Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Dla mnie osobiście szokiem była wypowiedż Czesława Langa w kontekście tych doniesień na temat molestowania i gwałtów gość obszedł temat w jednym zdaniu mówiąc iż to było kilka lat temu jakby było to mało istotne....Szok!

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Rzecz w tym, że to Bobakowski pierwszy zaatakował Banaszka. Zaatakował nIeetycznie, bo wyciął pojedyncze słowa z kontekstu oryginalnej wypowiedzi. Filmik, zamieszczony na stronie Sportowych Faktach jest tylko zmasakrowanym fragmentem tej wypowiedzi, sklejonym z króciutkich strzępów. Trwa tylko 17 sekund!
  Słychać na nim Banaszka: "Dlatego nie chcę tego brudu, po sto razy to mówiłem, że ja nigdy nie powiem w Polsce czy na konferencji, że on gwałcił , ruchał czy jakieś … co więcej? przetaczał krew, podawał EPO czy kradł ?... Od tego jest prokuratura"
  Ale nawet po tym mikroskopijnym wyrywku widać, że Banaszek mówi tylko o tym , że nie będzie nikogo oskarżał publicznie. Nie stwierdza, że "ten człowiek" to ROBIŁ, tylko mówi, że zanim nie udowodni się winy nie chce rozpętywać afery , która mocno uderzy w środowisko,
  Trzeba złej woli, żeby tego nie zrozumieć, zwłaszcza że chodzi o sprawy dotykające bardzo intymnej sfery zawodniczek

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Artykuł jest wyraźnie stronniczy, a to przecież nie felieton, który służy do ujawniania osobistych ocen i poglądów autora. W artykule informacyjnym konieczne jest obiektywne przedstawienie faktów. A tu ten dziennikarz nie trzyma standardów zawodowych i nadużywa zaufania czytelników ujmując domniemania jako stwierdzenie faktów.
  Pisze "O co chodzi w kolarskiej aferze . Zastraszanie, seks z podopiecznymi, w tym z nieletnimi, a nawet gwałt " - a przecież jeszcze nie wiadomo jak było, przecież dopiero trwa postępowanie.
  Pisze : "Bańka na Twitterze do wydarzeń z posiedzenia Komisji zachowuje dystans. Na dowód tego załącza twitt Bańki, w którym Bańka żadnego dystansu nie zachowuje, wręcz przeciwnie - szydzi i atakuje personalnie oraz politycznie osobę, przed którą miał się tłumaczyć. No właśnie, miał ale się nie stawił. Zamiast się stawić wysłał pracownika a sam atakuje zza węgła. Robi to w bardzo nieelegancki sposób, zupełnie nie licujący z ministerialnym stanowiskiem. Dowód na "dystans" Bańki sam tej tezie zaprzecza. Dziennikarz tak wyraźnie trzymający jedną stronę zaprzecza standardom zawodu

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  A może by się w końcu Andrzej Piątek wypowiedział dla mediów?

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Wacław Skarul: Gdyby wtedy przyszła do mnie jedna z tych dziewczyn, gdyby cokolwiek powiedziała

  Między wierszami przeziera jedno, Pan Skarul był jedynie pionkiem postawionym na tym stanowisku przez "ojca polskiego kolarstwa" Dariusza Miłka. Co tamten kazał ten robił. Teraz znalazł się oporny Banaszek więc wszelkimi możliwymi środkami chce się go zdyskredytować.

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Panie Skarul.coś pan kręci .Zawodniczki,ekipa techniczna,masażyści mówią panu,że nie chcą pracować z tym A.P.Pan go zwalnia i to jest prawidłowe.Ale każdy,nawet dziecko,spytałby dlaczego nie chcą z nim pracować.I pan tego nie zrobił?.Nikt w to nie uwierzy,że pan o niczym nie wiedział.Potem zatrudnia go pan z powrotem.To się kupy nie trzyma.Pytanie;jakie zobowiązania miał pan w stosunku do tego trenera psychopaty,że zatrudnił go pan ponownie?.

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Nikt nie chce z człowiekiem współpracować, a prezesa nie zastanawia dlaczego? Taki dobry, taki wyśmienity, że łapie się w kolejnym konkursie, a szefa związku nie zastanawia fakt, że oprócz zarządu związku nikt z tym panem nie chce pracować, co było powodem wcześniejszego zwolnienia i wszyscy przechodzą nad tym do porządku dziennego. Ktoś tu kręci.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Emocjonalny wpis prezesa PZKol. "Szlag mnie trafia"

  Ma Banaszek rację. To co można było przeczytać po konferencji w prawie wszystkich mediach branżowych pokazuje że większość dziennikarzy wciąż nie rozumie problemu. Seks afera wydarzyła się w prywatnym zespole CCC i to jego właściciel dziś powinien udzielić wyjaśnień. Dług ma tyle lat że już nawet nikt nie wie kto go zrobił.
  Dla mnie bardzo piękne słowa powiedział na konferencji Tadeusz Mytnik.
  Pociągnąć do odpowiedzialności winnych a nie tych którzy z z winnymi walczą.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do PZKol będzie musiał oddać miliony złotych? Minister sportu odpowiedział prezesowi Banaszkowi

  Zapoznaj się ze statutem i regulaminem PZKol a potem się wypowiadaj. Cały zarząd działa non-profit. Całe pieniądze jakie idą do PZKol służą bieżącej działalności biura oraz sportowcom i ich trenerom.
  Niestety ale tego nikt w mediach nie mówi a szkoda.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Prezes PZKol popełnił publicznie seppuku (komentarz)

  Ma być porządek, nic więcej. Jeśli tyle lat nikt z tym nic nie robł to może teraz jeste okazja do tego. Uznania dla redaktora, dla Kosmali, dla Banaszka za to że w ogóle zaczęli mówić publicznie jak jest i dlaczego tak jest.
  Miłek i Minister odcinając finansowanie tak na prawdę szkodzą teraz tylko działaczom na szczeblu lokalnym i przede wszystkim zawodnikom, powtarzam zawodnikom.
  Jeśli na prawdę zależało by im na zwykłych zawodnikach gdzieś z Polski, to mogli by to rozegrać inaczej, lepiej dla zwykłego sportowca.

