Kownacki – Helenius Czyli ponowne spotkanie!

autor: JBPiotr | 2021-04-09, 07:17 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Czas na rewanż Kownacki – Helenius. Data walki Kownacki vs Helenius nie została jeszcze ustalona, choć początkowo mówiło się o 6 marca 2021 roku. Dziś mówi się o lecie, bo gala odbędzie się w Nowym Jorku, a organizatorom zależy na tym, żeby odbyła się przy obecności publiczności. Tak jak i w Polsce, tak i tam Adam Kownacki budzi bardzo duże zainteresowanie.
Nie ma wątpliwości, że dojdzie do rewanżu Kownacki – Helenius dlatego zakłady bukmacherskie ustaliły już przeliczniki na obu zawodników. Zawodnicy dogadali się już w tamtym roku co do warunków finansowych. Sprawa leży po stronie organizatora i czekamy na ostateczną datę. Pojedynek z 7 marca 2020 roku był dla Kownackiego do tej pory ostatnim, a zarazem była to pierwsza porażka w jego karierze (20-1).
Kursy bukmacherskie na Kownacki – Helenius prezentują się następująco. Za złotówkę postawioną na Polaka możemy wygrać 1,40, a Helenius – mimo wygranej przez TKO w poprzedniej walce, ma kurs ustalony na poziomie 3,06. Mówimy tutaj o kursach bukmacherskich na starcie Kownacki – Helenius w Fortunie. Jak odebrać bonus na portalu eFortuna wiecej znajdziesz tutaj - kody promocyjne net.
Jestem przekonany, że Kownacki będzie miał dodatkową motywację przed tą walką i nie da się drugi raz zaskoczyć.
Jest za wcześnie aby to przesądzać gdzie znajdziemy transmisję, ale nie wyobrażamy sobie, że Polsat lub TVP nie nabędą praw do transmisji takiego starcia. Wtedy transmisję z Kownacki – Helenius znajdziecie bezproblemowo, tak samo jak zakłady bukmacherskie live na opisywaną przez nas walkę.
Jaki jest wasz typ na to spotkanie?
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.