Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Transferowa gra Łagutą rozpoczęta. Kto da więcej? [FELIETON]

  Ale nie no, zeby tak negować info swojego ucznia Panie Darku. Cytuję "Nie, żebym nie wierzył Łagucie czy też autorowi, ale w żużlu, o czym już nie raz się przekonałem, pojęcie, że coś jest pewne na 100 procent, nie obowiązuje."
  -No w końcu może pan pójdzie po rozum do głowy- miał pan kilka przykładów jesienią ubiegłego roku, typu Bjerre czy Emil w KSF. A może coś jeszcze się przydarzyło.
  Co do Łaguty, to pozyjemy-zobaczymy. Artiom, a raczej jego menadżer wie jak rozgrywać negocjacje. Wysłucha wszystkich ofert i koniec koncow podejmie decyzje. Podobno i żona Artioma miewa wpływ na te kwestie hehe Kiedyś miała Artioma namówić by został w GKMie.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Do następnego sezonu to Artion w "kuluarach" zdąży być jeszcze w każdym klubie, a ostatecznie może się skończyć tak samo jak z "pewnym już" odejściem Bjerre.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Pytanie. Jak można coś komuś zarzucać, gdy ma się tylko poszlaki i domniemane argumenty?Wow... Wielka tv. W sprawie prac torowych. Pomyślał ktoś, że pozostałe ciągniki były za ciężkie na tor? Wtedy tor byłby „rozjechany”.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Jeśli nie ma się rzetelnej wiedzy, to nie przedstawia się komentarzy, które okazuje się później, że mijają się z prawdą. Każdy, kto widział mecz wie, że panowie z Canal plus świetnie się bawiliście komentując, co więcej, sami się napędzaliście stosując coraz bardziej prześmiewcze komentarze. Nikt nie mówi tutaj o kneblowaniu ust, ale nawet relację na żywo trzeba umieć wyważyć, by nikogo nie urazić, gdyby sytuacja nie znalazła potwierdzenia w faktach

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  A czego można się spodziewać po Lopacinskim przecież to najgorszy dziennikarz komentator żużlowy w Polsce Pewnie zatrudniony po znajomości bo na pewno nie za kompetencje

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Witam.P.Dankiewicz akurat w tym meczu wypowiadal sie ,,dosc..umiarkowanie.Dlatego wyslali go jako,,adwokata na Forum SF.Tylko niepotrzebnie broni Lopacinskego i jego klakierow/ktorzy nigdy razem z Lopacinskim nie powinni prowadzic komentatorki z meczow zuzlowych.Sa inni.Tylko pewnie ,,plecow..nie maja.Dankiewicz czesciowo przyznaje racje wszystkim negujacym komentatorke z tego meczu.Ale jak sie nie wie co jest faktycznie to sie komentuje ostroznie..i nie wysmiewa chichoczac sp-[azmatycznie......LOREK wroc...Zabijesz ICH wiedza i kultura.Pzdr.:)

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Panie Dankiewicz rozumiem, że w czasie meczu: ".... my nie mieliśmy pełnej wiedzy na temat decyzji sędziego", to dlaczego ferowaliście wyroki tak jakbyście byli Delficką wyrocznią. Nikt nie chce zaklejać ust dziennikarzom, ale dobre dziennikarstwo opiera się na komentowaniu znanych faktów, a wy podczas relacji tego nie robiliście. Na dodatek posiadając obecnie wiedzę jak było naprawdę, nikt z was nie powiedział przepraszam. Nikt nie przeprosił za wyśmianie działaczy GKM, za to co działo się na torze podczas przerwy na jego naprawę i wasz komentarz nadal jest opiniotwórczy, bo nie zmieniliście go sprostowaniem i przeprosinami. Panie Wojtku to na pewno nie jest obiektywne i rzetelne dziennikarstwo, przecież macie człowieka w parku maszyn, to jaki problem by wyszedł do sędziego i zapytał o co chodzi i jakie będą serwowane działania. Tłumaczy się pan jak młody, zielony dziennikarzyna, a obrazowo mówiąc jak tonący chwytający się brzytwy. No cóż takich doczekaliśmy czasów, że dziennikarze i inne osoby opiniotwórcze czują się całkowicie bezkarne po obrzuceniu błotem nie mającym nic wspólnego z prawdą uważając przy tym, że wszystko jest OK.
  Mimo wszystko pozdrawiam mając nadzieję doczekania się rzetelnych komentarzy na wizji, a nie snucia bajeczek i przedstawiania faktów wyssanych z palca.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Dankiewicz pierwszy bez grzechu? no no śmiech na sali. Wczoraj ten uczciwy cały czas powtarzał, że Unia wyszła na prowadzenie DOPIERO PO 9 BIEGU. Dobrze, że w ogóle zauważył, że to Falubaz nie wygrał. Zresztą niechęć tego pana do rodzimego klubu jest znana od dawna. Pytanie tylko dlaczego tak jest?

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Kochani, prawdziwy kunszt pracy Pana Łopacińskiego wychodzi podczas transmisji meczy NBA - tam to jest dopiero dramat gdy nie ma się pojęcia co oznaczają pewne slogany po angielsku!

