Fame MMA 5 - Już niedługo

autor: JBPiotr | 2019-09-25, 08:29 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Fame MMA, w której swoje umiejętności walki mogą zaprezentować celebryci oraz osoby znane głównie z przestrzeni Internetu. Na październikowej gali nie zabraknie emocjonujących walk. Kto tym razem zdobędzie w klatce uznanie ze strony widzów?

Popularność tego wydarzenia bije wszelkie rekordy popularności. Pierwsza odsłona gali miała miejsce 30 czerwca w Koszalinie. Już trzecia odsłona widowiska zapełniła Atlas Arenę w Łodzi. Włodarze federacji idą jednak znacznie dalej. Fame MMA 5 Lvbet odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie! Można nie zgadzać się z ideą gali złożonej z freak fightów, jednak skala sukcesu odniesionego w tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca.

Piąta edycja ma szansę zapełnić stadion w Gdańsku. Tym bardziej, że jej największą odsłoną będzie pojedynek Marcina „El Testosterona” Najmana przeciwko Piotrowi „Bonusowi BGC” Witczakowi. Starcie już zyskało miano „walki przegranych”, a specjaliści odpowiedzialni za Fama MMA 5 kursy online mają ciężki orzech do zgryzienia. Ciężko bowiem ustalić szanse obu zawodników i wskazać, który z nich jest faworytem. Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5 wzbudzają szczególne zainteresowanie także przy walkach Isamu z Rafonixem oraz AdBustera z Marcinem Malczyńskim. Stawką drugiej walki będzie pas mistrzostwo Fame MMA w wadze średniej.

Obsada większości pojedynków jest już znana. Do obsadzenia zostały jeszcze dwie walki. Ponadto, na swojego rywala wciąż czeka Kamil „Hassi” Hassan. 28 września odbędzie się konferencja Lvbet Fame MMA, na której powinniśmy poznać pozostałych uczestników nadchodzącej gali.

Wydarzenie odbędzie się już 26 października w Ergo Arenie. Będziemy mogli je oglądać za pośrednictwem streamu online dostępnego na platformie Famemma.TV po wykupieniu pakietu PPV. Mamy nadzieję, że na zakładach dostępny będzie Lvbet kod na Fame MMA 5, który pozwoli na odebranie bonusu z okazji kolejnej edycji gali.
Na piątej odsłonie Fame MMA na pewno będzie się dużo działo. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą prezentować się ostateczne kursy. Przed obstawianiem walk warto zapoznać się z analizami, a także typami ze strony innych fanów. Szczególnie, że prawidłowe obstawianie Fame MMA 5 w przypadku niektórych pojedynków będzie sporym wyzwaniem.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.