Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. ME 2020. Polska - Łotwa. Żółta kartka dla Piątka zamiast karnego. Rostkowski: Powinna być jedenastka

  A Austriacy powinni dostać karnego po faulu Kędziory. Po co to roztrząsać? Swoja drogą, niech się FIFY i UEFY zdecydują w końcu na coś. Albo mamy VAR i używamy go we wszystkich spotkaniach, albo nie mamy i nie używamy. A tutaj raz VAR jest, potem go nie ma, potem znowu jest. Beznsens

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Mikkel Michelsen: Ludzie nie doceniają tego, co możemy osiągnąć

  Każde miasto ma tutaj swoich trolli, również Gdańsk. A im więcej użytkowników z danego miasta, tym stosunek trolli do ogólnej liczby się zwiększa. Ale zawsze jest opcja ich ignorowania. Polecam. Natomiast hejtu w stosunku do klubu już mój mózg to końca nie ogarnia. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć Rybniczan, ze względu na sytuację z Łagutą, ale tak jak nie ogarniałem kibiców Startu, tak teraz nie ogarniam niektórych z Gorzowa, którzy za punkt honoru postawili sobie jazdę po Motorze. No ale mamy wolny kraj, każdy może sobie robić co mu się podoba. Agresja z twojej strony dziwi podwójnie, bo akurat między naszymi klubami atmosfera jest dobra. Zdunek z Kępą ponoć żyją bardzo dobrze, po Waszym zwycięstwie w Lublinie, nasi kibice zgotowali Waszym zawodnikom niemal owację na stojąco, doceniając ich postawę. Co do Michelsena też nie wiem o jakie wypowiedzi Ci chodzi, bo chłop wcześniej, jak i teraz o Gdańsku wypowiadał się tylko pozytywnie. I nie obiecywał chyba nigdy, ze na 100% zostanie w Gdańsku na następny sezon.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. Euro 2020. Polska - Łotwa. Jan Tomaszewski: Brzęczek to marionetka w rękach dziennikarzy

  Tomaszewski już tak ma, ze chce być kontrowersyjny, dla samej idei. Lewy i Piątek jak najbardziej mogę być razem na boisku. To nie jest żaden problem. Problemem jest, ze choć minęło 8 spotkań pod wodzą Brzęczka, ja dalej nie widzę jego wpływu na grę kadry. To co było naszą bolączką pod koniec kadencji Nawałki - dalej nią jest: brak gry pressingiem, brak pojedynków 1-na-1, brak jakiegokolwiek wykorzystania środka pola - wszystkie akcje robimy do boku, brak prostopadłych podań. Cała nasza ofensywa polega na wymianie podań w poprzek przez obrońców i Krychowiaka, dograniu piłki na któreś ze skrzydeł i wrzutka w pole karne, przeważnie nieudana. Klich w dwóch meczach praktycznie istniał tylko na papierze. Z Łotwą był dość symboliczny moment około 8 minuty meczu, gdzie Pazdan zagrał właśnie podanie przez środek do Lewego i momentalnie stworzyło nam to przewagę w ataku. Tylko ze takich zagrań mieliśmy może ze 2 w ciągu 90 minut. Nie spodziewałem się, ze po 8 meczach, ta kadra wypracuje już własny "Brzęczkowy" styl, ale miałem nadzieję, zobaczyć choćby jakieś jego przebłyski. A nie widzę nic. I to smuci.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. ME 2020. Polska - Łotwa: "łotwo" to już było. Wymęczone zwycięstwo Biało-Czerwonych

  Kadra, która w 2016 roku doszła do ćwierćfinału ME, zagrała bardzo podobny mecz Gruzją w eliminacjach. Męczarnie i dopiero gol Milika w 62 minucie uspokoił sprawę. Skońćzyło się 4-0, bo Lewy walną hat-tricka w ostatnich 4 minutach meczu. Ale do rzeczy. Te eliminacje niczego nam nie pokazą tak na dobrą sprawę. Grupę mamy słabą i nawet jak skończymy z 10-0-0 to nie będzie to żaden pokaz siły tej kadry. Jak pokazują dwa ostatnie mecze, ta grupę można wygrać nawet grając mocno średnio. TO daje Brzęczkowi pewien komfort pracy. Kwestis tego, czy będzie w stanie to wykorzystać. Materiał ludzki ma. A czy ma wiedzę i umijętności? Póki co nie do końca jest w stanie do tego przekonać kibiców.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Skoki. Stefan Horngacher odchodzi. Michal Dolezal zastąpi Austriaka!

