Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jacscorpio otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • jacscorpio

  Jarosław protestuje przeciwko praktykom, które sam stosuje...Usadowił się na stercie dynamitu i patrzeć tylko kiedy lont podpali.

 • jacscorpio

  Jarosław protestuje przeciwko praktykom, które sam stosuje...Usadowił się na stercie dynamitu i patrzeć tylko kiedy lont podpali.

 • jacscorpio napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek odpowiada: Emocje biorą górę nad mózgiem i racjonalnością

  Panie Tomaszewski, dla mnie jest Pan legendą polskiej bramki. Wielki szacunek za osiągnięcia. Z żalem patrzę jak mój idol bramki kompromituje się w polityce.Panu nie przystoi się mieszać w te brudne rozgrywki. Proszę nie krytykować Bońka drugiej legendy polskiej piłki, który potrafi odnaleźć się w politycznych rozgrywkach. W tej wypowiedzi miał na myśli że zwykły chłop i robotnik dla których mamy wielki szacunek, bo wszystkie rewolucje stały chłopem i robotnikiem, którzy byli kierowani inteligencją. Dziś niestety inteligentny ( niestety jest inteligentny) Kaczyński rozgrywa nas tą grupą społeczną za kiełbasę wyborczą wiedząc, że uczciwe-proste umysły można przekupić. I tym samym krótkowzroczny chłop, a nie inteligencja decyduje.

 • jacscorpio

  Sinusoida...należy pogodzić się z tym, że przyjdą chudsze sezony dla skoczków. Od czasów Małyszomanii do czasów Stocha fetowaliśmy sukcesy-podziękujmy tej dziedzinie sportu za porywające cały naród zimowe igrzyska. Cieszmy się osiągnięciami lekkoatletów. Przyjdzie czas na innych sportowców, a potem zapewne wrócą skoczkowie. Bądźmy dumni z NASZYCH bo na to zasługują.

 • jacscorpio napisał/a komentarz do Krzysztof Hołowczyc mocno krytykowany. "Te tłumaczenia to jeszcze większy wstyd niż jazda z taką prędkością"

  No cóż, kara odebrania prawa jazdy nie należy do najprzyjemniejszych zwłaszcza dla rajdowca. Myślę jednak, że da do myślenia panu Krzysztofowi, który jak się niejednokrotnie słyszało bił rekordy w pokonywaniu odległości na drogach krajowych zawsze w arogancki sposób dementując komentarze na ten temat. Duży szacunek dla jego umiejętności rajdowych, ale nawet taki mistrz może doprowadzić do tragedii gdyby znalazł się w sytuacji np.: dziecko na drodze. Oby takiej lekcji pokory nie musiał przechodzić.

  https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/zobacz-jak-pedzil-krzysztof-holowczyc-przekroczyl-predkosc-o-114-km-h,1398391.html?playlist_id=24858

 • jacscorpio napisał/a komentarz do "Niech się Państwo kompromitują dalej!". Brat Artura Nogala broni łyżwiarza przed hejtem

  po pierwsze nie obrażaj niepełnosprawnych. Po drugie nie za twoje pieniądze startują. Ciężką pracą doszli do tej formy i zakwalifikowania do reprezentacji olimpijskiej. A to, że sportowcy innych krajów potrafią osiągnąć lepsze wyniki wskazuje na to, że powinniśmy więcej łożyć na stwarzanie warunków do treningów i dbanie o młode talenty. A ty hejterze co osiągnąłeś w swoim życiu i co zrobiłeś chociażby dla swojej lokalnej społeczności? Choroba narodowa: krytyka zamiast wspierania nawet w trudnych chwilach.

 • jacscorpio napisał/a komentarz do "Niech się Państwo kompromitują dalej!". Brat Artura Nogala broni łyżwiarza przed hejtem

  nie ma co się przejmować hejtem; hejterzy to w większości nieudacznicy którzy dowartościowują się krytykowaniem innych. Każdy sportowiec ciężko pracuje by znaleźć się w reprezentacji. Konfrontacja z przeciwnikiem i stresem nie jest łatwa. Wielki szacunek za stanięcie na starcie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.