Marcin Koza - lubi

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  A weź nie śpiewaj, jak ona się tak śmiesznie złości :)
  Ale tak to już jest - kiedyś pokazywała w naszą stronę różne brzydkie gesty, to teraz jej śpiewamy i śpiewać pewnie jeszcze długo będziemy.

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Nie ma co się zakładać. Kasia prezentuje taki poziom, że bez problemu znajdzie kolejnego pracodawcę.

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Życzę powodzenia,bo mam słabość do tego miasta.
  Sobie zresztą też,bo i u nas zaczyna się nieśmiało przebąkiwać o posezonowym tsunami.Prywatni tytularni padają jak muchy, ostatnimi czasy w naszej superlidze.
  Ciemność widzę,ciemność...
  Zupełnie jak w telewizorze,gdy szukam relacji z ligowych meczów:)

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  W Play Off zawsze można było zyskać ale równie wiele stracić po zasadniczym, na pewno wyglądały by inaczej mecze jeśli by nadal obowiązywały ale mamy co mamy:) Brąz hmm realny puchary też choć terminarz Gdynia ma kosmiczny, sobota Lublin, poniedziałek KPR a środa puchar w Szczecinie. Ale wszystko zweryfikuje boisko. A no czteropak oby tylko w sportowej walce wszystko się odbyło:)

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  W tej rundzie nie mówię że wygramy ze spokojem u was absolutnie, Gdynia może nam urwać punkty na pewno to będzie ciężki mecz dla nas jak i dla was, chodzi mi że z całym szacunkiem dla dziewczyn nie dadzą zdrowotnie wytrwać maratonu gier 2 razy w tygodniu w rundzie 3 i 4 w takim zestawieniu personalnym musisz realnie to przyznać. A co do doceniania to robię to jestem pełen szacunku dla każdego kto daje z siebie wszystko pomimo przeciwności.
  Ale jako kibic zakład mogę przyjąć o jakiś lokalny energetyk:)

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Nikt Ryby i Owena z zespołu nie wyrzucił - widziały na co się zanosi w klubie to skorzystały z możliwości zakończenia kariery i tak zrobiły . Przy takim dorobku sportowym obydwie mogły jedynie tracić pozostając w Vistalu a na to nie było z ich strony zgody . Kpiny i opluwanie z jakimi mamy obecnie do czynienia wobec zawodniczek były do przewidzenia i tego właśnie obie sobie zaoszczędziły . A z Truszyńską rozstanie nastąpiło w wyjątkowo dziwnych okolicznościach . Rozczarowanie prezesa wynikami głównie w rozgrywkach LM skupiło się na Truszyńskiej . Czy aby to ona była winna - śmiem wątpić . Już przed przystąpieniem zespołu do rozgrywek było wiadomo że Vistal nie dysponuje składem tak jakościowo jak i ilościowo dobrym aby można było liczyć na sukces . Głupota prezesa skazała dziewczyny na ciąg porażek tak w LM jak i pucharach EHF a obecnie jeszcze zespół kompletnie rozbity mentalnie zalicza najgorszy okres gry w E - klasie w swojej historii ! Brak kasy w klubowej sakiewce zaowocował zatrudnieniem tańszego posowieckiego emeryta a przy okazji zaoszczędzono pieniądze na kontraktach w/w zawodniczek . I jakoś te oszczędności nic nie dały w klubie , bo jest pikowanie klubu w dół tabeli i kompromitacja Gdyni jak i polskiej piłki ręcznej na arenie międzynarodowej .

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Chyba nie, ale głowy nie dam. W lutym 2005 AZS AWFiS Gdańsk w 1/8 Pucharu EHF zaliczył niewiele mniejszy pogrom z duńskim GOG Gudme, też na wyjeździe (23:43).

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Max było coś koło 600 000 parę lat temu,plus mniejsi sponsorzy,którzy byli wtedy a nie ma ich teraz,to wszystko jest płynne,ale o takiej kasie z miasta,możemy tylko pomarzyć.Nie wiem ile idzie na halę u Was,ale zapewniam Cię,że z tych 2 baniek sporo zostanie.U nas stabilnie,jak stabilnie,wyobraź sobie co może sobie myśleć nasz sponsor tytularny,który ładuje kasę w klub bez żadnego przełożenia medialnego praktycznie?Wygląda na to,że wszystko teraz u Was będzie zależało od podejścia miasta,życzę pozytywnych rozstrzygnięć.

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Panie Marcinie,BIP sprawdzony, zgodnie z pańską sugestią.
  Na ten rok mamy 974 000 na wiosnę i trzy razy po 333 000 na jesień,co razem daje circa właśnie te 2 bańki.
  Pozdrawiam i dalej zazdroszczę:)

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Vistal za ten rok dostał z miasta 2 bańki.Pozazdrościć biedy.
  Dla porównania, Start 450 000.

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Pozwolić, by Ryba odeszła w trakcie sezonu? Panie Marku, wiem, że Pan czyta nasze komentarze. Jak rozmawialiśmy po zdobyciu przez Was złota to coś mi Pan obiecał. Widzę, że słowa prezesów można sobie włożyć w buty i będzie się wyższym.

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Zastanawia w tym przypadku nadzwyczajna bierność władz miasta , które obecnie łożą na klub największe pieniądze a klubem nieudolnie zarządza prezes z nadania upadającego sponsora . Czy człowiek zależny od głównego sponsora widząc problemy finansowe dokłada należytej dbałości w poszukiwaniu ewentualnego wypłacalnego sponsora ? Ciągłą walką o byt klubu popisują się władze Lublina borykające się co róż z takimi problemami jak obecnie w Gdyni . W Lublinie się to udaje a w Gdyni ? Gapska odchodzi o pół roku za wcześnie , ale to nie musi oznaczać konica klubu - i tak by odeszła po zakończeniu sezonu pozostawiając dobrze przygotowane zastępczynie . Jej przedwczesne odejście jest sygnałem ,że w klubie źle się dzieje , że problemy finansowe to nie podstawowy problem !!!

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Rzeczywiście fatalna sprawa, że tak dobre i zasłużone zawodniczki muszą odchodzić w takim wieku, w trakcie rozgrywek. Fatalnie to świadczy o ludziach zarządzających klubami, jak i o naszej marnej lidze. Liga bez takich zawodniczek jak Ryba, Owen, Szara czy Stacha znacznie traci na wartości.Smutna rzeczywistość.
  Ps. Ktoś wie skąd wzięła się ksywka Małgosi?

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Czy pan redaktor widział kiedys kobiete nago?

 • Marcin Koza lubi Komentarz

  Niestety panowie sędziowie meczu Szwecja - Francja mieli bardzo istotny wpływ na wynik końcowy spotkania!
  Nie uznana prawidłowo zdobyta bramka Blomstrand (wyimaginowany faul w ataku) i chwilę wcześniej odebranie piłki Szwedkom za również wymyślone przez sędziego "kroki" Westberg załatwiły sprawę...
  Kto powołuje tendencyjnie gwiżdżących arbitrów do sędziowania półfinału mistrzostw świata? Nie znalazłem nazwisk, ale przypominało mi to sędziowanie meczu Polska Katar...
  Może chodziło o zapełnienie hali na finale? Mimo wszystko z Francji przyjedzie więcej kibiców, niż ze Szwecji.