  Horngacher o tym, ze obejmie Niemcy "wiedział" już w zeszłym roku. Dlaczego nie podpisał na koniec sezonu 2017/2018 kontraktu na 2 lata, a tylko na rok? Bo już wtedy w środowsku chodziły dość mocne ploty, że Schuster za rok zrezygnuje, a dwuletnia umowa z PZN moglaby zablokować Horngacherowi objęcie Niemców na wiele wiele lat. Dlatego też podpisał tylko jednoroczną umowę. To również nigdy nie była kwestia finansów czy kto da lepszą ofertę. Od zeszłego roku, Polska była dla Stefana opcją B. I on o tym świetnie wiedział, a przeciągał ogłoszenie decyzji, bo nie chciał ogłaszać swojegho odejścia przed końcem sezonu. Tyle. Nie ma tutaj żadnej głebszej filozofii. Horngacher był zdecydowany na Niemców już dużo dużo wcześniej.

 • Zimny81 lubi Komentarz

  nie ruszam , nie dotykam nie prowokuje:)

 • Zimny81 lubi Komentarz

  Nie próbuj na siłę być mądrzejszy, niż naprawdę jesteś, bo skutek jest zgoła inny. I po polsku pisać się naucz

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego

  Ty dorosłeś, ale najwyraźniej twoja wiedza życiowa nie powala. No więc taka darmowa lekcja. Za zasługi to można co najwyżej komuś pomnik postawić :)

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego

  Ciekawe, ze ten kibicowski honor zawsze działa tylko w jedną stronę. Jak klub leci w kulki, nie płaci zawodnikom, wisi im gruba kasę, to kibicom to specjalnie nie przeszkadza. Oj, najwyżej ogłosimy bankructwo i za rok wrócimy pod inną nazwą :) Jeszcze nie słyszałem historii, żeby kibice upadłych klubów robili pikiety i akcje w stosunku do zarządu, żeby spłacić długi wobec zawodników :)

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego

  Ale to było przed tym sezonem. Po nim, będzie rok starszy, skończy wiek juniora, będzie mieć pewnie odjechane kilka GP, no i zobaczy na własnej skórze jak ta Eliga wygląda. Myśle, ze nie będzie zainteresowany powrotem do 1.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego

  Jak spadniemy, to Lambert, W.Lampart, Laguta i zapewne Michelsen odejdą. Wątpię, zeby ich interesowała 1 liga. Zostaniemy z Dawidem, Miesiącem, Trofimovem i być może AJ-em. To i tak są solidne fundamenty jak na 1 ligę.
  A i zapomniałem, jeszcze będziemy liczyć na honor Zengoty, że nam pomoże wrócić :D :D

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego

  No brawo brawo :) Za rok Łaguta pójdzie gdzie indziej i Ci co go teraz wygwizdują, będą mu bić brawo :) Złotówą jesteś tylko dla kibiców tego klubu, dla którego nie zdobywasz punktów :)

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Wilki Krosno

  To był Kacper, a nie Przemysław.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. ME 2020: Krzysztof Piątek. We Włoszech idol, w kadrze zmiennik

