Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • kbic66 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Może narażę się wielu, ale odkąd w kadrze gra Leon, przegrywamy prawie wszystkie ważne mecze. Nie mówię, że to tylko jego wina, ale słaby Drzyzga w sytuacjach, gdzie gramy pod presją w końcówkach meczów, gra tylko do niego. Efekty widać niestety. Jako drużyna nie stanowimy zespołu, tylko jest Leon na wszystkie problemy i kłopoty, a on tego nieraz nie jest w stanie udźwignąć. Pytam setny już raz - gdzie jest Bednorz, który zmieniłby Leona? Potrzebny jest też mądry rozgrywający, który byłby w stanie wykreować wszystkich zawodników. Jedyne co dobre, to to, że Heinen już na pewno wyleci.

  • kbic66 lubi Komentarz

    Myślę, że IO pokazały iż musimy myśleć o zmianach kadrowych. Nadchodzi po prostu czas zmiany pokoleniowej - przynajmniej częściowej. Czas Nowakowskiego, Kubiaka, Drzyzgi się skończył. Do tej kadry ewidentnie nie pasuje też pupil Heynena czyli Śliwka (może do ekipy Nawrockiego bardziej by pasował choć też nie wiem czy dałby radę, bo tam na skrzydle śmiga Stysiak). Kurek udowodnił, że jeszcze daje radę i myślę że do Paryża może dociągnie razem z Zatorskim. Kto w zamian? Podstawa to rozegranie (udowodnia to - w negatywnym sensie - od czasu ME 2019 Drzyzga). Bez tego nie ma co marzyć o medalach. Wg mnie należy postawić na duet Janusz-Komenda (świetny turniej LN 2019!) i to już za miesiąc od ME 2021. Oni muszą łapać doświadczenie i już zacząć się zgrywać z resztą i powinni przejąć stery kadry. Na środek - obok Bieńka i Kochanowskiego (mimo że nie wyszedł mu ćwierćfinał IO) na pewno ambitny Huber, może jeszcze coś da kadrze Kłos swoim doświadczeniem (bo jest lepszy od Nowakowskiego). Pewien problem jest z atakującymi bo dla Kurka trudno o sensowną alternatywę. Kaczmarek udowadnia że to jednak nie ta klasa. Chyba prędzej jednak Muzaj, bo choć jest nie do końca stabilny i przewidywalny to jednak wnosi coś więcej niż Kaczmarek. Warto też chyba sprawdzić Butryna. Z przyjęciem - teoretycznie - jest najprościej bo mamy tu kilku zawodników którzy mogą dużo dać kadrze. Na pewno błędem jest rezygnacja z Kwolka - jest dużo lepszy od Śliwki. Do tego Bednorz (chciałbym go widzieć w formie z zeszłego sezonu, gdzie był rewelacyjny!), Fornal, Szalpuk (z formy z MŚ 2018). Oprócz zmian kadrowych ćwiczyć w nieskończoność blok oraz zgrywać nowych rozgrywających z resztą składu. Trener? Według mnie Heynen powinien zostać. Ale chciałbym z jego strony widzieć świadomośc potrzeby zmian i aby dał coś nowego - najlepiej już od ME 2021

  • kbic66 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

  • kbic66 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

  • kbic66 lubi Komentarz

    Kubiak to zadufany rasista nie powinien być w tej drużynie to zły duch.

  • kbic66 lubi Komentarz

    Wykreowany przez wielu dziennikarzy i kibiców Michał Kubiak
    od pewnego czasu zaczął być przez uważany za męża opatrznościowego
    polskiej siatkówki chociaż nigdy jego gra nie zadecydowała o przechyleniu
    szali zwycięstwa na korzyść reprezentacji Polski. Jest zawodnikiem dobrym
    ale do klasy światowej to jemu jednak brakuje. Nawet ta jego siła mentalna, którą
    często sie eksponuje, w naprawdę bardzo trudnych meczach naszej reprezentacji
    na nic sie zdała. Prawdopodobnie jego osobowość i nieokiełznany język wpłynęły
    na to , że jest postrzegany za zawodnika bez którego reprezentacja Polski nie
    potrafi sie obyć. Proszę mi przypomnieć mecz w którym gra pana Michała
    zdecydowała o spektakularnej wygranej reprezentacji Polski.
    Nie ulega dla mnie wątpliwości, że zdecydowanie lepszym siatkarzem od
    Michała Kubiaka na tym etapie jego kariery jest Tomek Fornal z którego
    zrezygnowano pomimo że był lepszym siatkarzem również od Śliwki i Kaczmarka.
    Nie mówiąc o Kwolku którego mi bardzo żal. Ale dla Śliwki i Kaczmarka
    przepustką na igrzyska było zdobycie przez Zaksę Ligi Mistrzów a nie ich
    nadzwyczajne umiejętności co potwierdził turniej olimpijski.

