Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Nie miałem pojęcia że wśród kibiców jest "TYLU PSÓW OGRODNIKA."
  Jeszcze kilka dni wszyscy wiedzieli że mecze oglądamy w TV a teraz problem ,ze część kolegów jednak pójdzie na stadion. Przecież to chore.
  To nie jest dzielenie kibiców na lepszych i gorszych -oni sami się dzielą na mądrych i głupich,
  na rozsądnych i zawistnych.............................................Taki dowcip:" modli się polski katolik i mówi: Boże, mój sąsiad ma piękną krowę a ja nie mam. Czy możesz sprawić aby mu ta krowa zdechła ?"Tak właśnie myśli część kiboli tu piszących. A teraz róbcie to co najlepiej wam wychodzi- minusujcie aż poczujecie ulgę.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Pierwsze zawody z kibicami już 3 czerwca. Czesi wpuszczą 150 osób na trybuny

  Jeszcze nie tak dawno mówiło się że Polska jako jedyna pojedzie zawody a teraz okazuje się że nawet nie będziemy pierwsi z powrotem na tory

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Bardzo słuszna decyzja klubu toruńskiego, bo to nie zawodnicy ponieśli koszty na przygotowanie do sezonu, a takie koszty poniósł klub płacąc im za podpis. Jaka winna być kwota wypożyczenia, to winna zawierać umowa między klubami.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Otwierać stadiony! Kościoły otwarte, galerie też, a stadion zamknięty. Bezsensu. Wpuszczać 1/3 pojemności stadionu i jest git.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Determinacja w Śląsku Świętochłowice. Powrót na tor możliwy w tym roku

  Na ten moment najważniejsze żeby znowu szkółka Śląska mogła znowu trenować na swoim torze a potem można czynić jakieś dalsze starania. Ciekawe udało się ogarnąć pozwolenie na starty w drugiej lidze dla stadionu z trybunami w formie trawiastych nasypów jak w jak na innych europejskich torach. Oczywiście przy okazji mając park maszyn i pozostałą infrastrukturę na wystarczającym poziomie

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Kino samochodowe sposobem na mecze bez kibiców? W Toruniu mają pomysł i już działają!

  Pomysł zaproponowany wcześniej przez jakiś Duński klub piłkarski. Zamysłem jest możliwość przeżywania emocji z innymi przy zachowaniu odstępu. Na moje raczej to nie wypali z uwagi na trudności z ogarnięciem żeby każdy widz miał dobry widok i beznadziejny układ drogowy w koło motoareny który się kompletnie korkuje w dni meczowe. Ludzie raczej będą woleli obejrzeć w domu niż marnować masę czasu na dojazd a przede wszystkim wyjazd spod stadionu.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Emocjonalny szantaż. Nie dziwię się federacjom i obcokrajowcom (felieton)

  @Stefan Balon: Ale on tutaj sobie nie zaprzecza. Wtedy grzmiał na BSI że ustaliło daty bez konsultacji z federacjami a teraz grzmi na Ekstraligę że też sobie coś ustaliła bez konsultacji. Jak nie przepadam za Panem Krzystyniakiem to ostatnio gada nawet z sensem. Od nas faktycznie powinno dużo zależeć ale nie w sposób że my najważniejsi a nikt inny się nie liczy.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  w sierpniu na jednym stadionie w Toruniu, mozna odjechac ta cala lige, i to bez potrzeby podrozowania, codziennie jedna kolejke, kibice by nie odchodzili od telewizorow, koszty by byly zminimalizowane a Mistrz bylby dopiero sprawiedliwy bo nie bylo by atutu swojego toru. a na miesiac idzie dopiac by wszyscy zagraniczni zawodnicy byli na miejscu. Do tego czasu to juz raczej widownia bedzie dozwolona a jesli nie to i tak to w niczym nie przeszkadza.PROSZE WZIAC TA MOZLIWOSC POD UWAGE ekstraligo.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. GKSŻ i Ekstraliga już po rozmowach z federacjami. Piotr Szymański nie pozostawia złudzeń

  @MyszPolski FZ: W przypadku sytuacji podbramkowej to by nie było wcale takie głupie. W razie jak by jechała tylko ekstraliga pod to można by było podpiąć inne pobliskie stadiony z niższych lig np. jeszcze Bydgoszcz, Gniezno i Piłę.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Czego ten śmieszna Polska Federacja się spodziewała rozmawiać z innymi federacjami po fakcie i się dziwią jak by pogadali przed tym zapisem w regulaminie PGE to może by się dogadali ale byli za cwani i stracą liga cofnie się o kilka dekad jak w Polsce nie jechali obcokrajowcy liga będzie nie uczciwa i złoto zdobyte w 2020 będzie mało warte jedyny plus to ze prezesi 1 ligi zarobią dużo bo zespoły prezesi z e-ligi będą błagać ich o gości to będzie jazda.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Zorganizujemy ligę, jakiej nie przeżył nikt. Junior zamiast gościa (komentarz)