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Człowieku !!! kto za Tobą stoi ,że chcesz usunąć Prezesa , który robi czystkę ??? Ja wiem...

 • kolarz_amator lubi Komentarz

  Minister... ,,Ale jednocześnie może powinien wyrzucić cały zarząd na bruk''

  Proponuje żebyś najpierw przeczytał sobie ustawę o sporcie , a dopiero potem pisał tekst, bo to do czego się odnoszę to bzdurny postulat pozbawiony podstawy prawnej.

  Dla czytelników dodam tylko, że w myśl art 22 i 23 tej ustawy JEDYNIE SĄD może zawiesić władze związku sportowego i ustanowić kuratora, a nawet rozwiązać związek- może tak postanowić na WNIOSEK ministra. ale przesłankami są tylko naruszenie prawa, statutów lub regulaminów związku.

  Jak zatem minister miałby wyrzucić zarząd na bruk swoją decyzją ??? Coraz więcej osób nie chce chyba państwa prawnego....

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do PZKol będzie musiał oddać miliony złotych? Minister sportu odpowiedział prezesowi Banaszkowi

  PZKol to nie prywatny folwark Pana Miłka ani Państwowa instytucja Ministra.
  Będzie walne zebranie to się wówczas delegaci wypowiedzą na temat Prezesa i zarządu. PZKol z założenia miał być niezależny.
  Minister z PIS jest od dwóch lat i teraz się ocknął że jest dług w związku? Pan Miłek z kolei miał 10 lat aby pomóc oddłużyć związek i co zrobił?
  To w prywatnym klubie Pana Miłka CCC doszło do seks afery i niech On się teraz tłumaczy.
  Prezes Banaszek ruszył ten układ to się trzeba go pozbyć. I wisienka na torcie, najlepiej aby ubrania dla reprezentacji szyła firma Pana Piątka a nie 4F, brawo Miłek i jego koledzy.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Witold Bańka: Gdybym traktował prezesa Banaszka poważnie, wytoczyłbym mu proces

  Pieniądze nie są dla zarządu. Pieniądze Minister daje dla zawodników i obsługi. Minister dobrze to wie a przed kamerą mówi co innego. Dług ma 10 lat, PIS jest od 2 lat gdzie był do tej pory minister?

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Dariusz Banaszek do ministra sportu: Nie kupi pan za pieniądze podatników stanowisk w PZKol!

  Tak jest, politykom wydaje się że mogą wszystko. Prezesa wybiera zgromadzenie PZKol a nie prywatny przedsiębiorca czy minister. Powinna być demokracja a nie dyktatura dwóch osób. Chcecie to załóżcie sobie związek kolarski CCC lub Państwowy Związek Kolarski z ministrem na czele.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Konferencja w PZKol: ostry atak szefa polskiego kolarstwa na ministra sportu

  Popieram działania prezesa Banaszka. Nie boi się otwarcie powiedzieć jak to wygląda od wewnątrz w PZKol. Główny sponsor myśli że mu wszystko wolno bo daje pieniądze, a tu psikus jest ktoś kto myśli inaczej. I najważniejsze Piątek chciał kosić kasę tym razem na ubieraniu kolarek i kolarzy z kadry a dopiero co je rozbierał.

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Seksafera to nie jedyny problem PZKol. Padły słowa o "przetaczaniu krwi i EPO"

  Podobno tak

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Seksafera to nie jedyny problem PZKol. Padły słowa o "przetaczaniu krwi i EPO"

  Wnioskuję z tego że ten trener miał układ z komisją antydopingową. Zapewne tyczy to tylko naszego kraju bo w światowy czy europejski układ po prostu nie wierzę. Byłoby bardzo dobrze gdyby ujawniono o jakie konkretne zawody chodziło i może wówczas udałoby się połączyć fakty i osoby i zdemaskować ewentualną szajkę w komisji antydopingowej i PZKoL.

 • kolarz_amator został fanem tagów: Kolarstwo, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka, Wisła Kraków

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Prezes PZKol twierdzi, że nie wiedział o seksaferze. Wiedział. Mamy dowód

  W jednym z poprzedzających ten artykuł wywiadów z anonimową zawodniczką pada stwierdzenie że w momencie podawania jej "jakichś" środków nigdy nie była poddana badaniom antydopingowym. Wnioskuję z tego że trener miał układ z komisją antydopingową. Zapewne tyczy to tylko naszego kraju bo w światowy czy europejski układ po prostu nie wierzę. Byłoby bardzo dobrze gdyby ujawniono o jakie konkretne zawody chodziło i może wówczas udałoby się połączyć fakty i osoby i zdemaskować ewentualną szajkę w komisji antydopingowej PZKOL

 • kolarz_amator napisał/a komentarz do Prezes PZKol twierdzi, że nie wiedział o seksaferze. Wiedział. Mamy dowód

  Czy ktoś czytał punkt 9 zamieszczonego tu programu posiedzenia zarządu? Może redakcja dotrze kto personalnie zamieścił ten punkt w obradach? Przecież chyba cała sprawa dotyczy tej osoby, a tu niby nic i ma zostać na powrót trenerem?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.