  Ale powaznie porownujesz Polskę do Hiszpanii? Oni mieli w środku pola Xaviego, Inieste, Busquetsa, Xavi Alonso cy Davida Silve. My mamy Mateusza Klicha.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  A czego dokładnie się spodziewałes po dzisiejszym ściganiu? 75-15 i pół prostej przewagi nad zawodnikami z Tarnowa? Pytam, bo nie wiem co mogłoby cię przekonać. To był sparing, oba zespoły testowaly motocykle i ustawienia dzisiaj. Wyciąganie jakiś głębszych wniosków mija się z celem. Ważne, że nikt się nie polamal. Nie ma większego znaczenia, czy Lambert zdobył 9 pkt, czy 3. Weryfikacja przyjdzie w kwietniu. Tyle.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  Co znaczy, ze są pietro wyzej? Raczej kazdy zauwazył, ze awansowaliśmy do Eligi. Po 23 latach cięzko taki fakt przeoczyć... Czy ktoś pisał, ze będzie się bić o mistrzostwo Polski? Jasne, moze pojawiły się takie pojedyncze głosy na fali entuzjazmu. Co w tym dziwnego? Zarząd w dwa lata zbudował zespoł, który wszedł 2 ligi wyżej. Nikomu wcześniej się to nie udało. Nic dziwnego w tym, ze niektórych mogło ponieść i uwierzyli, ze sen będzie trwał dalej. Nawet jeśli wyrażali opinię, ze Motor namiesza w Elidze, to jest powód, zeby całą kibicowską brać wyzywać od (wstaw sobie przymiotniki)? A to Wy pierwsi zaczęliscie nabijanie się z Motoru i Lublina. Od komentarzy pod kazdym artykułem, ze lecimy, ze jestesmy ch**wi. Wybacz, ale akcja powoduje reakcje. Nic dziwnego, ze kibice zaczeli się bronić i stosowac tą samą strategię, którą Wy stosujecie w naszym kierunku. Wiec wybacz - ale jeśli Ci się wydawało, ze jako esktraligowcy możecie traktować innych z góry, bo Wy macie zespół w Elidze od n-lat, a my do niej dopiero awansowaliśmy, to byłeś w błędzie. To nie żużel, że junior stając obok Woffindena ma pełne portki. Kibic z Lublina, Machowej czy Kłodzka jest na takim samym poziomie co kibic z Zielonej, Wrocławia czy Leszna. I wcale nie musi znać się na żużlu mniej od w.w

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  Ok, racja. Miesiac miałby w,w,w, ale w takiej sytuacji Mroczka tez by literki złapał :) Ja tam Tarnów lubię. Kibicowałem Wam w Elidze i kibicować będę w Nice, bo uważam, ze macie fajny skład z potencjałem. Cierniak to perła, na którą trzeba chuchać i dmuchać i powinien być najlepszym juniorem Nice. Kaczmarka typowałem na objawienie 1 ligi, gościa co jest w stanie zrobić 2.0. Ten sparing tego nie potwierdził, ale to tylko sparing. Oby w lidze było lepiej. Czaja pojechał co miał pojechać, wiele wiecej po nim się spodziewać nie można. Ljung będzie wymiatał. Kluczowy moze być Kułakow. Jesli on i Kaczmarek zatrybią, to będzie ok. Życzę Wam, zebyscie byli Lubliniem 2018

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  MI piątek pasuje :) Mówicie tylko gdzie i jestem :)

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. ME 2020: Krzysztof Piątek. We Włoszech idol, w kadrze zmiennik

  Ok, Messi nie był moze najlepszym przykładem, bo to jest szalenie uniwersalny zawodnik i mozesz nim obsadzić właściwie wszystkei pozycje od 7 w górę :) Ale clue mojej wypowiedzi dalej zostaje. Nie stać nas na granie 3 klasycznych napastników. Ani MIlik, ani PIątek nie sa typem gracza, który cofnie się i rozegra. Lewemu najblizej do tego, ale też byłoby to mocno naciagane. Wystawienie Piątka, Lewego i Milika w wyjściowej jedenastce oznacza, ze musimy zabrać albo z obrony(3 obrońców to w naszym przypadku wyrok śmiercu), albo z drugiej linii - pamiętamy jak kończyła się nasza gra z 1 defensywnym pomocnikiem? TO po prostu nie ma prawa się udać. To stworzy za duzą dziurę w środku pola. I bedziemy mieli 3 super napadziorów, ale nic nam to nie da, bo nikt im piłki nie dogra. A do tego zostaniemy totaslnie zdominowani w środku pola