  @ADASOS: Przecież tutaj wystarczyła by komunikacja między wszystkimi zainteresowanymi stronami a nie stawianie ich przed faktami dokonanymi. Nie jestem osobą która bierze za to odpowiedzialność to po co miał bym się brał wymyślać jakieś sposoby rozwiązania tej sytuacji? Druga sprawa, nawet jak bym to wszystko ogarnął i gdzieś udostępnił to myślisz że ktoś by to wziął pod uwagę? Na bylejakość zawsze najłatwiej powiedzieć "zrób lepiej" albo "a bo inni gorzej robią" a potem wszyscy udają ze wszystko jest super.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Szykuje się polska liga podwórkowa. Marzenie wielu wszechpolaków ziściło się.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Zorganizujemy ligę, jakiej nie przeżył nikt. Junior zamiast gościa (komentarz)

  Teraz coraz bardziej widać jak ten pomysł ze wznowieniem ligi nie był wcale przemyślany. Rzucono tylko datę startu a mało co jest przygotowane żeby to płynnie poszło. Najpierw wprowadzono nowe stawki chyba bez konsultacji z zawodnikami skoro byli bardzo niezadowoleni z zaproponowanych kontraktów. Teraz wychodzi że nie było konsultacji z zagranicznymi federacjami które które grożą że zablokują swoich zawodników. Ciekawe co wyjdzie następne? Zamiast postarać się zrobić coś dobrze i każdy był zadowolony to się robi byle jak i potem płacz że chcemy dobrze a inni źli bo im się nie podoba.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  dlaczego to dla naszych krawaciarzy takie dziwne, wszyscy potrafia zrozumieć że jest epidemia i każdy może robić aneksy do umów bo to jest rozsądne i tak trzeba w momencie co nas spotkało ale by blokowac zawodników i nie pozwalać sie przemieszczać to juz kabaret i groteska i jeszcze oficjanie pisza że chcą ratowac światowy żużel? Nie dziwie się że federacje blokują zawodników bo każdy dba o swoj interes ale Jak wy sobie to wyobrażacie że wszyscy rzuca wszystko by jeżdzić w Polsce? Sprawa wątpliwa, zawodnicy z innych Państw maja umowy sponsorskie z których trzeba się wywiązać a nie nie tylko Polska pępek świata, podejrzewam że jeżdząc w trzech ligach czyli Szwecja, Dania i Anglia zawodnik jest w stanie zarobic wiecej lub porównywalnie niz jeżdząc tylko w Polsce na zasadzie więżnia bo nigdzie się nie może ruszyć. Dramat panie Stępniewski i Szymański, uważam że się zagolopowaliście i teraz nie bardzo wiecie jak z tego wybrnąć, zobaczymy ilu zawodnikow tak naprawdę odpuści i wtedy zobaczycie co narobiliście za bajzel, bo tak jak pisałem wcześniej można zmienic umowy ale zabraniac i karać zawodników to juz przesada.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. GKSŻ i Ekstraliga już po rozmowach z federacjami. Piotr Szymański nie pozostawia złudzeń

  W pewnym stopniu nie ma co się dziwić tym federacjom gdy na ten moment start zawodnika w lidze Polskiej będzie wymagał jego pozostanie tam do czasu otwarcia granic. Zablokowało by to możliwość startu w tych krajach który nie jest aż tak mało prawdopodobny jak większość myśli. 1 liga piłkarska w Szwecji ma wystartować 14 czerwca i coraz poważniej mówi się że mecze będą odbywać się z kibicami. Taki układ daje zielone światło dla Szwedów do jazdy. W Danii zaś już kilka tygodni temu mówiono że będzie możliwość robienia imprez do 500 osób, kluby chcą wynegocjować 1000 i jeśli to się uda to tam też liga najprawdopodobniej ruszy. Wystarczy że Polska otworzy granicę i problemu nie będzie. Federacje po prostu obawiają się że będą gotowi do startu chwilę później od nad ale zostaną kompletnie zablokowani przez brak możliwości ściągnięcia chociaż swoich zawodników do startów.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Prezes Stali ma problem ze Zmarzlikiem. Jak uciąć i zatrzymać

  Prędzej Stal padnie finansowo i zostanie zdegradowana z ligi niż Zmarzlik zdecyduje się odejść. Bartek zawsze podkreślał że dobrze mu w Gorzowie a po za tym ma tutaj grupę wiernych sponsorów którzy odrabiają mu różnicę między kontraktem od Stali a wyższymi od innych klubów. Loklalny zawodnik zawsze ma większe szanse u sponsorów niż przyjezdny

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Pay-per-view uratuje 2. Ligę Żużlową? Czy kody dostępu za 20 złotych zapełnią budżety?

