KSW 51 - Informacje

autor: JBPiotr | 2019-09-24, 08:38 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
KSW 51 w Zagrzebiu – polsko-bałkańska gala przed nami!

Już 9 listopada odbędzie się gala KSW 51. Organizatorzy pragną poszerzyć swój międzynarodowy zasięg, stąd decyzja o zorganizowaniu widowiska w stolicy Chorwacji. Znamy już pierwsze pozycje w karcie walk. Włodarze organizacji postanowili stworzyć rywalizację pomiędzy polskimi zawodnikami, a rywalami z krajów bałkańskich. Czy nasi reprezentacji wyjdą z tej rywalizacji zwycięsko?

Kto zawalczy na KSW 51?

Na chwilę obecną wiemy, że w walce wieczoru wystąpi Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z perspektywicznym Erko Junem, który ma już na koncie trzy zwycięstwa w KSW. Pudzian będzie faworytem tego pojedynku, ale bośniacki zawodnik na pewno będzie trudnym i wymagającym rywalem. Na karcie KSW 51 pojawił się również pojedynek Borysa Mańkowskiego i Vaso Bakocevica. W tym zestawieniu zdecydowanym faworytem będzie reprezentant Polski, ale po stronie Serba również możemy wychwycić wiele mocnych stron.

Kraje bałkańskie reprezentować będą także: Antun Racić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Z Biało-Czerwonych, do Zagrzebia wybierze się Cezary Kęsik, który udanie zadebiutował w federacji na KSW 48. Nie wiemy jednak, kto będzie rywalem zawodnika z Lublina.

Gdzie obejrzeć galę KSW 51?

Federacja od wielu lat stosuje system PPV, w którym widzowie muszą wykupić dostęp do transmisji na kodowanych kanałach, a także na platformie online. Zdarzają się jednak mniej popularne gale, które można zobaczyć całkowicie za darmo na kanałach Polsatu. Na ten moment nie wiemy, jakie rozwiązanie wybiorą organizatorzy przy KSW 51. Na pewno dużo większą popularnością cieszyć się będzie 52. odsłona, na której do klatki wróci Mamed Chalidow. Jest zatem prawdopodobne, że gala w Zagrzebiu nie będzie wymagała wykupienia pakietu - również należy pamiętać że przy takich wydarzeniach warto sprawdzić kursy jak i kody promocyjne czy to na KSW czy fame mma kod promocyjny w lvbet.

Analizy i typy na KSW 51

Obstawianie sztuk walki jest bardzo popularne wśród polskich typerów. Dowodzą tego zakłady na KSW, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. t\Także przewidywania graczy co do rozstrzygnięć poszczególnych pojedynków. Jak zakończy się polsko-bałkańska rywalizacja?

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.