STS - największy polski bukmacher w Europie

autor: markoTyper | 2019-02-11, 09:59 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W piątek (8 lutego 2019) STS ogłosił, że rozpoczyna swoją działalność w kilku krajach europejskich, w tym Wielkiej Brytanii i Niemczech. Gościem specjalnym konferencji był Michael Ballack.

STS, a w zasadzie Star-Typ Sport to największy bukmacher w Polsce, który według różnych szacunków kontroluje 50% rynku w naszym kraju. To znana marka, która od kilku lat współpracuje z polską reprezentacją piłkarską. STS po tym jak zdominował krajowy rynek, chce skutecznie zadomowić się w Europie.

Jeśli chodzi o polskich klientów, to na dzień dobry mogą odebrać kod promocyjny STS, który jest gwarantem specjalnych bonusów na start. STS to wiarygodna firma, która oferuje wysokiej klasy zakłady sportowe, transmisje live i promocje. Ostatnio można wygrać bilety na mecz Polska - Łotwa w ramach eliminacji Euro 2020.

W Polsce STS konkuruje z Fortuną, LVBET czy Totolotkiem, W Europie rywalizacja jest znacznie trudniejsza, bo udział w niej biorą giganci typu Bet365 i Bwin. Czy STS da radę?

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.