  To już lepiej ogarnąć sponsorów transmisji którzy mieli by główną reklamę na wizji. Ludzie generalnie nie lubią płacić a 20 zł za transmisje nie najwyższej jakości nie będzie miało zbyt dużego zainteresowania. Otwarte transmisje w internecie cieszyły by się większym zainteresowanym i może klubom udało by się pozyskać kolejnych sponsorów czym zasypały by dziurę którą wywoła brak kibiców. Dla kibiców zainteresowanych wsparciem klubów finansowo można wprowadzić cegiełki na bieżące wydatki.

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta jak drut. W Polsce nic się nie odmraża na poważnie bo w Polsce praktycznie nie istnieje system ochrony zdrowia pozwalający na realną walkę z wirusem. Są tylko działania pozorowane i udawanie. Wystarczy jeden kryzys w jednym DPS-ie i już jest chaos. Nie wiadomo co z chorymi robić żaden szpital ich nie chce. Niech sobie po cichu umierają. Są slogany o potencjale w robieniu testów, który nawet w połowie nie jest wykorzystywany i z drugiej strony informacje, że o test nie można się doprosić bo testów nie ma a jak w końcu się uda to czeka się na wyniki tydzień. Reasumując JEDYNYM sposobem walki z wirusem i jedynym pomysłem jaki ma polski rząd to jest trzymanie wszystkich dwa lata w domu i obowiązek przez te dwa lata noszenia maseczek.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Prezes mistrza Polski tak sobie radzi z koronawirusem. Wyciągnął ciężki sprzęt i w 3 dni zbudował żużlowy tor

  Przydało by się jakieś zdjęcie tego toru

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Trenują nie tylko Szwedzi. Zielone światło otrzymali w Norwegii. Polacy na torze

  @Stelmet_Falubaz: Przecież Dudek nie ma monopolu na zielone przednie koła. Całkiem sporo zawodników ma podobne ale nie są to czołowi żużlowcy. Jeśli wszedłeś w artykuł licząc że to akurat dudek jest no to pozdro xD

 • Artysta_KombinATor lubi Komentarz

  No i to jest zdrowe podejscie a nie panika i bezmyslne zabijanie biznesów

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Krister Gardell: Szwedzi są odpowiedzialni. Martwią się o starszych, ale to nie oznacza zamykania całego kraju (wywiad)

  @simon68: Na ten moment to jest dobre podejście dla tego kraju. Państwo ufa obywatelom że będą na tyle świadomi żeby też sami o siebie zadbać do tego jest duże zaufanie do służby zdrowia która jest jedną z lepszych w europie. A co do zarażeń to otwarta Szwecja ma 10 tys a zamknięta Polska która jeszcze kilka dni temu robiła mniej testów niż sam Berlin ma 7 tys... .Które podejście wyjdzie komu na zdrowie to się dowiemy za trochę ponad miesiąc. I nie chodzi tu o jedynie o liczbę zakażeń ale do tego która gospodarka będzie jak działać.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Nowy junior przyjdzie do Torunia. Apator ubiegł rywali zza miedzy

  Młody i jego rodzice równie dobrze mogą liczyć na lepsze warunki do rozwoju w Toruniu niż w Bydgoszczy zamiast tylko lepszych pieniędzy. Dla Lewandowskiego w tym roku najważniejsze będzie zdanie licencji i starty w zawodach młodzieżowych a Apator nie mając asów na juniorce prawie na pewno będzie w stanie mu to zapewnić. No chyba że będzie jeździł jak łamaga to wtedy raczej nie.

 • Artysta_KombinATor napisał/a komentarz do Żużel. Anglicy nic nie robią sobie z koronawirusa. Czy to kraina nieodpowiedzialności?

  @stal rzeszów na zawsze: We Włoszech w ciągu jednego dnia umiera więcej osób niż przez cały sezon grypowy w Polsce, ale tak choroba nie jest groźna. Jak byś zaraził koronawirusem tyle osób co choruje na grypę to można by się spodziewać śmiertelności na poziomie 30 tys ale nie w ogromnych Stanach ale w krajach wielkości Polski. Właśnie o to ta cała panika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.