Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kamil Kołsut został fanem Łomża Vive Kielce

 • Kamil Kołsut został fanem Reprezentacja Francji

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że niektórzy się tego Kusa uczepili jak rzep psiego ogona... Zamiast cieszyć się, że ktoś (Dujszabajew) stara się z POLSKIEGO solidnego zawodnika zrobić ostoję naszej obrony, świetnego defensora, to tylko narzekacie i hejtujecie. Koleś jest na początku swojej zajebiście ciężkiej drogi, ale się stara, uczy, jest inteligentny (gdybyście słuchali wywiadów), ma szansę wejść na ten wyższy poziom. Wlejcie trochę oleju do głowy zanim zaczniecie oceniać i komentować.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Widze ze czesc nie rozumie artykulu. Nikt nie pisze ze jest tak dobry jak grabar ale ze ma byc jego nastepca i to jest fakt. A czy mu wyjdzie przekonamy sie. Dwa tytuł jest adekwatny patrzac na droge jaka ten zawodnik przebył. W rok z nikogo stał sie jednym z zawodnikow do wyjazdu na IO czy moze byc cos lepszego dla sportowca? Nie. Ja sam mam mieszane uczucia ale mam nadzieje ze tak jak Kazimierz Gorski znalazł dla piłkarzy Gorgonia bodajz,e tak Talant udowodni ze ma racje z Kusem.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Dzięki za ciekawy wywiad. Tak właśnie sobie wyobrażam media traktujące w Polsce o handballu. Konkurs na selekcjonera zdaje się ma być zakończony jutro tj.17.02. Potem pewnie jeszcze jakieś 2 tygodnie i poznamy nazwisko. Nie mam swojego faworyta jeśli chodzi o 2 kluczowe nazwiska. Na szczęście wyboru musi dokonać prezes Kraśnicki. Znając układy i zależności w polskim szczypiorniaku jestem niemal pewien,że Bertus skutecznie wyllobuje Talanta na trenera repry. Taki układ będzie idealny dla właściciela klubu z Kielc ale czy dla przyszłości kadry? Mam wątpliwości.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Bardzo dobry artykuł, w końcu ktoś napisał prawdę, szkoda tylko, że tak późno.
  Do kolegi poniżej, jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o ręcznej to wie co Biegler "zrobił" dla naszej kadry. Zero pomysłu, zero taktyki, popsuł nawet to co funkcjonowało bardzo dobrze. Szkoda tylko zawodników bo tylko Oni teraz na tym cierpią, a powinien PZPR !

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Lektura wpisów kibiców VTK na stronie oficjalnej napawa optymizmem. Myślałem,że gruby już im całkowicie wyprał mózgi a tu niespodzianka. Okazuje się,że widzą co się dzieje i wreszcie zeszli na ziemię. Po takich spektakularnych ruchach transferowych, rozwalonej obronie, kontuzjach, braku wygranej w ostatnich 4 meczach, dużej ilości straconych bramek i ogólnej postawie drużyny naprawdę ciężko doszukać się pozytywów.


  Ciekawa tendencja,że kibice w komentarzach na stronie VTK potrafią podejść do tematu bardziej zdroworozsądkowo i obiektywnie. Tutaj za to raczej dalej zaklinają rzeczywistość.

  p.s. Funkcjonalność nowego serwisu to porażka. Nie można edytować komentarzy (błędy), usuwać ich, na głównej ciężko się połapać i można dostać oczopląsu.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Duży udział w dobrym wyniku Pogoni miał Wojciech Zydroń, który znakomitą formą przy wykonywaniu rzutów karnych zachwyca ligowych kibiców od lat. W poprzednim sezonie był on na Pomorzu etatowym wykonawcą prób z siódmego metra.
  Co ciekawe, tylko nieznacznie słabsi od szczecinian byli w tym elemencie mistrzowie Polski, gdzie egzekutorzy zmieniali się jak w kalejdoskopie...


  I o to chodziło redaktorowi - w Vive pomimo wielu wykonawców rzutów karnych też była wysoka skuteczność w porównaniu do prowadzącej Pogoni gdzie rzuty głównie wykonywał Zydroń.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Bardzo ciekawy artykuł.
  Zawsze szkoda, kiedy handball nie może rozwijać się przez brak pieniędzy. Tylko co mają powiedzieć w Wągrowcu, Końskich czy Kwidzynie? Oni są w znacznie gorszej sytuacji, niż kluby z Warszawy, bo przy poszukiwaniu sponsorów nawet specjalnie nie mają do kogo zapukać.
  Warszawa to jednak inna bajka - mimo konkurencji, potencjał sponsorski jest wielokrotnie większy, niż gdziekolwiek indziej.
  Wiem, że na forum możemy sobie pisać o tym, co dany klub może zrobić, a życie i tak to zweryfikuje. Natomiast na pewno nikogo obecna sytuacja warszawskiego handballa nie zadowala i trzeba działać. Polska piłka ręczna potrzebuje Warszawy, bo prawda jest taka, że żadna dyscyplina nie osiąga pełni swojej popularności bez obecności klubów w największych miastach.
  Może drogą są sponsorskie kluby "100", może konsolidacja środowiska w jeden organizm, może jeszcze co innego. Tego nie wiem, ale trzymam kciuki, by stołeczny handball wstał z kolan tak, jak zrobił to handball wrocławski czy trójmiejski. Nie od razu Kielce czy Płock zbudowano...

