Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Fame MMA 8. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin "El Testosteron" Najman. Dyskwalifikacja i awantura po walce!

  Szoł mast goł on, publika ma co czytać

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Kaczyński chadza do kościoła, a nie na siłownię, więc kościoły są otwarte, a siłownie nie.
  Taka jest obecnie logika zarządzania krajem.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  A komu ta branża jest potrzebna? Ćwiczyć każdy może w domu, jak chce.. Ja jeden pokój w moim mieszkaniu przeznaczyłam na siłownię. Zakupiłam tam bieżnię stacjonarną, "wioślarza", ławeczke, sztangielki itp i codziennie w niej ćwiczę. W swojej sypialni w jednym kącie mam matę do jogi i jogę ćwiczę tam. Jeśli pogoda na to pozwala to jeżdżę na rowerze, biegam na powietrzu. Przed epidemią chodziłam dwa razy w tygodniu do aquasfery popływać, a teraz dalej pływam, ale muszę jechać po to do jednego z hoteli, bo tylko tam są otwarte baseny. Prawie nikogo nie ma więc pływa się luksusowo. Pracuję terz zdalnie ze swojego mieszkania więc mam sporo czasu wolnego- bo odpadają dojazdy itp, to ten czas przeznaczam na sprzątanie generalne, Intensywne sprzątanie, czy remont to też niezłe ćwiczenia.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  I dobrze, w koncu coś pokazało jakie zawody są naprawdępotrzebne a jakie nie i gdzie powinny iść dotacje z podatków. Jak sie fitnesuwom nie podoba to zabraszam na produkcję, jest duzo wolnych etatów. no tak... tylko tam trzeba PRACOWAĆ...

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  O wiele bardziej groźniejsze od koronawirusa jest zamknięcie klubów fitness. Logika równoległa.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  MIESNIAKOW CZAS MINAL , LENIWCE NIECH SAMI POTRENUJA W PLENERZE

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Nic nie szkodzi zbankrutowane firmy fitness przekaże się krk , który zrobi z nich kwitnące oazy , podobnie z firmami turystycznymi , które przemianuje się na centra pielgrzymkowe ,na całym świecie są ciekawe miejsca gdzie był JPII , albo chociaż chciał być .

 • Jan Barecki

  no to już ma po emeryturze. Niech myśli za co będzie żył na starość.

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Koronawirus. Łukasz Kadziewicz: Wylosowano naszą branżę i wrzucono na grilla

  Niech się sam bierze do roboty a nie zajmuje miejsce innym, płacić podatki to powinni wszyscy

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Znalazł się kolejny ekspert.Dołączcie jeszcze przemyślenia Kowalczyk,Mateji i Żyły.I będzie sztafeta.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  .`......a jego co nawiedziło?????

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  madrala malysz daj chlopie spokoj przemyslenia to sobie zapisz i nieudostepniaj

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Klopp, w końcu

  a gdzie to fenomenalne zachowanie ? rozumiem że w czasie albo po meczu.

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Kubica nie ma pretensji do premiera. "Bez urazy. Jedziemy dalej!"

  rozumiem Morawieckiego w tym przypadku i popieram. Żadne sporty, na kalekie dzieci

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Jakub Krzewina: Hejt po mnie spływa. Nie biję ludzi na ulicy

  jeden z tych mało myślących

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  czas pokaże co znaczyly jego tatuaże. Ja bym nigdy nie dopuścil by kraj raprezentowal człowiek oblepiuony tatuażami.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  za to pół Polski drwi i kpi z lansowania sie przez Krzewinę tatuazami wątpliwej jakości i estetyce. Takie dziary to chłopaki spod celi struną od gitary robią.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Ta Piotrek i zastraszanie czy pobicie he jasne, tak to jest gdy pieniazka jest ciut za dużo kobieta w domu nie musi pracować to się jej nudzi i głupoty chodzą po głowie

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Myślę że Piotrek okazał się prawdziwym facetem . Nie komentował publicznie , nie robił sobie zdięć nago i sesji w kolorowych magazynach i nie mieszał w to dzieci . Moim zdaniem Pani domu pod częstą nieoecność zarabiającego na dom męża , pocieszała się w ramionach gacha , a gdy ten pobawił się i zistawił , zaplanowała wròcić do darmowego utrzymania . Myśle że takie zachowanie , upublicznianie prywatnych spraw i mieszanie w to dzieci urąga opinii innych pożądnych kobiet i powinno być publicznie piętnowane ..

 • Jan Barecki otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Jest takie moje powiedzenie: "Gdy babie brakuje rozumu, zostają jej już tylko cycki i d...a"

 • Jan Barecki napisał/a komentarz do Adam Małysz odniósł się do nagich zdjęć Justyny Żyły

  ale się odniósł - sensacja !!!! hit dnia !!!. Swoją drogą bardzo mądrze.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Nie rozumiem panie redaktorze. "Ale teraz zapłacił cenę najwyższą, cenę życia, żeby pomóc swojej rodzinie." W jaki sposób pan Mackiewicz pomógł swojej rodzinie umierając samotnie? Spełnił swoje egoistyczne marzenie o zdobyciu szczytu (kolejnego) ponownie narażając własne życie, które należało także do jego dzieci i małżonki. Najbardziej pomógłby swojej rodzinie żyjąc, zarabiając i będąc ojcem i mężem. Może mnie pan nazywać jak pan chce, ale realizowanie swoich partykularnych, egoistycznych pomysłów dla mnie stoi w sprzeczności z pojęciem mąż i ojciec oraz brakiem odpowiedzialności w tej sferze życia.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  Kolego, czym zaczniesz coś pisać to sprawdź, Adam wygrał turniej Czterech skoczni! Po drugie Kamil czym osiągnął coś w sporcie nie trenował 5 lat tylko dużo więcej, choć miał talent jak może Małysz. Kamil zaczynał wyjazdy już sponsorowane z sprzętem, w dużej mierze dzięki Małyszowi, a Adam spał na puchazze z trenerem w jednym pokoju bo tak wyglądała nasza ekipa. W jego karierze pojawiło się kilka osób które pomogły w dojściu do sprzętu ( choćby Goldbereger który namówił RedBulla do współpracy z Małyszem) ale zawsze był o krok za skoczkami z Austrii czy Niemiec. Musiał wiele ciągnąć na swoich barkach, nawet samochodu wygranego w turnieju nie mógł przywieść bo podatek nałożony na nowe auto (Audi) zjadło by Małysza całego z butami. Sponsorzy pojawili się po sukcesach Adama i dzięki nie mu dziś skoczkowie mają tak jak powinni mieć zawodowi sportowcy. To nie umniejsza Kamilowi i spółce ich umiejętności, ale pokazuje jak trzeba było walczyć aby przetrwać. Warto odwiedzieć muzeum Adama i zobaczyć na oczy co on osiągnął ile ma medali i trofeów, jest to taka ilość że do dziś się zastanawiam jak on to osiągnął. A osły które mu ubliżają że prosty że dekarz,na forum są nikim. On jest po latach Pan Małysz a oni tylko miernotami za klawiaturą. Na koniec, Kamil jest bardzo mądrym i pracowitym facetem który ma plan na swoją karierę , widać ze szanuje Małysza ze wzajemnością i niech tak zostanie.

 • Jan Barecki lubi Komentarz

  bez sensu...... jaki kamień ?... z przed siedemnastu lat zdarzenie o którym nikt nie wspomniał panie dziennikarzu sportowy ....
  chyba już czas iść na zieloną trawkę skoro nie masz konkretnego tematu z dzisiejszego dnia .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.