Kod promocyjny 2019

autor: markoTyper | 2018-12-18, 20:00 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Modne kody promocyjne dostępne w sklepach internetowych są coraz bardziej popularne także u bukmacherów. Co daje kod wpisany przy rejestracji u buka?

Na początek trzeba zaznaczyć, że nie każdy bukmacher oferuje kod promocyjny. Nie ma co nad tym ubolewać, ponieważ nie zawsze kod jest potrzebny, by otrzymać bonus powitalny. Kod nie jest wymagany m.in. u takich bukmacherów jak STS, TOTALbet czy Etoto, a mimo to i tak nowy gracz może odebrać bonus.

W internecie najpopularniejszy staje się kod promocyjny w Fortunie. Fortuna w wielu notowaniach graczy jest wybierana jako najlepszy bukmacher. Nic dziwnego, że nowi gracze chętnie wybierają Fortunę, a co za tym idzie szukają do niej wymaganego kodu bonusowego.

Co można zyskać z kodem Fortuna? Wyższy bonus powitalny! Normanie bukmacher oferuje zakład bez ryzyka 100 PLN, a z kodem wynosi on 115 PLN! Jak użyć kod? Wymagane hasło należy wprowadzić podczas rejestracji w polu "kod promocyjny". To szybki sposób na powiększenie swojego konta u bukmachera.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.