie ja też. Ale moi mili tutaj nie chodzi o to kto ma nam sie podobać, kto jest dobry czy zły czy też czy "zawodnik ma zawsze racje a agencja to żule i chytrusy". Całym sednem sprawy jest zerwanie umowy przez ojca Igi. I ten czyn prowadzi do następstw.
  Jak została skonstruowana umowa to tego nie wiemy. Całkiem możliwe jest, że WSG jako strona przodująca tak napisała umowę/kontrakt że nie jest on atrakcyjny dla Igi: po jakimś czasie lub gdy juz zacznie odnosić sukcesy a więc bedą przychody materialne. Musimy sobie zdać sprawę, że Iga była jeszcze małolatą a odpowiedzialny za nią (jak czytamy) był ojciec. Ojciec (zapewne) zapoznał się z umową i ją przeanalizował pod wieloma aspektami. Przecież nikt mu nie przykładał pistoletu do skroni i krzyczał: "Podpisz! Podpisz bo strzelam!!!". Jeżeli natomiast Ojciec Igi nie był usatysfakcjonowany podpisaniem umowy, ale no wiadomo na początku trzeba od czegoś zacząć i dopuszczał myśli, że jak córka w przyszłości wystrzeli do góry to wówczas zerwie niekorzystny kontrakt to wychodziłoby na to że jednak (przykro mi to pisać) jest cwaniaczkiem.
  Kolejna sprawa to światło dzinne tego wydarzenia a mianowicie przedstawienie firmy jednak w złym świetle. Bo z Warszawy, bo chcą kasę, bo nic nie robili, bo oszuści, itd. No i wówczas większość ludzi robi sie żal Igi, współczujemy jej i niejako akceptujemy zerwanie umowy no bo tamci to wiadomo tylko kasa a dziewczyna chce rozwoju, chce nas reprezentować. A najlepiej to odwalcie sie od niej. Ludzie jeżeli będziemy polskie prawo pod wpływem emocji czy opinii publicznej nie przestrzegać i akceptować łamanie go to dojdzie do kuriozalnych sytuacji w innych dziedzinach. Prawo jest prawo. Kontrakt jest kontraktem. Nie przestrzeganie prawa łączy się z konsekwencjami tak jak zerwanie kontraktu ze skutkami wszelakimi, które trzeba ponieść. Nie ma znaczenie czy ktoś jest sławny, bogaty, lubianych, kochany czy rozentuzjazmowany. Jeżeli Ojciec Igi zerwał kontrakt/umowę łamiąc ustalenia to powinien zapłacić należyte odszkodowanie. I tu nie może byc dyskusja.
  Natomiast jeżeli firma nie wykonywała należycie swoich zobowiązań to należałoby pójść do sądu i wnieść sprawę odnośnie zakończenia umowy z winy agencji. A że teraz agencja wymyśliła sobie jakieś dodatkowe koszty spowodowane zerwaniem umowy to rzecz jasna i oczywista. Są CHCIWI. No ale tacy oni są. Kto tego nie wiedział to żył chyba w matrixie.
  Do tematu należy podejść bez emocji. Papuga broniąca Igę nie powie Nam nic czego nie powinniśmy usłyszeć więc jej wiarygodność jest tutaj znikoma. najlepiej się po prostu dogadać polubownie pod stołem. A następnym razem nie cwaniaczkować jak ojciec Igi bo każdy kij ma dwa końce.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Przecież to typowy rodzinny business w którym rodzice inwestują w córkę i którzy podpisują umowy które teraz kwestionują i nie bardzo rozumiem dlaczego to teraz wywlekają publicznie ...

 • jJ13 lubi Komentarz

  wykorzystali niewiedzę nastolatki czy dorosłego rodzica? nieletni nie mogą podpisywać umów w Polsce bez wiedzy i podpisu opiekuna prawnego w tym przypadku rodzica

 • jJ13 lubi Komentarz

  Smutne jest to, że minęło ledwie kilka dni o wspaniałego sukcesu Igi - na skalę naszego sportu jednego z największych w historii, i głównym tematem stało się, kto ma ile komu zapłacić, należycie, nienależycie, czy ten kto tej kasy się domaga, domaga się jej słusznie i czy nie domaga się jej nazbyt chciwie od tego, kto albo popełnił błąd albo się przeliczył, albo nie przemyślał za bardzo lub za bardzo cwaniakował itd. Owszem pojawiło się artykułów wiele pięknych, opinii tych czy innych ekspertów pełnych zachwytu nad grą naszej Igi - mistrzyni wielkoszlemowej - jak to brzmi ładnie i dumnie. Ale wystarczy, że pojawia się jedna taka sprawa, jak ta i już robi się niefajnie. A najgorsze, jeśli dzieje się to z własnej winy. Lecz czy tak właśnie jest, to to pytanie chyba najbardziej należałoby skierować do ojca Igi. Ciekawość mnie aż tak nie zżera, ale wydaje się, że mógłby zabrać głos w tej sprawie i przekazać nieco więcej szczegółów, niż ustami prawnika. Sama Iga natomiast oby była jak najdalej od tego i przez całą karierę potrafiła otoczyć się jedynie odpowiednimi osobami.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Przecież wiadomo że takie grupy sponsorskie sponsorują dziesiątki dzieci w nadziei na przyszły zysk. Podpisują umowy w taki sposób że w razie gdy ktoś z ich podopiecznych osiąga sukces to przez X lat dzieli się % nagrodami ze sponsorem. Ktoś powie że to chciwość ale taki sponsor ponosi ryzyko bo 95% tych dzieci nigdy nic nie osiągnie i tracą na nie pieniądze tylko, a jak komuś coś się uda no to wtedy dopiero wychodzą na swoje. Inwestują w Ciebie ale ponoszą ryzyko, jak komuś się nie podoba to nie musi brać kasy od inwestora tylko może trenować na własną rękę za swoje pieniądze jeśli jest pewny swojego sukcesu. Tatuś wyczaił że Iga coś osiągnie i będzie trzeba za dużo oddać i zerwał umowę przed czasem wiedząc że będzie kara. Myślę że nawet ten milion to i tak tylko mały % tego co straciła ta grupa przez zerwanie umowy i na przyszłość pewnie będą inaczej konstruować umowy z dużo wyższymi karami za zerwanie.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Za zerwanie kontaktu to chyba żądają kary umownej lub odszkodowania? Zadośćuczynienie dotyczy rekomendowania szkody niematerialnej.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Nie ma się co ekscytować. Umowa to umowa, kto przeczytał artykuł ze zrozumieniem zauważył, że rozmowy trwają więc obie strony mają interes w tym aby sprawę rozwiązać polubownie i raczej po cichu. To, że dzisiaj sytuacja jest inna niż jeszcze miesiąc temu oczywiście będzie miało wpływ na negocjacje tylko co to Was biedni ludzie obchodzi ? Ze swoich się do tego dokładacie ?

