Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krystyn napisał/a komentarz do Brytyjski ekspert broni F1. "Williams nawet by się nie obejrzał za Kubicą"

  W sumie niezły artykuł. Ale muszę się zgodzić z szanownymi moimi poprzednikami : Panem tdq i Panią Leną Opoldońską. Bardzo dokładnie uzupełnili główny wątek całej sprawy a nie ujęty "zbyt jasno" w przedstawionym artykule Pana red,. Dziękuję - to tyle w tym temacie

 • Krystyn lubi Komentarz

  JEŚLI 32 letni facet po takim wypadku i 7 letniej przerwie, wsiada do auta F1 i JEST SZYBSZY od 10 lat młodszych kierowców , regularnie mających przez ten czas do czynienia z F1 tzn. ŻE JEST GENIUSZEM. A Łiljams to kiepy bo nie wzięli gwiazdy , TYLKO POLECIELI NA BRUDNY KACAPSKI SZMAL. Nawet jeśli byłoby prawdą , A NIE ZASŁONĄ DYMNĄ dla szmalu , że Robert niby jeździł na jakiejś innej mieszance i przez to był szybszy , no ale tak naprawdę, na papierze to był niby wolniejszy i takie tam pitu, pitu.

 • Krystyn lubi Komentarz

  moja opinia brzmi tak: williams nie mógł sobie pozwolić na to, żeby kubica "zabłyszczał" w Abu Zabi bo to zamknęło by drogę do rosyjskich pieniędzy, oficjalne komunikaty na tamten czas były takie: prędkość Kubicy już sprawdziliśmy i ma się oswajać z nowymi oponami i samochodem. z boku wyglądało to następująco: sirotkin ciśnie jak może a kubica robi przejazdy testowe dla pirelli, na sam koniec dostał prę szybkich kółek, ale faktem jest, że nie ma jak tego wszystkiego porównywać bez telemetrii, a to williamsowi było na rękę, bo gdy już zdecydowali się sięgnąć do rosyjskiej kieszeni brytyjska prasa będzie mogła napisać cokolwiek będzie pasowało do ratowania twarzy. rozmowa na temat niedostosowania się do opon i rzekomej nieumiejętności wyciśnięcia z opon maksimum uważam za bajanie, nie tak był skonstruowany dzień testowy, ostatnie kółka były drogą do zrobienia takiego czasu, przetestowania kolejnych sektorów i wykręcenia ostatniego , najlepszego czasu. gdyby było więcej miejsca, czas by się polepszał, ale tak jak wspominałem: williams nie mógł sobie pozwolić na przepaść pomiędzu kubicą a sirotkinem.

 • Krystyn lubi Komentarz

  Z pełnym bakiem to on jeździł we wtorek, a nie w środę...

 • Krystyn lubi Komentarz

  panie Grzegorz Wojnarowski ! od kiedy to Robert Kubica ma 33 lata , jak na razie ma 32 , coraz gorsze pismaki się tu udzielają .......

 • Krystyn napisał/a komentarz do Robert Kubica nie był dość szybki? Dziennikarz BBC analizuje jazdę Polaka

  Jak prezesikom nie pasi bardzo dobre tempo Pana Roberta Kubicy, to niech sobie prezesiki podpiszą umowę z Sebastiankiem V albo Lewiskiem H ! To Tyle w tym temacie.

 • Krystyn lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego część ludzi tak nienawidzi naszego rodaka jakim jest RK. To jest po prostu niepojęte. Pytanie tylko za co. Nikomu nic złego nie zrobił. Tylko realizuje swoje marzenia. I nie jest celebrytą!

 • Krystyn napisał/a komentarz do Robert Kubica nie był dość szybki? Dziennikarz BBC analizuje jazdę Polaka

  Jak nie pasi prezesikom tempo Pana Roberta to niech sobie podpiszą umowę z Sebastiankiem V. albo Louiskiem H. To Tyle w tym temacie

 • Krystyn napisał/a komentarz do Zaskakujący pomysł na sprawdzenie Roberta Kubicy. "Powinien dostać szanse w dwóch Grand Prix"

  Szanowni Państwo - spokojnie. Patrzmy w przyszłość optymistycznie. Będzie dobrze!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.