 • Kamil Kołsut został fanem Krzysztof Przybylski

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Piąty. W 2009 i w 2010 w finale graliśmy z Zagłębiem.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Gdybym był pracodawcą tego "dziennikarza" to gość by poleciał. Beznadziejny natręt. Mógłby nauczyć się od dziennikarzy innych dyscyplin, że jeśli zawodnik nie odpowiada, to trzeba go podejść inaczej. Nawet jeśli Syprzak nie chce powiedzieć prawdy, to mógłby się gdzieś wygadać, choćby szczątkowo w inaczej ułożonym pytaniu.
  Tylko współczuć Syprzakowi, że jego popularność zależna jest pośrednio od tego typu dziennikarzy. Wyobrażam sobie, że taki Karpiński czy Włodarczyk rozegraliby tą rozmowę znacznie lepiej.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Szanuje twoje wypowiedzi itp. bo jesteś jednym z nielicznych z Płocka co piszą tu merytorycznie, a nie tylko leczy kompleksy i szuka napinki, ale nie zauważyłeś, że na samym dole w każdym z działów na SF jest coś takiego jak patronaty i tam od długiego czasu jest Vive, a Wisły po dziś dzień nie ma? Patronat przecież na tym polega, że daje się każdą informację z życia klubu, co też wzmacnia jego markę, pozycję marketingową itp. Moim zdaniem pretensje należy kierować do waszego prezesa, albo ludzi odpowiedzialnych za marketing, no ale można i tak odreagować złość. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by Wisła też była partnerem - widocznie nie chcą, a to już ich problem. Zamiast wszędzie szukać spisku przeciwko Wiśle co jest już nudne i śmieszne - warto spojrzeć na wszystko obiektywnie i trzeźwym okiem.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Skoro jesteś najpierw "Europejczykiem" (wielką literą) a później dopiero Polakiem, to gratuluję absolutnego wyprania mózgu przez lewicowe media. Dziękuję, do widzenia.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  A swoją drogą mam pewien dylemat : w jakie reprezentacji zagra syn Polaka i Rumunki, który urodził się w Szkocji, mieszka w Irlandii Północnej i ma obywatelstwo brytyjskie ?

  W takiej którą zadeklarował, przyjmując powołanie do kadry po raz pierwszy w życiu :) Transfery pomiędzy reprezentacjami są zaprzeczeniem idei rozgrywek międzynarodowych.

  Jedyny odstęp od reguły może być wtedy, gdy dane państwo wcześniej nie istniało i jego obywatele grali w różnych reprezentacjach (Katalonia, Kosowo itd) - wtedy po przyjęciu związku nowego kraju, każdy jego obywatel powinien mieć prawo zmiany decyzji.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Zarząd Klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem drużyny seniorów Draganem Markoviciem. Podjęte zostały działania w celu formalnego zakończenia umowy

  Czyli profesjonalizm po Puławsku, najpierw ogłosili, że wyrzucają a teraz się mają zastanowić jak to formalnie zrobić...

  Oby nie musieli płacić jak Iskra Wencie 100tys Euro odprawy

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Może prezes Witaszek w końcu dogadał się z Lino Cervarem :)

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  A czy słyszeliście aby Polsat głosił, że jet relacja na żywo na SF?

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Panowie trzeba mierzyć wysoko i tak tez robi autor tego tekstu.Więc spokojnie ,ja mysle ze powalczycie ostro bo sama nazwa Barcelona wyzwyala dodatkowe pokłady energi :)