  • kbic66 lubi Komentarz

    Wyglada na to, ze to Kubiak i Drzyzga rzadza ta druzyna a nie trener ale tego to Bosek bal sie juz powiedziecpowiedziec

  • kbic66 lubi Komentarz

    słowa słowa słowa... Słowami nikt meczu nie wygra. Obawiam się, że Kubiaka jakiego oczekiwaliśmy na IO już nie ma i nie będzie. W życiu wszystko przemija więc trzeba zacząć spoglądać na reprezentację tu, teraz i na przyszłość. Klasę trzeba mieć zawsze.
    Warto zaczerpnąć z doświadczeń innych np. trenera Francji. Powtarzał, że Polska jest najlepsza ale będą walczyć i chcą wygrać. Polacy trochę na odwrót. Idziemy po złoto a w końcówce meczu z Francją zabrakło racjonalnej efektywnej walki i na nic tu ten lament.

  • kbic66 napisał/a komentarz do "Liczy się tylko ze sobą". Mistrz olimpijski zbulwersowany słowami Michała Kubiaka!

    Dodam jeszcze, że Kubiak obraża wszystkich w około, a niedawno Irańczyków, nie tylko jako konkretne osoby, ale też naród Irański. Ale czy ten prostak wie, że w czasie wojny właśnie Persowie przyjęli polskich uchodźców, przez co uratowali tysiące ludzi od śmierci?

  • kbic66 napisał/a komentarz do "Liczy się tylko ze sobą". Mistrz olimpijski zbulwersowany słowami Michała Kubiaka!

    No raczej Kubiaka czas minął. Bosek jako ekspert jest właśnie od oceniania, bo jako zawodnik był wzorem i wiele osiągną w trudnych czasach. Nie to co Kubiak. Wulgarny pieniacz. Jak on się zachowuje do przeciwników? Prowokuje i obraża. Żeby jeszcze szło to w parze z dobrą grą, ale jak widać przegrał nam IO. Dziś Rosja pokazała jak się gra. Jak trafne zmiany trener robił. Czy tam któryś z zawodników awanturował się pod siatką? Michajłow, Kliuka, czy Jakowliew i inni, fajni, spokojni goście. Profesjonaliści. Skupiali się na grze, a Kubiaka wywalić z kadry i zacząć budować drużynę. A trener też powinien zacząć samodzielnie myśleć.Gdzie jest Bednorz? Mega gwiazda. Ograny w najlepszych ligach. Teraz widać, że przydałby się, a na wstępie już po raz drugi został przez Heinena skreślony. Żałosne.

  • kbic66 napisał/a komentarz do Tokio 2020. Sam Wilfredo Leon meczu nie wygra. "W pewnym momencie ta gra sprowadzała się tylko do niego"

    Jestem kibicem na dobre i na złe od 30 lat. Jednak, gdy Heinen odrzucił Bednorza, to byłem pełen obaw. Już wtedy mówiłem, że to ogromny błąd. To jedyny gość, oprócz oczywiście Leona, który potrafi uderzyć z wysokiej piłki. Jest ograny w najlepszych drużynach. To dosłownie gwiazda światowa, ale trener już dawno się uwziął na niego i podczas treningów przygotowawczych chłopak stał na przegranej pozycji. Na pewno do IO złapałby odpowiednią formę, bo to profesjonalista. Z całym szacunkiem, ale Śliwka jak nie przepycha piłek, to nie istnieje. Zauważcie, że nawet gdy został ostatnio MVP, to połowę piłek było pchanych, czy kiwanych. Tak się nie gra we współczesnej siatkówce. Teraz nareszcie ktoś na IO wziął się za to i nie ma już brudnej i bardzo kontrowersyjnej siatkówki. I wyszła cała prawda o wielkości co niektórych graczy. Semeniuk powinien grać od początku, gdy Kubiak się kontuzjował, a może by się ograł na ważne mecze. Nie mądruję się teraz, jak przegrali, ale do znajomych mówiłem to już po wyborze zawodników. Już drugi raz powtórzyła się sytuacja, że Bednorz został w domu, a my przygrywamy. Nic to nie nauczyło trenera. Z początku myślałem, że jest geniuszem, a jest po prostu szalony i zawzięty. Szkoda mi bardzo chłopaków, bo zostawili serce, ale to jest tylko i wyłącznie wina trenera, bo nie mieliśmy drugiego przyjmującego. Heinena czas się skończył.