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Wielu moich kolegów teraz dobrze wszystko przemyśli, zanim coś powie.
  No i o to chodzi. Może warto się wstrzymać z komentarzem, jeżeli nie ma się pełnej wiedzy, czemu tak a nie inaczej.

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Ekspert broni się po krytyce prezesa GKM-u Grudziądz. Kneblowanie ust dziennikarzom nic nie da

  Cóż jeżeli to zmieni podejście redaktorów by nie ferować wyroków przedwczesnie...Ok.
  Jasiński miał problemy na 1 łuku ? Juniorzy GKMu mieli problemy w Wrocławiu i raczej nikt się nad tym nie rozwodził na antenie czy w artykułach, ot po prostu tak było, młodzi niedoświadczeni nie radzą sobie z torem po opadach, który zresztą przed meczem miałbyć nieregulaminowy o czym wspominał Jabłoński. Mecz odjechano cały, GKM dostał w palnik i tyle. A tutaj nie wiem telenowela sie robi.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Niestety w dzisiejszy żużlu trzeba być sprytnym i cwanym.Kempes w tym meczu taki był.W przeciwieństwie do Stanleya,który stał w parkingu jak pipa do 10 biegu Kempes robił wszystko,żeby jego drużyna wygrała.Sprytnie pozbył się Thomsena wysyłając go do szpitala,razem z Kościechą poganiali komisarza i sędziego,żeby po ulewie po 8 biegu wyjeżdżać jak najszybciej na tor.Zrobił to cwanie i dzięki temu wygrał mecz.A Stasiu pierdoła dał się znowu wydymać,bo co mu po tym,że mecz został przerwany po 9 biegu,kiedy jego drużyna przegrywała.Cwany menadżer działałby szybciej,kiedy wynik był korzystniejszy.Stasiu Chomski jednak do bystrzaków nie należy dlatego Bermudy są tam gdzie są,czyli na ostatnim miejscu :)

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Robert Kempiński bestią w parku maszyn. Rozstawiał wszystkich po kątach [RANKING MENEDŻERÓW]

  @Bajek: Kowalski mial słuszne uwagi zwłaszcza z nieudolnymi dziennikarzami jak Łopaciński. Kolejny z cyklu, nie wiem,ale sie wypowiem.

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Robert Kempiński bestią w parku maszyn. Rozstawiał wszystkich po kątach [RANKING MENEDŻERÓW]

  @Bajek: Udało się wypłakać powtórkę meczu z Czestochową, ale w Grudziądzu juz się Stalernie nie udało nic ugrac, no sorry, ugrali bonus. Zobaczymy co tam wymyslą z Lesznem. Może za slabe oswietlenie na Smoku i beda chcieli walkowera ?

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Kempas zasługuje na 6. Super robota. Gratulacje!!!

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  No, no jakie święte oburzenie u komentujących. Kempes siedzący cicho i uzupełniający program był bebe i wszyscy się z niego śmiali, ale w niedzielę według wielu widzę też taki miał być, a tu szok, ze walczy i nie daje się, że jest w meczu. Każdy inni menadzer byłby tak samo wykpiwany ? No wlasnie takie cwaniactwo u Cieślaka przykładowo byłoby wychwalane, ale zły Kempes postanowił pokazać, ze ma jednak cojones. Pewnie jednak miał leżeć razem z Kościechą plackiem gdy Chomski z Orłem biegali przy komisarzu i sędzim? Za mecz jednak 4, bo Chomski jednak wypłakał przerwanie meczu przy -4.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  @AveMotor: To tylko pokazuje ilu hipokrytów jest w Polsce, Kali ukrasc krowe dobrze, Kaliemu ukradli krowe źle. Co więc jak sie ma Kempes zachowywać ? Grzecznie program wypelniać -źle, działać- źle. Tyle w temacie. Kempes i Kostek nie byli popychadłami to nagle swiete oburzenie. Widziałem i jestem BARDZO zadowolony z tego jak walczyli o ten mecz i kontynuowanie spotkania a wy mozecie sobie byc oburzeni, co mnie to. Byłem na tym meczu, retransmisje tez widziałem i tak trzeba robić, nie stać jak kołek. Brawo Kempes, Brawo Kostek. Tylko Pawlicki nie powinien dostać 3 biegu.

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Robert Kempiński bestią w parku maszyn. Rozstawiał wszystkich po kątach [RANKING MENEDŻERÓW]