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Każdy głos w sprawie naszej Kadry Narodowej jest ważny i każdego warto wysłuchać. Każdy ma prawo przedstawić swój punkt widzenia.
  Pan Cieślikowski nikogo swoimi słowami nie obraził. Na pytania o jego dokonania, trzeba samemu sobie odpowiedzieć. Dla jednego będzie to awans z zespołem do 2 ligi, dla drugiego V-Mistrzostwo Polski z miernym Chrobrym.
  Wielu z kolegów wymienia tu nazwiska ostatnio powoływanych Daszka, Łucaka, Gumińskiego i jeszcze kilku. Nie jest tajemnicą, że siła zespołu bierze się z mocy drugiej linii. Sukcesy mieliśmy gdy o tej sile w naszym zespole stanowili Pan Karol, tkaczyk, Lijewscy i Pan Józek. Do tego dochodzili Jaszka, Wleklak, Jurecki.
  Wydaje mi się, że właśnie o "brak zaplecza w drugiej linii" mu chodziło. Sam Jurkiewicz nie zapewni sukcesów. Chrapkowski, Szyba, Masłowski, Orzechowski - to nie są zawodnicy pokroju wcześniej przeze mnie wymienionych. To nie są zawodnicy europejskiej klasy.
  Podoba mi się zdanie, że w kadrze powinni grać najlepsi, a kryterium wieku nie ma nic do tego. Na siłę nie ma co zmieniać. Nikt trenera nie oceni wysoko, bo wprowadził do drużyny procentowo najwięcej dwudziestolatków.
  Co do trenera Biglera, to wg mnie trenerowi potrzebna jest wiedza i trochę szczęścia. Na razie daje się zauważyć u niego wyjątkowe szczęście.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Przecież Daszek tymi wypowiedziami pokazuje szacunek do rywala.
  Gdyby go nie miał, to by się tak nie cieszył ze zwycięstwa. Zacznij czytać ze zrozumieniem.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Wygrana Puław na farcie, dzięki szerokiej ławce.
  Każdy sukces tej drużyny zaćmiewa fatalny obraz samego klubu, prowadzonego przez pseudo-prezesa, który uważa się za wielkiego eksperta od piłki ręcznej i prowadzi wojny oraz wojenki na różnych frontach (z zawodnikami, z mediami, z lokalnymi władzami). Moim zdaniem ten klub potrzebuje klęski na tyle spektakularnej, żeby beknął za nia prezes. Wówczas dopiero wyjdzie na prostą i zacznie wykorzystywać finansowy potencjał

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  W sumie to dobrze, że choć w 1 parze będzie 3-ci mecz.
  Pewnie przewaga meczu u siebie zadecyduje i przejdzie Szczecin, ale nie sądzę, aby decydujące starcie poszło tak gładkom, jak pierwsze.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Wg mnie nie ma się o co spierać. Mowa bowiem o powiększeniu Superligi o 2 zespoły, a nie o np. 6-8. Wg mnie sportowo nie odczujemy różnicy, za to kolejne dwa ośrodki będą miały okazję conajmniej dwa razy w roku zobaczyć poważne nazwiska handball'owe. Niestety nawet w 12-drużynowej Superlidze będą słabeusze przegrywający z Kielcami 20-ma bramkami, ale to już też kwestia podejścia do meczu z Vive takiego Chrobrego czy Pogoni, np. Piotrkowianin dwukrotnie walczył z całych sił o dobry wynik (inna sprawa, że Kielce pewnie grały na pół gwizdka) i wstydu nie było. Dla takich zespołów jak Kiper to też spore wydarzenie aby walczyć na boisku z rywalami pokroju Jureckiego, Aguinagalde czy Strlek. No niestety, ale żadna reorganizacja ligi nie sprawi, że Vive będzie musiało na każdy mecz spinać się jak do meczu z Wisłą Płock. Zresztą za bardzo niektórzy z Was patrzą pod kątem Vive czy Wisły, a przecież oprócz tych drużyn jest jeszcze 10 zespołów (a po reformie 12), które też mają swoje cele.
  Wg mnie istotniejsze jest aby uzawodowić ligę, poprawić jakość sędziowania, wyprosić w Polsacie o transmisję conajmniej dwóch meczy w telewizji (i dodatkowo magazyn podsumowujący każdą kolejkę). No i aby zabezpieczyć się przed sytuacją taką jak w Pogoni wydaje się, że każdy klub musi (czy chce czy nie) prowadzić kilka grup młodzieżowych i drużynę rezerw (może wzorem dawnej Młodej Ekstraklasy w piłce nożnej rezerwy powinny też ogrywać się w ramach jakichś rozgrywek, pytanie czy będzie na to kasa), aby ew. w razie kontuzji 3-4 graczy mógł dobrać kilku rezerwowych.

 • Kamil Kołsut lubi Komentarz

  Autor tekstu wyraźnie napisał "po serii kiepskich występów", a nie "po serii porażek". Dwie porażki były faktem ale słaba gra jest już od dłuższego czasu, spokojnie można do tego doliczyć pierwszy mecz PP z Kwidzynem u siebie, pierwsza połowa meczu w Kielcach, z Piotrkowianinem 40:30 ok nie można się przyczepiać, ale już zwycięstwo 32:29 z Górnikiem też nie było w dobrym stylu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.