Juniorskie finały mistrzostw Polski - wyniki 1. dnia turnieju
W poniedziałek rozpoczęły się finały mistrzostw Polski juniorek oraz juniorów. 16 zespołów młodych szczypiornistek i szczypiornistów na ziemi świętokrzyskiej rywalizuje o miano najlepszej drużyny w tej kategorii wiekowej. Prezentujemy komplet wyników pierwszego dnia turniejów.
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek - organizator: KSS Kielce:
Wyniki 1. dnia turnieju - 7.03.2011 (poniedziałek)
Grupa M
KPR Ruch Chorzów - ChKS Łódź 35:22 (17:11)
MKS Ochota Warszawa - MKS Vistal-Łączpol Gdynia 32:35 (18:15)
P | Drużyna | Pkt | Bramki | R |
---|---|---|---|---|
1 | KPR Ruch Chorzów | 2 | 35:22 | +13 |
2 | MKS Vistal-Łączpol Gdynia | 2 | 35:32 | +3 |
3 | MKS Ochota Warszawa | 0 | 32:35 | -3 |
4 | ChKS Łódź | 0 | 22:35 | -13 |
Grupa N MKS Kusy Szczecin - UKS Olimpia Nowy Sącz 21:29 (8:13) KSS Kielce - MTS Kwidzyn 27:22 (15:13)
P | Drużyna | Pkt | Bramki | R |
---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Nowy Sącz | 2 | 29:21 | +8 |
2 | KSS Kielce | 2 | 27:22 | +5 |
3 | MTS Kwidzyn | 0 | 22:27 | -5 |
4 | MKS Kusy Szczecin | 0 | 21:29 | -8 |
Terminarz pozostałych spotkań: 8.03.2011 (wtorek): MKS Vistal - Łączpol Gdynia - KPR Ruch Chorzów MKS Ochota Warszawa - ChKS Łódź MTS Kwidzyn - MKS Kusy Szczecin KSS Kielce - UKS Olimpia Nowy Sącz 9.03.2011 (środa): ChKS Łódź - MKS Vistal - Łączpol Gdynia MKS Ochota Warszawa - KPR Ruch Chorzów UKS Olimpia Nowy Sącz - MTS Kwidzyn KSS Kielce - MKS Kusy Szczecin 10.03.2011 (czwartek): Dzień przerwy 11.03.2011 (piątek): Mecze o miejsca 5-8 (3M-4N, 3N-4M) Półfinały (1M-2N, 1N-2M) 12.03.2011 (sobota): Mecz o 7 miejsce (przegrani z par 3M-4N, 3N-4M) Mecz o 5 miejsce (wygrani z par 3M-4N, 3N-4M) Mecz o 3 miejsce (przegrani z par 1M-2N, 1N-2M) Mecz o 1 miejsce (wygrani z par 1M-2N, 1N-2M) Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów - organizator: KSSPR Końskie: Wyniki 1. dnia turnieju - 7.03.2011 (poniedziałek) Grupa M UKS KAR-DO Gdynia - SPR Stal Mielec 46:39 (20:20) KS Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock SA 29:35 (14:23) Tabela grupy M
P | Drużyna | Pkt | Bramki | R |
---|---|---|---|---|
1 | UKS KAR-DO Gdynia | 2 | 46:39 | +7 |
2 | Orlen Wisła Płock | 2 | 35:29 | +6 |
3 | KS Vive Targi Kielce | 0 | 29:35 | -6 |
4 | SPR Stal Mielec | 0 | 39:46 | -7 |
Grupa N SPR Chrobry Głogów - NMC Powen Zabrze 26:27 (13:12) KSSPR Końskie - MKS Kusy Szczecin 31:22 (14:12) Tabela grupy N
P | Drużyna | Pkt | Bramki | R |
---|---|---|---|---|
1 | KSSPR Końskie | 2 | 31:22 | +9 |
2 | NMC Powen Zabrze | 2 | 27:26 | +1 |
3 | SPR Chrobry Głogów | 0 | 26:27 | -1 |
4 | MKS Kusy Szczecin | 0 | 22:31 | -9 |
Terminarz pozostałych spotkań: 8.03.2011 (wtorek): Orlen Wisła Płock SA - UKS KAR-DO Gdynia KS Vive Targi Kielce - SPR Stal Mielec MKS Kusy Szczecin - SPR Chrobry Głogów KSSPR Końskie - NMC Powen Zabrze 9.03.2011 (środa): SPR Stal Mielec - Orlen Wisła Płock SA KS Vive Targi Kielce - UKS KAR-DO Gdynia NMC Powen Zabrze - MKS Kusy Szczecin KSSPR Końskie - SPR Chrobry Głogów 10.03.2011 (czwartek): Dzień przerwy 11.03.2011 (piątek): Mecze o miejsca 5-8 (3M-4N, 3N-4M) Półfinały (1M-2N, 1N-2M) 12.03.2011 (sobota): Mecz o 7 miejsce (przegrani z par 3M-4N, 3N-4M) Mecz o 5 miejsce (wygrani z par 3M-4N, 3N-4M) Mecz o 3 miejsce (przegrani z par 1M-2N, 1N-2M) Mecz o 1 miejsce (wygrani z par 1M-2N, 1N-2M)