Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pan Grzegorz napisał/a komentarz do DTM: prywatne BMW dla Roberta Kubicy. Plusy i minusy tego rozwiązania

  @caido: no i każdy logicznie myślący człowiek to wie tylko Pan Kuczera jak zawsze snuje bajdy niestworzone. On już raz posadził Kubice w BMW już mu wręczał kluczyki a tu d.....

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Nie bardzo rozumiem zdziwienie skoro Kubica znalazł się rok temu w Williamsie dokładnie z tego samego powodu ? Z tą różnicą, że ci kierowcy sami płacą za siebie a za RK zapłacił polski podatnik. Nie powiem, że to były pieniądze wyrzucone w błoto ale fakt pozostaje faktem. Tylko proszę mi tu nie piszcie jak zawsze, że Orlen to jest spółka i to są jej pieniądze a nie państwowe itp. Bo to już jest nudne.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  ..pieniądze orlenu , jak rozumiem , to sama perfuma...rok przed łamagą , jak sirotkin zapłacił za miejsce , to szyderstwom i obelgom nie było końca...za to jak szoferak, za wyłudzone zaczął człapać na ostatnim miejscu ...O , to wtedy krytykę zaczęto , najłagodniej nazywać "falą hejtu"... i po co było pieprzenie , że właścicielką WILLIAMSA , jest kiepską menadżerką ? ...jest bardzo dobrą menedżerka - lepszą niż jej kierowcy , a przynajmniej niż ten "mistrz" :)....kolejny rok utrzymuje team z cudzej kasy, nie dając się wypchnąć z rynku i dając zatrudnienie za dobrą kasę, swoim rodakom...

 • Pan Grzegorz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A nie mówiłem Panie Kuczera?!

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Hahahahahahah a biby podpisanie kontraktu to była formalność hahahhaha zaraz padnę nikt niechce naszego znafcy Boba? A eksperci zapewniali ze wszyscy się o niego będą bić hahhshah

 • Pan Grzegorz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kogoś rozum opuscił przy edycji tego zdjęcia.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  KUCZERA KUCZERA....kazdy nastepny artykul wyklepany przez tego pseudo pismaka jest pomiewiskiem...

  ładne malowanie samochodu...HA HA HA..nie wiedzialem ze to KUCZERA decyduje o tym co jest ladne

 • Pan Grzegorz napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Williams zakładnikiem Nicholasa Latifiego. Nikt inny tyle nie zapłaci za starty (komentarz)

  @jck: zgadzam się

 • Pan Grzegorz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Kuczera co za brednie Pan wypisujesz? Jestem fanem Roberta ale te Pana artykuły to szkoda gadać. Nie dość że zaraz się okaże ze Robert jest remedium na słupki oglądalności DTM to jeszcze wygryzł z BMW prawdziwego mistrz po którym mechanicy w warsztacie będą płakać. Jeszcze nawet go w zespole oficjalnie nie ma ale parę takstów snujacych domysly i siejących ferment już Pan spłodził. Będę śmiać sie do upadłego jeżeli po tej całej akcji PR-owej Robrta nie będzie jeździć dla BMW w DTM. Jazda dla dwóch drużyn fabrycznych tak się chyba trochę gryzie co?

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Gennaro Gattusso jest człowiekiem z niezwykle twardym charakterem i wielkim piłkarskim doświadczeniem - w grze o najwyższe stawki. Bez wahania można Go też nazwać patriarchalnym szefem o nieprzeciętnym zamiłowaniu do sprawiedliwości, tej w wydaniu włoskiego południa. Brak mu jednak trenerskiego błysku Jurgena Kloca, Thomasa Tuchela czy Pepa Guardioli. Zamiłowanie GG koncentruje się, w zdecydowanej przewadze, do rozwiązań siłowych i niskiej kultury koegzystencji oraz kontaktów z piłkarzami i władzami klubów. Jeśli GG nie przemyślał pokornie swoich braków, na przestrzeni ostatniego półrocza, i nie pracował usilnie nad ich wyeliminowaniem, będzie to złą odmianą dotychczasowego komfortu codziennej pracy a także życia prywatnego, zawodników o delikatnej psyche, typu Arka Milika i Piotra Zielińskiego. Bardzo chcę się pomylić, ale wiele wskazuje na to, że nad Ziel-Mili Neapol ciągną chmury wulkanicznego pyłu z deszczem lapis lazuli, konkurencyjne dla Wezuwiusza..... obym się mylił!
  TBM

