• Kownacki – Helenius Czyli ponowne spotkanie!

  Czas na rewanż Kownacki – Helenius. Data walki Kownacki vs Helenius nie została jeszcze ustalona, choć początkowo mówiło się o 6 marca 2021 roku. Dziś mówi się o lecie, bo gala odbędzie się w Nowym Jorku, a organizatorom zależy na tym, żeby odbyła się przy obecności publiczności. Tak jak i w Polsce, (…)

  Więcej

 • UFC 261 Zakłady Bukmacherskie

  Już niebawem czekają nas ogromne emocje związane z MMA i co mnie nie dziwi – na UFC 261 zakłady bukmacherskie są już dostępne u najlepszych rodzimych bukmacherów. Termin UFC 261 to 24 kwietnia 2021 roku. Gala najbardziej prestiżowej federacji na świecie, zostanie okraszona trzema walkami o mistrzostwo (…)

  Więcej

 • Bukmacherzy a sport w dobie koronawirusa

  Pandemia koronawirusa całkowicie odmieniła nasze dotychczasowe życie i z siłą tornada zaatakowała liczne biznesy. Bardzo ucierpiała branża bukmacherska, która przez długi okres czasu nie mogła liczyć na bogatą ofertę wydarzeń sportowych. Ponad dwa miesiące przerwy sprawiły, że legalni bukmacherzy musieli (…)

  Więcej

 • Imponująca karta walk na KSW 53

  Już 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się KSW 53. Organizatorzy odsłaniają przed nami kolejne szczegóły związane z pełną kartą walk. Choć nie znamy jeszcze pełnej obsady dwóch najważniejszych walk, już teraz możemy oczekiwać niezwykłego spektaklu. W serwisie bukmacherskim Fortuna możliwe jest (…)

  Więcej

 • Fame MMA 5 - Już niedługo

  Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA, w której swoje umiejętności walki mogą zaprezentować celebryci oraz osoby znane głównie z przestrzeni Internetu. Na październikowej gali nie zabraknie emocjonujących walk. Kto tym razem zdobędzie w klatce uznanie ze strony widzów?Popularność tego wydarzenia (…)

  Więcej

 • KSW 51 - Informacje

  KSW 51 w Zagrzebiu – polsko-bałkańska gala przed nami!Już 9 listopada odbędzie się gala KSW 51. Organizatorzy pragną poszerzyć swój międzynarodowy zasięg, stąd decyzja o zorganizowaniu widowiska w stolicy Chorwacji. Znamy już pierwsze pozycje w karcie walk. Włodarze organizacji postanowili stworzyć (…)

  Więcej

 • Fame MMA 3 – wyniki i wnioski po kolejnej gali

  Trzy gale wystarczyły, by Fame MMA zbudowało pozycję, o której wiele innych organizacji w Polsce może co najwyżej pomarzyć. To pokazuje, jak ogromna jest siła freak fightów. Kolejna gala celebrytów pozwoliła zapełnić Atlas Arenę w Łodzi. Wśród publiczności nie brakowało znanych osobistości. Fame MMA (…)

  Więcej

 • Szanse reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata U-20

  Już 23 maja rozpoczną się rozrywane w Polsce Mistrzostwa Świata piłkarzy do lat 20. Podopieczni Jacka Magiery będą mieli okazję pomścić seniorską reprezentację w meczach z Kolumbią i Senegalem. Trzecim rywalem Biało-Czerwonych będzie Tahiti, które sensacyjnie przeszło przez eliminacje. Czy młodzi piłkarze (…)

  Więcej

 • O których piłkarzach będzie się mówiło podczas mundialiu?

  Piłka nożna to gra zespołowa, ale o wynikach bardzo często decydują indywidualności. Kto śledził ostatni dwumecz FC Barcelony i Chelsea, ten na pewno wie, o czym mowa. Gdyby Messi włożył koszulkę londyńskiego klubu, pewnie to Antonio Conte, a nie Ernesto Valverde, cieszyłby się z awansu do ćwierćfinału (…)

  Więcej

 • Gry online a kasyna? Gdzie jest różnica?

  Jak się myśli o grach online, to zazwyczaj do głowy w pierwszej kolejności przychodzą gry komputerowe, czyli popularne w kategorii e-sportu takie pozycje jak League of Legends, FIFA 2018, World of Tanks, Starcraft 2 czy Counter Strike: Global Offensive. Tymczasem to nie jedyne, co można znaleźć pod (…)

  Więcej