 • jJ13 lubi Komentarz

  no tak:) tam gdzie pojawiają się milionowe dochody pojawiają się też problemy bo przy korycie nigdy nie może być równo. Mam nadzieję że, dogadają się bo np. pokazówka!? Kucharski-Lewandowski nie służy nikomu, w tym Polsce i Polakom choć znani jesteśmy wszem i wobec ze skakania sobie do oczu kiedy tylko się da:) Dosyć już tego obciachu z PE.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Śmieszni są ci wszyscy "wszystkowiedzący ynteligenci" piszący o "hienach, które wyczuły pinondze", a których pisanie świadczy o tym, że albo mają w głowie tylko nitkę żeby im uszy nie odpadły, albo przeczytali sam tytuł i już wszystko wiedzą. Co w sumie wychodzi na jedno. Nie macie pojęcie jakie były zapisy w umowie którą zerwał ojciec Igi, więc przestańcie tutaj swoje "mądrości" wylewać. Równie dobrze mogło być tak, że sponsor mógłby i dwóch milionów żądać, ale nie chciał jechać po bandzie. Nie macie pojęcia jaki jest koszt wyszkolenia i doprowadzenia kogoś na poziom taki, na jakim jest obecnie Iga - np. poprzez koszty uczestnictwa w turniejach w których musiała uczestniczyć Iga, żeby wdrapać się na odpowiednie miejsce w rankingu. Ale oczywiście jesteście "najmondrzejsi" i już ferujecie wyroki. To wy jesteście tak naprawdę hienami rzucającymi się na ścierwo rzucone przez SF.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Nie ma co ferować wyroków bo nikt z nas tak naprawdę nie wie jakie zapisy miała ta umowa...

 • jJ13 lubi Komentarz

  A w ogóle ma to jakieś znaczenie? Dla fanatyków Kubicy tak,ale dla innych kibiców F1 wątpię.

 • jJ13 lubi Komentarz

  Panie Kuczera czy powstanie książka o Kubicy pańskiego autorstwa? Czekamy z niecierpliwością:))) To na pewno będzie bestseler! Koś kiedyś powiedział, że: "Z pustego to i Salomon nie naleje..." chyba nie znał jeszcze "redaktora" Kuczery:)))

 • jJ13 lubi Komentarz

  Przypomniał byś lepiej Kuczera "efektowne" crash'e Boba w jego rajdach o których niektórzy już zapomnieli...

 • jJ13 lubi Komentarz

  Nikt już tego nie pamięta, kubica i punkty?. Chyba chodzi o punkty Vitay na Orlenie.

 • jJ13 lubi Komentarz

  ODWRÓĆ TABELĘ - KUBICA NA CZELE. KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ SOBIE I NAM, A TO DO PREZESA OBAJTKA JAKO KLIENT ORLENU ZADAM OD PANA ZAKOŃCZENIE FINANSOWANIA TEGO PANA BO NIE MAM ZAMIARU DOPŁACAĆ DO BENZYNY. CHYBA JUŻ WYSTARCZY TEGO WSTYDU, PROSZĘ GO WYSŁAĆ CO NAJWYŻEJ NA PARAOLIMPIADĘ

 • jJ13 lubi Komentarz

  ale obciach .............ORLEN

 • jJ13 lubi Komentarz

  No to może na emeryturkę panie Robercie? Bo dobrze to już było i "to se ne vrati"

 • jJ13 lubi Komentarz

  "miszcz"pokazal klase

 • jJ13 lubi Komentarz

  Mówią, że nie są ważne wyniki Kubicy lecz to, że jedzie i na dodatek jako orlen. Ktoś może powiedzieć, że jadący lepiej nie dbają o interesy swoje i pracodawcy ;)

 • jJ13 lubi Komentarz

  Nie spadł na ostatnią pozycję, tylko wrócił na swoją ulubioną

 • jJ13 lubi Komentarz

  Przecież on zdaje sobie sprawę, że nic nie osiągnie. 1 zdobyty punkt to więcej niż żałosne, on nawet nie nawiąże walki o przedostatnie miejsce. Każdy, kto ma jakąkolwiek godność i szacunek do siebie, już dawno zrezygnowałby. Ale nie, robercik woli się dalej kompromitować a orlen dalej kasę pcha. W tenis milionów nie pchają, a Iga Świątek swoim sukcesem, nakrywa całokształt kariery bobka.

 • jJ13 lubi Komentarz

  podejrzewam, ze jako jedyny jezdzi na benzynie z orlenu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.