  • kbic66 lubi Komentarz

    Śliwka nie nadaje się do narodowej. Jego zagrywka nie ma rotacji, siły, pomysłu - to raz. Po drugie, gdy sędzia "zabronił" kiwek, to jego ataki były pełne bojaźni lub (nie raz) przebijał oburącz. Śliwka nadaje się do grania ligowego, ale brakuje mu charaktery wojownika, tak jak to mieli Murek, Świderski, Winiarski. Oni przy ciężkich, odrzuconych piłkach atakowali ile fabryka dała. Natomiast Śliwka atakuje z myślą: "byle nie zepsuć".

  • kbic66 napisał/a komentarz do Tokio 2020. Światowe media po klęsce Polaków. "Wilfredo Leon to za mało, dobry film potrzebuje też innych aktorów"

    Jestem kibicem na dobre i na złe od 30 lat. Jednak, gdy Heinen odrzucił Bednorza, to byłem pełen obaw. Już wtedy mówiłem, że to ogromny błąd. To jedyny gość, oprócz oczywiście Leona, który potrafi uderzyć z wysokiej piłki. Jest ograny w najlepszych drużynach. To dosłownie gwiazda światowa, ale trener już dawno się uwziął na niego i podczas treningów przygotowawczych chłopak stał na przegranej pozycji. Na pewno do IO złapałby odpowiednią formę, bo to profesjonalista. Z całym szacunkiem, ale Śliwka jak nie przepycha piłek, to nie istnieje. Zauważcie, że nawet gdy został ostatnio MVP, to połowę piłek było pchanych, czy kiwanych. Tak się nie gra we współczesnej siatkówce. Teraz nareszcie ktoś na IO wziął się za to i nie ma już brudnej i bardzo kontrowersyjnej siatkówki. I wyszła cała prawda o wielkości co niektórych graczy. Semeniuk powinien grać od początku, gdy Kubiak się kontuzjował, a może by się ograł na ważne mecze. Nie mądruję się teraz, jak przegrali, ale do znajomych mówiłem to już po wyborze zawodników. Już drugi raz powtórzyła się sytuacja, że Bednorz został w domu, a my przygrywamy. Nic to nie nauczyło trenera. Z początku myślałem, że jest geniuszem, a jest po prostu szalony i zawzięty. Szkoda mi bardzo chłopaków, bo zostawili serce, ale to jest tylko i wyłącznie wina trenera, bo nie mieliśmy drugiego przyjmującego.

  • kbic66

    Nie mądruję się teraz, jak przegrali, ale do znajomych mówiłem to już po wyborze zawodników. Już drugi raz powtórzyła się sytuacja, że Bednorz został w domu, a my przygrywamy. Nic to nie nauczyło trenera. Z początku myślałem, że jest geniuszem, a jest po prostu szalony i zawzięty. Szkoda mi bardzo chłopaków, bo zostawili serce, ale to jest tylko i wyłącznie wina trenera, bo nie mieliśmy drugiego przyjmującego.

  • kbic66 otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

  • kbic66

    Z całym szacunkiem, ale Śliwka jak nie przepycha piłek, to nie istnieje. Zauważcie, że nawet gdy został ostatnio MVP, to połowę piłek było pchanych, czy kiwanych. Tak się nie gra we współczesnej siatkówce. Teraz nareszcie ktoś na IO wziął się za to i nie ma już brudnej i bardzo kontrowersyjnej siatkówki. I wyszła cała prawda o wielkości co niektórych graczy.

  • kbic66

    Jestem kibicem na dobre i na złe od 30 lat. Jednak, gdy Heinen odrzucił Bednorza, to byłem pełen obaw. Już wtedy mówiłem, że to ogromny błąd. To jedyny gość, oprócz oczywiście Leona, który potrafi uderzyć z wysokiej piłki. Jest ograny w najlepszych drużynach. To dosłownie gwiazda światowa, ale trener już dawno się uwziął na niego i podczas treningów przygotowawczych chłopak stał na przegranej pozycji. Na pewno do IO złapałby odpowiednią formę, bo to profesjonalista.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.