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  No redaktorek chyba jeszcze wczorajszy... W tytule USD w artykule EURO.
  Właściwie te 14 mil różnicy po przeliczeniu to żadna różnica. A może Honda to Chińczycy? Czy Japończycy?
  E tam co za różnica przeciez też mają skośne oczy. SF TOP!

 • Pan Grzegorz napisał/a komentarz do F1: GP Japonii. Charles Leclerc ukarany przez sędziów po wyścigu. Stracił szóstą pozycję

  @yes: Bezsensowny ten komentarz.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Nie było zdjęcia Daniela bez Roberta Panie Kuczera?

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Hmm ... Cóż, wyjście nie najszczęśliwsze, ale skoro nie dało się inaczej - dobre i to!
  Trzeba dodać, że taki układ pozostawia jeszcze maleńką szansę na to, by Robert mógł się kiedyś zmierzyć z George'em w pełnosprawnym pojeździe. By nie prowokować trolli - nie zasugeruję zwycięzcy takiej potyczki lecz stwierdzę, że byłaby to pierwsza, obiektywna okazja do porównań, dla której to tylko szansy, warto jest przyjąć posadę u Strolla ...

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  ....po 34-latka miała się ustawić kolejka chętnych. Kuczera, gawędziarzu-fantasto! Jaki jesteś zajebisty. Po ciebie również ustawia się kolejka chętnych: ,,Fakty i Mity", ale raczej ,,Mity", ,,Fakt" i ,,Superexpress".

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Robert Kubica jest nie tylko świetnym kierowcą, ale też niezwykle inteligentnym człowiekiem.
  Gdyby tak było, to już dawno by się uniósł honorem, a jeździł ogony, narzekał i miał pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie. Inteligentny facet postawiłby sprawy jasno przed zawarciem umowy. Inteligentny......szkoda gadać. I to niezwykle. Kuczera wciąż z głową w tyłku krakowskiej kapusty.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Za te yebane reklamy które wyskakują mi na wszystkich urządzeniach, powinniście mieć bana od każdego użytkownika. W spokoju nie można odczytać artykułów.

 • Pan Grzegorz napisał/a komentarz do F1: Gene Haas miał odwiedzić fabrykę Williamsa. Rozmowy na temat Roberta Kubicy

  No Hass to rzeczywiście konkurencyjny jest.

 • Pan Grzegorz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Retusz jak dzwon! To pod jego prawą pachą to co niby jest? Nigdy nie ufajcie zdjęcią w necie.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  oddanie isco i assensio to bardzo zly ruch.

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Kuczera z tych emocji popuscil i polecial zmienic szybko pampersa

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Na tym polega patent - nikt. I dzięki temu jeszcze przez dekady fanboye będą pisać: "Gdyby mu dali Mercedesa ! To wygrywał by wszystko !" Pamiętaj ! Kubica jest tym lepszy czym mniej jeździ. Jak przestanie jeździć w ogóle to dopiero pokaże klasę :) Nie pamiętasz co było rok temu ? Jaka była nadymka - dajcie mu tylko jeden wyścig - jeden ! - a on im wtedy wszystkim utrze nosa !! Miał Hamiltona rowerem dublować !

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  @A my swoje, pominę Twoje wykształcenie (wystarczy ocena wpisów) ale w końcu pokażesz jaja i podasz swoje dane czy dalej będziesz prawie bezimiennym hejterem?

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Dobrze ktos napisal mistrz ale na ostatnim miejscu ,a 100 milionow zl poszlooo!!!!

 • Pan Grzegorz lubi Komentarz

  Też mi jazda - odsadzają Kubicę po każdym wyjściu z zakrętu - na prostej jest nikim! A ten artykuł to chyba świętowanie "nieostatniego" miejsca w stawce? Masakra...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.