  W końcu się odezwałem bo tak jak pisze tutaj seven czy pawel 88. Kempes pokazal co trzeba i co robi każdy menadżer w Polsce a tutaj co niektórzy udają swietszych od papieża.
  Zwlaszcza Falubaz, co mają jednego z wiekszych placzków w lidze - Walczaka, który wiec wypłakał Falubazowi rok temu wygrana w Grudziądzu. Wtedy wielu pisało, ze Kempes zachował się bezjajecznie, dał wejść na głowę sobie i komisarzowi, Walczak rozegrał ich perfekcyjnie. Z kolei w 2018 i kur..wał nawet na gościa wlewającego benzynę do baku motocykla. Tam było spoko i nie widziałem swietego oburzenia. Dodatkowo teraz tez mają Żytę, co on potrafi robić z torem wiemy wszyscy. Motor ? Kuciapa wręcz siedzący na komisarzu,aby nie dał zrobić tor po grudziądzku, niech tylko start decyduje, w dupie z widowiskiem. Wtedy nie widziałem oburzenia ludzi z Lublina, zły był Kempes, bo nie pozwolił na to. Teraz tak samo Chomski chciał wyciąc dla siebie remis, ale Kempes z Kosciecha nie pozwolili - zły Kempes. Kempes rzuci coś po angielsku nieudolnie -źle, Kempes daje rozgrywać siebie innym - źle. Kempes się postawił - źle. HIPOKRYZJA. Popieram.
  Minus za puszczenie jak wspomniano 3x Pawlickiego i ,ze Stasiu jednak wybłagał przerwanie meczu po 9 biegach.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  wydaje się, że po takich przeróbkach grudziądzki tor będzie pozwalał na więcej. gratuluję decyzji (odważnej) o wprowadzeniu takich gruntownych zmian, no i jeszcze to odwodnienie, co we współczesnym żużlu wydaje się nieodzowne, brawo dla Was Grudziądz

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

  We Wlokniarzu podobnie.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Skąd włodarze GKM mają mieć pewność że Nicki który przechorował covida nie będzie mieć za jakiś czas skutków ubocznych lub jakiegoś nawrotu choroby? Na ich miejscu celowo bym tak zrobił aby Nicki nie podpisał aneksu i bye bye a w jego miejsce niech jedzie Lachbaum na silnikach Artema.A kasę co miał dostać Nicki pod stołem zapłacić Bjerrowi.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

  @CROSSROADS: niech pojeżdża, zobaczymy kto predzej zateskni. prezesi w zimie, a zawodnicy pewno za chwile.

 • Rotmistrz79 napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

  @darty: wiesz, ze za chwile moze to sie tyczyć twojego klubu. Zwlaszcza, ze sa uzaleznieni od widizmisię Azotów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

zsmarti

Wesołych świąt Bożego Narodzenia, To do Ciebie ślę życzenia, Bo narodził się Jezusek, To błogi moment i niech się nie kończy Boże narodzenie, piękne chwile, Bo o ile Ci wiadomo, Trzeba dziś radować się wesoło, Więc dla Ciebie zdrowia, szczęścia, Sukcesów i wolnego czasu, to rzecz najważniejsza, Byś odpoczął przed sylwestrem, I się bawił przynajmniej do pierwszej;) życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Świąt wypełnionych
radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzy Bartek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Marzeń spełnienia,
Od trosk wytchnienia,
Smacznego karpia bez ości,
Tej i innych przyjemności
------------------------------
życzy Artur i koledzy z tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Za oknem biało się zrobiło,
Na niebie gwiazdka lśni,
W domu choinka, tak ciepło i miło,
A w sercu płomyczek się tli...
W tym dniu wyjątkowym
Samych szczęśliwych chwil,
Radości bez końca,
Uśmiechu i słońca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Ci wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń. Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Zapraszam na konkurencyjny portal ale nie ten od Ostafa :)
Stricte żużlowy...
Tam nas znajdziesz normalnych użytkowników.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BanEnigma

Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę Ci na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zagłuszy.
Zdrowych, wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 5 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek1979 Ostrovia

Miłości tyle co we Włókniarzu,
magii w życiu jak sektor Falubazu,
złota na szyi kosztem Torunia,
w półfinale niech klęknie leszczyńska Unia,
psychy twardej jak tor w Tarnowie,
akcji z finezją jak Rifa w Ostrowie,
teściowej nie życzę jak pani prezes w Rzeszowie,
oczekiwania na sukces krótszego niż w Gorzowie,
sexu długiego jak owal w Lublinie,
chaty ładniejszej niż stadion w spartańskiej gminie,
wzlotów po upadkach szybszych niż w speedwayu krakowskim,
widoków lepszych niż na wirażu bydgoskim,
spokoju o przyszłość więcej niż w łódzkim kibolu,
klimatu w rodzinie jak na meczu w Opolu,
radości wiele jak w Gnieźnie z awansu,
lotów wysokich jak średnia Coxa w Gdańsku
piękna tyle co rybnickie podprowadzające,
siły wiele jak niedźwiadki na rawickich plastronach widniejące,
Gwiazdki sportowej jak w Pile za dawnych lat,
przyjaźni trwalszej niż ta z Grudziądzem aby trwała czasu szmat,
Fury czarnej jak nawierzchnia w Krośnie,
a liczba wyjazdów za drużyną niech stale rośnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje.
Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje.
Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych,
rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych.
Zdrowych,spokojnych i radosnych
Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2015
życzy Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Kiedy Wielka Noc nastanie
życzę Ci na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
która niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Christian

Dzięki za informacje. Miejmy nadzieję, że Fiałek wie co robi i nie da się wykiwać. Oby jak najszybciej pojawił się ten news, bo można szału dostać od tego czekania ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.