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  Nie mam w zwyczaju odpowiadać trollom, ale zrobię wyjątek, bo chyba sam nie potrafisz się zdecydować, czy trollowac, czy jednak prowadzić czasami normalna dyskusję. Od momentu awansu Motoru, Eligowi kibice SF postanowili nam "pokazać", że tutaj nie pasujemy. Że jesteśmy chłopem, który gdzieś tam przypadkiem, tylnymi drzwami dostał się na przyjęcie szlachty. Że jesteśmy tym gorszym sortem, bo przecież Motoru nie było 24 lata w Elidze, wiec kto w tym mieście moze miec pojecie o żużlu na poziomie wyższym niż amatorskie śiganie się na torze w Świętochłowicach. Wydaliście z góry werdykt, ze tutaj nie pasujemy i jeśli tylko ktokolwiek wyłamał się z tej opinii był naznaczany pieczęcią napinacza. No bo jak to? Jak w ogóle ktoś z Lublina może pisać, ze Motor ma JAKIEKOLWIEK szanse na utrzymanie. Toż to bluźnierstwo! Powinniśmy schować się do naszej mysiej dziurki, siedzieć cicho i cieszyć się, że w ogóle Eligowi użytkownicy poświęcają swój czas na jakiś tam Motor. A wyrażanie własnego zdania? Jasne, ale pod warunkiem, ze to zdanie oznacza Motor z bilansem 0-0-14. Nie chce mi się wnikać, co takiego nakręca Ciebie, i Tobie podobnych w masowym udzielaniu się w watkach o Motorze i usilne uświadamianie nas, ze jesteśmy trzecim światem. To w necie jest normą. Sieć służy przede wszystkim do wylewania swoich żali i udowadaniania, ze jest się lepszym od innych. Jeśli dzięki temu czujesz się spełniony to brawo dla Ciebie. Ale przynajmniej miej cywilną odwagę wziąć za to odpowiedzialność. A nie teraz zrzucasz ją na kibiców Motoru, ze to niby my robiliśmy syf po awansie. Znam tutaj większość sympatyków Motoru (nie osobiście, ale z nicków i stylu pisania) i trolli z Lublina mozna policzyć na palcach jednej ręki. I nie jest ich na pewno więcej niż z Gorzowa, Zielonej Góry czy Wrocławia. Przerabialiśmy do z Gnieznem i Amonem, Quznią i NIghtmarem w Nice. Na całe szczęście ten syf ogranicza się tylko do tego portalu. Na stadionie jakoś tych trolli nie widać. NIdgy nie mieliśmy problemów z kibicami innych drużyn, zarówno na meczach u siebie, jak i wyjazdowych.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  No a kto sie zobowiązywał do stawiania kolejek w przypadku gdy z transferu "imienia, którego nie wolno nam wymawiać" nic nie wyjdzie? :P

 • Zimny81 napisał/a komentarz do El. ME 2020: Krzysztof Piątek. We Włoszech idol, w kadrze zmiennik

  Ale wiesz, ze Zielinski w tym sezonie ma rozegranych w klubie ponad 400 minut wiecej niż MIlik? Poza tym, to ze masz w skladzie 6 Messich nie znaczy, ze kazdego wystawisz w podstawowym skladzie. W kadrze nie ma miejsca na 3 napastników. MIlik był próbowany na skrzydle i grał tam po prostu źle. A 3 w ataku oznacza jednego mniej w pomocy lub obronie. Dla naszej kadry oznaczałoby to katastrofę defensywną.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  Eeee, apropo alkoholu i Woffindena. A przypadkiem Luisso nam flaszki nie wisi?

 • Zimny81 lubi Komentarz

  Ależ panie profesorze! Proszę nie karcić studentów!
  A tak poważnie to wyjdź i zamknij za sobą drzwi.

 • Zimny81 napisał/a komentarz do Udany powrót Grigorija Łaguty. Rosjanin nie miał rywali w Tarnowie (relacja)

  Z Aj-em po Woffindena na lotnisko pojechali!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.